Szpital prywatny - klinika MedPolonia.pl Poznań - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szpital prywatny - klinika MedPolonia.pl Poznań

Mieszczący się w Poznaniu szpital MedPolonia oferuje Pacjentom najwyższą jakość hospitalizacji i profesjonalną obsługę medyczną. Klinika jest jedną z największych prywatnych placówek w Wielkopolsce. Nowoczesny sprzęt, wyspecjalizowany personel oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują bezpieczne i komfortowe leczenie.

Szczegóły strony www.medpolonia.pl:

Podlinkuj stronę www.medpolonia.pl:

Szpital prywatny - klinika MedPolonia.pl Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Macrolane, odsysanie tłuszczu Warszawa - drchecinski.pl »

  W dzisiejszych czasach chirurgia plastyczna oraz chirurgia estetyczna powodują, że każdy chętny, poczuje się piękniej, a tym samym odzyska pewność siebie. znajdują się takie zabiegi, jak: operacje plastyczne, odsysanie tłuszczu, powiększanie piersi. W ofercie posiadamy również Macrolane - rewolucyjną, bezinwazyjną metodę modelowania biustu oraz Nowoczesny program stymulacji komórek skóry, wygładzający fałdy oraz zmarszczki. Bezpieczne operacje plastyczne pomogą Wam istotnie polepszyć wygląd zewnętrzny i spełnić najskrytsze marzenia. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław, seksuolog Wrocław »

  Jesteśmy grupą psychologów zajmujących się w pomocą psychologiczną i prowadzeniem szkoleń. Korzystając z naszego doświadczenia i wiedzy oferujemy Państwu pomoc w poradzeniu sobie z trudnościami oraz wspieramy rozwój w obszarach związanych z funkcjonowaniem zawodowym i społecznym.

  W ramach Pracowni zajmujemy się poradnictwem i terapią z zakresu zdrowia psychicznego i seksualnego. Szkolimy w rozwijaniu umiejętności interpersonalnych, motywacji, czy radzeniu sobie ze stresem. Prowadzimy także szkolenia bardziej wyspecjalizowane, dostosowane do indywidualnych wymagań klientów.

  W naszej pracy kierujemy się kodeksem etyczno-zawodowym psychologa i zasadami stowarzyszeń, do których należymy. Nasza praca podlega stałej superwizji.

  Niezależnie od tego czy prowadzimy terapię, czy przygotowujemy warsztat, na pierwszym miejscu stawiamy zawsze rozwój i dobro naszych klientów.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia - Bętkowski »

  Jako Psychoterapeuta pracuję w nurcie psychodynamicznym. Oznacza to, że dużo uwagi poświęcam procesom nieświadomym, emocjom oraz samej relacji. To podejście jest szczególnie skuteczne w leczeniu nerwic, zaburzeń emocjonalnych, depresji oraz w modyfikowaniu sposobu tworzenia relacji interpersonalnych. Ten sposób pracy umożliwia psychologowi również pracę z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania.

  Terapia rozpoczyna się trzema spotkaniami diagnostycznymi umożliwiającymi zebranie wywiadu na temat pacjenta. Decyzja o rozpoczęciu terapii podejmowana jest na trzecim spotkaniu wspólnie przez pacjenta i psychologa. Wszystkie spotkania są płatne.

  Oferuję pomoc w zakresie:
  Terapia Depresji
  Terapia Nerwic
  Leczenie zaburzeń somatycznych nie mających uzasadnienia biologicznego (zaburzenia psychosomatyczne)
  Terapia zaburzeń osobowości
  Terapia osobowości chwiejnych emocjonalnie
  Wsparcie w korygowaniu szkodliwych wzorców tworzenia relacji interpersonalnych
  Pomoc w usunięciu barier uniemożliwiających tworzenie stałych i satysfakcjonujących związków
  Terapia wglądowa przy leczeniu zaburzeń odżywania nie mających charakteru psychotycznego
  Wsparcie psychologiczne w radzeniu sobie z kryzysami życiowymi (np. rozwód, żałoba, utrata pracy, przejście na emeryturę)

  Dyplom Psychologa.
  Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej.
  Członek PTP i PTPPd.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masaż i rehabilitacja - Warszawa Kabaty, Ursynów »

  Zapoznaj się z ofertą gabinetu Rehabilitacji Medycznej Wojtasik. Profesjonalni rehabilitanci z wyższym wykształceniem medycznym, absolwenci WUM kierunku fizjoterapia i AWF Warszawa oraz lekarze specjaliści. Zachęcamy do konsultacji lekarskich.
  Fizjoterapia to ważna rzecz w dobrym samopoczuciu i zdrowiu, jest jego niezastąpioną składową, jedyną która pozwala na pełną rekonwalescencję. Zachęcamy państwa bardzo serdecznie do korzystania z naszych usług, jednocześnie gwarantując ich najwyższą jakość oraz pełne zaangażowanie i pomoc naszych fizjoterapeutów w powrocie do zdrowia.

  Oferujemy:
  - rehabilitacja u osób dorosłych,
  - rehabilitacja dysfunkcji neurologicznych pacjentów dorosłych,
  - rehabilitacja niemowląt oraz dziec,
  - naszą ofertę rehabilitacji, pragniemy skierować również do pacjentów, których dolegliwości bólowe mają podłoże psychosomatyczne,

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta NFZ Wrocław »

  Leodent to gabinet stomatologiczny zlokalizowany blisko centrum miasta Wrocław. od 11 lat oferujemy dla naszych pacjentów najnowocześniejsze metody leczenia. Dbamy o zdrowie twoich zębów bezboleśnie i profesjonalnie. Dentysta nie może kojarzyć się źle. Naszych stomatologów cechuje indywidualne podejście do każdego pacjenta. O jakości naszych usług świadczy bez ustannie zwiększające się grono usatysfakcjonowanych pacjentów. Specjalizujemy się w stomatologi dziecięcej i dla tych usług mamy podpisaną umowę z NFZ. Nasz gabinet stomatologiczny jest doskonale przygotowany, posiadamy najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny. Zdjęcia rtg zębów wykonujemy od ręki na fotelu w przeciągu kilku sekund. W przypadku leczenia kompleksowego przewidujemy zniżki rabatowe.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kamica żółciowa »

  Chirurgia ogólna i naczyniowa - Dr. Andreas Franczak - specjalista chirurgii ogólnej, wisceralnej i chirurgii naczyniowej. Pacejntów przyjmujemy we Wiedniu i w Polsce (Gdynia i Gdańsk). Zwężenie tętnicy szyjnej, pęcherzyk żółciowy, tętniak, żylaki odbytu, kamica żółciowa, refluks przełyku i przepuklina przepony i przepuklina pachwinowa. Mało inwazyjna operacja - leczenie przepukliny pachwinowej. Laparoskopowa operacja, VNUS, TEPP, TAP, Clarivein, MOCA

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Każdy od czasu do czasu boryka się z problemami. Zdarzają się sytuacje, w których czujemy się bezradni, nierozumiani przez otoczenie.. W takich momentach warto, by wzmocnić swoje siły, poradzić się kogoś wyspecjalizowanego- taką osobą jest psycholog warszawa. Warto dać szansę, by ktoś inny spojrzał na naszą rzeczywistość z boku i umiejętnie naprowadził nas na dobre tory. Pomaga w tym psychoterapia warszawa. Nasz ośrodek skupia w jednym miejscu kadrę sprawdzonych i doświadczonych specjalistów z dziedziny psychologii. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • NOBLE MEDICINE - OŚRODEK DIAGNOSTYKI I INFORMACJI MEDYCZNEJ PROF. K. WARDYNA I ZESPOŁU EKSPERTÓW »

  Prywatna opieka medyczna: diagnozowanie i leczenie wszystkich chorób i schorzeń (leczenie prostaty, leczenie chorób nerek, leczenie onkologiczne, leczenie ginekologiczne i inne, również diagnostyka rzadkich i trudnych chorób).

  Do Noble Medicine mogą zgłaszać się Pacjenci, którzy:

  1. potrzebują jednoznacznej, eksperckiej konsultacji medycznej (lub dalszego leczenia) u lekarza specjalisty w zdiagnozowanej chorobie, chcą uzyskać informacje o charakterze choroby i skutecznych metodach leczenia
  2. są zagubieni, ponieważ żaden lekarz nie potrafił rozpoznać nasilających się objawów, wykonano szereg badań, lecz nie zaproponowano leczenia,
  3. czują, że zaproponowane leczenie jest kontrowersyjne lub ekserymentalne,
  chcieliby upewnić się, czy leczenie operacyjne jest konieczne,
  4. chcą być optymalnie przygotowani do ryzykowanej operacji ze względu na współistnienie innych chorób

  W Noble Medcicne pracują lekarze specjaliści takich specjalizacji jak: neurologia, chirurgia, ginekologia, dermatologia, okulistyka, hepatologia, neurochirurgia, diabetologia, radiologia, pediatria, kardiologia i inne.

  W Noble Medicine oferowane są: konsylia lekarskie, ekspertyzy lekarskie, diagnostyka trudnych i rzadkich chorób.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Przystań »

  Strona poświęcona szeroko rozumianej psychologii, ludzkich problemów w funkcjonującym świecie oraz jest poradnikiem jak sobie z nimi radzić.Zawiera szeroko rozbudowaną Czytelnię zawierającą szereg ciekawych artykułów dotyczących zdrowia psychicznego oraz problemów z psychiką ludzką, zawiera również krótkie porady psychologiczne i może być podstawowym kompendium wiedzy na temat psychoterapii.

  Data dodania: 09 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Dzieci Warszawa – metoda Vojty »

  Zaufaj naszemu doświadczeniu. Zajmujemy się rehabilitacja dzieci. Metoda vojty, integracja sensoryczna. Zapewniamy dzieciom profesjonalną oraz kompleksową opiekę i rehabilitacje. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »