Tabletki oczyszczające organizm - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Tabletki oczyszczające organizm

Aktualnie coraz w bardzo wielu przypadkach rozmawia się o powrocie do natury. W znaczącej liczbie sytuacji dyskusje dotyczą żywności, która niestety rzadko kiedy nie zawiera pestycydów lub innych chemicznych domieszek. Tak samo w dyskusjach dotyczących medycyny i lekarstw zauważono, że ludowa medycyna jest najbezpieczniejszą i najzdrowszą formą walki z chorobą. Niegdyś kojarzono zielarstwo z zabobonami i zacofaniem, obecnie Ci z większą świadomością podchodzą do stosowania antybiotyków i chętnie korzystają z ludowej mądrości i przyrządzają lekarstwa w domowych warunkach, z naturalnych i powszechnie dostępnych składników.

Szczegóły strony ziola-homeopaty.pl:

Podlinkuj stronę ziola-homeopaty.pl:

Tabletki oczyszczające organizm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 42

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Czas Kobiety - kosmetyka, botox, medycyna estetyczna Kraków »

  Gabinet dermatologiczny i leczniczy "Czas Kobiety" Ewy Żabińskiej w Krakowie oferuje zabiegi z użyciem botox, lipolizę, mezoterapię, usuwanie zmarszczek, pilingi, medycyna, dermatologia estetyczna, kosmetyka. Zapewniamy wysoką jakość i profesjonalizm naszych usług. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt Rehabilitacyjny »

  Jeden z najstarszych sklepów rehabilitacyjnych. W ofercie posiadamy wszystkie artykuły do kinezyterapii oraz innych metod fizjoterapeutycznych. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych, przychodni, obiektów turystycznych i prywatnych gabinetów.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alldent Sklep Medyczny. »

  Internetowy Sklep Medyczny

  Oferujemy materiały medyczne jednorazowego użytku (w tym medycyna ratunkowa), sprzęt rehabilitacyjny i medyczny liczących się producentów polskich i zagranicznych.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Wrocław »

  Strona rehabilitanta z Wrocławia - rzetelna i fachowa pomoc w zakresie terapii wad postawy i skolioz.
  Wiedza fizjoterapeutyczna i pedagogiczna umożliwia lepsze zrozumienie nie tylko problemów fizycznych pacjenta, ale również emocjonalnych, co ułatwia nawiązywanie kontaktu z dzieckiem.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia lekarska "Na Pocztowej" w Krapkowicach »

  Przychodnia lekarska "Na Pocztowej" w Krapkowicach

  Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Na Pocztowej" w Krapkowicach
  świadczy usługi zdrowotne w zakresie:
  - usługi w ramach NFZ,
  - usługi w ramach działalności komercyjnej,
  - usługi w zakresie medycyny pracy.
  Poradnie specjalistyczne: okulistyczna, otolaryngologiczna, neurologiczna, kardiologiczna, medycyna pracy oraz

  gabinet zabiegowy.
  Pracownie diagnostyczne: USG, diagnostyki kardiologicznej, laboratorium, Audiofon aparaty słuchowe.

  Sprzęt:
  - nowoczesne kompleksowe wyposażenie Poradni Okulistycznej - unit okulistyczny, sprzęt do komputerowego badania

  wzroku, badanie pola widzenia.
  - nowoczesny sprzęt do badań USG aparat Vivid-3 z opcją badań dopplerowskich,
  - Holcard 24 - stacja diagnostyczna dla celów diagnostyki kardiologicznej z oprogramowaniem do badań holterowskich i prób wysiłkowych, z rejestratorem holterowskim EKG i ciśnieniowym,
  - sprzęt laryngologiczny : audiometr, kabina ciszy, rhinomanometr, tympanometr.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Zielarsko-Medyczny FITO Białystok »

  Sklep Zielarski FITO. W naszym sklepie znajduje się zioła, leki oraz suplementy diety. Produkty dostępne w sklepie FITO są naturalne i przede wszystkim bezpieczne.
  Ba, jakie „cyrki” robił mój tata np. w Naszej „FRANI'' „prał” swoje nogi. Tak, tak to był hydromasaż nóg. Mój tata był żywym przykładem skazanym na amputację nóg z powodu miażdżycy przez profesora białostockiej kliniki. A zmarł na inne schorzenie posiadając własne nogi w 20 lat po skierowaniu na amputację nóg, „niestety" zioła pił do końca swego życia.
  Pieniądz to mały ale przyjemność olbrzymia.
  Z uwagi na ogólną dostępność ziół, preparatów ziołowych i naturalnych nieznajomość ich zastosowania, nierzetelna informacja, podrabianie produktów, jakość oferowanych preparatów ect etc. na rynku oraz wieloletnie doświadczenie spowodowało, że musieliśmy się wyspecjalizować i ukierunkować w oferowaniu już sprawdzonych, wyselekcjonowanych preparatów ziołowych i naturalnych, ziół, mieszanek ziołowych firm i zielarzy renomowanych.
  Jesteśmy głównymi dystrybutorami preparatów ziołowych i ziół tak znanych firm jak Herbapol LUBLIN, Herbapol KRAKÓW, Herbapol WROCŁAW, Herbapol POZNAŃ, Europlant PhytoPharm KLĘKA – (producent standaryzowanych ekstraktów roślinnych - płynne (Extracta fluida),- gęste (Extracta spissa), - suche (Extracta sicca)), Zakład Zielarski KAWON - Nowak sp.j. Gostyń oraz lokalnego producenta ziół i herbatek ziołowych "Dary Natury" z KORYCIN.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praktyka stomatologiczna ESTETICA z Gdyni Kaska - Czubak »

  Praktyka Stomatologiczna Estetica w Gdyni jest prowadzona przez profesjonalnych lekarzy stomatologów Olgę i Konrada Czubak. Leczymy zęby endodontycznie, periodontologicznie, ortodontycznie i estetycznie, przywracając zdrowy i biały uśmiech.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • NANOTEC ENDO Narzędzia stomatologiczne »

  Nanotec Endo to opracowany przez doktora endodontę postępowy system mający za zadanie płukanie kanałów korzeniowych w czasie przewodowego leczenia zębów. System ten, łączący w sobie część podającą płyn z częścią odpowiedzialną za odsysanie posiada dużo niepodważalnych atutów, skutkiem tego jest prawdziwym odkryciem w dziedzinie stomatologii. Przede wszystkim zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania, ponieważ zastępuje do tego czasu użytkowaną metodę płukania za pomocą igły i strzykawki podającej toksyczny środek płuczący zawierający podchloryn sodu. Dzięki temu urządzeniu ciecz nie przedostaje się do jamy ustnej klienta. W naszej ofercie znajdują się obok systemu preparaty Nanocare Plus i Nanocare Gold - płyny do płukania bazujące o nanocząstki srebra i złota. System Nanozon stosuje silne właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i przeciwwirusowe ozonu. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • POLMEDICO bezbolesny dentysta bielsko »

  Stomatologia Polmedico Bielsko Biała to zawodowalecznica, która wiedzie aktywność od przeszło 15 lat. Posiadamy wielkiedoświadczenie w zakresie leczenia wszystkich chorób jamy ustnej. Angażujemy wysokiejklasy stomatologów, którzy w Bielsku cieszą się okazałym zaufaniem pacjentów.Permanentnie uczestniczymy w rozmaitego rodzaju szkoleniach oraz zjazdach podnosząc swoje kwalifikacje. Obok stomatologii zachowawczej, jakiej elementarny cel to zapobieganie próchnicy robimy ponadto implanty, które przywracają ładny uśmiech. Każdy stomatolog pracujący w Polmedico Bielsko dba o komfort i bezpieczeństwo każdego pacjenta ustalając indywidualny zarys leczenia.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Zielarski Zdrowa Rodzina - zdrowa żwyność »

  Zapraszamy do zakupów online w naszym sklepie zdrowarodzina.eu. Nasza firma posiada odpowiednio wykwalifikowanych pracowników zapewniających klientom komfortową i profesjonalną obsługę.
  Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta.

  W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy szeroki wybór zdrowej,dietetycznej żywności, naturalne kosmetyki,oleje,produkty poprawiające wygląd skóry, oczyszczające organizm oraz duży wybór ziół i gotowych mieszanek ziołowych.

  Nasz sklep internetowy budzi zaufanie; dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa naszym klientom. Chcemy przekonać do regularnych zakupów na stronie internetowej www.zdrowarodzina.eu. Niskie ceny, atrakcyjne rabaty, dogodne formy płatności. Zapewniamy bezpłatną przesyłkę towaru przy zamówieniach przekraczających kwotę 250zł.

  Firma „Zdrowa Rodzina” rozumie, że dobro klienta jest również dobrem firmy, dlatego też wszelkim działaniom firmy oraz jej pracowników przyświeca motto: Dobro klienta najwyższym prawem!

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »