Tabletki oczyszczające organizm - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Tabletki oczyszczające organizm

Aktualnie coraz w bardzo wielu przypadkach rozmawia się o powrocie do natury. W znaczącej liczbie sytuacji dyskusje dotyczą żywności, która niestety rzadko kiedy nie zawiera pestycydów lub innych chemicznych domieszek. Tak samo w dyskusjach dotyczących medycyny i lekarstw zauważono, że ludowa medycyna jest najbezpieczniejszą i najzdrowszą formą walki z chorobą. Niegdyś kojarzono zielarstwo z zabobonami i zacofaniem, obecnie Ci z większą świadomością podchodzą do stosowania antybiotyków i chętnie korzystają z ludowej mądrości i przyrządzają lekarstwa w domowych warunkach, z naturalnych i powszechnie dostępnych składników.

Szczegóły strony ziola-homeopaty.pl:

Podlinkuj stronę ziola-homeopaty.pl:

Tabletki oczyszczające organizm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 45

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lek na przeziębienie »

  Firma Axellus od lat zajmuje się dystrybucją wielu leków. Jednym z produktów, który rozprowadza jest znany od lat produkt leczniczy Olbas. Lek ten jest środkiem roślinnym, całkowicie naturalnym, dlatego nadaje się zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Występuje w formie pastylek i olejku, co jest pomocne przy zażywaniu go przez dzieci. Polecany jest szczególnie do inhalacji, na katar, ból gardła, kaszel oraz przy innych objawach przeziębienia.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • DORT-STOM Materiały Stomatologiczne »

  Firma zaopatrująca gabinety stomatologiczne w materiały i narzędzia stomatologiczne. Zaopatruje gabinety w Bydgoszczy i regionie kujawsko-pomorskim. Poleca preparaty wybielania zębów firmy Ultradent - Opalescence.Sprzedaje materiały firm Dornwell, Jota, 3M ESPE, VDW. Prowadzi szkolenia i wykłądy dla stomatologów. Współpracuje z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Wroclaw »

  W naszym gabinecie oferujemy konsultacje profilaktyczną, stomatologię odtwórczą, stomatologię estetyczną, protetykę, wypełnianie, leczenie kanałowe, usuwanie kamienia nazębnego, wybielanie, stabilizację zębów ruchomych. Nasze atuty to solidne medyczne wykształcenie, wieloletnia praktyka, szerokie spektrum usług stomatologicznych. We Wrocławiu istniejemy od 1995 roku. Jesteśmy elastyczni i rzetelni. Nasz cel to kompleksowa ochrona jamy ustnej. Dokładamy starań, aby nasz pacjent nie odczuwał bólu. Na naszej stronie odnajdziesz cenne informacje z zakresu stomatologii.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psychoterapia to proces, który pozwala przyjrzeć się osobistym problemom z odmiennej perspektywy. Pomaga dojść do przyczyn trudności bądź objawów, dzięki niej możemy uzyskać wyraźną poprawę samopoczucia i funkcjonowania społecznego. Katarzyna Skirmuntt, psycholog przeszkolony w warszawskim Laboratorium Psychoedukacji (rekomendacje Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego a także atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego) prowadzi psychoterapię indywidualną, rodzinną, terapię par i małżeństw a także konsultacje psychologiczne. Pracując na Oddziale IV Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu zdobywa wartościowe doświadczenie w udzielaniu pomocy psychologicznej osobom zmagającym się z różnymi problemami.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja domowa - MED Recovery Polska »

  Terapia manualna,Rehabilitacja domowa na terenie miast: Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Będzin, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza.
  Med Recovery Polska koncentruje się na kilku obszarach terapeutycznych obejmujących przede wszystkim rehabilitację neurologiczną oraz ortopedyczną w warunkach domowych.Med Recovery Polska stawia na wysokiej klasy specjalistów z zakresu rehabilitacji oraz dietetyki którzy posiadają bogate doświadczenie nabyte m.in. w szpitalach klinicznych na terenie Katowic, Warszawy jak i na kursach podyplomowych z nowoczesnych metod fizjoterapeutycznych, dzięki czemu usługi świadczone przez MED Recovery Polska cechuje niepowtarzalna jakość.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Encyklopedia lekarstw »

  ListaLekow.pl to internetowa encyklopedia środków medycznych, w tym: lekarstw, suplementów diety, preparatów ziołowych, które dostępna są w sprzedaży na terenie Polski. Jeżeli szukasz informacji o konkretnym preparacie takich jak: ulotka, dawkowanie, przeciwwskazania, skład to sprawdź nasz internetowy katalog. Nasz spis leków wzbogacamy również o komentarze naszych użytkowników, którzy uprzednio mieli do czynienia z danym środkiem. Każdy internauta może pozostawić swój komentarz na temat leku, a także wystawić mu ocenę.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Med Med. Poradnia specjalistyczna »

  Prezentujemy Państwu Poradnię Specjalistyczną SNZOZ MED MED. Jesteśmy prywatną placówką świadczącą usługi z obrębu leczenia i diagnostyki chorób układu oddechowego. Funkcjonujemy na rynku od 2000 roku. Nasza Poradnia podjęła kooperację ze wszystkimi oddziałami szpitalnymi o profilu pulmonologicznym i pracowniami diagnostycznymi na obszarze województwa łódzkiego. W dodatku świadczymy darmowe porady w zakresie Narodowego Funduszu Zdrowia. Na wizytę w naszej Placówce mogą się Państwo umówić przy użyciu wiadomości e-mail czy też telefonicznie. Cały obszar realizowanych przez nas usług wraz z danymi kontaktowymi zawierają się na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Salony optyczne Pan Hilary lekarz okulista łódź »

  Sieć salonów optycznych z Łodzi PAN HILARY prowadzi swoją aktywność od 1971 roku. Poziom proponowanych towarów i usług, a także personel to główne cechy firmy. Salon oferuje badania wzroku, dobór opraw i montaż soczewek w urządzonym gabinecie okulistycznym. Szeroka oferta salonu PAN HILARY obejmuje: markowe okulary np. Chanel, Ray Ban, Dior, Armani, Miu Miu i wiele innych, soczewki okularowe przeróżnego typu np. mineralne, organiczne, fotochromowe, czy progresywne oraz soczewki kontaktowe i akcesoria. Dodatkowo każdy klient może zasięgnąć porady lekarza okulisty. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Seksuologii i Psychoterapii »

  Agnieszka Urzynicok - psychoterapeutka z dziedziny psychologii i seksuologii przeprowadzająca terapie w tym zakresie. Pacjenci przyjmowani są w Bytomiu. W zakres przeprowadzanych konsultacji wchodzą: diagnoza przyczyn nieprawidłowego stanu pacjenta, udzielenie pełnej informacji pacjentom, opracowanie etapów terapii oraz przeprowadzenie odpowiedniej ilości spotkań, udzielanie porad i dobór odpowiednich ćwiczeń.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »