Szpital prywatny - klinika MedPolonia.pl Poznań - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szpital prywatny - klinika MedPolonia.pl Poznań

Mieszczący się w Poznaniu szpital MedPolonia oferuje Pacjentom najwyższą jakość hospitalizacji i profesjonalną obsługę medyczną. Klinika jest jedną z największych prywatnych placówek w Wielkopolsce. Nowoczesny sprzęt, wyspecjalizowany personel oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują bezpieczne i komfortowe leczenie.

Szczegóły strony www.medpolonia.pl:

Podlinkuj stronę www.medpolonia.pl:

Szpital prywatny - klinika MedPolonia.pl Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Gdańsk - gabinet psychologii zorientowanej na proces »

  Zespół terapeutów psychologii zorientowanej na proces w Gdańsku oferuje pełne wsparcie terapeutyczne w różnego rodzaju życiowych trudnościach. Możliwe są jednorazowe konsultacje jak i długoterminowa terapia – od kilku miesięcy do kilku lat. Stosując nowatorskie metody, które oferuje praca z procesem, gwarantujemy, że praca nad samym sobą jest ciekawa i prowadzi do konkretnych rozwiązań.

  Terapeuci w naszym gabinecie pracują metodą psychologii zorientowanej na proces. Jest to nowatorskie podejście traktujące człowieka jako całość, nie odrzucając żadnych jego części. Psychoterapia prowadzi do integracji tych elementów psychiki, które sprawiają różnego rodzaju trudności w życiu codziennym i relacjach. Oferujemy pomoc zarówno osobom w kryzysie, jak i tym, które chcą w długoterminowym procesie rozwinąć swoją osobowość i polepszyć ogólne funkcjonowanie.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • DENTICO STOMATOLOGIA chirurgia uzębienia »

  Klinika Stomatologiczna DentiCo prowadzi swoją aktywność na terenie Gdańska. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz obszernej wiedzy personelu zdołano przygotować całościową propozycję, która zaspokoi nawet w najwyższym stopniu wymagające osoby. Odnajdą w niej Państwo wysokiej jakości usługi w obszarze leczenia zachowawczego zębów, protetyki, stomatologii estetycznej, bądź też profilaktyki chorób jamy ustnej. Skierowana jest ona też dla dzieci - stosowne podejście oraz życzliwa atmosfera sprawią, że najmłodsi pacjenci bez kłopotu poddadzą się zabiegom. Klinika Stomatologiczna DetiCo w trakcie swojej pracy wykorzystuje nowoczesne technologie oraz nowatorski sprzęt, dzięki któremu leczenie jest niemal bezbolesne, efektywne i w pełni wygodne. Proponuje też liczne rabaty albo możliwość rozłożenia płatności na raty. Więcej na

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stom-Med- stomatolog Poznań »

  Przychodnia stomatologiczna w Poznaniu świadczy kompleksowe usługi w leczeniu zębów zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Profesjonalne zabiegi dentystyczne z wykorzystaniem doskonałej klasy urządzeń. Personel z wieloletnim doświadczeniem. Nowoczesne metody leczenia. Przekonaj się, że wizyta u stomatologa nie musi być stresującą i już dziś umów się na dogodny dla siebie termin.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu - ośrodek Strada Verde »

  Ośrodek terapii uzależnień Strada Verde prowadzi skuteczne leczenie odwykowe. Specjalizacja to leczenie alkoholizmu i terapia alkoholowa. Terapia prowadzona jest przez wykwalifikowaną kadrę terapeutów w doskonałych warunkach. Ośrodek leczenia uzależnień Strada Verde znajduje się pod Wrocławiem w miejscowości Smolec.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Linia Zdrowia - Gabinet pomocy psychologicznej i terapeutycznej »

  Jesteśmy Gabinetem Terapii zajmującym się profesjonalną pomocą psychologiczną i terapeutyczną. Współpracujemy z grupą specjalistów, którzy zapewniają naszym pacjentom kompleksową opiekę. W naszym zespole pracują psycholog dla dzieci i dla dorosłych, logopeda, pedagog, fizjoterapeuta prowadzący rehabilitację, dietetyk, terapeuta Integracji Sensorycznej oraz hipoterapeuta, który prowadzi także jazdę konną dla początkujących dzieci. Cały rok szkolny prowadzimy także grupy rozwoju umiejętności społecznych (Trening Umiejętności Społecznych) oraz warsztaty plastyczne. Zapraszamy także na nasze cykliczne warsztaty dla rodziców.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • WesoleLiterki.pl »

  Wesołe Literki to makaron tradycyjny dla dzieci. Ma on postać literek dzięki czemu uatrakcyjnia posiłki. Producentem makaronu jest firma Pol-Mak - wytwórnia makaronu domowego. Oprócz Wesołych Literek posiada w ofercie makarony tradycyjne, pełnoziarniste oraz tłoczone. Zapraszamy na stronę

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przegrywanie24.pl - kaset VHS na DVD »

  Firma Meritum oferuje szeroki zakres usług związanych z przegrywaniem starych analogowych kaset VHS na nowoczesne nośniki DVD przy zachowaniu dotychczasowej jakości. Możliwa jest także usługa świadczona na odległość - warunkiem jest wysłanie kasety.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profilaktyka uzależnień »

  Gabinety psychologiczny i neurologiczny w Przygodzicach prowadzone przez państwa Miętkiewiczów to pełna pomoc medyczna. Oferta skierowana jest do pacjentów szukających szybkiej i skutecznej pomocy w zakresie psychologii i neurologii. Usługi gabinetu neurologicznego włączają pomoc w stanach po udarach, niedokrwieniu mózgu, zaburzeniach mięśni, zespołach depresyjno-lękowych, leczeniu chodów neurologicznych z badaniami. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa - Cezary Jaszkowski »

  Zajmuję się psychoterapią indywidualną, par, coachingiem, pomocą psychologiczną. Pracuję też online przez skype.

  Pracuję z osobami, które doświadczają stanów depresyjnych i lękowych, czują się nieszczęśliwe, chciałyby nauczyć się stawiać swoje granice, doświadczać mniej stresu i przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu, poprawić satysfakcję ze swoich relacji i swojego życia.

  gestalt, dda, leczenie depresji, nerwice, terapia par, napięcie, stres, terapia przez skype

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • USG w domu pacjenta »

  Świadczymy usługi dojazdowego USG w domu pacjenta. Dysponujemy najnowszej generacji przenośnym aparatem usg, Badanie wykonuje lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Usługi wykonujemy na terenie trójmiasta, Istnienie możliwość dojazdu poza obręb trójmiasta.

  Data dodania: 24 04 2017 · szczegóły wpisu »