Stomatolog, Dentysta, Agnieszka Dobrakowska – SUPER-DENTAL Częstochowa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Stomatolog, Dentysta, Agnieszka Dobrakowska – SUPER-DENTAL Częstochowa

Drodzy Państwo.

Zapraszam serdecznie na darmowe konsultacje do gabinetu stomatologiczno-dentystycznego SUPER-DENTAL w Częstochowie. Świadczymy specjalistyczne usługi z zakresu stomatologii, dentystyki, jak również chirurgii dentystycznej, protetyki, ortodoncji.

Niewątpliwą zaletą naszego gabinetu, jest dogodna lokalizacja - w centrum miasta - nowoczesny sprzęt oraz prawdziwie rodzinna atmosfera.

Posiadamy ogromne doświadczenie, materiały trwałe najwyższej jakości, jak również wiedzę potrzebną do wykonywania całkowicie bezbolesnych i profesjonalnych zabiegów.

Ponadto dzięki znajdującej się na wyposażeniu naszego gabinetu lampie ZOOM2, zapewniamy szybkie, trwałe i skuteczne wybielanie zębów zaledwie w 1h.

Zabiegów dokonuje doświadczony stomatolog, dentysta w godzinach:

pon, śr 9.00-14.00
wt, czw 14.00-20.00
pt 13.00-16.00

SUPER-DENTAL – nowoczesna stomatologia, fachowość, darmowe konsultacje!

Szczegóły strony www.super-dental.com.pl:

Podlinkuj stronę www.super-dental.com.pl:

Stomatolog, Dentysta, Agnieszka Dobrakowska – SUPER-DENTAL Częstochowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 95 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 14 Odwiedziny googlebot 469

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji »

  Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji świadczy pomoc psychoterapeutyczna, psychologiczna i pedagogiczna zarówno osobom doświadczającym życiowych trudności i kryzysów, jak i tym, którzy z myślą o własnym rozwoju pragną pogłębiać wiedzę na swój temat oraz zdobywać umiejętności skuteczniejszego radzenia sobie w życiu. Oferujemy szeroki zakres usług o charakterze pomocy terapeutycznej obejmującej m.in. terapię indywidualną, grupową, terapię par, rodzin, które prowadzi psychoterapeuta, konsultacje psychologiczne i pedagogiczne, doradztwo zawodowe, szkolenia, treningi i warsztaty rozwoju osobistego.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog gdańsk przymorze »

  Prowadzimy działalność na gdańskim Przymorzu od 1996 roku.
  Dzięki wysokiej jakości usług i zdobytemu zaufaniu systematycznie powiększa się grono naszych pacjentów z całego Trójmiasta.Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Wprowadzamy najnowsze technologie, korzystamy z nowoczesnych urządzeń renomowanych firm.
  Pacjentom zapewniamy kompleksowe usługi dentystyczne i otaczamy ich troskliwą opieką.

  OFERUJEMY
  Leczenie protetyczne wykorzystujące szerokie możliwości odbudowy

  korony i mosty ceramiczne
  prace ceramiczne bezmetalowe
  - licówki
  - wkłady koronowe inley, onley
  - mosty w odcinku przednim
  wkłady koronowo korzeniowe
  protezy szkieletowe
  estetyczne protezy szkieletowe – bez klamer
  protezy akrylowe
  odbudowa utraconych tkanek zębów z użyciem włókien szklanych

  Leczenie endodontyczne z wykorzystaniem nowoczesnych systemów opracowania i wypełniania kanałów korzeniowych, gwarantujące wysoką skuteczność leczenia

  Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym przy pomocy lampy wybielającej . Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Pacjent wychodzi z gabinetu z białym uśmiechem.

  Profilaktyka próchnicy i chorób przyzębia
  - Lakowanie
  - Lakierowanie
  - Scaling i piaskowanie (oczyszczanie zębów z kamienia i osadów

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Warszawa - CRS »

  Centrum Rehabilitacji Sportowej w Warszawie to ośrodek skupiający specjalistów opiekujących się pacjentami z problemami ortopedycznymi i neurologicznymi. Nasz zespół tworzą fizjoterapeuci, ortopedzi, neurochirurdzy, interniści i psycholodzy. Naszym głównym zadaniem jest leczenie urazów i dysfunkcji ciała pacjenta poprzez odpowiednio dobraną formę ruchu i właściwy poziom aktywności.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków. Anna Kowacz, terapia uzależnień, terapia indywidualna i grupowa, DDA, DDD »

  Oferuję pomoc psychoterapeutyczną dla osób zmagających się problemem uzależnienia swojego lub bliskiej osoby. Prowadzę terapię indywidualną i grupową dla Dorosłych Dzieci Alkoholików, DDD, osób współuzależnionych, uzależnionych czy doświadczających przemocy.

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Perfect Smile - gabinet stomatologiczny gdańsk trójmiasto »

  Nowoczesny gabinet stomatologiczny, który oferuje weekendową opiekę stomatologiczną. stomatolog i dentysta przyjmuje również w niedziele i święta do 20:00. implanty, protetyka, stomatologia zachowawcza to najważniejsze oferowane rzeczy dla naszych pacnetów. gdańsk i trójmiasto- najszerszy zakres usług stomatologicznych i pogotowiu stomatologicznym. Perfect Smile Gdańsk jest coraz częściej odwiedzanym gabinetem w Gdańsku. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z promocjami dla nowych pacjentów oraz zapoznania się z ofertą jaką są implanty dentystyczne gdańsk.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • RehaSystem »

  Ośrodek RehaSystem powstał w 2011 roku. Gabinet specjalizuje się w rehabilitacji funkcjonalnej i oferuje pełen zakres usług rehabilitacyjnych. Naszą główną zasadą jest praca z pacjentem, mająca na celu poprawienie uszkodzonych funkcji jego organizmu i prowadząca do jak najszybszego powrotu pacjenta do pełnej sprawności, poprzez wyeliminowanie przyczyn dolegliwości i skutków urazów.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog w Tychach »

  Nowoczesne Centrum Medyczne Arkamedic umożliwia leczenie schorzeń i chorób przez lekarzy wielu specjalności, między innymi są to: ginekolog, urolog, dermatolog, rehabilitant. Specjalistyczne Centrum Medyczne ARKAMEDIC oferuje krótkie terminy wizyt lekarskich, brak kolejek i opiekę doświadczonych lekarzy w komfortowych i przyjaznych warunkach. Przychodnia znajduje się w Tychach i oferuje dogodne godziny przyjmowania pacjentów. Możliwa jest rejestracja telefoniczna, co jest bardzo korzystne dla pacjentów. Przychodnia Arkamedic skupia najlepszych lekarzy w Tychach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą centrum medycznego znajdującą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania kierowców - Pracownia Psychologii Pracy s. c. »

  Jesteśmy jednostką uprawnioną przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego do psychologicznych badań kierowców, psychologicznych badań operatorów urządzeń, psychologicznych badań operatorów ciężkiego sprzętu, pojazdów uprzywilejowanych.Godnym podkreślenia jest fakt istnienia naszej Pracowni od ponad 40 lat!Stawiamy nie tylko na przeprowadzenie badania psychologicznego i wydanie orzeczenia, ale przede wszystkim na edukację, zrozumienie sensu i istoty badań psychologicznych osób pracujących na stanowiskach wymagających szczególnej sprawności psychofizycznej.Zajmujemy się przeprowadzaniem psychologicznych badań kierowców, operatorów urządzeń, operatorów ciężkiego sprzętu, pojazdów uprzywilejowanych.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Retkinia »

  Serwis internetowy Gabinetu Stomatologicznego na osiedlu Retkinia w Łodzi. Gabinet zajmuje się chirurgią stomatologiczną oraz protetyką, poza tym oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych. Ogromne doświadczenie kadry stomatologów zapewnia wysoką jakość usług w przystępnej cenie. Na stronie internetowej dowiemy się więcej na temat świadczonych usług. Gabinet oferuje pomoc stomatologa również w sobotę i niedzielę, a także do godziny 24.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wkładki ortopedyczne Warszawa Komputerowe badanie stóp »

  Witamy na stronie gabinetu zajmującego się tworzeniem indywidualnych wkładek ortopedycznych formthotics, nasze wkładki ortopedyczne robione są indywidualnie na zamówienie.Wykonanie wkładek poprzedzone jest badaniem komputerowym stóp.

  Data dodania: 30 11 2014 · szczegóły wpisu »