Tabletki oczyszczające organizm - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Tabletki oczyszczające organizm

Aktualnie coraz w bardzo wielu przypadkach rozmawia się o powrocie do natury. W znaczącej liczbie sytuacji dyskusje dotyczą żywności, która niestety rzadko kiedy nie zawiera pestycydów lub innych chemicznych domieszek. Tak samo w dyskusjach dotyczących medycyny i lekarstw zauważono, że ludowa medycyna jest najbezpieczniejszą i najzdrowszą formą walki z chorobą. Niegdyś kojarzono zielarstwo z zabobonami i zacofaniem, obecnie Ci z większą świadomością podchodzą do stosowania antybiotyków i chętnie korzystają z ludowej mądrości i przyrządzają lekarstwa w domowych warunkach, z naturalnych i powszechnie dostępnych składników.

Szczegóły strony ziola-homeopaty.pl:

Podlinkuj stronę ziola-homeopaty.pl:

Tabletki oczyszczające organizm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 45

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • NZOZ Maria Kietlińska - stomatologia w Zamościu »

  NZOZ Maria Kietlińska Przychodnia Specjalistyczna w Zamościu - stomatologia, kardiologia i chirurgia na najwyższym poziomie. Placówka świadczy usługi we wszystkich dziedzinach stomatologii, kardiologii i chirurgii, zarówno w ramach NFZ jak i usług prywatnych.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Zespół psychologów, pedagogów oraz psychoterapeutów o różnych obszarach zainteresowań. Pomagamy, jeśli nie radzisz sobie z kłopotami codzienności, masz problemy rodzinne, w pracy, cierpisz na depresję, nerwicę bądź inne zaburzenia psychiki. Zapraszamy, ALTEA Poznań.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa - Paweł Żukowski »

  Paweł Żukowski - psycholog i psychoterapeuta z doświadczeniem klinicznym, pracujący w podejściu Gestalt. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową osób dorosłych oraz terapię par. Pomaga osobom doświadczającym trudności w relacjach z innymi, potrzebującym wsparcia w kryzysach emocjonalnych, nie radzącym sobie z własnymi emocjami. Pracuje między innymi z osobami DDA / DDD, z objawami nerwicy i depresji. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji prowadzonej przez certyfikowanego superwizora psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alergolog Ginekolog Neurolog Warszawa »

  Alergolog Ginekolog Neurolog laryngolog Dermatolog Okulista Warszawa. Przychodnia na Ursynowie w Warszawie. Zapraszamy na konsultacje lekarskie do Kliniki Kabaty. Przyjmują tu uznani i bardzo dobrzy alergolodzy, ortopedzi, chirurdzy plastyczni. W Klinice wykonujemy zabiegi chirurgi plastycznej, zabiegi laryngologiczne. Posiadamy nowoczesne USG ortopedyczne i ginekologiczne. Zapraszamy do USG do naszej przychodni.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reumatolog dziecięcy Poznań »

  Serdecznie zachęcam do skorzystania z usług medycznych przychodni lekarza rodzinnego Apimed - Wielospecjalistyczne Gabinety Lekarskie. U nas znajdziesz nie tylko lekarza pierwszego kontaktu, ale również specjalistów z różnej dziedziny np. reumatolog, ginekolog, neurolog czy chirurg.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZPOZ JĘDRZEJÓW lekarz rodzinny »

  W Zakładzie Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Jędrzejowie pacjentom zapewniona jest darmowa opieka medyczna, w tym m.in. wizyty u doktora pierwszego kontaktu, rehabilitacja, opieka pielęgniarska, jak również świadczenia w zakresie położnictwa i ginekologii. Jako samodzielny publiczny ZOZ głównym obszarem jej działalności jest miasto Jędrzejów oraz gmina, jednak przyjmowani są także pacjenci spoza niej. Struktura ZPOZ to: dwie miejskie przychodnie, pracownia cytologiczna, poradnia ginekologiczna, a dodatkowo gabinet fizjoterapii, dwa wiejskie ośrodki zdrowia - w Rakowie i Prząsławiu oraz gabinety w jędrzejowskich szkołach. Zakład wyposażono w laboratorium analityczne i pracownię RTG, a usługi medyczne świadczone są w nim w ramach umów zawartych ze Świętokrzyskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ. Więcej wiadomości na witrynie internetowej.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • EKG wysiłkowe »

  Przychodnia Pramed to bardzo dobra propozycja dla wszystkich osób, które pragną korzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie. W placówce zatrudnieni są specjaliści z różnych dziedzin, między innymi diabetolodzy, reumatolodzy, kardiolodzy, okuliści, ortopedzi oraz psychologie. Nowoczesny sprzęt medyczny umożliwia wykonanie rozmaitych badań diagnostycznych, takich jak EKG wysiłkowe, USG jamy brzusznej czy ECHO serca. Przychodnia Pramed znajduje się w Szczecinie. Rejestracja do niej jest bardzo prosta, ponieważ wystarczy skorzystać z formularza, który został zamieszczony na stronie internetowej.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie boreliozy »

  Medica Volla to profesjonalna klinika medyczna, która wyleczy każdego ze wszelkich dolegliwości i oczyści organizm z wszelakich pasożytów i wirusów. Wejdź na naszą stronę i sprawdź cennik oraz resztę zabiegów i usług.

  Data dodania: 05 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Znajdź lekarza w swoim mieście i umów wizytę! »

  ZnajdzLekarza.pl to wiodący internetowy portal medyczny stworzony z myślą o pacjentach szukających dobrego lekarza specjalisty w internecie, który daje pacjentowi możliwość umówienia wizyty on-line. Nasz serwis oferuje też innowacyjne rozwiazania systemowe dedykowane lekarzom, gabinetom lekarskim i dentystycznym oraz klinikom zdrowia i urody a także centrom medycznym. Jednym z nich jest rejestracja on-line dzieki której lekarz specialista w prosty sposób, samodzielnie poprowadzi swoja przychodnie czy klinikę medyczną. Jesteśmy też partnerem jednego z największych na świecie koncernu medycznego i nie tylko, firmą 3M. Partnerstwo to umożliwia nam dostarczanie lekarzom najwyższej jakości rozwiązań stosowanych obecnie w gabinetach lekarskich na całym świecie. Współpracujemy również z największymi polskimi firmami oferującymi systemy informatyczne dla placówek medycznych wszelkiego formatu.

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »