Terapia Życiowa: Psycholog domowy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Terapia Życiowa: Psycholog domowy

Psychologiczne usługi środowiskowe: wizyty domowe psychologa, interwencje kryzysowe, psychoedukacja, terapia krótko i długoterminowa osób z problemami psychicznymi takimi, jak: depresja, schizofrenia, zaburzenia lękowe, fobie, zaburzenia dwubiegunowe afektywne. nnTerapia Życiowa została założona w roku 2009. Zasady funkcjonowania firmy zostały zaczerpnięte w dużej mierze z brytyjskiego modelu opieki socjopsychiatrycznej, opierającego się przede wszystkim na opiece środowiskowej. Domowe wizyty psychologa pozwalają na oddziaływanie terapeutyczne w miejscu zamieszkania Klienta, systematyczne monitorowanie stanu zdrowia oraz zapewnianie wsparcia i pomocy w dziedzinach szczególnie trudnych dla Klienta. nnProces postępowania rehabilitacyjno - wspierającego polega na podejmowaniu aktywnych działań na rzecz poprawy jakości życia i samopoczucia psychicznego, samodzielnego funkcjonowania oraz powstrzymania nawrotu choroby.

Szczegóły strony www.terapiazyciowa.waw.pl:

Podlinkuj stronę www.terapiazyciowa.waw.pl:

Terapia Życiowa: Psycholog domowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 158 Odwiedziny netsprint 42 Odwiedziny msnbot 12 Odwiedziny googlebot 132

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dr n.med. Jakub Kaźmierski - specjalista psychiatra - Łódź »

  Asystent
  Klinika Psychiatrii Wieku Podeszłego i Zaburzeń Psychotycznych
  Uniwersytet Medyczny w Łodzi;
  Gabinet Prywatny – Specjalistyczna Praktyka Lekarska
  Plac Pokoju 3/4, Łódź
  Umawianie wizyt po telefonicznym uzgodnieniu pod nr 660 747 521

  Możliwości terapeutyczne:
  Diagnostyka i leczenie depresji, zaburzeń psychotycznych (w tym schizofrenii), zaburzeń nerwicowych, zespołów otępiennych (choroby Alzheimera), zaburzeń snu i innych.

  Data dodania: 12 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Choroba refluksowa przełyku »

  Choroba refluksowa przełyku tzw. refluks to cofanie się treści pokarmowej z żołądka do przełyku z powodu niesprawności zwieracza dolnego przełyku.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Migrena »

  Tematem naszego serwisu internetowego jest wszystko to, co związane z migrenami. Znajdziesz tutaj dla siebie sporo porad z tej dziedziny, dzięki którym będziesz wiedzieć więcej i zaczniesz skutecznie zapobiegać i walczyć z migrenami. Zachęcamy do korzystania z naszej strony każdego, kto chciałby mieć pod ręką rzetelne wiadomości. Oprócz tego nasi eksperci mogą udzielić ci tutaj informacji. Zapraszamy już teraz do wejścia na naszą stronę internetową!

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne MML »

  Użytkownicy odwiedzając poniższą witrynę internetową będą mieli okazję przeczytania wielu rzetelnych wiadomości odnoszących się do problemów oddychania i nie tylko. Przeglądając teksty sporządzone przez Centrum Medyczne MML użytkownicy będą mogli zdiagnozować trudności z oddychaniem czy też zobaczyć, w jaki sposób skutecznie je wyleczyć. Osoby, które intensywnie uprawiają jakiś sport i również mają problemy z oddychaniem mogą liczyć na pomocne informacje związane między innymi z licznymi urazami nosa, zatok bądź krtani, jakie mogą spowodować trudności z oddychaniem. Na opisywanej witrynie znajdują się ponadto cenne porady lekarskie. Zapraszamy do odwiedzin!

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Szczecin - gabinet psychoterapii »

  Zapraszam do Gabinetu Psychoterapii w Szczecinie, gdzie oferuję kompleksową pomocą w zakresie psychoterapii. Usługi skierowane do osób doświadczających trudne sytuacje w życiu. Psycholog szczecin wspiera w rozwoju. Gabinet psychoterapeutyczny zlokalizowany jest w centrum Szczecina.
  Gabinet Psychoterapii jest miejscem, gdzie doświadczony, dobry psycholog oferuje usługi w zakresie: konsultacji psychologicznej, psychoterapii indywidualnej, terapii małżeństw, par i rodzin, pomocy psychologicznej dla młodzieży, wsparcia dla osób w kryzysie, wsparcia w rozwoju osobistym.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia metaboliczna Szczecin »

  Chirurgia metaboliczna i bariatryczna jest jednym z najlepszych rodzajów walki z otyłością. Aktualnie otyłość jest traktowana jako choroba społeczna, z którą z roku na rok walczy coraz większa liczba osób. Niestety otyłość zwiększa też ryzyko zachorowań na cukrzyce typu 2, różne typy nowotworu oraz choroby układu krążenia. Tylko w Polsce jest ponad milion osób walczących z otyłością, choć samych operacji odbywa się ok półtora tysiąca rocznie. Walka z otyłością poprzez chirurgię metaboliczną i bariatryczną jest tak naprawdę pierwszym etapem walki z tuszą. Dla pacjenta po operacji, potrzebna jest pomoc psychologa oraz najbliższej rodziny. Ważne, żeby taka osoba widziała wsparcie krewnych. Reasumując, chirurgia metaboliczna jest idealnym wyjściem dla ludzi walczących z otyłością.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krem Erazaban »

  Jeśli mają Państwo ciągłe problemy z opryszczką i mało czasu na pozbycie się jej, to rekomendujemy nowoczesny lek! Lek ten przyspiesza czas gojenia się nawet dwukrotnie! Został dokładnie przebadany, dzięki czemu wiemy, że jest w pełni bezpieczny i nie powoduje alergii. Co więcej, nie plami ust na biało, co jest atutem gdy ktoś pracuje i musi dobrze wyglądać. Instrukcja, sposób działania został przedstawiony na stronie www.erazaban.pl. Jesteśmy przekonani, że nasz lek Państwu pomoże!

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologa w Poznaniu i Kórniku »

  Psycholog udziela pomocy rodzinom, dorosłym, konsultuje dzieci wraz z rodzicami, prowadzi terapie dla par i małżeństw.
  Możliwe obszary pomocy obejmują problemy z nastrojem, stresem, bezsennością a także lęk, niepokój, problemy par i małżeństw, trudności w nauce, usprawnianie pamięci, dolegliwości somatyczne, depresja oraz inne.
  Gabinety: Poznań, Kórnik

  Data dodania: 27 09 2014 · szczegóły wpisu »