Venowave - pompa zylna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Venowave - pompa zylna

Opis:
Venowave jest urządzeniem dla osób cierpiących na następujące schorzenia kończyn dolnych:
* Przewlekła niewydolność żylna
* Zespół pozakrzepowy nóg
* Zakrzepica żył głębokich - tromboza
* Obrzęki wywołane niewydolnością żylną
* Obrzęk limfatyczny (chłonny) podudzi
* Żylaki podudzi
* Zespół niespokojnych nóg
* Bóle i obrzęki pooperacyjne.

Venowave po założeniu na łydkę spełnia funkcję pompy żylnej (perystaltycznej), która zmienia ciśnienie w układnie żylnym kończyny, co przekłada się na wzrost przepływu żylnego i limfatycznego.
Dla wielu osób, Venowave może stać się rozwiązaniem pozwolającym na zmianę dotychczasowego sposobu życia.
Po założeniu wystarczy włączyć urządzenie, nasunąć nogawki spodni i rozpocząć normalne chodzenie w domu, w pracy, czy na spacerze. Urządzenie może pracować w sposób ciągły. Ogólna poprawa stanu zdrowia nóg utrzymuje się przez dłuższy okres czasu.
Badania kliniczne wykazały, że pacjenci stosujący Venowave doświadczają znacznej poprawy wartości krążenia krwi w żyłach łydki i uda oraz znacząco zmniejsza się obrzęk i ból. Wyniki te prowadzą do ogólnego wzrostu jakości życia.

Szczegóły strony venowave.pl:

Podlinkuj stronę venowave.pl:

Venowave - pompa zylna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 62 Odwiedziny netsprint 32 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 105

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Larus Sport Uefa Match Agent »

  Uefa Match Agent, organizacja wyjazdów drużyn piłkarskich, obozów treningowych, sympozja medycyny sportowej, turnieje piłkarskie, pozyskiwanie sponsorów, dystrybucja biletów na mecze piłkarskie, organizacja wyjazdów na mecze piłkarskie

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • OPTOtech Medical - sprzęt okulistyczny »

  Zajmujemy się wyposażaniem gabinetów i oddziałów okulistycznych oraz zakładów optycznych w nowoczesny sprzęt okulistyczny.
  Jesteśmy przedstawicielem takich marek, jak: Bausch&Lomb (mikrochirurgia oka), Lumenis (lasery okulistyczne), Unicos (autorefraktometry, rzutniki optotypów, foroptery automatyczne), Reichert (diagnostyczny sprzęt okulistyczny), Ray-Vision (lampy szczelinowe), MEDA, Akrus, OIS (finduskamera EyeScan, digitalizacja analogowych funduskamer), Madhu Instruments (akcesoria okulistyczne).

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okulary »

  Okularywsieci.pl działają na rynku optycznym już ponad 15 lat, co świadczy o ich profesjonalizmie. Firma w swojej ofercie posiada szeroki wybór oprawek do okularów, okularów przeciwsłonecznych, a także wszelkich akcesoriów do okularów. Ponadto na stronie znajdują się cenne porady dotyczące procesu wyboru i kupowania oprawek, co zapewni możliwie najlepszy ich wybór.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aurum Distribution Group karboksyterapia »

  Warszawskie przedsiębiorstwo Aurum Distribution Group czynnie działa w żywiołowo rozwijającym się sektorze medycyny estetycznej oraz kosmetycznej z obszaru Anti-Ageing oraz odbudowy komórek skóry służącej poprawie zdrowia i wyglądu a także jakości życia. Przedsiębiorstwo kolportuje zawodowe, innowacyjne zaś jednocześnie sprawdzone i zaawansowane rozwiązania urządzeń kosmetycznych, udziela kompleksowych porad Użytkownikom, wspiera w wyborze optymalnie działającego sprzętu oraz dostarcza wybór zawodowych kosmetyków. Szczegóły funkcjonowania jednostek Aurum Distribution Group oraz norm kooperowania z nią znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki progresywne z powłoką antyrefleksyjną od JZO. »

  Na naszej stronie internetowej dowiesz się wszystkiego o nowoczesnych soczewkach progresywnych, które zapewniają niespotykany dotychczas komfort użytkowania. Zaawansowana technologicznie produkcja i konstrukcja soczewek umożliwia widzenie dali, widzenie pośrednie i widzenie bliży w sposób wyjątkowo intuicyjny i niewymagający długiego czasu adaptacji. JZO wykorzystuje najnowsze zdobycze technologii oraz wiedzy medycznej dzięki czemu nasze produkty są idealne dla osób ceniących komfort i jakość soczewek.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • TMC - badanie słuchu Białystok »

  Czujesz, że słyszysz coraz gorzej i potrzebny Ci aparat słuchowy, żeby prawidłowo funkcjonować? Zapoznaj się z ofertą firmy TMC. Zapewniamy, że jesteśmy w stanie profesjonalnie Ci pomóc. Każdy pacjent, jaki się do nas zgłasza, przechodzi najpierw dokładne badania, dzięki jakim określony zostaje rodzaj ubytku słuchu oraz jego wielkość. Kiedy już dokładnie wiemy, jakie są potrzeby konkretnej osoby, jesteśmy w stanie indywidualnie dostosować do niej urządzenie o najlepszych parametrach. Dysponujemy rozległym wyborem cyfrowych aparatów zausznych i wewnątrzusznych. Te ostatnie są szczególnie dyskretne, albowiem wykonuje się je na podstawie wycisku ucha pacjenta. Więcej wiadomości na temat oferty i działalności naszej firmy znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia dla osób niepełnosprawnych »

  Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń dla osób niepełnosprawnych w szczególności platform przyschodowych, wind, schodołazów. Proponowane przez nas urządzenia posiadają atesty i certyfikaty. Na stronie dokumenty oraz zdjęcia. Nasza Firma jest dystrybutorem platform przyschodowych, wind dla osób niepełnosprawnych na terenie całego kraju. Proponowane przez nas urządzenia posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Prowadzimy serwis i konserwację oraz odbiory z UDT.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • KERPRO - Sklep podologiczny »

  KERPRO to coś więcej niż zwykły sklep podologiczny. W naszym działaniu kierujemy się przede wszystkim zasadą uczciwości kupieckiej. Wierzymy, że profesjonalne i szczere doradztwo jest kluczem do sukcesu w budowaniu długoterminowych relacji.

  Z wielką uwagą dobieramy dostawców materiałów i narzędzi podologicznych, po to by móc zaoferować Państwu produkty sprawdzone, najlepsze jakościowo i takie, którą wnoszą wartość dodaną do pracy gabinetu, w którym służą z korzyścią dla klientów.

  Oferujemy kompleksowe wyposażenie gabinetów podologicznych oraz szkolenia podologiczne i doradztwo. W naszej ofercie znajdą Państwo także wyposażenie gabinetów pedicure i manicure.

  Data dodania: 13 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Apteczka samochodowa »

  Sklep internetowy Medyk ma w swojej ofercie między innymi apteczkę samochodową, a także zestaw ratownictwa medycznego. Możesz sprawdzić naszą ofertę na naszej stronie internetowej. Zapraszamy serdecznie na zakupy online.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Andan – sprzęt i materiały stomatologiczne. »

  Firma Andan od 1993 roku zajmuje się sprzedażą i serwisem unitów stomatologicznych, rentgenów, autoklawów i kompleksową obsługą gabinetów stomatologicznych oraz pracowni RTG.
  Reprezentujemy takie marki jak unity stomatologiczne : Diplomat-Dental, A-dec, Chirana,
  rentgeny i radiowizjografia: Carestream, Kodak, Planmeca, Durr-Dental,
  autoklawy: Domina, Melag,
  W naszej ofercie są również pantomografy, tomografy, urządzenia do sedacji wziewnej, ozonoterapii, endodoncji, kompresory stomatologiczne Ekom, pompy ssące oraz końcówki stomatologiczne NSK i BienAir (turbiny, kątnice, mikrosilniki), mikroskopy, unity chirurgiczne. Z drobnego sprzętu oferujemy myjki ultradźwiękowe, skalery, kamery wewnątrzustne, endometry i urządzenia do endodoncji.
  Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanego przez nas sprzętu stomatologicznego.
  Firam Andan produkuje również asystory stomatologiczne, krzesełka dla stomatologów oraz parawany ochronne do pracowni RTG.

  Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »