Stomatolog Lubań - Promadent - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Stomatolog Lubań - Promadent

Gabinet stomatologiczny Promadent w Lubaniu świadczy usługi i zabiegi z zakresu: chirurgii stomatologicznej, leczenie kanałowe zębów (endodoncja), stomatologia estetyczna, wybielanie lakowanie i piaskowanie zębów. Gabinet dentysty oferuje zabiegi dla dzieci np. fluoryzacje zębów. Działania profilaktyczne, obrazowanie jamy ustnej RTG. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Zabiegi wykonywane pod znieczuleniem.
Promadent - protetyka, usługi z zakresu protetyki, wykonywanie protez zębowych, natychmiastowa naprawa protez.

Szczegóły strony www.dentysta-luban.pl:

Podlinkuj stronę www.dentysta-luban.pl:

Stomatolog Lubań - Promadent

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Medyczne Poznań »

  Centrum Medyczne - Św Jerzy mieszczące się w Poznaniu zaprasza do skorzystania z opieki okulistycznej zarówno dla dzieci jaki i dla dorosłych. Zapraszamy również na badania profilaktyczne mammografu. Znaczna większość naszej oferty to usługi świadczone w ramach kontraktu w NFZ. Prowadzimy dziecięcy oddział okulistyczny, który jest zakontraktowany z Poznańskim NFZetem. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Siemianowice »

  Dr n. med. Bartosz Kniażewski - ginekolog Siemianowice Śląskie i Katowice. Zapewniam konsultacje ginekologiczne i położnicze, leczenie chorób kobiecych, prowadzenie ciąży, badania ginekologiczne, położnicze, wstępną diagnostykę i leczenie niepłodności.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Naturalna Volmed - Poznań »

  Volmed medycyna naturalna biorezonans Poznań, Mora Poznań, odczulanie Poznań, medycyna naturalna Poznań, alergie Poznań, dieta Poznań, migrena, grzybica
  Oferuję Państwu profesjonalną i kompleksową diagnostykę oraz terapię.
  Z usług mojego gabinetu skorzystało już liczne grono pacjentów, którzy
  skutecznie realizując zaleconą terapię cieszą się dobrym zdrowiem i
  samopoczuciem.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZBIGNIEW ŁUCZAK Specjalista anestezjologii »

  Prezentujemy Państwu profesjonalistę anestezjologii oraz intensywnej terapii lek. med. Zbigniewa Łuczaka. Praca anestezjologa sprawowana jest pod ogromnym naciskiem i w ogromnym stresie, rychłe decyzje, które mogą zaważyć o życiu lub śmierci chorego, częste bycie obserwatorem śmierci chorych narzucają na przedstawicielach tej specjalności zdolność radzenia sobie ze stresem oraz niepowodzeniami. I taki właśnie jest Zbigniew Łuczak. Przeszło 10 letnie doświadczenie i praktyka uczyniły, że zaufały mu setki pacjentów. Nieustannie się dokształca, dzięki czemu metody stosowane przez niego są na najwyższym europejskim poziomie. proponuje pomoc pacjentom w gabinecie jak i u nich w domu. Wspomaga pozbyć się stresu związanego z zabiegami i badaniami. Więcej informacji i pełna propozycja umieszczone są na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika stomatologiczna | Q-Clinic »

  Klinika stomatologiczna oferująca pełny zakres usług ze stomatologii, ortodoncji i protetyki na terenie Wrocławia. W ofercie stomatologia estetyczna, profilaktyka, naprawa protez i wiele więcej. Pełną listę usług można znaleźć na stronie kliniki.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • 123zdrowie.pl - Zdrowie, Ciąża, Odżywianie »

  Serwis 123zdrowie.pl poświęcony jest tematyce zdrowia szeroko pojętego. Znajdują się w nim artykuły, poradniki i ciekawostki z tematyki zdrowia, mody, urody, ciąży, macierzyństwa, odżywiania czy psychologii. Posiadamy bardzo dużą bazę artykułów gdzie temat zdrowia jest na pierwszym miejscu. Nasi czytelnicy znajdą u Nas odpowiedzi na nurtujące ich pytania z tematu, który ich interesuje. Ponadto istnieje u Nas możliwość zadawania pytań naszemu specjaliście. Serwis 123zdrowie.pl posiada bogatą historię redaktorską. Nasi pisarze tworzą treści dobrej jakości, dzięki czemu wszystkie artykuły spełniają wysokie wymagania czytelników. Ponadto staramy się pisać tak, ażeby uzupełniać braki występujące w innych serwisach. Warte zauważenia jest to, że zdrowie będące jednym z najważniejszych dóbr człowieka jest u nas najważniejsze. Zachęcamy serdecznie wszystkich internautów chcących poprawić swój stan zdrowia do odwiedzania naszej strony www.

  Data dodania: 03 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia weterynaryjna ANIMEDIC Warszawa Wesoła »

  Nowoczesna lecznica weterynaryjna Animedic w Warszawie w dzielnicy Wesoła na oseidlu Stara MIłosnaświadczy usługi lekarsko-weterynaryjne dla zwierząt towarzyszących, fachowa i miła obsługa, konsultacje internistyczne, chirurgiczne, neurologiczne, profilaktyka szczepienna i przeciwpasożytnicza, medycyna regeneracyjna, rehabilitacja psów i kotów - fototerapia BIOPTRON. Wizyty domowe i pogotowie weterynaryjne. Poza działalnością weterynaryjną wspieramy wszelkie inicjatywy prozdrowotne zwierząt i ludzi na terenie Warszawy Wesołej.Weterynarz Wesoła.

  Profesjonalny salon pięlegnacji zwierząt ANIMEDIC- strzyżenie, kąpiele oraz trymowanie psów i kotów, przygotowywanie zwierząt do wystaw i konkursów, doświadczeni groomerzy.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Łódź »

  Łódzki Gabinet Stomatologiczny doktorów Kamili i Piotra Haus przywróci piękny uśmiech na Twojej twarzy. Z najwyższą precyzją i bez bólu wykonujemy praktycznie wszystkie usługi stomatologiczne. Zajmujemy się implantoprotetyką (implanty, odbudowa uzębienia na implantach), stomatologią zachowawczą (estetyczne wypełnienia kompozytowe, kolorowe wypełnienia dla dzieci do zębów mlecznych), leczeniem kanałowym z użyciem endometru (elektroniczny pomiar długości kanału korzeniowego), stomatologią estetyczną (usuwanie kamienia i osadu nazębnego, piaskowanie zębów, korony pełnoceramiczne, licówki porcelanowe, wybielanie zębów – profesjonalną lampą wybielającą w gabinecie stomatologicznym), protetyką stomatologiczną (protezy bezklamrowe na elementach precyzyjnych, korony i mosty bez podbudowy metalowej na materiale Cyrkon, odbudowa zębów na korzeniach) – duże prace protetyczne są wykonywane z użyciem łuku twarzowego i artykulatora – najbardziej precyzyjny sposób odtwarzania prawidłowych kontaktów międzyzębowych, chirurgią stomatologiczną (usuwanie zębów), leczeniem chorób błony śluzowej (szynowanie rozchwianych zębów szynami z włókien szklanych, skalingi – ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego). Gabinet jest klimatyzowany, narzędzia stomatologiczne są sterylizowane w nowoczesnym autoklawie i pakietowane w sterylne pakiety.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Lubań - SilverMed »

  SilverMed stomatolog Lubań świadczy usługi z zakresu stomatologii, protetyki, ortodoncji. Zajmujemy się leczeniem zębów pod mikroskopem - pacjent ma możliwość podglądu zabiegu na monitorze LCD.
  Pracownia RTG SilverMed, wykonujemy panoramiczne cyfrowe zdjęcia jamy ustnej, prześwietlenia zębów.
  Wszystkie zabiegi dentystyczne wykonujemy pod znieczuleniem. W naszej klinice oferujemy mosty, korony protetyczne - natychmiastowa naprawa protez. Chirurgia stomatologiczna, chirurgiczne usuwanie zębów.
  W ramach stomatologii estetycznej oferujemy zabiegi wybielania zębów.

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii, Psychoterapeuta - Wrocław, Świdnica, Siechnice »

  Gabinet Psychoterapii we Wrocławiu, w Świdnicy oraz w Siechnicach zaprasza do skorzystania z dobrych usług i pomocy psychoterapeuty. Gwarantujemy fachową pomoc w zakresie usunięcia zaburzeń psychicznych, przywracania motywacji oraz chęci do życia oraz wspieramy rozwój intelektualny i emocjonalny. Warto poznać dobrej jakości nasze usługi, które spełnią Wasze oczekiwania już teraz. Organizujemy spotkania indywidualne oraz grupowe.

  Data dodania: 28 12 2015 · szczegóły wpisu »