Zespół Psychoterapii, Edukacji i Pomocy Psychologicznej SELF - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Zespół Psychoterapii, Edukacji i Pomocy Psychologicznej SELF

Zespół SELF oferuje różne formy psychoterapii dla dorosłych i dzieci. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach i warsztatach psychologicznych dla rodziców oraz warsztatach szkoleniowych dla nauczycieli. Proponujemy zajęcia dla dzieci z problemem dysleksji, nieśmiałości, agresji oraz dzieci niesłyszących.

Szczegóły strony www.self.krakow.pl:

Podlinkuj stronę www.self.krakow.pl:

Zespół Psychoterapii, Edukacji i Pomocy Psychologicznej SELF

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 161 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 22 Odwiedziny googlebot 239

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Www.poznan-optyk.pl »


  Oferujemy Państwu:
  badanie wzroku (zapisy drogą telefoniczną lub osobiście w salonie), realizację recept, szeroki asortyment opraw okularowych w atrakcyjnych cenach, np. Nordik, Bergman, Chili&Co, Peter Miller i inne soczewki okularowe wiodących producentów: JZO, Zeiss, Hoya, Jai Kudo, Szajna,
  - jednoogniskowe
  - dwuogniskowe
  - progresywne
  - fotochromowe
  - i inne
  okulary przeciwsłoneczne z filtrami UVA, UVB oraz z filtrem polaryzacyjnym
  soczewki kontaktowe Johnson and Johnson, Ciba Vision, Bausch&Lomb oraz płyny do ich pielęgnacji

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nefrolog Częstochowa »

  Gabinet specjalistyczny nefrologa w Częstochowie. Pomoc w schorzeniach nerek dzieci i dorosłych. Rzetelna diagnoza, kompleksowe leczenie i profilaktyka. Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń, niewydolności nerek oraz układu moczowego.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog wrocław »

  Kryzysy życiowe to składnik życia każdego człowieka. Nie zawsze kryzysy dobrze się kończą. Często niezbędna jest pomoc pracowni psychoterapii - specjalistów, którzy pomogą przetrwać trudny czas i niebezpieczne chwile. Bo kryzys życiowy może się wiązać z okresem dojrzewania i trudnościami w komunikacji z innymi oraz problemami ze zrozumieniem otoczenia. Kryzysy życiowe związane są z problemami wieku średniego, kiedy to człowiek nieco zmęczony dotychczasową rutyną życia zaczyna błądzić. Problemy osobiste są wynikiem kryzysów, którymi są rozstania. Utraty osób bliskich, majątków czy zdrowia to również epizody życiowe, które łatwiej przejść i zrozumieć z pomocą psychoterapeuty.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia estetyczna - plastyka brzucha »

  Nasz portal internetowy ma za zadanie poszerzać wiedzę wielu kobiet. Nie ma co ukrywać, że plastyka brzucha, czyli szeroko pojęte zabiegi medycyny estetycznej i chirurgicznej stają się coraz bardziej popularne. Stąd powstał pomysł na naszą stronę www.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej Sebastian Oryńczak- psycholog Katowice »

  Profesjonalna pomoc psychologiczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych ze strony psychologa z wieloletnim stażem. Konsultacje, indywidualne psychoterapie zgodnie ze standardami Polskiego
  Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Rzetelne wsparcie na drodze do rozwiązywani problemów emocjonalnych na różnych obszarach życia Każdy, kto przeżywa trudności adaptacji, przechodzi wewnętrzny kryzys i poszukuje zrozumienia swoich problemów nie powinien zwlekać dłużej z wizytą u specjalisty.Zadbaj o dobre zdrowie psychiczne już teraz.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • B.KAISER-ZIORKIEWICZ aparat na zęby gdynia »

  Doktor nauk medycznych Beata Kaiser-Ziorkiewicz zajmuje się wykonywaniem usług stomatologicznych w swoim gabinecie w Gdyni. Prowadzi leczenie wad zgryzu u dzieci, młodzieży i dorosłych przy użyciu aparatów ruchomych bądź stałych. Ortodonta współdziała z chirurgiem stomatologicznym, protetykiem oraz logopedą. W gabinecie wykorzystywane są aparaty metalowe, bezligaturowe o zmniejszonym tarciu oraz kosmetyczne. Pozwalają one na precyzyjne ustawienie zębów na wyznaczonych miejscach. Dysponujemy także podniebiennymi aparatami do ekspansji szczęki oraz implantami ortodontycznymi. Żeby poznać szczegóły działalności gabinetu, wejdź na stronę internetową.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie żylaków Szczecin »

  Usuwanie żylaków Szczecin. Jesteśmy klinika dzienna, stanowiącą swoistego rodzaju rozszerzenie oferty placówki Kliniki Zdrowych Nóg. Dzięki naszej wieloletniej, ciężkiej pracy, udało nam sie w końcu otworzyć własną klinikę. Tradycje medyczne w rodzinie z jakiej pochodzimy, sięgają blisko 150 lat. Bez wsparcia wielu osób mi bliskich, z pewnością jej organizacja była by niemożliwe. Swoją pomocą podczas jej tworzenia, służyło nam także Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgii AmbulatoryjnejnIdeą naszej placówki jest przede wszystkim sprostanie oczekiwaniom oraz potrzebom wszystkich naszych pacjentów. Pomimo, iż nasza oferta jest z pewnością nieco skromniejsza niż ta oferowana przez wiele innych klin, chcielibyśmy zaznaczyć, iż większe znaczenie ma dla nas skromniejsza ale za to wydajniejsza praca nad konkretnymi przypadkami, niż też skupianie się na przyciąganiu jak największej ilości pacjentów. Za wszelką cenę, pragniemy kontynuować rodzinne tradycje, opierające się na pracy nie na ludziach, lecz z i dla ludzi. nZdajemy sobie sprawę, że dzisiejsze życie płynie znacznie szybciej niż było to do tej pory. Dlatego też, mając na uwadze brak państwa czasu na oczekiwanie na wizytę, staramy się dopasować zawsze do potrzeb naszego pacjenta. Wszystkie nasze zabiegi oraz badania, wykonywane są pod wybranym przy pomocy lekarza znieczuleniu. Dzięki temu, wizyta u lekarza nie będzie się już kojarzyła wyłącznie ze stresem, bólem oraz nieprzyjemnymi zabiegami. Zamykanie naczynek Szczecin

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Interpretacja wyników badań medycznych krwi i moczu »

  Na naszej stronie przybliżamy definicje poszczególnych parametrów, przedstawiamy normy i podpowiadamy jak interpretować wyniki badań moczu i krwi. Analizy materiału biologicznego - moczu(badanie ogólne, biochemia) i krwi (badanie ogólne, morfologia i OB. krwi, elektrolity, biochemia, hormony) to podstawowe badania, które pomagają wykryć przyczynę większości dolegliwości. Badania takie kontrolnie powinno się przeprowadzać minimum raz do roku, ponieważ są one pomocne we wczesnym wykrywaniu wielu chorób. Podane wartości mają charakter wyłącznie informacyjny, a wyniki badań profesjonalnie zinterpretuje wyłącznie lekarz, ponieważ ich odchylenia zarówno w górę jak i w dół nie zawsze są dowodem na istnienie choroby.

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Passaroterapia - pessar.pl »

  Nasze rozwiązanie Pessary Portia pozwala kobietom przeciwdziałać problemowi wypadania macicy. Oferujemy Państwu dopochwowe urządzenie medyczne, które stabilizuje wypadający narząd. Nasz produkt proponujemy kobietom po porodzie, paniom w okresie menopauzy, kobietom pracującym fizycznie przy większych ciężarach. Na witrynie wyjaśniamy również problem wypadania macicy od absolutnych podstaw.

  Data dodania: 04 10 2016 · szczegóły wpisu »