Stomatolog warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Stomatolog warszawa

Zawsze chętnie swoich pacjentów przyjmuje stomatolog Piaseczno i nie ma tutaj dla niego najmniejszego znaczenia fakt, czy przychodzimy w dniu, w którym normalnie przyjmuje, czy jest może akurat święto, a my potrzebujemy natychmiastowej i nieplanowanej pomocy. Jakby nie było najważniejsze w tym wszystkim jest to, że możemy się do niego udać praktycznie zawsze gdy dzieje się coś złego z naszymi zębami, a on z każdym problemem poradzi sobie błyskawicznie i niezwykle szybko. Co również istotne to fakt, że jeżeli nadłamie nam się ząb, to może on nam zaproponować korony porcelanowe, które prezentują się bardzo elegancko i właściwie niczym nie różnią się od prawdziwych zębów. A jeżeli one nie będą spełniały naszych wymagać, to zawsze możemy się zdecydować na korony pełnoceramiczne, które również prezentują się niezwykle elegancko, ale jednocześnie i naturalnie, a jednocześnie są na tyle lekkie, że z pewnością nie odczujemy ich obecności na naszych zębach, więc zupełnie normalnie i bez obaw będziemy mogli jeść i mówić.

Szczegóły strony maj-dent.pl:

Podlinkuj stronę maj-dent.pl:

Stomatolog warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 142 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 175

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog »

  INSTYTUT PROGRES to miejsce dla ludzi pragnących wziąć życie w swoje ręce, poszukujących rozwoju, pomocy i zrozumienia, chcących rozwiązać problemy życiowe. Świadczymy również pomoc psychologiczną osobom z chorobami nowotworowymi oraz innymi przewlekłymi chorobami somatycznymi. Można jest też pomoc on-line.

  Data dodania: 02 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kliniki »

  eKliniki to ogólnopolski portal, który w swojej bazie posiada szeroką game prywatnych klinik zlokalizowanych na terenie całego kraju. Wprowadzony podział na rodzaje klinik, takie jak: chirurgia plastyczna, dermatologia, kliniki leczenia niepłodności pozwolą Państwu swobodnie poruszać się po stronie. Katalog prywatnych klinik z całego kraju, czy zbiór najlepszych prywatnych klinik z całej Polski.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Warszawa »

  Ortodonta Warszawa zaprasza do gabinetu stomatologicznego TOP-ORTODENT wszystkich pacjentów, chcących podjąć leczenie stomatologiczne z zakresu stomatologii ogólnej, protetyki, implantologii, a w szczególności ortodoncji. Ortodonta Warszawa zapewnia profesjonalne leczenie stomatologiczne, prowadzone przez profesjonalnie przygotowanych lekarzy stomatologów. Ortodoncja Warszawa - wizyt, ustalamy razem z Państwem od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30 do 20.00, a w soboty od 8.00 do 14.00. Naszym stałym pacjentom zaoferujemy promocje wynikające z Karty Stałego Pacjenta. Zadowolenie naszych pacjentów jest dla nas najlepszą reklamą. Zabiegi wykonujemy przy wykorzystaniu nowoczesnych unitów stomatologicznych firmy A-DEC, produkcji USA, z zachowaniem pełnej aseptyki, co umożliwia sterylizator parowy EUROPA B.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju "Źródło" we Wrocławiu »


  Celem ośrodka jest oferowanie kompleksowej pomocy specjalistycznej. Pracujemy z klientem w różnym wieku i z różnymi problemami(patrz oferta ośrodka). Stanowimy grupę osób różniących się zarówno wiekiem, jak i doświadczeniem życiowym i zawodowym. Łączy nas stała chęć poznawania ludzi i świata, i stała gotowość do rozwoju osobistego i poszerzania swoich horyzontów myślowych.
  Stworzyliśmy " Żródło" z myślą o wszechstronnym pomaganiu osobom dorosłym, parom małżeńskim, rodzinom, młodzieży i dzieciom. Oferujemy terapię indywidualną, małżeńską, rodzinną, a także terapię grupową i warsztatowe formy rozwoju osobistego. Pragniemy dotrzeć z kompleksową pomocą do osób potrzebujących wsparcia, będących w kryzysie i poszukujących swojej indywidualnej drogi rozwoju, również zawodowego.
  W naszym ośrodku pracują osoby z wykształceniem psychologicznym, pedagogicznym oraz medycznym- psychiatra i dietetyk. Pracujemy w modelu psychoterapii zintegrowanej, łączącej podejście systemowe, poznawczo-behawioralne, ericksonowskie i terapię gestalt. Jesteśmy grupą osób stale podnoszących swoje kwalifikacje w najlepszych ośrodkach szkoleń terapeutycznych w kraju.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja i stomatologia, implanty - Aster Med »

  Gabinet stomatologiczny Aster - Med to miejsce, w którym oferowane są najwyższej jakości usługi z zakresu takich usług jak stomatologia, ortodoncja oraz np. implanty. Każdy pracujący tutaj ortodonta oraz stomatolog to wykwalifikowany specjalista w swojej dziedzinie z bogatym doświadczeniem.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • PAWEŁ KAPAŁA gabinet psychiatryczny »

  Gabinet Psychiatryczny, który prowadzi spec. psychiatra Krystyna Ochwat, zaprasza wszystkich pacjentów, podejrzewających u siebie różnego typu zaburzenia psychiczne. Dzięki wielu latom doświadczeń zawodowych, a również specjalistycznej, wciąż aktualizowanej wiedzy, możliwa jest prędka i drobiazgowa diagnostyka, a co za tym idzie, zainicjowanie odpowiedniego leczenia. Różnorodna propozycja zawiera zarówno długookresową pomoc i psychoterapię, jak również pomoc w bardziej doraźnych przypadkach, takich jak sytuacje kryzysowe spowodowane na przykład śmiercią bliskiej osoby czy też zdradą partnera. Gabinet Psychiatryczny to gwarancja wykorzystania nowoczesnych metod, opartych na najnowszych zdobyczach nauki i medycyny, a także indywidualnego podejścia do każdego pacjenta i przyjaznej atmosfery. Osoby zaciekawione zapraszamy na

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hipertermia. Hipertermia Warszawa. Hipertermia ogólnoustrojowa. »

  Terapia hipertermii ogólnoustrojowej to innowacyjna metoda leczenia onkologicznego kojarzona z leczeniem farmakologicznym, chemioterapią i radioterapią.
  Sztucznie indukowany wzrost temperatury ciała stymuluje zahamowane siły gojenia, uruchamiając odpowiedź systemu immunologicznego, szczególnie w przypadkach przewlekłych lub złośliwych procesów.

  Wyróżnia się kilka rodzajów hipertermii różniących się zarówno sposobem podwyższania temperatury jak również potencjalnych korzyści terapeutycznych. Obecnie stosowane są: hipertermia lokalna, śródmiąższowa, hipertermia regionalna, hipertermia całego ciała (Whole Body Hyperthermia), hipertermia techniki perfuzyjnej (HILP), hipertermia perfuzji otrzewnowej (HPP). Uważa się, że hipertermia nie może zastąpić chemio lub radioterapii, ale z pewnością może ona zwiększyć efekt niszczenia komórek nowotworowych przez chemioterapię lub radioterapię, jak również stymulować układ odpornościowy, poprzez zwiększoną proliferację i wzrost aktywności komórek NK (natural killer). Temperatura poniżej 41°C pobudza wydzielanie selektyn, działa również pobudzająco na komórki dendrytyczne. Istotnym zjawiskiem zapobiegającym pojawianiu się przerzutów odległych są białka szoku cieplnego. Hipertermia indukuje ich powstawanie wzmacniając odpowiedź immunologiczną przeciwko komórkom nowotworowym. Obserwację tą potwierdzono między innymi u chorych z rakiem szyjki macicy.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinety Specjalistyczne »

  Dysponujemy gabinetem okulistycznym wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt. Posiadamy również przyrządy do badania dzieci! Zapraszamy również do naszego gabinetu medycyny estetycznej na np.: powiększenie ust, a także inne zabiegi!

  Data dodania: 06 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ginekologia Kraków, Monika Bobrzyńska »

  Jestem ginekologiem i położnikiem z wieloletnim doświadczeniem. Pacjentów przyjmuję w Krakowie i wykonuję takie zabiegi jak cytologię, profilaktykę raka szyjki macicy, czy usg. Leczę bezpłodność i zaburzenia miesiączkowania. Pomagam w dolegliwościach okresu okołomenapauzalnego. Dobieram dla każdej pacjentki skuteczną i nowoczesną antykoncepcję. Oferuję całościową opiekę po porodzie oraz diagnostykę wczesnej ciąży.

  Data dodania: 20 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet dentystyczny DENTestetica »

  DENTestetica to gabinet stomatologiczny z Krakowa. Zapewniamy pomoc dentystyczną dla dzieci i osób dorosłych. Nasi lekarze stomatolodzy zajmują się profilaktyką i leczeniem zachowawczym, wykonują zabiegi kanałowe oraz zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Pacjenci mogą tutaj wyleczyć choroby przyzębia, wykonać implanty lub odbudowy kości, skorzystać z zabiegu wybielania lampą Beyond. W gabinecie wykonywane jest wiele zabiegów stomatologii estetycznej. Realizowany jest również program Dentestetica Smile Design pozwalający stworzyć wizualizację zębów po zakończeniu leczenia estetycznego.

  Data dodania: 27 06 2016 · szczegóły wpisu »