Stomatolog sosnowiec - Med-Complex - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Stomatolog sosnowiec - Med-Complex

Stomatolog sosnowiec który znajduje się w przychodni Med-Complex już ponad 20 lat dba o zdrowe zęby naszych pacjentów, pomaga im w zwalczaniu chorób zębów oraz przyzębia. W przychodni oferujemy usługi w zakresie: stomatologii, protetyki, chirurgii szczękowej.
Zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00-19.00 oraz w piątki w godzinach 8.00-13.00
Każdego dnia zmieniamy się dla Was.

Szczegóły strony med-complex.pl:

Podlinkuj stronę med-complex.pl:

Stomatolog sosnowiec - Med-Complex

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Anna Małysz - Psychoterapia Bielsko-Biała »

  Gabinet terapii psychologiczno-pedagogicznej położony jest 5km od centrum Bielska-Białej. W gabinecie zajęcia prowadzi pedagog i terapeuta z 35 letnim doświadczeniem w wykonywaniu zawodu. Anna Małysz prowadzi psychoterapię, terapię pedagogiczną dla dzieci, młodzieży, par, rodziców, małżeństw i rodzin. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Stargard / Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna »

  Każdego dnia, staramy się służyć waszym zwierzakom. Poprzez nieustanne doskonalenie, zaangażowanie oraz życzliwość całego zespołu codziennie staramy sie być lepsi i bardziej profesjonalni. Praca dla zwierząt jest nie tylko naszą wielka pasją - to nasz sposób na prawdziwe życie. Leczenie małych zwierząt - Pomagamy z zakresu:chorób wewnętrznych, położnictwa i ginekologii, okulistyki, dermatologii i stomatologii, chorób zakaźnych, zaraźliwych i pasożytnicznych włącznie z pełnym zakresem profilaktyki (szczepienia, odrobaczanie, chirurgii i ortopedii.Dysponujemy:dwoma blokami operacyjnymi, pracownią RTG i możliwością radiologicznych badań kontrastowych, pracownią EKG i laboratorium diagnostycznym. Leczenie dużych zwierząt - Korzystając z wieloletniego doświadczenia w tej dziedzinie całego naszego personelu leczymy z powodzeniem wszystkie zwierzęta gospodarskie, począwszy od prostych zabiegów aż po kompleksową opiekę leczniczą i profilaktyczną. Od wielu lat pełnimy rolę lekarzy – konsultantów w dwóch najpoważniejszych firmach hodowlanych na Pomorzu Zachodnim: S.A. Witkowo i Z.D. Kołbacz, mając nadzór lekarsko – weterynaryjny nad produkcją zwierzęcą i tworząc programy profilaktyczne dla będących pod naszą opieką.Apteka - Dysponujemy wszechstronnie zaopatrzoną i nowoczesną (dbałość o warunki przechowywania preparatów) aptekę weterynaryjną.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji tak trudnej, że dotychczasowe sposoby radzenia sobie z problemami nie wystarczają. Bywa i tak, że nie pomaga nawet troska bliskich osób. Pomocna może okazać się psychoterapia, podczas której razem z terapeutą można przeanalizować i lepiej zrozumieć głębokie podłoże problemów oraz wypracować skuteczniejsze metody radzenia sobie z nimi. Gabinet psychologiczny „Palabra” – Renata Moraczewska – oferuje specjalistyczną pomoc psychologiczną dla osób dorosłych. Psychoterapia indywidualna i terapia par. Więcej informacji na www.psychoterapiawarszawa.edu.pl

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika weterynaryjna chorzów »

  W naszym Śląskim Centrum Weterynarii, działającym już od wielu lat, znajdziesz całodobową i profesjonalną opiekę dla swojego pupila, który zawsze może liczyć na naszą pomoc. Cechuje nas wykwalifikowany personel medyczny, prawdziwa pasja, najwyższa jakość, pełen profesjonalizm, najlepszy sprzęt, atrakcyjne warunki współpracy oraz troska o dobro każdego pacjenta. Znajdziesz u nas m.in. okulistykę, dermatologię, kardiologię, różnego rodzaju badania czy paszporty i mikrochipy. Zapewniamy skuteczność i zadowolenie. Zapraszamy!

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Medyczna Dąbrowa-Dąbrówka »

  Klinika medyczna w Gdyni oferuje profesjonalną opiekę zdrowotną. Nasza kadra lekarska zapewni Państwu specjalistyczną opiekę lekarską oraz konsultacje. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem medycznym oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą lekarską. Nasze centrum medyczne współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia i prywatnymi ubezpieczycielami. Zapraszamy do naszych specjalistów z zakresu ginekologii, chirurgii, laryngologii, medycyny pracy, endokrynologii, rehabilitacji, okulistyki, leczenia niepłodności oraz wielu innych.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet dentystyczny Vadent w Gliwicach »

  Serdecznie witamy na stronie gabinetu stomatologicznego VADENT w Gliwicach. Dzięki kilkunastoletniej praktyce zyskaliśmy duże doświadczenie poparte wysokim poziomem świadczonych usług.

  Proponujemy kompleksową opiekę stomatologiczną osobom dorosłym i dzieciom, nasz zespół dołoży wszelkich starań aby wizyta odbyła się w miłej i przyjaznej atmosferze.

  Do Państwa dyspozycji mamy dwa gabinety: stomatologiczny oraz ortodontyczny. Gabinet stomatologiczny wyposażony jest między innymi w kamerę wewnatrzustną oraz radiografię cyfrową. Dzięki kamerze wewnątrzustnej pacjent może zapoznać sie ze stanem uzębienia
  i błony śluzowej a także kontrolować proces i efekty leczenia.

  Gabinet stomatologiczny VADENT jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo, w razie potrzeby nasz personel służy aktywną pomocą.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa Opieka Medyczna »

  Lekarz specjalista radzi w jaki sposób funkcjonować w zawiłym systemie opiekie zdrowotnej w Polsce. Jak wyszukać znanego lekarza, jak długo trzeba czekać do lekarzy specjalistów, informacje medyczne i nowinki.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Busola Warszawa »

  Nasze centrum powstało w celu zapewnienia naszym pacjentom profesjonalne wsparcia między innymi ze strony takich specjalistów jak między innymi psychologowie, specjaliści oraz rozwoju osobistego, zawodowego, medycyny. Wszyscy specjaliści w naszym ośrodku posiadają certyfikaty. Zapewniamy zarówno indywidualne konsultacje, jak też warsztaty oraz szkolenia zarówno dla klientów indywidualnych jak też pracowników firm oraz instytucji.

  Data dodania: 18 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Optimum Okulistyka - Laseroterapia jaskry »

  Centrum Okulistyczne Optimum w Warszawie to placówka medyczna specjalizująca się w leczeniu chorób oczu, takich jak zaćma, choroby alergiczne, infekcje i zapalenia. Główną jednak specjalizacją są badania w kierunku jaskry oraz laseroterapia jaskry.

  W Optimum wykonywane są badania na jaskrę, takie jak: badanie dna oka, badanie GDX, badanie HRT, badanie OCT, badanie SOCT, pachymetria ultradźwiękowa, tomografia oka, badanie FDT, USG oka w prezentacji A i B, badanie pola widzenia. W zależności od diagnozy, specjaliści Centrum Okulistycznego decydują o formie leczenia – farmakologicznej, chirurgicznej bądź laseroterapii jaskry. Celem leczenia jest zachowanie możliwości widzenia przez pacjenta, dlatego istotną rolę w walce z chorobą odgrywa odpowiednio wcześnie rozpoczęta diagnostyka.

  Laseroterapia jaskry obejmuje laser SLT, irydotomię oraz kapsulotomię. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym. Są krótkie, bezbolesne i nie wymagają wcześniejszego przygotowania.

  Data dodania: 16 02 2017 · szczegóły wpisu »