Stomatolog Lubań - Promadent - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Stomatolog Lubań - Promadent

Gabinet stomatologiczny Promadent w Lubaniu świadczy usługi i zabiegi z zakresu: chirurgii stomatologicznej, leczenie kanałowe zębów (endodoncja), stomatologia estetyczna, wybielanie lakowanie i piaskowanie zębów. Gabinet dentysty oferuje zabiegi dla dzieci np. fluoryzacje zębów. Działania profilaktyczne, obrazowanie jamy ustnej RTG. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Zabiegi wykonywane pod znieczuleniem.
Promadent - protetyka, usługi z zakresu protetyki, wykonywanie protez zębowych, natychmiastowa naprawa protez.

Szczegóły strony www.dentysta-luban.pl:

Podlinkuj stronę www.dentysta-luban.pl:

Stomatolog Lubań - Promadent

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Online »

  Porady psychologiczne on- line

  Pomoc psychologiczna on-line jest świadczeniem profesjonalnych usług psychologicznych osobom zgłaszającym różnorodne problemy. Odbywa się przez Internet.
  Udzielanie porad on-line jest w Polsce znane od niedawna, a już zyskało szerokie grono odbiorców. Stanowi doskonałe rozwiązanie, jeśli:
   Zależy Ci szczególnie na anonimowości, dyskrecji
   Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi na nurtujące Cię problemy
   Nie masz czasu lub możliwości spotkać się z psychologiem osobiście
   Uważasz, że łatwiej jest Tobie napisać niż mówić o swoich problemach
   Chcesz przeznaczyć mniejszą kwotę pieniędzy niż na spotkanie z psychologiem w gabinecie
   Wolisz decydować osobiście ile czasu poświęcisz na terapię i jak częste będą kontakty ze specjalistą


  • Centrum Psychologiczne Psychoterapeutka

  • Zakres działalności:
  Poradnictwo psychologiczne online, oferujemy wszelkie formy kontaktu online:
  - email,
  - czat,
  - skype,
  - videorozmowa

  • Psycholog Ludmiła Mrożek - wykształcenie wyższe psychologiczne, specjalizacja: psychologia kliniczna, Praktyk Neurolingwistycznego Programowania NLP, trener

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, psychoterapia Warszawa »

  Nasz gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią do indywidualnej sytuacji. Wierzymy, że poczujecie się Państwo u nas wyjątkowo, a dzięki wspólnej pracy pokonamy trudności. Proponujemy poradę i pomoc psychologiczną, psychoterapię. Zapraszamy na terapię indywidualną, rodzinną, terapię małżeństw i par oraz mediacje rodzinne.nNaszą ofertę kierujemy do osób przeżywających trudności w obszarach: zaburzenia nastroju i depresja (poczucie osamotnienia, smutku, przygnębienia, poczucie utraty sensu życia, brak motywacji do działania itp.), zaburzenia lękowe, nerwice, niska samoocena, problemy emocjonalne i decyzyjne (stres życia codziennego, kryzysy emocjonalne i zawodowe), Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA), partnerzy przeżywający trudności w związku, sytuacje kryzysu (rozpad związku, smutek i żałoba po stracie, ciężka choroba własna lub kogoś bliskiego)

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Orthopodologia - stopy to podstawa! »

  ORTHOPODOLOGIA - to nowa dziedzina specjalizująca się w zaopatrzeniu ortopedycznym kończyny dolnej.
  - komputerowe badanie stóp i postawy
  - dobór i wykonanie indywidualnych wkładek ortopedycznych
  - wykonywanie obuwia indywidualnego oraz indywidualizacja obuwia konfekcyjnego i specjalistycznego np. rowerowego (STB), narciarskiego, golfowego itp.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów kraków »

  Jesteśmy przychodnią stomatologiczną w Krakowie, która posiada wykształconych stomatologów oraz najnowocześniejszy sprzęt. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, posiadamy najnowocześniejsze technologie i oferujemy bezbolesne leczenie. Prócz zwykłych zabiegów stomatologicznych przeprowadzamy diagnostyka radiologiczna, zabiegi usuwania kamienia nazębnego przy pomocy skalera ultradźwiękowego, leczenie endodontyczne, leczenie protetyczne, resekcje, hemisekcje, radektomie, oraz wiele innych zabiegów. Z pełną ofertą mogą państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Całodobowa klinika stomatologiczna - Dental-Art »

  Pogotowie dentystyczne Dental-Art działa całą dobę, siedem dni w tygodniu. Klinika świadczy usługi z zakresu leczenia bólu zębów, uzupełniania wypełnień, chirurgii jamy ustnej czy naprawy protez i aparatów na zęby.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet chirurgii i urologii dziecięcej - dr n. med. Marcin Polok »

  W gabinecie oferuję pełen zakres usług medycznych w dziedzinach chirurgia dziecięca i urologia dziecięca, w tym konsultacje specjalistyczne, diagnostykę oraz leczenie. Skuteczne leczenie takich chorób u Dzieci jak m.in.: moczenie nocne, nietrzymanie moczu, wnętrostwo, stulejka etc. Gabinet znajduje się we Wrocławiu.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Stomatologiczny Marta Rachubińska Olsztyn »

  Profesjonalny dentysta, nowoczesny sprzęt, wysoka jakość usług. Bezstresowa stomatologia w Olsztynie.Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą usług wykonywanych w naszym gabinecie.
  Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Wszystkie zabiegi wykonywane są w znieczuleniu.

  Data dodania: 06 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie, wybielanie zębów - Koziegłowy, Czerwonak, Poznań »

  Ardentis to czołowy gabinet dentystyczny w regionie Koziegłowy, Czerwonak. Stomatolog, ortodonta i dentysta serdecznie zaprasza na leczenie zębów - w naszej ofercie także wybielanie zębów oraz aparat ortodontyczny. Gabinet stomatologiczny zaprasza Państwa - leczenie zębów Koziegłowy, Czerwonak, Poznań

  Data dodania: 13 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu Klinika Gdańsk »

  Choroba alkoholowa jest trudną, skomplikowaną chorobą, ale na szczęście - może być wyleczona. Jest to możliwe, jeśli pacjent zostanie otoczony właściwą opieką i sam podejmie choć minimalny wysiłek. Przy jego woli i wobec zaangażowania personelu klinika Gdańsk zapewnia skuteczne, bezpieczne leczenie alkoholizmu. Rozpoczyna się ono detoksem, który oczyszcza ciało z toksyn, a potem pacjent we wsparciu specjalistów stawia kolejne kroki na drodze do normalnego życia.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Raciborzu - Kolbusz »

  Strona internetowa psychoterapeuty mgr Anny Kolbusz prowadzącej sesje terapeutyczne dzieci i młodzieży, dorosłych oraz konsultacje psychologiczne. Psycholog posiada długie doświadczenie w pracy z osobami mającymi problemy emocjonalne oraz prowadzi sesje psychedukacyjne dla rodziców dzieci z problemami rozwojowymi.

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »