Terapia Życiowa: Psycholog domowy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Terapia Życiowa: Psycholog domowy

Psychologiczne usługi środowiskowe: wizyty domowe psychologa, interwencje kryzysowe, psychoedukacja, terapia krótko i długoterminowa osób z problemami psychicznymi takimi, jak: depresja, schizofrenia, zaburzenia lękowe, fobie, zaburzenia dwubiegunowe afektywne. nnTerapia Życiowa została założona w roku 2009. Zasady funkcjonowania firmy zostały zaczerpnięte w dużej mierze z brytyjskiego modelu opieki socjopsychiatrycznej, opierającego się przede wszystkim na opiece środowiskowej. Domowe wizyty psychologa pozwalają na oddziaływanie terapeutyczne w miejscu zamieszkania Klienta, systematyczne monitorowanie stanu zdrowia oraz zapewnianie wsparcia i pomocy w dziedzinach szczególnie trudnych dla Klienta. nnProces postępowania rehabilitacyjno - wspierającego polega na podejmowaniu aktywnych działań na rzecz poprawy jakości życia i samopoczucia psychicznego, samodzielnego funkcjonowania oraz powstrzymania nawrotu choroby.

Szczegóły strony www.terapiazyciowa.waw.pl:

Podlinkuj stronę www.terapiazyciowa.waw.pl:

Terapia Życiowa: Psycholog domowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 157 Odwiedziny netsprint 42 Odwiedziny msnbot 12 Odwiedziny googlebot 132

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Obrzęk limfatyczny »

  Kompedium wiedzy dotyczące obrzęku limfatycznego: wykrywanie, leczenie, profilaktyka. Szczegółowe informacje i porady dla osób chorych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną imfromacyjną.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osteoporoza - poradnia leczenia »

  Misją Poradni Leczenia Osteoporozy jest walka z osteoporozą i pomoc pacjentom dotkniętym i zagrożonym tą chorobą. W Gdańsku zgodnie z danymi epidemiologicznymi osteoporoza jest chorobą, na którą choruje obecnie kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców jednak niespełna połowa wie o tym, a jeszcze mniej otrzymuje odpowiednie leczenie. Międzynarodowa Fundacja Osteoporozy (International Osteoporosis Foundation) i wielu ekspertów trąbi na alarm, że jeśli nie zmieni się coś w świadomości społeczeństw, profilaktyce i wczesnym wykrywaniu osteoporozy za kilkanaście lat czeka Europę dramat związany z częstością złamań osteoporotycznych kości . Chcemy jednak, aby Gdańsk był miastem ludzi o mocnych, zdrowych kościach.

  Data dodania: 06 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki uzależnień od alkoholu »

  Ośrodek leczenia alkoholizmu, który został otworzony w maju 2011 roku w Kościelisku, koło Zakopanego, dysponuje nowoczesną infrastrukturą i fachowym personelem do przeprowadzania terapii antyalkoholowych. Indywidualne - ukierunkowane pod potrzeby danego pacjenta oraz grupowe terapie wzmacniane są intensywnymi zajęciami fizycznymi, które sprzyjają wyjście z nałogu alkoholizmu. Są wśród nich ćwiczenia w bogato wyposażonej siłowni, organizowanie, dostosowanych do poszczególnych pacjentów, wycieczki w niższe lub wyższe partie Tatr. Komfortowo wyposażony ośrodek, zachowujący niepowtarzalny klimat tatrzańskich domów oraz dobra kuchnia zapewniają dobry i sprzyjający klimat do leczenia nałogów. W ośrodku leczenia nałogów prowadzone są również terapie leczące uzależnienia od hazardu.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Dom nadziei »

  Fundacja Dom Nadziei to Organizacj Pożytku Publicznego, prowadząca ośrodek leczenia uzależnień dla dzieci i młodzieży oraz poradnię terapii uzależnień. Jako profesjonalna OPP staramy się pomagać nie tylko samym uzależnionym, ale również ich rodzinom i bliskim. W codziennych działaniach kierujemy się chrześcijańskimi wartościami, a u podstaw naszej działalności leży poszanowanie wolności człowieka.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • JZO: Forum optyka | Okulary | Szkła »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy JZO oferującej szeroki asortyment soczewek okularowych. Nasza oferta zawiera także soczewki przeznaczone dla najmłodszych, by łatwo nosiło im się lekkie, wygodne okulary. W naszej ofercie znajdują się także akcesoria do czyszczenia okularów. Nasza działalność się 1945 roku. Zapraszamy do odwiedzenia naszego forum gdzie znajdą Państwo mnóstwo porad dotyczących optyki, soczewek, okularów i innych temu podobnych rzeczy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.jzo.com.pl.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Choroby Skóry »

  Warstwa skórna pełni bardzo ważną rolę, jako granica przed różnego gatunku środkami chemicznymi i innymi substancjami skażającymi, zapobiegająca ich dostawaniu się do wnętrza ciała. Choroby dotykające skóry mogą z kolei zaburzać działanie tej bariery i powodować podrażnienia, zapychanie porów lub zapalenie oraz mieć przejawy, jak np.: czerwienienie, napuchnięcie, pieczenie lub swędzenie.

  Tego gatunku zaburzenia skóry mogą spotkać każdego z nas, a na stronie choroby.skory.info znajdują się treściwe, przystępne wiadomości na temat poszczególnych z nich. Lista chorób skóry obejmuje między innymi: atopowe zapalenie skóry, łuszczycę skóry, trądzik młodzieńczy i różowaty oraz mniej znane schorzenia, jak np.: choroba Behçeta, pęcherzowe oddzielanie się naskórka czy syndrom Sjögrena.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Bytom - Ośrodek "Kontakt" »

  Ośrodek psychoterapii "Kontakt" w Bytomiu. Oferujemy pomoc psychoterapeutyczną w ramach terapii indywidualnej oraz terapii rodzin i par osobą które:

  - Znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.
  - Zmagają się z problemem uzależnienia swojego lub w rodzinie.
  - Cierpią z powodu depresji, lęku, fobii, objawów nerwicowych.
  - Doświadczają konfliktów i trudności w relacjach z innymi ludźmi.
  - Są w różnych kryzysach życiowych

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zapalenie spojówek informacje »

  Choroby oczu to nie tylko jego wady i problemy ze wzrokiem ale także zakażenia lub stany zapalne. Jednym z nich jest zapalenie spojówek – choroba atakująca nasze oko na skutek podrażnienia – przyczyny może być wiele od kosmetyków lub chemii która dostała się do oka (nawet chlor na basenie) po zbyt dużo światła także słonecznego. Klasyczne objawy zapalenia spojówek bo ból i kłucie – mamy uczucie jak by w oku znajdowało się ciało obce. Do tego charakterystyczne zaczerwienienie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zapalenia i sposobów jego leczenia a także przyczyn zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 21 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ospa.info.pl »

  Któż z nas nie chorował w dzieciństwie na ospę wietrzną ? Choroba kojarząca się nam przede wszystkim z bardzo uporczywym swędzeniem skóry. Jeśli nie zostanie prawidłowo wyleczona jej powikłania mogą okazać się bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia. Osoby które raz zachorowały na ospę nie mogą zachorować na nią 2 raz ale za to mogą złapać tak zwanego półpaśca. Na naszym poradniku internetowym który dla ciebie przygotowaliśmy znajdziesz szczegółowe informacje na temat ospy wietrznej, jej objawów oraz sposobów leczenia.

  Data dodania: 13 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Promienica Przyczyny Objawy Leczenie Kompendium Wiedzy »

  Promienica.pl to kompendium wiedzy na temat promienicy - takiego schorzenia, które jest jak najbardziej godne bardzo dużego zainteresowania. Piszemy o tym czym jest promienica, jak z nią walczyć.Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »