Stomatolog, Dentysta, Agnieszka Dobrakowska – SUPER-DENTAL Częstochowa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Stomatolog, Dentysta, Agnieszka Dobrakowska – SUPER-DENTAL Częstochowa

Drodzy Państwo.

Zapraszam serdecznie na darmowe konsultacje do gabinetu stomatologiczno-dentystycznego SUPER-DENTAL w Częstochowie. Świadczymy specjalistyczne usługi z zakresu stomatologii, dentystyki, jak również chirurgii dentystycznej, protetyki, ortodoncji.

Niewątpliwą zaletą naszego gabinetu, jest dogodna lokalizacja - w centrum miasta - nowoczesny sprzęt oraz prawdziwie rodzinna atmosfera.

Posiadamy ogromne doświadczenie, materiały trwałe najwyższej jakości, jak również wiedzę potrzebną do wykonywania całkowicie bezbolesnych i profesjonalnych zabiegów.

Ponadto dzięki znajdującej się na wyposażeniu naszego gabinetu lampie ZOOM2, zapewniamy szybkie, trwałe i skuteczne wybielanie zębów zaledwie w 1h.

Zabiegów dokonuje doświadczony stomatolog, dentysta w godzinach:

pon, śr 9.00-14.00
wt, czw 14.00-20.00
pt 13.00-16.00

SUPER-DENTAL – nowoczesna stomatologia, fachowość, darmowe konsultacje!

Szczegóły strony www.super-dental.com.pl:

Podlinkuj stronę www.super-dental.com.pl:

Stomatolog, Dentysta, Agnieszka Dobrakowska – SUPER-DENTAL Częstochowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 141 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 15 Odwiedziny googlebot 513

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie uzależnień, depresji, alkoholizm, narkomania - Klinika MEDOX »

  NZOZ Medox to prywatna klinika leczenia uzależnień, depresji, zaburzeń psychicznych i wybranych neurologicznych.
  Nasz dyskretnie położony ośrodek, oferuje oparte na światowych standardach diagnozowanie i leczenie:
  * alkoholowych zespołów abstynencyjnych (tzw. detoks, odtrucie, detoksykacja)
  * opiatowych zespołów abstynencyjnych ( po zażywaniu Heroiny, Tramalu, Codeiny)
  * uzależnienia od alkoholu
  * uzależnienia od leków uspokajających i nasennych
  * uzależnienia od narkotyków
  * innych uzależnień
  * depresji o każdej etiologii ( endogennej, pourazowej, reaktywnej, i innych)
  * innych zaburzeń afektywnych ( np. choroby afektywnej dwubiegunowej, organicznych zaburzeń nastroju)
  * zaburzeń psychotycznych ( schizofrenii, parafrenii i innych)
  Stworzyliśmy zespół doświadczonych klinicystów, każdy z nas ma wieloletni staż w wiodących publicznych placówkach służby zdrowia. Za cel stawiamy sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta i wybranie optymalnej formy terapii. Jako jedna z nielicznych placówek prywatnych posiadamy statut Szpitala. Oznacza to, że spełniamy wysokie normy, a dla pacjenta jest informacją, że placówka zapewnia mu bezpieczeństwo, całodobową opiekę lekarską, pielęgnacyjną a kadra posiada wysokie kwalifikacje zawodowe potwierdzone zdobytymi specjalizacjami, tytułami naukowymi i certyfikatami. Zaletą Kliniki jest atrakcyjna okolica i wyjątkowa atmosfera sprzyjającą leczeniu.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Bielsko-Biała »

  Zapraszamy do prywatnego gabinetu specjalisty psychiatrii dziecięcej w Bielsku-Białej. Udzielamy m. in. porad z zakresu: nadpobudliwości psychoruchowej, jadłowstrętu, nerwic, tików, zacinania, zaburzeń jedzenia, moczenia nocnego i psychozy dziecięcej. Wizyty w wtorki i piątki między 16, a 17 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Diabetolog Wrocław »

  Strona diabetologa - lekarza specjalisty chorób wewnętrznych diabetologa nefrologa. Diagnostyka, porady. Leczenie powikłań cukrzycy: stopa cukrzycowa, uszkodzenie nerwów (polineuropatia) i nerek, oraz pozostałych chorób nerek z zakażeniami dróg moczowych włącznie.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Wrocław »

  Strona rehabilitanta z Wrocławia - rzetelna i fachowa pomoc w zakresie terapii wad postawy i skolioz.
  Wiedza fizjoterapeutyczna i pedagogiczna umożliwia lepsze zrozumienie nie tylko problemów fizycznych pacjenta, ale również emocjonalnych, co ułatwia nawiązywanie kontaktu z dzieckiem.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet logopedyczny Bydgoszcz »

  Indywidualne metody terapii wad wymowy i zaburzeń mowy dzieci, młodzieży i dorosłych. Terapia zaburzeń komunikacyjnych: autyzm, jąkanie. Konsultacje i porady. Profilaktyka w zakresie wad wymowy. Logopedia estetyczna. Ćwiczenia dykcji, wyrazistości i tempa wymowy. Nauka poprawnej techniki oddychania. Stymulowanie słuchu fonemowego. Profilaktyka dysleksji. Korepetycje z języka polskiego. Wizyty domowe. Współpraca z placówkami oświatowo–wychowawczymi (przedszkolami, szkołami) w zakresie badań przesiewowych oraz profilaktyki i terapi logopedycznej.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Amputacja »

  Jesteśmy firmą medyczną, która specjalizuje się między innymi w realizowaniu usług związanych z zaopatrzeniem ortopedycznym stosowanym w schorzeniach narządu ruchu, po amputacji, przy wadach postawy, wadach wrodzonych, uszkodzeniach rdzenia kręgowego i wielu innych indywidualnych przypadkach chorobowych. Zapewniamy naszym pacjentom opiekę ze strony lekarzy, fizjoterapeutów, protetyków. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy w ramach naszej strony firmowej!

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka-Borowska - gabinet psychoterapii w Warszawie »

  Strona Agnieszka-Borowska.pl poświęcona jest informacji na temat gabinetu psychoterapeutycznego pani Agnieszki Borowskiej, prowadzonego od 2007 roku, który znajduje się w centrum Warszawy. Usługi psychoterapii skierowane są m.in. dla rodzin, par, osób indywidualnych, dorosłych, dzieci i młodzieży. Długość jej procesu jest uzależniony od tego, w jakim stanie emocjonalnym znajduje się pacjent oraz jak poważny jest jego problem. Stan pacjenta jest określany na pierwszym spotkaniu, gdzie można dokładnie określić częstotliwość przyszłych wizyt. Zazwyczaj są to mityngi dwu lub trzydniowe w tygodniu. Aby umówić się na wizytę, należy bezpośrednio skontaktować się z panią psycholog : telefonicznie, mailowo lub przyjść do gabinetu. Wartej uwagi jest link do bloga, z którego można dowiedzieć się ciekawostek psychologicznych, jak i również odnośniki do artykułów pani Borowskiej, które były publikowane w czasopismach. Na stronie Agnieszka-Borowska.pl, w pasku wyszukiwania, można odnaleźć intersujące nas fakty, ponieważ na bieżąco są dodawane informacje z dziedziny psychologii. Warto przeczytać i przeanalizować dostępne artykuły, aby dowiedzieć się, w jakim stanie emocjonalnym jesteśmy sami lub nasi bliscy. Psychoterapia obejmuje m.in. leczenie depresji, zaburzeń odżywiania, lęków i innych.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Rzeszów - Implanty zębowe w 24h w Rzeszowie »

  Stomatologiczne implanty zębowe w 24 h. Porady i konsultacje dentysty implantologa. Rodzaje implantów zębowych, przebieg leczenia. Indywidualnie opracowany plan leczenia. Sprawdź ile kosztują implanty zębowe w jeden dzień. Dowiedz się na czym polega wszczepienie implantu zębowego i kiedy je stosować. Poznaj wszystkie za i przeciw implantom zębowym. Wszystkie informacje w jednym miejscu. Zapraszamy!

  Data dodania: 06 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ginekologia Kraków, Monika Bobrzyńska »

  Jestem ginekologiem i położnikiem z wieloletnim doświadczeniem. Pacjentów przyjmuję w Krakowie i wykonuję takie zabiegi jak cytologię, profilaktykę raka szyjki macicy, czy usg. Leczę bezpłodność i zaburzenia miesiączkowania. Pomagam w dolegliwościach okresu okołomenapauzalnego. Dobieram dla każdej pacjentki skuteczną i nowoczesną antykoncepcję. Oferuję całościową opiekę po porodzie oraz diagnostykę wczesnej ciąży.

  Data dodania: 20 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wadowice - dentysta-andrychow.pl »

  Filia Addentu w Andrychowie to również znakomity specjalista dla miejscowości okolicznych - dentysta dla Wadowic, ale również dla Kęt czy Zatora. Pełna i kompleksowa obsługa dentystyczna to znak rozpoznawczy naszych placówek. Rozpoczynamy od postawienia diagnozy - co naszemu pacjentowi faktycznie dolega. Dlatego też w naszej placówce można wykonać rentgen zębów. Leczenie zębów - czy to Zator, czy Wadowice, w Addencie odbywa się na najwyższym możliwym poziomie. W naszym studio stomatologii dla Wadowic, Andrychowa czy Kęt, zatrudnieni są sami specjaliści, doświadczeni w swoim fachu. Dodatkowo wszyscy wierzymy w to, że zdrowie zębów, choć jest najważniejsze, to niemal równie ważna jest ich uroda. Nasz uśmiech w bardzo wielu sytuacjach pełni funkcję naszej wizytówki - zanim zaczniemy rozmawiać z partnerem biznesowym, już mamy okazję zrobić na nim pierwsze [pozytywne wrażenie. Dlatego też dentysta dla Wadowic, jakim jest Addent, oferuje wybielanie zębów, dzięki czemu Twój uśmiech będzie mógł olśniewać bielą. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - Addent Wadowice to protetyka, implantologia czy ortodoncja, a nawet program dentystyczny skierowany do dzieci.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »