SLT Singapore - ashersolomon.sg - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

SLT Singapore - ashersolomon.sg

Having a kid who's experiencing some troubles at school and you think that some form of therapy might come in handy in facilitating his or hers development, please look at the services in children support offered by Asher-Solomon Centre for Development. Our special education experts as well as educated and experienced psychologists and therapists, offer SLT in Singapore - which stands for speech language therapy - in our Centre which is located in Kallang area of Singapore. Moreover, we organize and offer occupational therapy - also helpful in a number of disorders that keep our children from thriving in school, among their peers as well in the whole cycle of personal life. Paedriatric therapy in many forms, especially SLT in Singapore, can allow children balance the impairments they might have due to various factors and reasons, disorders etc., leading to a better performance at school which is - commonly today - a very important child's development setting, allowing to build a sense of self-esteem and self-efficacy, together with learning how to behave socially. Therapies, like SLT, occupational etc. in Asher-Solomon Development Centre in Singapore, Kallang can help your child grow!

Szczegóły strony ashersolomon.sg:

Podlinkuj stronę ashersolomon.sg:

SLT Singapore - ashersolomon.sg

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stomatolog - jak dbać o zęby »

  Mało kto z nas lubi chodzić do dentysty. Stomatolog to ten zawód, który kojarzymy z cierpieniem i dźwiękiem wiertła, więc zazwyczaj odwiedzamy go tylko w przypadku konieczności. Tymczasem jest to błąd, bo o zęby powinniśmy dbać na bieżąco a nie tylko od święta. Rodzice już małe dzieci powinni przyprowadzać do dentysty aby oswoić je z widokiem wierteł.

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Masaż i rehabulitacja Opole »

  Kompleksowe usługi związane z rehabilitacją, fizjoterapią a także masaże leczniczym i relaksacyjnym w Opolu. Przychodnia jest placówką prywatną realizującą kontrakty z NFZ oraz przyjmującą klientów poza kontraktem. W ofercie znajduje się wiele zabiegów z zakresu rehabilitacji oraz masaży. Przychodnia Rehamedica prowadzi także wizyty w domu pacjentów.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz Miron Iwanik - Protetyka, leczenie zachowawcze, wybielanie zębów »

  Specjalnością Lekarza Stomatologa Mirona Iwanika jest chirurgia stomatologiczna. W ofercie posiada szereg zabiegów stomatologicznych, leczenie zachowawcze. Profesjonalne wybielanie zębów oraz zaawansowana protetyka. Miron Iwanik to Specjalista Protetyk oraz Specjalista Stomatologii Zachowawczej.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • KANA - Integracja Sensoryczna i Logopedia »

  W ośrodku prowadzona jest diagnostyka i terapia integracji sensorycznej i logopedii dla dzieci z trudnościami szkolnymi, zaburzeniami koncentracji i uwagi, zaburzeniami emocjonalnymi, zaburzeniami mowy, autystycznych, z zespołem Aspergera, z zaburzeniami hiperkinetycznym, ADHD, ADD, z upośledzeniem umysłowym, z różnymi zespołami genetycznymi takimi jak zespół Downa, zespół kruchego chromosomu X i innymi

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Optyk Internetowy, soczewki, oprawki, okulary »

  Luxokulary.pl to profesjonalny optyk internetowy, realizujemy recepty, sprzedajemy okulary korekcyjne na zamówienie klienta, posiadamy w ofercie okulary przeciwsłoneczne i soczewki kontaktowe w dobrych cenach. Na naszej stronie dostępna jest również przymierzalnia okularów on-line. U nas kupisz okulary znanych producentów takich jak: Ray Ban, Versace, Vouge, Italy Frame, D&G.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny- Ewa Koziatek »

  Wysokiej klasy profesjonalista psycjolog-terapeuta w Olsztynie ZAPRASZA!! Prowadząc gabinet koncentruję się na pracy z osobami dorosłymi w zakresie: terapii indywidualnej osób z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami osobowości poradnictwa psychologicznego w pokonywaniu kryzysów i trudności diagnostyki psychologicznej.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Konin - Irmina Bobowska »

  Oferuję Państwu wsparcie psychologiczne w ramach prowadzonego prze zemnie gabinetu psychoterapii w Koninie.
  Jestem psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, szanując jego autonomię, światopogląd i potrzeby. Zapewniam dyskrecję, nieoceniającą atmosferę, profesjonalizm. Swoją ofertę wsparcia kieruję do osób, które, przeżywają niepowodzenia i komplikacje w życiu osobistym i zawodowym, przeżywają żałobę, przeżywają problemy emocjonalne i decyzyjne, przechodzą kryzys psychiczny, załamanie oraz mają trudność w opracowaniu tego kim są, cierpią z powodu kruchego, obniżonego poczucia własnej wartości. Ofertę kieruję zarówno do dorosłych jak i młodzieży zamieszkującej obszar wielkopolski wschodniej.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Agnieszka Rubinowska »

  Gabinet psychoterapii Agnieszka Rubinowska.Psychoterapia jest metodą leczenia zaburzeń o podłożu psychicznym, takich jak: depresje, fobie, nerwice natręctw, zaburzenia lękowe, zaburzenia jedzenia lub snu, wszelkiego typu uzależnienia i wiele innych.Psychoterapia służy też rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, radzeniu sobie w trudnych sytuacjach życiowych takich jak utrata bliskiej osoby, poważna choroba zagrażająca życiu, rozwód, zdrada, utrata pracy, mobbing, przemoc, molestowanie seksualne.Psychoterapia to inwestycja w siebie - porównywalna ze studiami – często trwa długo, bywa kosztowna emocjonalnie jak i finansowo, ale daje trwałe korzyści na całe życie.Psychoterapia, aby skutecznie i trwale zmieniać sposób myślenia, przeżywania i zachowanie człowieka, musi sięgać do tego, co nieświadome.Rozmowa z psychoterapeutą różni się od każdej innej rozmowy właśnie tym, że sięga do nieświadomych uczuć, potrzeb i przeżyć pacjenta, a także odkrywa nieświadome przyczyny jego trudności, aby następnie je przezwyciężyć.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fabskin - gabinet i centrum medycyny estetycznej »

  Gabinet medycyny estetycznej Fabskin zaprasza na zabiegi powiększania ust, usuwanie lub wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym, lipolizę iniekcyjną, mezoterapię i wiele innych. Oddaj swoje piękno w ręce profesjonalistów. Z przykrością musimy stwierdzić, że dla większości z nas upływ czasu bezlitośnie odbija swoje piętno na ciele człowieka. Obserwujemy to po zmarszczkach czy tłuszczu zbierającym się w niepożądanych miejscach ciała. Na szczęście, przy użyciu technik medycyny estetycznej jesteśmy w stanie złagodzić wpływ czasu i sprawić by nasze skóra i ciało wyglądały młodziej. Zobacz sama i przyjdź do gabinetu medycyny estetycznej Fabskin na takie zabiegi jak: wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust, mezoterapia, lipoliza iniekcyjna, usuwanie zmarszczek i inne

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • COMFORD ORTHO JKB ZDROWA STOPA Janusz Kot »

  Jeśli niepokoją cię dolegliwości wynikające z zachwianej neutralnej pozycji kończyn dolnych powinno się skorzystać z pomocy specjalisty. Firma „Comfort Ortho JKB” zajmuje się rozpoznawaniem nieprawidłowości i schorzeń odnoszących się do biomechaniki kończyn dolnych, a także przygotowywaniem specjalnych wkładek ortopedycznych, jakie wspomagają ich leczenie. Wkładki te mają zastosowanie przede wszystkim w leczeniu: nerwiaków, zapalenia ścięgna podeszwowego, płaskostopia poprzecznego, halluxów i innych schorzeń. By wkładki przyniosły wyczekiwane rezultaty ważne jest indywidualne podejście do każdego zamówienia, opierające się na unikatowym odlewie i właściwie dobranym materiale wkładki. Szerzej na stronie.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »