Świąd Skóry Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium Wiedzy. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Świąd Skóry Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium Wiedzy.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani informacjami na temat choroby jaką jest świąd skóry, nie pozostaje nic innego jak zajrzeć na stronę internetową SwiadSkory.pl. O świądzie piszemy tylko sprawdzone informacje.

Szczegóły strony swiadskory.pl:

Podlinkuj stronę swiadskory.pl:

Świąd Skóry Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium Wiedzy.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Słuchmed - nowoczesne aparaty słuchowe »

  ACS Słuchmed już od 1990 roku zajmuje się dostarczaniem najlepszych rozwiązań dla osób niedosłyszących. Oferujemy nowoczesne aparaty słuchowe oraz urządzenia wspomagające słyszenie. Wykonujemy wkładki uszne dla osób niedosłyszących, pływaków i muzyków. Zapraszamy na bezpłatne badania słuchu oraz porady do jednego z naszych salonów akustyki słuchu.

  Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm to gwarancja wysokiej jakości oferowanych usług. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Esperal Warszawa »

  Jesteśmy firmą zrzeszającą lekarzy specjalistów od lat świadczących usługi medyczne na terenie Warszawy i okolic. Głównym celem działania naszej firmy jest pomoc ludziom uzależnionym od alkoholu i narkotyków. Działania nasze zaczynają się od momentu udzielenia pomocy w przerwaniu ciągu alkoholowego lub narkotykowego przez wskazanie dalszej terapii uzależnienia ( esperal, blokery, leczenie wspomagające abstynencję ) oraz chorób współistniejących, aż do pomocy w znalezieniu dalszej drogi życia. W naszej ofercie są również usługi z zakresu innych dziedzin medycyny takich jak: choroby wewnętrzne, pediatria, psychiatria, dermatologia i medycyna pracy. Usługi świadczymy zarówno w domu pacjenta jak i w gabinetach lekarskich.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komórki Macierzyste »

  Choroba zwana enefalomiopatią mitochondrialną jest poważną chorobą o podłożu genetycznym. Obecnie prowadzone są testy kliniczne, które mogą okazać się pierwszymi obiecującymi lekami w leczeniu przewlekłych schorzeń o podłożu genetycznym. Obecnie nie ma zgody w środowisku badawczym co do tego, co to jest obiecujące leczenie chorób genetycznych, szczególnie tych o podłożu leżącym w mtDNA. W codziennej pomocy osobie chorującej na encefalomiopatię mitochondrialną tak samo ważna, jak leczenie farmakologiczne jest rehabilitacja. Polska służba zdrowia nie wypracowała specyficznego planu pomocy dotyczącego terapii w przypadku chorób ultra-rzadkich. Pomocą, na jaką można liczyć są fundacje o określonym celu podejmowanych działań, w przypadku miopatii mitochondrialnej głównie mowa o fundacjach skierowanych do chorób ultra-rzadkich, chorób o podłóżu genetycznym oraz chorób dotyczących chorób mięśniowych. Na stronie www.miopatia.pl odszukać można wiele najistotniejszych danych dotyczących chorób mitochondrialnych w zakładce ciekawostki, m.in. artykuł na temat testowanego specyfiku EPI-743 firmy Edison. W zakładce linki znajdziemy odnośniki do zagranicznych stron internetowych, na których znaleźć można informacje dostępne w innych częściach globu. Proszę o kontakt innyc zainteresowanych danymi na temat choroby, wymianą posiadanych danych. Na stronie www.miopatia.pl można w bezpośredni sposób przekazać 1% podatku na konto autora strony.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Męskie zdrowie »

  Forum internetowe męskiego zdrowia. Dyskutuj i wymieniaj doświadczenia w takich działach jak stulejka, obrzezanie, krótkie wędzidełko, skrzywienie penisa, prostata, przedwczesny wytrysk, zaburzenia erekcji, męskie sprawy.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu »

  Kliniki Versusmed to zamknięta placówka specjalizująca się w leczeniu uzależnień od alkoholu, leków, narkotyków oraz patologicznego hazardu. Oferujemy nie tylko terapię dla osób uzależnionych, ale także wsparcie dla ich rodzin i pomoc we wspólnym wychodzeniu z nałogu.

  Data dodania: 29 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Anna Piotrowska - Gabinet psychologiczny »

  Nazywam się Anna Piotrowska. Jestem psychologiem. Prowadzę własny gabinet psychologiczny, udzielam pomocy psychologicznej i prowadzę psychoterapię osób dorosłych oraz dzieci. Ukończyłam studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Zdobywałam doświadczenie w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, poradni Centrum Terapii DIALOG oraz w przedszkolu integracyjnym nr 394 w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Psychoterapeuta Gdańsk Trójmiasto- Marta Molenda »

  Marta Molenda. Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. Oferuję: konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną osób dorosłych, pomoc w kryzysie i problemach osobistych ( np. trudności w radzeniu sobie z emocjami, konflikty, samotność, problemy w relacjach z innymi ludźmi, lęki, nerwica, depresja, ciężka choroba, rozstanie, zdrada, żałoba).
  W swojej pracy szczególny nacisk kładę na relację z drugim człowiekiem, zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa, akceptacji, zrozumienia i stworzenie przestrzeni do rozmowy o każdym problemie. Z pełnym zaangażowaniem koncentruję się na każdym kliencie. Terapia jest dla mnie procesem poznawania drugiego człowieka, udzielania mu wsparcia w trudnych emocjonalnie momentach oraz towarzyszenia pacjentowi w odkrywaniu jego potrzeb, zasobów, przezwyciężaniu problemów, własnych ograniczeń i poszukiwaniu rozwiązań służących zmianie na lepsze. Nadrzędną wartością jest dla mnie dobro klienta oraz poprawa jakości jego życia.
  Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

  Data dodania: 14 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta w Warszawie »

  Od kilku lat skutecznie prowadzimy gabinet psychoterapii, w którym każdy potrzebujący uzyska efektywną pomoc. Naszym celem jest niesienie pomocy w każdej wymagającej tego sytuacji. Żadnego pacjenta nie odsyłamy z kwitkiem. Nie ograniczamy się jedynie do jednej orientacji teoretycznej. W naszym gabinecie pracuje kilku psychoterapeutów, którzy różnią się między sobą podejściem teoretycznym do poszczególnych problemów. Klientom oferujemy zarówno terapię indywidualną, jak i grupową. Pracujemy z rodzinami i parami.

  Data dodania: 25 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej w Gliwicach »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług psychologicznych. W ofercie miedzy innymi porady psychologiczne, psychoterapia par i indywidualna psychoterapia osób dorosłych oraz młodzieży, diagnostyka psychologiczna. Dla osób, które mieszkają za granicą bądź z powodu trudności ruchowych mają ograniczony dostęp do specjalisty, czy też po prostu z powodu skrępowania oferujemy poradnictwo psychologiczne przez internet (porady psychologiczne online). To nowatorska metoda kontaktu ze specjalistą - psychologiem za pomocą dostępnych mediów teleinformatycznych jak komputer czy telefon. Wszystkim naszym klientom zapewniamy dyskrecję oraz profesjonalne podejście do zgłaszanego problemu. Więcej informacji o naszej działalności znajdziecie Państwo na stronie psychologgliwice.com

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Białystok - Psychiatra lekarz medycyny Emilia Raczkowska »

  Pomoc w zakresie następujących problemów:
  - zaburzenia nastroju, depresja
  - zaburzenia afektywne dwubiegunowe,
  - schizofrenia,
  - zaburzenia schizoafektywne,
  - zaburzenia lękowe w zespole natręctw (OCD),
  - zaburzenia snu,
  - zaburzenia psychiczne wieku podeszłego,
  - w reakcjach kryzysowych.
  - leczenie chorób z pogranicza psychiatrii i innych specjalności.

  Formy pomocy to:
  - kompleksowa diagnoza problemu,
  - leczenie farmakologiczne.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »