Tabletki oczyszczające organizm - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Tabletki oczyszczające organizm

Aktualnie coraz w bardzo wielu przypadkach rozmawia się o powrocie do natury. W znaczącej liczbie sytuacji dyskusje dotyczą żywności, która niestety rzadko kiedy nie zawiera pestycydów lub innych chemicznych domieszek. Tak samo w dyskusjach dotyczących medycyny i lekarstw zauważono, że ludowa medycyna jest najbezpieczniejszą i najzdrowszą formą walki z chorobą. Niegdyś kojarzono zielarstwo z zabobonami i zacofaniem, obecnie Ci z większą świadomością podchodzą do stosowania antybiotyków i chętnie korzystają z ludowej mądrości i przyrządzają lekarstwa w domowych warunkach, z naturalnych i powszechnie dostępnych składników.

Szczegóły strony ziola-homeopaty.pl:

Podlinkuj stronę ziola-homeopaty.pl:

Tabletki oczyszczające organizm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Elektrostymulatory i elektrostymulacja »

  Serwis poświęcony jest elektrostymulacji oraz urządzeniom do elektrostymulacji przeciwbólowej (TENS), nerwowo-mięśniowej (EMS), czy prądami interferencyjnymi.
  Elektrostymulacja powszechnie stosowana na świecie od ponad 50 lat, głównie w ośrodkach rehabilitacyjnych, a ostatnio również w warunkach domowych za sprawą pojawienia się na rynku tanich i przenośnych aparatów do elektrostymulacji. Elektrostymulacja jest zabiegiem leczniczym lub rehabilitacyjnym, polegającym na stymulacji określonych nerwów lub mięśni impulsami elektrycznymi o określonej częstotliwości, amplitudzie i czasie trwania.
  Warto stosować elektrostymulację na co dzień, w warunkach domowych, bowiem walka z bólem, obrzękami, atrofią mięśni i innymi chorobami, które stosunkowo pozytywnie reagują na elektrostymulację jest dość prosta, tania oraz pozbawiona działań niepożądanych, jakie mają farmaceutyki.
  Serwis Elektrostymulator.eu bardzo szeroko przedstawia podstawy działania elektrostymulacji, zarówno od strony fizjologicznej, jak i od strony zasad działania urządzeń do stymulacji elektrycznej.
  Na szczególną uwagę zasługuje dział "Ze świata", gdzie na bieżąco prezentowane są aktualne informacje na temat elektrostymulacji pochodzące ze światowych serwisów medycznych. Głównie są to wyniki badań klinicznych związanych z terapią TENS, NMES (EMS), czy interferencyjną. Nieocenione źródło wiedzy dla rehabilitantów, fizykoterapeutów i lekarzy.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki kontaktowe »

  Z troski o zdrowie i komfort naszych klientów uruchomiliśmy sprzedaż poprzez Internet soczewek kontaktowych i środków do ich pielęgnacji.

  Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie swój czas, wygodę i bezpieczeństwo zakupów. Dokładamy starań aby usprawnić obsługę klienta i dopasować ofertę do Państwa potrzeb, reagując na bieżąco na otrzymywane sygnały i uwagi dotyczące naszego serwisu.

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bezoperacyjne leczenie zylakow »

  CHOROBY ŻYŁ
  BEZOPERACYJNE LECZENIE ŻYLAKÓW

  Zanim pojawią się żylaki ...
  • jeśli czujesz ociężałość nóg
  • skurcze nocne, obrzęki, bóle nóg
  • cierpisz na zespół niespokojnych nóg

  zgłoś się na konsultację do flebologa


  Żylaki, choroby żył - ryzyko wzrasta u osób, które ?
  • mają ku temu predyspozycje genetyczne (żylaki występują w rodzinie)
  • dużo czasu spędzają w pozycji pionowej, stojąc lub siedząc (m.in.: praca biurowa, kierowcy)
  • prowadzą mało aktywny tryb życia, mają nadwagę
  • u kobiet w ciąży

  Żylaki to nie jest problem głównie estetyczny – są one objawem przewlekłej niewydolności żylnej, która może mieć poważne konsekwencje, jak: zakrzepica żylna, czy zatorowość płucna. Wieloletnia choroba prowadzi często do owrzodzeń podudzi – trudno gojących się, bolesnych ran, najczęściej wokół kostek.

  oferta:

  Choroby żył
  USG Doppler żył kończyn dolnych
  Bezoperacyjne leczenie żylaków
  Skleroterapia
  Echoskleroterapia
  Konsultacje internistyczne i flebologiczne

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Miód »

  Miód to jeden z najstarszych produktów spożywczych i leczniczych, znany od wielu wielu wieków. Wyborny miód pierzga i inne frykasy dostępne u nas w Pasiece Dębowej. Wysoka jakość i niewygórowana cena to nasza dewiza.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Gabinet psychoterapeutyczny Anna Kwaśniewska-Bieniak. W ofercie: psychoterapia osób dorosłych, pomoc w zaburzeniach nerwicowych, psychoterapia zaburzeń seksualnych, psychoanaliza, terapia psychoanalityczna, pomoc terapeutyczna, psychotraumatologia, a także depresja.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Vitanea »

  Wspaniałą alternatywą dla medycyny tradycyjnej, która wielokrotnie wymaga agresywnych metod leczenia, jest medycyna naturalna. Przy odpowiednim doświadczeniu i wiedzy, za pomocą niekonwencjonalnych procedur można uzyskać tak samo satysfakcjonujące efekty jak przy medycynie konwencjonalnej. Nasz gabinet proponuje usługi właśnie z obszaru medycyny naturalnej, takie jak diagnostyka metodą dr Volla czy Vegatest, oraz kuracja muzykoterapią i biorezonansem. Dodatkowo pomagamy pacjentom w leczeniu uzależnień, diagnozowaniu alergii oraz w regeneracji ciała i umysłu. Zapraszamy do zapoznania się z metodami naszego kompetentnego personelu.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ultramedica - pracownia USG w Krakowie »

  Akredytowana przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne Pracownia USG w Krakowie. Pierwsza pracownia USG 3D, USG 4D HDlive w Krakowie. Świadczy usługi w oparciu o najbardziej zaawansowany sprzęt USG klinicznej klasy Expert.

  Można w niej wykonać wszystkie badania:
  usg ginekologiczne, usg ortopedyczne, usg pediatryczne, usg dzieci, usg jamy brzusznej,usg piersi, usg tarczycy, usg 3d 4d ciąży, usg ortopedyczne, usg stawów, usg stopy, usg stawu skokowego, usg kolana, usg biodra, usg bioderek niemowląt, usg barku, usg łokcia, usg dłoni, usg nadgarstka, usg żył, usg tętnic, doppler i wiele innych badań USG w 3D i 4D.

  Dzięki zgromadzeniu trzech wyspecjalizowanych w zależności od rodzaju badań pracowni USG w jednym miejscu, pacjenci nie oczekują na odległe terminy wizyt. Unikatowe, najwyższej klasy wyposażenie pracowni pozwala na wykonywanie badań na najwyższym poziomie dzięki pełnemu spektrum głowic USG zalecanych przez producenta sprzętu ultrasonograficznego.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • DENTAL SERVICE SP. Z O.O. usg 4d szczecin »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pocztowa mieści się w centrum Szczecina. Świadczy usługi refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia także płatne leczenie. Placówka czynna jest w godzinach 8:00 - 20:00. Prowadzi badania, w tym USG 3D i USG 4D. Świadczy usługi medyczne w obrębie leczenia także konsultacji lekarskich. Diagnozowane są schorzenia z urologii, neurologii, kardiologii także ginekologii i położnictwa. Poza tym leczone są choroby ortopedyczne oraz traumatologiczne narządu ruchu. Poradnia NZOZ Pocztowa otrzymała certyfikat jakości ISO 9001:2008. Więcej informacji, dotyczących konsultacji lekarskich i godzin przyjęć podano na witrynie internetowej.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychotesty Gdańsk »

  Psychotesty dla kierowców, na broń dla myśliwych, ochroniarzy, detektywów, pracowników zabezpieczenia technicznego.Oferta także dla pracujących w zawodach wymagających szczególnej sprawności psychoruchowej (np. pracujący na wysokości), operatorów wózków jezdnych, maszyn drogowych,inne. Oferta dla mieszkańców województwa pomorskiego (w szczególności Gdańsk).

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »