Tabletki oczyszczające organizm - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Tabletki oczyszczające organizm

Aktualnie coraz w bardzo wielu przypadkach rozmawia się o powrocie do natury. W znaczącej liczbie sytuacji dyskusje dotyczą żywności, która niestety rzadko kiedy nie zawiera pestycydów lub innych chemicznych domieszek. Tak samo w dyskusjach dotyczących medycyny i lekarstw zauważono, że ludowa medycyna jest najbezpieczniejszą i najzdrowszą formą walki z chorobą. Niegdyś kojarzono zielarstwo z zabobonami i zacofaniem, obecnie Ci z większą świadomością podchodzą do stosowania antybiotyków i chętnie korzystają z ludowej mądrości i przyrządzają lekarstwa w domowych warunkach, z naturalnych i powszechnie dostępnych składników.

Szczegóły strony ziola-homeopaty.pl:

Podlinkuj stronę ziola-homeopaty.pl:

Tabletki oczyszczające organizm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 43 Odwiedziny googlebot 52

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dieta Zgodna z Grupą Krwi »

  Odpowiednia dieta i dostosowanie się do jedzenia zgodnie z swoją grupa krwi powoduje zapobieganie i leczenie wielu chorób, diety zostały opracowane przez lekarzy i dietetyków aby poprawić stan zdrowia pacjenta, a profilaktyczne stosowanie powoduje iż cieszymy się zdrowiem.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Interoftalmika - Laserowe leczenie wad wzroku »

  Nasza oferta to laserowa korekcja wad wzroku (chirurgia refrakcyjna, lasik, femtolasik). Wykonujemy korekty wad takich jak: krótkowzroczność (myopia), nadwzroczność (hypermetropia) oraz wszelkie kombinacje astygmatyzmu. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem w europie, gwarantując najwyższą jakość.
  Nasza siedziba to:
  Centrum Okulistyki Laserowej INTEROFTALMIKA s.c.
  Okulistyczny Szpital Wojewódzki w Krakowie
  ul. Dożynkowa 61
  31-234 Kraków

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krwiodawcy.org - Krwiodawstwo i krwiolecznictwo w internecie »

  krwiodawcy.org to strona poświęcona tematowi krwiodawstwa i krwiolecznictwa w internecie. Krew i jej rola w organizmie. Kluby HDK w Polsce. Korzyści z oddawania krwi (prawa, ulgi i przywileje). Przelicznik donacji. Przeciwwskazania do oddawania krwi. Akcje poboru krwi. Adresy RCKiK. Badania i znakowanie krwi. Dowiecie się co to jest Krwiobus i do czego służy KrewKarta.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii PROMITIS. Psychoterapia, Psychiatra, Warszawa i Kraków »

  Centrum Terapii PROMITIS oferuje terapię dorosłych oraz dzieci i młodzieży.
  Zakres usług to terapia z dziedzin: psychiatria, psychologia, psychoterapia, seksuologia, logopedia, integracja sensoryczna, terapia biofeedback oraz diagnoza i terapia autyzmu i zespół Aspergera.
  Dla każdego klienta stworzymy indywidualne, skorelowane ze sobą programy terapeutyczne.
  Posiadamy nowoczesne placówki w Warszawie i Krakowie.
  Pomożemy jeśli Twoje dziecko ma problemy: z emocjami, z zaburzeniami integracji sensorycznej, z zaburzeniami mowy, problemy z nauką, problemy z koncentracją lub trudności w radzeniu sobie ze stresem, różnego rodzaju zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, uzależnienia, problemy wieku dojrzewania.
  Jeśli jesteś osobą dorosłą to nasi psycholodzy, psychiatrzy oraz psychoterapeuci mogą Ci pomóc w problemach takich jak: zaburzenia zachowania, zaburzenia emocji, depresja poporodowa, zaburzenia psychotyczne, przewlekły stres, przemęczenie, bezsenność i inne zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, trudne sytuacje życiowe, utrata sprawności fizycznej i psychicznej, uzależnienia od alkoholu, leków i substancji psychoaktywnych.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna - ssycholog i psychoterapeuta z Warszawy »

  Warszawska poradnia psychologiczna w której przyjmuje doświadczona Pani psycholog i psychoterapeuta. W gabinecie prowadzona jest terapia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Diagnostyka psychologiczna i pomoc w zwalczaniu problemów osobistych w centrum Warszawy. Pozwól sobie pomóc, Pani psycholog zaprasza do swojego gabinetu jak również do centrum na Woli.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logopedia Wałbrzych »

  Zapraszam Państwa do mojego gabinetu logopedycznego. Oferuję terapię indywidualną w gabinecie lub jeśli istnieje taka potrzeba – w domu pacjenta. Zakres usług obejmuje zarówno diagnozę jak i terapię różnorodnych zaburzeń mowy u dzieci (jest to m.in. korekta wad wymowy, terapia afazji, jąkania, praca z dziećmi z autyzmem, upośledzonymi umysłowo). Oferuję także terapię zaburzeń mowy u osób dorosłych (np. po udarach, czy wypadkach). Jeśli mają Państwo wątpliwości, czy pomoc logopedyczna jest rzeczywiście potrzebna, warto wybrać się na konsultację i pozbyć wszelkich wątpliwości. Logopedia jest moją pasją, dlatego w swoją pracę wkładam wiele serca i zaangażowania. Stale się dokształcam, aby na bieżąco zapoznawać się z najnowszymi metodami pracy logopedycznej i neurologopedycznej. Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie www.logopeda-walbrzych.pl. O szczegóły można pytać również telefonicznie (505 985 622) lub drogą mailową (logopeda-walbrzych@wp.pl). Pamiętajmy, że mowa jest jedną z najważniejszych umiejętności człowieka. Zapraszam serdecznie! Magdalena Dorniak – logopeda.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Woda lecznicza »

  Woda-lecznicza.pl to sklep internetowy z wodą przeznaczoną do picia. Asortyment sklepu stanowią wody mineralne z zawartością jodu. Woda ta ma być wsparciem dla organizmu w czasie leczenia jak i w zakresie profilaktyki naturalnej. W ofercie sklepu są trzy rodzaje wód: Mineralna Woda Lecznicza Dziedzilla, Hanna, a także Szczawa I. Oferowane wody pakowane są po kilkanaście małych butelek i w ten sposób sprzedawane.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lim Studio - Wynajem Lasera VariLite »

  LIM STUDIO oferuje korzystny wynajem rewelacyjnego lasera do leczenia szerokiej gamy patologicznych zmian skóry VariLite. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy prowadzą własny gabinet medycyny estetycznej, gabinet kosmetologii medycznej, studio kosmetyczne, salon fryzjerski lub studio masażu oraz pragną rozszerzyć swoją ofertę by pozyskać dodatkowe źródło dochodu i nowych klientów. Gwarantujemy nowoczesny sprzęt i fachowe wsparcie. Jedną z opcji wynajmu jest również możliwość przeprowadzania zabiegów w Państwa salonie przez naszego specjalistę.

  Data dodania: 10 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fizjo-As Fizjoterapia i masaż w domu pacjenta »

  Rehabilitacja w domu pacjenta osób starszych, osób po przebytych kontuzjach lub pobycie w szpitalu. Fizjoterapia po udarach, urazach neurologicznych. Zabiegi utrzymujące prawidłowe funkcjonowanie stawów, ich zakres ruchu oraz elastyczność i siłę mięśni, takie jak kinezyterapia, gimnastyka. Zabiegi poprawiające wygląd skóry, takie jak masaż bańką chińską. Ćwiczenia oddechowe poprawiające wydolność oddechową organizmu, zwiększające pojemność życiową płuc. Oferta elastycznie dopasowana do pacjenta.

  Data dodania: 30 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Kardiologiczny w Katowicach - dr n. med. Marcin Syzdół »

  Prywatny gabinet kardiologiczny w Katowicach - dr n. med. Marcin Syzdół - specjalista kardiolog.

  Porady i konsultacje kardiologiczne. Możliwość wykonania na miejscu badań: EKG, UKG (echo serca), Holter EKG (również 7-dniowy) oraz ciśnieniowy, próba wysiłkowa na bieżni.

  Diagnostyka i leczenie choroby wieńcowej, nadciśnienia tętniczego, zaburzeń rytmu serca, wad zastawkowych, omdleń i zasłabnięć.

  Konsultacje kardiologiczne przez zabiegami i operacjami chirurgicznymi oraz kardiochirurgicznymi.

  Prowadzenie pacjentów na leczeniu przeciwkrzepliwym (acenokumarol, warfin, nowe leki przeciwkrzepliwe).

  Porady dotyczące profilaktyki chorób układu krążenia - zdrowy styl życia (dieta, aktywność fizyczna).

  Konsultacje i badania dla osób zaczynających aktywność fizyczną.

  Zapraszam na stronę gabinetu: www.katowice-kardiolog.pl.

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »