Stomatolog Poznań - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Stomatolog Poznań

Gabinet stomatologiczny w Poznaniu. W gabinecie używamy nowoczesnych metod leczenia próchnicy, które są całkowicie bezbolesne. W naszej ofercie znajduje się leczenie zachowawcze, ortodoncja, protetyka, chirurgia stomatologiczna, stomatologia dziecięca a także leczenie chorób przyzębia.

Wizyta u stomatologa może być całkowicie bezbolesna, a w naszym Gabinecie znieczulenia przy zabiegach stomatologicznych traktowane są jako standard. Dysponujemy zestawem środków znieczulających oraz doświadczonym zespołem lekarzy, co pozwala na wykonanie znieczulenia u każdego pacjenta.

Szczegóły strony www.primadent-stomatolog.pl:

Podlinkuj stronę www.primadent-stomatolog.pl:

Stomatolog Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 155 Odwiedziny msnbot 16 Odwiedziny googlebot 163

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • VIP DENTAL Implantologia i Estetyka »

  Strona Kliniki Implantologii i Stomatologii Estetycznej VIP DENTAL jest poświęcona usługom jakie oferowane są w klinice. Lekarze pracujący w klinice specjalizują się w uzupełnianiu braków zębowych przy pomocy implantów stomatologicznych. Klinika oferuje ponadto estetyczne i trwałe korony pełnoceramiczne, licówki porcelanowe, leczenie kanałowe (endodontyczne), laserowe wybielanie zębów, leczenie ortodontyczne, ozonoterapię i laseroterapię.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chirurg plastyk Zbigniew Leo Giedrojć Juraha- powiększenie piersi »

  Specjalista chirurg plastyk Zbigniew Leo Giedrojć Juraha z wieloletnim doświadczeniem przeprowadza operacje estetyczne w tym m. in. : powiększenie piersi, korekcja nosa, korekcja powiek. Przez długie lata swojej pracy wykonał szereg operacji zakończonych powodzeniem, co zaowocowało wieloma pozytywnymi opiniami ze strony pacjentów.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Stomatologiczny Gniezno ul. Jabłoniowa 23 dentysta Anna Charzewska »

  Gabinet stomatologiczny w Gnieźnie oferuje swoje usługi w zakresie profilaktyki, wybielania zębów, leczenia kanałowego oraz stomatologii dziecięcej. Wykonujemy protezy stałe i ruchome. Zapraszamy na konsultacje.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • VITAL MEDICA Usługi medyczne »

  Firma Vital Medica prowadzi swoją działalność na terenie Starogardu Szczecińskiego. Fachowe usługi medyczne świadczy już od 1990 roku, stale się rozwijając i poszerzając ofertę. Znajdą w niej Państwo konsultacje u alergologa, dermatologa, pulmonologa oraz pediatry, jak również zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej, lub też dermatochirurgii. Pacjenci mogą mieć pewność, że znajdują się pod opieką najlepszych specjalistów, mających wieloletnie doświadczenie oraz obszerną wiedzę. W trakcie zabiegów wykorzystywany jest nowoczesny, w pełni funkcjonalny sprzęt, pozwalający na sprawne oraz prawidłowe ich przeprowadzenie. Vital Medica ogromną wagę przywiązuje też do stworzenia przyjaznej, kameralnej atmosfery, pozwalającej pacjentom zrelaksować się oraz leczyć wygodnie. Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komórki Macierzyste »

  Choroba zwana enefalomiopatią mitochondrialną jest poważną chorobą o podłożu genetycznym. Obecnie prowadzone są testy kliniczne, które mogą okazać się pierwszymi obiecującymi lekami w leczeniu przewlekłych schorzeń o podłożu genetycznym. Obecnie nie ma zgody w środowisku badawczym co do tego, co to jest obiecujące leczenie chorób genetycznych, szczególnie tych o podłożu leżącym w mtDNA. W codziennej pomocy osobie chorującej na encefalomiopatię mitochondrialną tak samo ważna, jak leczenie farmakologiczne jest rehabilitacja. Polska służba zdrowia nie wypracowała specyficznego planu pomocy dotyczącego terapii w przypadku chorób ultra-rzadkich. Pomocą, na jaką można liczyć są fundacje o określonym celu podejmowanych działań, w przypadku miopatii mitochondrialnej głównie mowa o fundacjach skierowanych do chorób ultra-rzadkich, chorób o podłóżu genetycznym oraz chorób dotyczących chorób mięśniowych. Na stronie www.miopatia.pl odszukać można wiele najistotniejszych danych dotyczących chorób mitochondrialnych w zakładce ciekawostki, m.in. artykuł na temat testowanego specyfiku EPI-743 firmy Edison. W zakładce linki znajdziemy odnośniki do zagranicznych stron internetowych, na których znaleźć można informacje dostępne w innych częściach globu. Proszę o kontakt innyc zainteresowanych danymi na temat choroby, wymianą posiadanych danych. Na stronie www.miopatia.pl można w bezpośredni sposób przekazać 1% podatku na konto autora strony.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgniarka Warszawa. Usługi pielęgniarskie »

  Świadczymy usługi pielęgniarskie na terenie całej Warszawy i okolic 24h na dobę, 7 dni w tygodoniu. Oferujemy na najwyższym poziomie kompleksową opiekę pielęgniarską. Nasz personel posiada najwyższe kwalifikacje (studia wyższe w zakresie pielęgniarstwa, studia podyplomowe, kursy szczepień, kurs pielęgniarki środowiskowej) oraz kilkunastoletnie doświadczenie w zawodzie.
  Wszystkie zabiegi i czynności wykonywane są według najwyższych standardów pielęgniarstwa. W pracy wykorzystywany jest wyłącznie sprzęt jednorazowego użytku. Zabiegi wykonywane są w domu u pacjenta lub w innym wskazanym miejscu pobytu pacjenta.
  W przypadku dzieci usługi pielęgniarskie świadczymy od 12 roku życia.

  Data dodania: 01 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Łódź »

  Łódzkie Centrum Psychodynamiczne to ośrodek zrzeszający grupę psychoterapeutów posiadających różnorodne wykształcenie oraz doświadczenie z zakresu pomocy psychologicznej lub socjalnej.
  W ramach naszych usług oferujemy pomoc psychologiczną i psychoterapię osadzoną w nurcie psychodynamicznym.
  Nasi psychoterapeuci w uzasadnionych przypadkach współpracują w lekarzem psychiatrą, ponieważ w wielu przypadkach tylko taka forma leczenia przynosi powodzenie terapii.
  Szczegółowe informacje na temat naszego ośrodka dostępne są na stronie lcp-psychoterapia.pl. Zapraszamy

  Data dodania: 10 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza Psychoterapia Warszawa »

  Jeżeli poszukujesz pomocy w poznaniu samego siebie i w odkryciu źródła swoich problemów, zapraszam na konsultacje do mojego gabinetu. Jestem psychologiem od 2003 roku. Posiadam wiedzę i praktykę, dzięki którym odnajdziemy źródło twoich problemów i postaramy się z nimi walczyć. Nie warto męczyć się samemu i jeszcze bardziej nieświadomie pogłębiać swój problem. Psycholog to doktor duszy i zna jej cierpienia. Pozwól sobie pomóc.

  Data dodania: 28 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Laserzielona.pl »

  W naszej poradni zajmujemy się kompleksowym leczeniem schorzeń okulistycznych. Oferujemy leczenie korekcyjne, diagnostykę chorób oczu, badania profilaktyczne oraz zabiegi ambulatoryjne, takie jak usuwanie ciał obcych z oczu. Obejmujemy opieką okulistyczną dorosłych i dzieci. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zadzwoń do nas i umów się na pierwszą wizytę już dziś.

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »