SLT Singapore - ashersolomon.sg - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

SLT Singapore - ashersolomon.sg

Having a kid who's experiencing some troubles at school and you think that some form of therapy might come in handy in facilitating his or hers development, please look at the services in children support offered by Asher-Solomon Centre for Development. Our special education experts as well as educated and experienced psychologists and therapists, offer SLT in Singapore - which stands for speech language therapy - in our Centre which is located in Kallang area of Singapore. Moreover, we organize and offer occupational therapy - also helpful in a number of disorders that keep our children from thriving in school, among their peers as well in the whole cycle of personal life. Paedriatric therapy in many forms, especially SLT in Singapore, can allow children balance the impairments they might have due to various factors and reasons, disorders etc., leading to a better performance at school which is - commonly today - a very important child's development setting, allowing to build a sense of self-esteem and self-efficacy, together with learning how to behave socially. Therapies, like SLT, occupational etc. in Asher-Solomon Development Centre in Singapore, Kallang can help your child grow!

Szczegóły strony ashersolomon.sg:

Podlinkuj stronę ashersolomon.sg:

SLT Singapore - ashersolomon.sg

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fryzjer Lublin »

  Szukasz dobrego fryzjera z Lublina ? Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług. Nasz salon fryzjerski cieszy się bardzo dobrą renomą w Lublinie i okolicach. Szczegółowe informacje o świadczonych przez nas usługach znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Jaworzno oraz Katowice »

  Proponujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie szkoleń BHP i przeciwpożarowych oraz pierwszej pomocy w Jaworznie oraz Katowicach. Szkolenia przeprowadzane są przez specjalistów w swojej dziedzinie. Celem naszej firmy jest wszechstronne wspieranie Klientów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy pielęgniarskiej. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Libra Centrum Usług Medycznych i Szkoleniowych »

  Firma Libra CUMiS zajmuje się profesjonalnymi szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy, kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz organizacją manewrów i ćwiczeń ratowniczych. Szkolenia prowadzone są przy użyciu nowoczesnego sprzętu dydaktycznego i wzbogacone o symulacje zdarzeń z charakteryzacją urazów. Poza działalnością komercyjną prowadzimy działalność pro bono.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Manicure japoński »

  Czym jest manicure japoński? Dlaczego jest lepszy od manicure klasycznego? W jaki sposób go stosować i co powinien zawierać zestaw do manicure klasycznego? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na powyższe pytania, zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej Emilia Jurewicz, Elbląg »

  Gabinet psychoterapeutyczny Emilii Jurewicz w Elblągu oferuje konsultacje oraz psychoterapię indywidualną.

  Pracuję w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej, jednak zanim wspólnie podejmiemy decyzję o rozpoczęciu współpracy, odbywają się konsultacje. Zwykle są to 3-4 spotkania, mające na celu rozpoznanie natury problemu osoby zgłaszającej się oraz ustalenie zasad dalszych spotkań. Konsultacje służą także określeniu czy metoda psychoanalityczna jest w danej sytuacji najlepszą z możliwych metod.

  Sesje psychoterapeutyczne odbywają się indywidualnie, zwykle 2-3 razy w tygodniu, zawsze w te same dni, o ustalonej porze i trwają 50 minut.

  W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość negocjacji ceny sesji.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Woda mineralna »

  Wielka Pieniawa to lecznicza woda stosowana w rehabilitacji, a także wspomagająca zdrowie. Stosowanie wody Wielkiej Pieniawy w codziennej diecie skutecznie poprawia witalność organizmu. Stajemy się zdrowsi oraz bardziej odporni na stres.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Test na ojcostwo Gdańsk »

  Eurogen oferuje prywatne i sądowe testy ojcostwa z możliwością pobrania materiału na terenie Trójmiasta i okolic. Wykonaliśmy już ponad 8000 analiz. Testy przeprowadzamy na zlecenia osób prywatnych, sądów, policji czy detektywów. Posiadamy certyfikaty wystawione przez polskie i międzynarodowe ośrodki badawcze. Wydajemy pewny wynik, które albo potwierdzi ojcostwo z prawdopodobieństwem ponad 99,99% albo je wykluczy w 100%.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dom Seniora Willa »

  Nasz dom opieki nad osobami w starszym wieku to komfortowa i bezpieczna placówka zlokalizowana w pobliżu trasy E7 na pograniczu województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Spełniamy wszystkie wymogi dotyczące instytucji zapeniającej całodobową pieczę nad osobami w podeszłym wieku, ponadto oferujemy o wiele więcej.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Invacare - wózki inwalidzkie »

  Nazwa Invacare łączy trzy ważne cechy - innowacyjność, wartość i kwestię opieki zdrowotnej. To definiuje ideę marki. Oferujemy wszystko po to, by osobom najbardziej potrzebującym żyło się jak najlepiej. Zachęcamy serdecznie do bliższego zaznajomienia się z tym, co oferujemy w tym temacie, jak również do zapoznania się z filozofią marki Invacare, która jest bardzo inspirująca.

  Data dodania: 31 10 2016 · szczegóły wpisu »