Stomatolog, Dentysta, Agnieszka Dobrakowska – SUPER-DENTAL Częstochowa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Stomatolog, Dentysta, Agnieszka Dobrakowska – SUPER-DENTAL Częstochowa

Drodzy Państwo.

Zapraszam serdecznie na darmowe konsultacje do gabinetu stomatologiczno-dentystycznego SUPER-DENTAL w Częstochowie. Świadczymy specjalistyczne usługi z zakresu stomatologii, dentystyki, jak również chirurgii dentystycznej, protetyki, ortodoncji.

Niewątpliwą zaletą naszego gabinetu, jest dogodna lokalizacja - w centrum miasta - nowoczesny sprzęt oraz prawdziwie rodzinna atmosfera.

Posiadamy ogromne doświadczenie, materiały trwałe najwyższej jakości, jak również wiedzę potrzebną do wykonywania całkowicie bezbolesnych i profesjonalnych zabiegów.

Ponadto dzięki znajdującej się na wyposażeniu naszego gabinetu lampie ZOOM2, zapewniamy szybkie, trwałe i skuteczne wybielanie zębów zaledwie w 1h.

Zabiegów dokonuje doświadczony stomatolog, dentysta w godzinach:

pon, śr 9.00-14.00
wt, czw 14.00-20.00
pt 13.00-16.00

SUPER-DENTAL – nowoczesna stomatologia, fachowość, darmowe konsultacje!

Szczegóły strony www.super-dental.com.pl:

Podlinkuj stronę www.super-dental.com.pl:

Stomatolog, Dentysta, Agnieszka Dobrakowska – SUPER-DENTAL Częstochowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 87 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 14 Odwiedziny googlebot 415

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychiatra-S.Krogulski-Łódź »

  Prywatny gabinet lekarski. Psychiatra dr Sławomir Krogulski, specjalista II stopnia, absolwent Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Dowiedz się więcej o: psychiatrii, menopauzie, lękach...
  Łódź jest przyjaznym miejscem dla osób potrzebujących pomocy psychiatry bądź psychologa. Zapraszam serdecznie do mojego gabinetu.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń ESLANG »

  Oferujemy kompleksową obsługę klientów biznesowych i indywidualnych w zakresie tłumaczeń przysięgłych, specjalistycznych, ustnych oraz pisemnych zwykłych. Posiadamy 15 letnie doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych, ustnych i specjalistycznych. Powierzone nam dokumenty są objęte klauzulą bezwzględnej poufności. Naszym klientom zapewniamy nie tylko najwyższą jakość tłumaczeń z zachowaniem krótkich terminów oraz konkurencyjnych cen, ale również zapewniamy im indywidualną obsługę.

  Data dodania: 11 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Arcana - leczenie autyzmu »

  Arcana - Instytut Medycyny Integracyjnej – oferuje dostęp do wielu informacji z dziedziny autyzmu. Kontakt ze specjalistami od leczenia autyzmu i jego diagnozowania. Autyzm jest zaburzeniem rozwojowym, które najczęściej ujawnia się w ciągu pierwszych trzech lat życia jako rezultat zaburzenia neurologicznego, które oddziałuje na funkcje pracy mózgu. Wczesna diagnoza choroby i leczenie są niezwykle istotne dla zapewnienia jak najlepszego rozwoju dziecka. Zapraszamy na stronę Instytutu Medycyny Integracyjnej, gdzie można znaleźć wiele informacji na temat leczenia autyzmu oraz nawiązać kontakt z wybitnymi specjalistami w dziedzinie diagnozowania i leczenia autyzmu.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bezoperacyjne leczenie zylakow »

  CHOROBY ŻYŁ
  BEZOPERACYJNE LECZENIE ŻYLAKÓW

  Zanim pojawią się żylaki ...
  • jeśli czujesz ociężałość nóg
  • skurcze nocne, obrzęki, bóle nóg
  • cierpisz na zespół niespokojnych nóg

  zgłoś się na konsultację do flebologa


  Żylaki, choroby żył - ryzyko wzrasta u osób, które ?
  • mają ku temu predyspozycje genetyczne (żylaki występują w rodzinie)
  • dużo czasu spędzają w pozycji pionowej, stojąc lub siedząc (m.in.: praca biurowa, kierowcy)
  • prowadzą mało aktywny tryb życia, mają nadwagę
  • u kobiet w ciąży

  Żylaki to nie jest problem głównie estetyczny – są one objawem przewlekłej niewydolności żylnej, która może mieć poważne konsekwencje, jak: zakrzepica żylna, czy zatorowość płucna. Wieloletnia choroba prowadzi często do owrzodzeń podudzi – trudno gojących się, bolesnych ran, najczęściej wokół kostek.

  oferta:

  Choroby żył
  USG Doppler żył kończyn dolnych
  Bezoperacyjne leczenie żylaków
  Skleroterapia
  Echoskleroterapia
  Konsultacje internistyczne i flebologiczne

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Częstochowa »

  Serwis poświęcony usługom ortodonty w Częstochowie. Pełen zakres badań i leczenia ortodontycznego dla dzieci i dorosłych. Leczenie zespołowe ortodontyczno-chirurgiczne oraz periodontologiczno-chirurgiczne.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inspiracje - Pracownia Terapii i Rozwoju Osobistego »

  Psychoterapia w ujęciu Gestalt oraz coaching. Pracownia Inspiracje została założona we Wrocławiu. Zajmujemy się rozwojem osobistym, a nasza oferta jest nieustannie wzbogacana poprzez dostrzeganie ludzkich potrzeb. Prowadzimy terapię indywidualną dorosłych, dzieci i ich rodziców; terapię par oraz grupy terapeutyczne. Ważnym elementem naszej oferty są warsztaty rozwojowe oraz szkolenia organizowane we Wrocławiu oraz weekendowe w okolicach Wrocławia. Nasza oferta została wzbogacona ostatnio o coaching ukierunkowany na różne obszary: business coaching, coaching kariery, life coaching, coaching międzykulturowy. Jest to metoda wspierania w osiąganu ważnych celów dla klienta. We also offer coaching sessions in English.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dens.pl - Dentysta Poznań »

  Gabinet stomatologiczny Dens oferuje usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, protetyki i kosmetyki. Wykonuje także implanty i leczenie kanałowe. Gabinet Dens.pl - Stomatolog Poznań zaprasza na ulicę Gwarną 13 w Poznaniu.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Lublin »

  Domeną VitaNutrica są konsultacje z profesjonalnym dietetykiem. Podczas wizyty dietetyk przeprowadza obszerny wywiad żywieniowy i zdrowotny, który ma na celu zapoznanie z dotychczasowym sposobem żywienia oraz wykrycie błędów żywieniowych. Dokonywana jest również analiza składu ciała na nowoczesnym sprzęcie pomiarowym. Na podstawie uzyskanych danych dietetyk ustala indywidualnie zbilansowaną dietę oraz motywuje do jej stosowania. Zapraszamy na konsultacje!

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Esperal Warszawa »

  Leczenie uzależnień nie jest łatwe, ale rzecz jasna jest możliwe - wystarczy mieć dużo silnej woli oraz wsparcie profesjonalistów.
  Klinika SONO MED oferuje zabiegi wszycia esperalu (Disulfiram - popularna wszywka), implementację Naltrexone, detoks, w tym detoks kilkudniowy oraz inne formy wsparcia w terapii i leczeniu uzależnień. Specjalizujemy się w leczeniu alkoholizmu oraz leczeniu narkomanii, oferujemy usługi w naszej siedzibie oraz z dojazdem do klienta (Warszawa i okolice). Przeprowadzając detox oferujemy pacjentom pomoc farmakologiczną, kinezyterapeutyczną i psychologiczną - dzięki temu osoba uzależniona jest w stanie szybciej i skuteczniej pozbyć się nałogu.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinikaimplantologii.pl - centrum stomatologii Kraków »

  Jesteśmy kliniką stomatologiczną, która specjalizuje się w realizowaniu leczenia z zakresu implantologii. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów oraz nowoczesne urządzenia diagnostyczne oraz dentystyczne, co pozwala nam zapewnić skuteczne oraz bezpieczne metody leczenia. W naszej klinice wykonujemy między innymi estetyczne, protetyczne korony wykonane z materiałów pełnoceramicznych oraz mosty protetyczne.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »