Stomatolog, Dentysta, Agnieszka Dobrakowska – SUPER-DENTAL Częstochowa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Stomatolog, Dentysta, Agnieszka Dobrakowska – SUPER-DENTAL Częstochowa

Drodzy Państwo.

Zapraszam serdecznie na darmowe konsultacje do gabinetu stomatologiczno-dentystycznego SUPER-DENTAL w Częstochowie. Świadczymy specjalistyczne usługi z zakresu stomatologii, dentystyki, jak również chirurgii dentystycznej, protetyki, ortodoncji.

Niewątpliwą zaletą naszego gabinetu, jest dogodna lokalizacja - w centrum miasta - nowoczesny sprzęt oraz prawdziwie rodzinna atmosfera.

Posiadamy ogromne doświadczenie, materiały trwałe najwyższej jakości, jak również wiedzę potrzebną do wykonywania całkowicie bezbolesnych i profesjonalnych zabiegów.

Ponadto dzięki znajdującej się na wyposażeniu naszego gabinetu lampie ZOOM2, zapewniamy szybkie, trwałe i skuteczne wybielanie zębów zaledwie w 1h.

Zabiegów dokonuje doświadczony stomatolog, dentysta w godzinach:

pon, śr 9.00-14.00
wt, czw 14.00-20.00
pt 13.00-16.00

SUPER-DENTAL – nowoczesna stomatologia, fachowość, darmowe konsultacje!

Szczegóły strony www.super-dental.com.pl:

Podlinkuj stronę www.super-dental.com.pl:

Stomatolog, Dentysta, Agnieszka Dobrakowska – SUPER-DENTAL Częstochowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 82 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 14 Odwiedziny googlebot 310

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog »

  INSTYTUT PROGRES to miejsce dla ludzi pragnących wziąć życie w swoje ręce, poszukujących rozwoju, pomocy i zrozumienia, chcących rozwiązać problemy życiowe. Świadczymy również pomoc psychologiczną osobom z chorobami nowotworowymi oraz innymi przewlekłymi chorobami somatycznymi. Można jest też pomoc on-line.

  Data dodania: 02 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Gdańsk »

  Klinika dentystyczna w Gdańsku. Wysokiej klasy stomatolodzy, posiadamy własne laboratorium. Specjalizujemy się w stomatologii estetycznej - implanty, wybielanie zębów. Stosujemy najnowsze osiągnięcia w stomatologii estetycznej - CERCON.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda w Krakowie - Marta Smarzewska »

  Logopeda w Krakowie - korygowanie wad wymowy, terapia autyzmu, afazji, dysleksji u dzieci i dorosłych. Mowa to zespół czynności, jakie przy udziale języka wykonuje człowiek poznając rzeczywistość i przekazując jej interpretację innym uczestnikom życia społecznego. Są to zachowania językowe obejmujące zarówno mowę zewnętrzną (w postaci dźwiękowej - umożliwiającej porozumiewanie się w społeczeństwie), jak i mowę wewnętrzną. Dziecko od chwili narodzin funkcjonuje w rzeczywistości językowej - wykonywanym przez nie czynnościom towarzyszy przeważnie komentarz słowny. Mowa jest jedną z najważniejszych umiejętności spośród tych, które posiada człowiek. Pozwala mu uczestniczyć aktywnie w życiu społecznym, poznawać otaczający świat, dzielić się emocjami. Prawidłowy rozwój mowy umożliwia dziecku nie tylko lepsze poznanie rzeczywistości, ale przede wszystkim wpływa na ształtowanie jego osobowości. Dlatego wszelkie zakłócenia, nieprawidłowości związane z językowym funkcjonowaniem powinny być jak najwcześniej wykryte i usunięte - by zminimalizować ich negatywne oddziaływanie na całościowy rozwój dziecka.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne ubezpieczenia medyczne, opieka zdrowotna, opieka medyczna, prywatne usługi medyczne »

  Każdy z nas ma na uwadze swoje zdrowie - jednak powszechnie wiadomo, że dostęp do służby zdrowia w naszym kraju jest bardzo utrudniony. Dlatego chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą ofertę. Opieka zdrowotna, którą oferujemy z pewnością wyda się Państwu interesująca. Prywatne ubezpieczenia medyczne są coraz bardziej popularne m.in. dlatego, że pozwalają świadczyć usługi na najwyższym dostępnym poziomie.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Warszawa »

  Zapraszamy pacjentki z Warszawy i okolic na wizyty w naszym gabinecie ginekologicznym. U nas w miłej atmosferze uzyskasz poradę dotyczącą nagłych dolegliwości jak i badań okresowych. Wysokie kwalifikacje naszej kadry są gwarantem najwyższego poziomu usług. Zapraszamy do telefonicznego umówienia wizyty. Oprócz ginekologa przyjmuje u nas również zespół dermatologów oferując: botoks, usuwanie zmarszczek, usuwanie brodawek, powiększanie ust, botox.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja medyczna HEALTH CENTRE NZOZ w Trzcianie k/Rzeszowa »

  Świadczymy usługi rehabilitacyjne w zakresie: fizykoterapii i kinezyterapii, masażu leczniczego. Zabiegi lecznicze wykonujemy ambulatoryjne (w budynku naszej siedziby) i środowiskowo (w domu Pacjenta). Prosimy bardzo o zapoznanie się z oferowanymi przez nas usługami, a w przypadku pytań, prosimy o kontakt z nami.

  Nasze Centrum Rehabilitacyjne wyposażone jest w nowoczesny, profesjonalny sprzęt i urządzenia medyczne (np. Algonix, Kriokomora ogólnoustrojowa).

  W trosce o Państwa zdrowie zatrudniamy, wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Nasz zespół lekarzy i fizjoterapeutów pomoże Państwu do minimum skrócić okres rehabilitacji i pozwoli na szybki powrót do zdrowia.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum chirurgii plastycznej Aesthetic Med »

  Aesthetic Med jest kliniką, w której każdego dnia odbywa się kilka operacji z tytułu chirurgii plastycznej. Przykładowe zabiegi, które wykonujemy to: lifting, liposukcja czy lipoliza. Aesthetic Med jest określane mianem najlepszej prywatnej kliniki w całej Polsce.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • TOP-DENT stomatolog katowice »

  Każdy znas chce dobrze wyglądać oraz być zdrowym. Aby to osiągnąć nie wystarczy tylko aktywny tryb życia, ale również systematyczne poszerzanie swojej wiedzy na temat zdrowia oraz urody. Jeżeli są Państwo zaciekawieni odwiedzeniem miejsca, w którym będą mieli możność zapoznania się z ciekawostkami, skorzystania z porad fachowców i przeczytania cennych wskazówek. Dowiedzą się Państwo, jak najlepiej dbać o ciało i umysł, wybierać specjalistów lekarzy, ciekawe i często niekonwencjonale metody leczenia. Zapraszamy do odwiedzenia witryny www.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Ustroń »

  Logopeda Ustroń - posiadam nowoczesne specjalistyczne wyposażenie poradni w oprogramowania komputerowe (specjalistyczne programy logopedyczne i pedagogiczne), echokorektor, wibratory językowe, specjalistyczne pomoce logopedyczne niezbędne do prowadzenia terapii.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »