Tabletki oczyszczające organizm - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Tabletki oczyszczające organizm

Aktualnie coraz w bardzo wielu przypadkach rozmawia się o powrocie do natury. W znaczącej liczbie sytuacji dyskusje dotyczą żywności, która niestety rzadko kiedy nie zawiera pestycydów lub innych chemicznych domieszek. Tak samo w dyskusjach dotyczących medycyny i lekarstw zauważono, że ludowa medycyna jest najbezpieczniejszą i najzdrowszą formą walki z chorobą. Niegdyś kojarzono zielarstwo z zabobonami i zacofaniem, obecnie Ci z większą świadomością podchodzą do stosowania antybiotyków i chętnie korzystają z ludowej mądrości i przyrządzają lekarstwa w domowych warunkach, z naturalnych i powszechnie dostępnych składników.

Szczegóły strony ziola-homeopaty.pl:

Podlinkuj stronę ziola-homeopaty.pl:

Tabletki oczyszczające organizm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 48

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Elmed »

  Badania kierowców we Wrocławiu, psychotesty kierowców. Elmed Pracownia Badań Psychologicznych Elżbieta Skowrońska. U nas, w spokojnej i miłej atmosferze wykonacie Państwo wszystkie niezbędne badania psychologiczne, szybko, profesjonalnie oraz niedrogo. Stosujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta i zalecamy wyłącznie niezbędne badania. Nasz zespół to lekarze specjaliści medycyny pracy i psycholodzy uprawnieni do badań kierowców. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Już od wielu lat produkujemy i dostarczamy Państwu wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny. Nasi konsultanci z przyjemnością doradza Ci optymalne rozwiązanie, pomogą rozwiać ewentualne wątpliwości i dokonać właściwego wyboru. Zadbają także, aby cała realizacja przebiegła w miłej atmosferze.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Borelioza objawy »

  Znajdziesz tutaj informacje o groźnej chorobie zakaźnej, czyli boreliozie. Choroba z Lyme lub inaczej krętkowica kleszczowa, jak sama nazwa wskazuje to infekcja przenoszona przez kleszcze. Udowodnionym objawem boreliozy jest tzw. rumień wędrujący, który pojawia się w miejscu ukąszenia przez kleszcza. Znika on jednak po kilku tygodniach, pozostawiając wirusa w organizmie człowieka. Często rozwija się przez lata dając rozmaite dolegliwości stawowe, psychiczne, sercowe. Borelioza jest chorobą wielonarządową a przeoczenie rumienia, który jest jedyną widoczną oznaką infekcji może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Dowiedz się jak rozpoznać, leczyć i uniknąć choroby z Lyme.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny- Psycholog Częstochowa Psychoterapia »

  Psycholog, psychoterapeuta mgr Oliwia Mazelewska- Sokołowska zaprasza do gabinetu psychologicznego w Częstochowie. W ofercie psychoterapia krótkoterminowa (terapia systemowa) w obszarach m. in.: depresja, nerwice (związane ze stresem, nerwica natręctw, lęk, fobia społeczna), zaburzenia odżywiania, zaburzenia psychotyczne, trudności w relacjach z bliskimi, relacjach społecznych, kryzysy osobiste i małżeńskie. Psycholog prowadzi terapię indywidualną, grupową, małżeńską i rodzinną. Szczegóły na www.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hemoroidy »

  Hemoroidy, żylaki odbytu. Hemoroidy to powiększone pętle żylne wokół odbytu. Hemoroidy, leczenie polega na usunięciu guzków krwawniczych. Serwis zawiera wiele ciekawych informacji na temat tego schorzenia. Znajdziesz to bazę placówek medycznych z całej Polski zajmujących się leczeniem hemoroidów.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia medyczna PrzypadkiMedyczne.pl »

  Księgarnia medyczna PrzypadkiMedyczne.pl - książki medyczne Internetowa księgarnia medyczna współtworzona przez Wydawnictwo Lekarskie PZWL i PrzypadkiMedyczne.pl. W ofercie znajduje się pełna oferta książek Wydawnictwa. Pozycje są dystrybuowane bezpośrednio przez PZWL.Liczne promocje i oferty specjalne na książki i czasopisma medyczne.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet rehabilitacji MANUALIS w Katowicach »

  Gabinet rehabilitacji MANUALIS w Katowicach zaprasza na terapię!Jesteśmy ukierunkowani na zwalczanie bólu kręgosłupa (spowodowane przepukliną krążka międzykręgowego, dysfunkcjami stawowymi kręgosłupa, oraz uszkodzeniami tkanek okołokręgosłupowych) i dolegliwości pochodzących ze stawów obwodowych. Prowadzimy również terapię tkanek miękkich (uszkodzenia mięśni, ścięgien, więzadeł), wykorzystując najnowocześniejsze i najskuteczniejsze metody terapii, m.in. terapię manualną, mięśniowo-powięziowe rozluźnianie, techniki energii mięśniowej, masaż głęboki, terapię punktów spustowych i inne.Oferujemy także terapię falą uderzeniową, która w ostatnim czasie bije rekordy popularności ze względu na swoją skuteczność i błyskawiczny czas działania. Poza tym w gabinecie skorzystać można z szerokiego spektrum zabiegów fizykoterapeutycznych, jak na przykład: elektroterapia, laseroterapia, magnetoterapia, ultradźwięki i światłoterapia.Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 30 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk kraków »

  Nasza Poradnia Medycyny Sportowej kontynuuje pracę Poradni działajęcej przy ul.Długiej 38 w Krakowie. W zakresie medycyny sportowej współpracujemy z Zakładem Leczenia Rehabilitacyjnego "PODGÓRZE S.C.".W ramach naszej poradni oferujemy Państwu szereg poradni, w tym Centrum Odchudzania, gdzie prowadzone są zabiegi odchudzające oraz pomoc wykwalifikowanego dietetyka. Oprócz tego: pediatria, choroby wewnętrzne, rehabilitacja (schorzenia narządu ruchu, badania wad postawy, badania ogólnej wydolności). Serdecznie zapraszamy! Kraków ul Turonia 4.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ultramedica - pracownia USG w Krakowie »

  Akredytowana przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne Pracownia USG w Krakowie. Pierwsza pracownia USG 3D, USG 4D HDlive w Krakowie. Świadczy usługi w oparciu o najbardziej zaawansowany sprzęt USG klinicznej klasy Expert.

  Można w niej wykonać wszystkie badania:
  usg ginekologiczne, usg ortopedyczne, usg pediatryczne, usg dzieci, usg jamy brzusznej,usg piersi, usg tarczycy, usg 3d 4d ciąży, usg ortopedyczne, usg stawów, usg stopy, usg stawu skokowego, usg kolana, usg biodra, usg bioderek niemowląt, usg barku, usg łokcia, usg dłoni, usg nadgarstka, usg żył, usg tętnic, doppler i wiele innych badań USG w 3D i 4D.

  Dzięki zgromadzeniu trzech wyspecjalizowanych w zależności od rodzaju badań pracowni USG w jednym miejscu, pacjenci nie oczekują na odległe terminy wizyt. Unikatowe, najwyższej klasy wyposażenie pracowni pozwala na wykonywanie badań na najwyższym poziomie dzięki pełnemu spektrum głowic USG zalecanych przez producenta sprzętu ultrasonograficznego.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Inowrocław »

  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej Marka Aurelisza psychologa z Inowrocławia. Podstawowym działaniem psychologa jest udzielenie pomocy która rozwiąże problemy na tle psychologicznym. Psychologia jest nauką która bada mechanizmy oraz zachowania człowieka. Psychologia bada również wpływ zjawisk psychicznych oraz zachowanie człowieka. Psycholog jest osobą z uprawnianiami do udzielania świadczeń psychologicznych. Działalność zawodowa psychologii to szeroki zakres obejmujący psychologię wychowawczą, psychologię kliniczną, rozwój człowieka, psychologia zdrowia, psychologia sportu, psychologia sądowa, doradztwo personalne, psychologia pracy i organizacji, psychologię reklamy. Wejdź już teraz na naszą stronę internetową i zapoznaj się z zakresem naszej działalności. Korzystając z naszych usług masz pewność anonimowości oraz działania zgodne z Kodeksem Etyki zawodu psychologa.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »