Tabletki oczyszczające organizm - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Tabletki oczyszczające organizm

Aktualnie coraz w bardzo wielu przypadkach rozmawia się o powrocie do natury. W znaczącej liczbie sytuacji dyskusje dotyczą żywności, która niestety rzadko kiedy nie zawiera pestycydów lub innych chemicznych domieszek. Tak samo w dyskusjach dotyczących medycyny i lekarstw zauważono, że ludowa medycyna jest najbezpieczniejszą i najzdrowszą formą walki z chorobą. Niegdyś kojarzono zielarstwo z zabobonami i zacofaniem, obecnie Ci z większą świadomością podchodzą do stosowania antybiotyków i chętnie korzystają z ludowej mądrości i przyrządzają lekarstwa w domowych warunkach, z naturalnych i powszechnie dostępnych składników.

Szczegóły strony ziola-homeopaty.pl:

Podlinkuj stronę ziola-homeopaty.pl:

Tabletki oczyszczające organizm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny googlebot 53

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Poznań Urszula Zwolska-Olszewska Psychoterapia »

  Oferuję pomoc psychologiczną w Poznaniu:
  -Dzieciom: w sytuacjach trudnych, stresujących (konflikty szkolne, rodzinne, rozwód rodziców, adaptacje); w depresji, lękach; w zaburzeniach zachowania
  -Młodzieży: w trudnościach rozwojowych i kryzysach emocjonalnych; w trudnościach w kontaktach społecznych
  -Dorosłym: stojącym na rozdrożu; w kryzysach partnerskich; w trakcie rozwodu i po nim
  -Rodzinom zastępczym i adopcyjnym: udzielam im wsparcia; pomagam rozwiązywać trudności wychowawcze; uaktywniam proces poznawania siebie, odkrywania nowych ról w poszerzonej rodzinie oraz uczenia się siebie nawzajem.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Terapeuta - Kraków »

  Psychoterapeuta M. Swoszowska - porady psychologiczne,
  Kraków, ul. Łobzowska 43/2,
  Tel: 512 358 845 swoszowska@wp.pl

  Oferuję skuteczną pomoc terapeutyczną dla osób:
  - przeżywających problemy osobiste
  - mających trudności w kontaktach społecznych
  - przechodzących kryzys
  - cierpiących z powodu stresującej sytuacji życiowej
  - odczuwających zagubienie, bezradność, brak sensu życia
  - nieradzących sobie z własną/czyjąś agresją
  - mających lęki, odczuwających napięcie

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sposoby na łysienie »

  Wstydzisz się prosić o pomoc? Na ręczniku i w wannie pojawia się niepokojąca ilość włosów? Boisz się, że zachorowałeś na łysienie? Nie wiesz jak temu przeciwdziałać? Zajrzyj na naszą stronę www. Oferujemy wiele praktycznych porad i cennych informacji. Uwierz, nie jesteś sam z tym problemem. Wejdź koniecznie.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Zofia Kołtoniak »

  Usługi psychologiczne, terapia indywidualna i grupowa, warsztaty - szkolenia psychologiczne, psychoedukacja.

  Konsultacja
  Rozpoczęcie psychoterapii poprzedzamy konsultacją, która jest wstępnym spotkaniem diagnostycznym. Spotkanie trwa 50 minut.

  Psychoterapia indywidualna
  To indywidualne spotkania - sesje, prowadzone w zależności od potrzeb raz lub dwa razy w tygodniu. Kierowana jest do osób, które cierpią z powodu chronicznego stresu, zaburzeń nastroju, depresji, lęków, natrętnych myśli i zachowań. Podjęcie psychoterapii indywidualnej jest zasadne, także w przypadku chorób psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania, problemów ze snem, zaburzeń seksualnych. Pomocna jest również dla osób, które znalazły się w kryzysie np. utraciły bliską osobę, przeżywają problemy w związkach partnerskich, rodzinach, czują się samotne. Spotkanie trwa 50 min.

  Psychoterapia grupowa
  Kierowana jest do osób,  których źródłem problemów są relacje z innymi ludźmi.
  Grupa terapeutyczna pozwala obniżyć napięcie związane z relacjami interpersonalnymi . Dzięki pracy grupowej uzyskujemy informacje, na temat tego jak inni przeżywają nasze zachowania i w bezpiecznych warunkach możemy się do tego odnieść. Grupa, poprzez swoje wsparcie ośmiela nas do zmiany zachowań.
  Spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 min.

  tel. 0602-610-296

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drożdże piwowarskie »

  Firma BIO-AGRO działa na polskim rynku od 10 lat i zajmuje się odzyskiem drożdży piwowarskich z odpadowej gęstwy drożdżowej powstającej w browarach. Ich drożdże wykorzystywane są jako komponenty w żywieniu i produkcji pasz dla zwierząt domowych i hodowlanych.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • WCO - korekcja wzroku »

  Wrocławskie Centrum Okulistyczne powstało w 2000 roku z przeniesienia Prywatnej Praktyki Okulistycznej dr n. med. Jolanty Markuszewskiej do nowego centrum we Wrocławiu. Centrum posiada nowocześnie przystosowany lokal pozwalający na najlepszą i profesjonalną obsługę klienta. WCO jako jedno z pierwszych w Polsce wykonuje ambulatoryjne zabiegi mikrochirurgiczne takie jak usuwanie zaćmy metodą fakoemulsyfikacji, zabiegi przeciwjaskrowe, eliminacja zeza u dorosłych i dzieci oraz plastyczna korekcja powiek. Posiadamy wyjątkowo bogate, ponad dwudziestoletnie doświadczenie w leczeniu chorób i wad wzroku. Obecnie domeną firmy stały się zabiegi laserowej korekcji krótkowzroczności, nadwzroczności oraz astygmatyzmu. Gabinet jest znaną Kliniką Leczenia Wad Wzroku w Polsce oraz za granicą. Wrocławskie Centrum Okulistyczne posiada kontrakt na usługi ambulatoryjnej opieki specjalistycznej z NFZ oraz kontrakt na zabiegi laserowania siatkówki i badań angiografii fluoresceinowej. WCO gwarantuje wyjątkowo profesjonalnie doświadczony zespół lekarzy oraz usługi na najwyższym poziomie zapewniające bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  Strona prywatnej praktyki lekarza psychiatry Tomasza Woźniaka.
  Oferuję diagnozowanie i leczenie zaburzeń i chorób psychicznych, szczególnie: psychoz, depresji, uzależnień, zespołów amnestycznych(zaburzeń pamięci), lękowych, zaburzeń snu.
  Konsultacje w gabinecie, wizyty domowe, diagnozowanie i leczenie w prywatnym szpitalu pod Warszawą.
  W ramach praktyki wystawiam również zaświadczenia dla osób ubiegających się o broń, do celów adopcyjnych, o zdolności do czynności cywilno - prawnych.
  W szpitalu wykonujemy pełen zakres badań diagnostycznych, specjalizujemy się w leczeniu uzależnień, detoksykacji osób uzależnionych od leków, alkoholu, narkotyków oraz leczeniu depresji.
  Klinika Medox istnieje od 2008 roku, hospitalizowaliśmy już prawie 1500 pacjentów.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Estetyczna medycyna Chiroplastica »

  Doktor Ahmed Elsaftawy zapewnia wszytkim klientom najlepszej klasy świadczenia z zakresu dermatochirurgii estetycznej w województwie dolnośląskim. Dodatkowo lekarz proponuje usługi z zakresu mikrochirurgii. Lata praktyki w toku pracy w szpitalu w Trzebnicy pozwoliło na doskonałą wprawę w takiego rodzaju usługach. Wszystkie zabiegi mają miejsce w nowoczesnym gabinecie. Daty operacji ustalane są wspólnie z klientem w takim pasującym czasie. Przez nieustanny rozwój umiejętności medycznych pacjenci otrzymują profesjonalną medycynę.

  Data dodania: 14 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia Plastyczna dr Andrzej Bieniek »

  Chirurgia Plastyczna dr hab. Andrzej Bieniek specjalista chirurgii plastycznej z dużym doświadczeniem. Przyjmuje w prywatnej klinice "Klinika Bieniek" we Wrocławiu. Placówka specjalizuje się w dermatologii onkologicznej skóry, chirurgii plastycznej oraz medycynie estetycznej. Dr Andrzej Bieniek to światowej klasy specjalista z zakresu chirurgii plastycznej oraz dermatologii. Profil działalności kliniki oprócz zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej (kosmetycznej) oraz medycyny estetycznej obejmuje nowoczesną diagnostykę i terapię schorzeń skóry i powłok ciała oraz szeroko pojętą chirurgię onkologiczną i dermatologiczną. Klinika Bieniek jest jedynym ośrodkiem w Polsce i na Dolnym Śląsku, który specjalizuje się w leczeniu nowotowrów skóry metodą chirurgii mikrograficznej Mohsa. Podejście to pozwala na usunięcie tkanek nowotworowych przy precyzyjnemu wycięciu nowotworu pod kontrolą śródoperacyjnych badań histopatologicznych. Jest bardzo skuteczne i nowatorska metoda z której korzysta dr hab. Andrzej Bieniek. Klinika przeprowadza też zabiegi liposukcji, korekty kształtu nosa - jak również zabieg labioplastyki w znieczuleniu miejscowym. Więcej informacji na stronie dr Bienika - www.klinikabieniek.pl

  Data dodania: 30 03 2016 · szczegóły wpisu »