SLT Singapore - ashersolomon.sg - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

SLT Singapore - ashersolomon.sg

Having a kid who's experiencing some troubles at school and you think that some form of therapy might come in handy in facilitating his or hers development, please look at the services in children support offered by Asher-Solomon Centre for Development. Our special education experts as well as educated and experienced psychologists and therapists, offer SLT in Singapore - which stands for speech language therapy - in our Centre which is located in Kallang area of Singapore. Moreover, we organize and offer occupational therapy - also helpful in a number of disorders that keep our children from thriving in school, among their peers as well in the whole cycle of personal life. Paedriatric therapy in many forms, especially SLT in Singapore, can allow children balance the impairments they might have due to various factors and reasons, disorders etc., leading to a better performance at school which is - commonly today - a very important child's development setting, allowing to build a sense of self-esteem and self-efficacy, together with learning how to behave socially. Therapies, like SLT, occupational etc. in Asher-Solomon Development Centre in Singapore, Kallang can help your child grow!

Szczegóły strony ashersolomon.sg:

Podlinkuj stronę ashersolomon.sg:

SLT Singapore - ashersolomon.sg

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Elektroniczne papierosy »

  Najnowocześniejszy produkt do elektronicznych papierosów - atomizer i kardridż w jednym. Kartomizery do elektronicznych papierosów NJOY model NPRO są to wymienne, jednorazowe wkłady o bardzo dużej pojemności. Amerykański elektroniczny papieros marki NJOY pozwala naśladować prawdziwe palenie. NJOY dostarcza nikotynę w niewielkich ilościach, ale istnieją również wersje beznikotynowe. Wydychana mgiełka jest prawie bezwonna, nie przeszkadza osobom trzecim, nie posiada substancji smolistych.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Rodzice i Dzieci- psycholog dziecięcy »

  Nasz gabinet jest prywatnym ośrodkiem psychologiczno-pedagogicznym, świadczącym usługi w zakresie profilaktyki, diagnozy oraz terapii psychologicznej, psychiatrycznej, pedagogicznej i logopedycznej. Nasza oferta skierowana jest do rodziców i dzieci doświadczających różnorakich problemów psychicznych i edukacyjnych, objawiających się w codziennym życiu i w relacjach z innymi ludźmi.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, psychoterapia Kraków | Gabinet Psychologiczny »

  Prywatny Gabinet Psychologiczny, zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa,
  prowadzony jest przez psycholog Magdalenę Pieniążek-Gwózdek.

  W gabinecie mogą Państwo uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie poradnictwa psychologicznego, konsultacji oraz psychoterapii indywidualnej.

  Oferta gabinetu skierowana jest do osób w dorosłych:
  - mających trudności życiowe,
  - przeżywających kryzysy,
  - cierpiących na zaburzenia lękowe, depresyjne, nerwicowe,
  - doświadczających problemów w codziennym funkcjonowaniu,
  - pochodzących z rodzin z problemem uzależnienia lub będących w związku z osoba uzależnioną.

  Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Gabinetu.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • PRIMUM VIVERE. LECZENIE UZALEŻNIEŃ »

  Pierwszy ośrodek, który powstał w południowej części Polski.Ośrodek Primum Vivere oferuje kompleksowe i profesjonalne leczenie - terapia uzależnień:alkoholizm,narkomania,lekomaniai inne.Także terapia uzależnień od środków psychoaktywnych, terapia współuzależnienia i psychoterapia problemów rodzinnych.Prowadzimy całodobowy ośrodek z profesjonalnym personelem. O każdej godzinie możemy rozpocząć detox.Rozwiązywanie problemów narastających podczas uzależnienia prowadzimy w oparciu o przygotowany indywidualnie dla każdego pacjenta Osobisty Program Terapii. Istotą prowadzonej w ośrodku strategiczno - strukturalnej terapii jest systematyczny i zaplanowany program działań psychoterapeutycznych - terapia specyficzna dla uzależnieania (alkoholizm, narkomania, lekomania i inne).Oferujemy całodobowo skuteczny i bezpieczny detox - odtruwanie i oczyszczanie organizmu. Następnie planujemy i prowadzimy psychoterapię.Proponujemy także grupy:1. Grupa dla uzależnionychTerapia wstępnaTerapia dla zaawansowanych2. Grupy wsparcia dla osób żyjących z osobą uzależnioną3. DDA - Dorosłych Dzieci Alkoholików4. Terapia małżeństw5. Terapia indywidualna6. Trening konstruktywnych zachowań7. Program rozwoju osobistegoZAPEWNIONA PEŁNA DYSKRECJA ORAZ ANONIMOWOŚĆ !Ośrodek położony jest w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2003 roku. Pokoje (1-osobowe i 2-osobowe) są wyposażone w nowe meble. Z okien rozciąga się piękna panorama gór.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Integra - psycholog Kraków »

  Integra to ośrodek rozwoju psychologicznego. Oferujemy szkolenia i warsztaty psychologiczne. Prowadzimy terapie, mediacje oraz coachingi. Zajęcia odbywają są indywidualnie lub w grupach. W przypadku terapii rodzinnej w zajęciach biorą udział pary lub rodziny. Warsztaty są organizowane przez profesjonalnych i renomowanych psychologów.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czopki Evaqu dla Pań w ciąży »

  Być może same zaparcia nie są w stanie zaszkodzić płodowi w łonie matki, aczkolwiek mogą wywołać ogromny dyskomfort u przyszłej mamy. Warto więc oszczędzić sobie problemów i bólu. Proponujemy proste rozwiązanie na zaparcia jakim są nasze czopki Evaqu - szczególnie polecane dla kobiet podczas ciąży i zaraz po niej. Są one w pełni bezpieczne dla płodu i przy tym bardzo skuteczne. Na stronie internetowej naszego prouktu zamieściliśmy wszelkie niezbędne informacje dotyczące opisywanego środka. Warto się z nimi zapoznać, dzięki temu mamy nadzieję, że problem Państwa zaparć odejdzie na zawsze w niepamięć.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Puławy »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.dentallzielona.pl – profesjonalne usługi stomatologiczne. W ramach stomatologi proponujemy stomatologię zachowawczą, dziecięcą, estetyczną, profilaktykę jamy ustnej, periodentologię czy endodoncję. Zaufaj specjalistom z dziedziny stomatologii – posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i dbamy o każdy szczegół, by zadowolić naszych pacjentów. W naszej klinice korzystamy tylko z materiałów najwyższej jakości, potwierdzonej prze międzynarodowe cerrtyfikaty.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najszybszy druk 3D w kolorze i bieli »

  Rapid Crafting wykorzystuje najnowszą i najbardziej innowacyjną technologię wydruków 3D przy zastosowaniu najnowocześniejszej drukarki ProJet 660 firmy 3D Systems. Rapid Crafting to obecnie jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm zajmujących się tworzeniem, drukowaniem 3D oraz modelowaniem 3D. Oferujemy wydruki 3D w pełnym kolorze dla takich branż jak:
  Architektura
  Produkcja
  Marketing
  Medycyna
  Rozrywka
  Edukacja
  Geodezja
  Militaria
  Sztuka i Design

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reiki Terapia Częstochowa Bydgoszcz Zabiegi Kursy Darmowe Informacje »

  Praktycy naturalnej terapii Reiki Usui Shiki Ryoho. Wiadomości na temat Reiki. Porady, jak działa Reiki w różnych dolegliwościach. Czym jest Reiki. Skutki uboczne. Informacje dotyczące kursów i stopni w Reiki. Możliwość skorzystania z zabiegu. Pomoc bezpośrednia w Częstochowie i Bydgoszczy, działanie Reiki na odległość.

  Terapia Reiki Usui Shiki Ryoho
  Zapraszamy do zapoznania się z pięknem energii Reiki.
  Na stronie zamieszczamy darmowe artykuły, porady, jest również możliwość umówienia się na zabieg lub odbycia kursu Reiki.

  Strona prowadzona przez dyplomowanych mistrzów praktyków Reiki Usui Shiki Ryoho.

  Droga Reiki - drogą do wolności od bólu, depresji i innych problemów.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z żywnością ekologiczną i naturalnymi suplementami »

  W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty rolnictwa ekologicznego oraz suplementy oparte na naturalnych ekstraktach i wyciągach roślin z całego świata. Znajdziesz tutaj produkty, które wykorzystasz w kuchni takie jak ekologiczne bakalie, fasole, kasze, mąki, makarony, ryże czy też przyprawy. Wszystkie zawierają certyfikat rolnictwa ekologicznego. Ponadto wszystkie produkty z oferty są wyselekcjonowane, przez to masz gwarancję, że otrzymasz produkt najwyższej jakości. nOprócz produktów spożywczych oferujemy również szeroką gamę suplementów diety, które są oparte na naturalnych składnikach. Znajdziesz u nas takie produkty jak aloes do picia, krzem organiczny, herbatę z czystka, korzeń maca, spirulinę hawajską, kapsułki z omułka zielonowargowego, olej z kryla, opc z pestek winogron, ekstrakt z kurkumy czy też chlorellę. nSerdecznie zapraszamy do największego sklepu ze zdrową żywnością i naturalnymi suplementami w Polsce!

  Data dodania: 30 09 2015 · szczegóły wpisu »