Zespół Psychoterapii, Edukacji i Pomocy Psychologicznej SELF - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Zespół Psychoterapii, Edukacji i Pomocy Psychologicznej SELF

Zespół SELF oferuje różne formy psychoterapii dla dorosłych i dzieci. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach i warsztatach psychologicznych dla rodziców oraz warsztatach szkoleniowych dla nauczycieli. Proponujemy zajęcia dla dzieci z problemem dysleksji, nieśmiałości, agresji oraz dzieci niesłyszących.

Szczegóły strony www.self.krakow.pl:

Podlinkuj stronę www.self.krakow.pl:

Zespół Psychoterapii, Edukacji i Pomocy Psychologicznej SELF

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 162 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 22 Odwiedziny googlebot 240

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • 801 000 655. Centrum leczenia owrzodzeń – owrzodzenia żylne. »

  Prywatna klinika zajmująca się kompleksowo leczeniem owrzodzeń żylnych. USG-Doppler, fotopletyzmogaf, skleroterapia, operacje, ultradźwięki Sonoca 180, kompresjoterapia czyli leczenie uciskiem JOBST.

  Zaawansowana niewydolność układu żylnego kończyn dolnych, prowadzi do powikłań zwanych owrzodzeniami podudzi. Mimo, że wyglądają jak rana, absolutnie nie są chorobą dermatologiczną i leczenie miejscowe za pomocą maści i kremów nie daje żadnego rezultatu. Rana w okolicy kostki, która nie goi się w ciągu co najmniej dwóch tygodni, powinna nas zaniepokoić. Zwłaszcza, gdy pojawią się dodatkowo objawy w postaci obrzęku czy bólu.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm - artykuły i opinie »

  Strona to blog którego celem jest poruszenie tematyki autyzmu. Choroba będzie przedstawiona w orginalny sposób. Blog będzie stopniowo rozbudowywany. Główne zagadnienia to historia powstania choroby, leczenie autyzmu, autyzm diagnoza, objawy choroby, cechy i zakres występowania.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Peeling chemiczny »

  W sympatycznej atmosferze, w zaciszu naszego studio urody przeprowadzamy wiele skutecznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Doświadczenie w tej dziedzinie zdobyliśmy w całej Europie. Wysoko wykwalifikowana kadra przeprowadza takie zabiegi, jak chociażby laserowe zamykanie naczynek, usuwanie znamion czy operacje plastyczne nosa. Nasza klinika piękna proponuje również m.in. usuwanie znamion i peeling chemiczny. Do zabiegów używamy jedynie sprawdzonych środków i urządzeń.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • In Vitro »

  Pragnienie posiadania własnego dziecka jest bardzo często najważniejszym celem w życiu każdej pary małżeńskiej. Jednakże leczenie niepłodności jest bardzo długi i często trwa całymi latami. Obecnie jego najbardziej skuteczna formą, ale jednoczenie najbardziej kontrowersyjna jest zapłodnienie pozaustrojowe. Szczegółowe wiadomości na temat tego zabiegu można znaleźć na stronie invitro.net.pl. Dzięki temu każda para, która rozważa podjecie decyzji o In vitro może spokojnie zapoznać się z obiektywnymi i rzetelnymi informacjami, które z całą pewnością rozwija wiele wątpliwości.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Wrocław »

  Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem dolegliwości, przeżywanych jako psychiczny dyskomfort lub cierpienie psychiczne. Bywają one opisywane jako: niepokój, napięcie, rozdrażnienie, „nerwowość”, nasilone obawy przed czymś, smutek, brak energii, niezdolność do przeżywania radości, utrata zainteresowań, zamartwianie się, trudność w skupieniu uwagi i podejmowaniu decyzji, nękające przykre myśli i wątpliwości, poczucie gorszej pamięci, bezsenność, itd.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta kraków »

  W ostatnich latach stomatologia poszerzyłam swoją ofertę i możliwości m.in. dzięki rozwojowi techniki i innych dyscyplin nauki. stomatologia estetyczna cechuje się szczególnie dynamicznym rozwojem. Wybielanie zębów cieszy się ogromną popularnością, bo zdrowe białe zęby to piękny uśmiech. Wybielanie zębów jest zabiegiem prowadzonym dzisiaj na kilka sposobów. Metoda wybielania żelem wybielającym (np. Nite White), stosowana przez Autorskie Studio Stomatologii, pozwala ujednolicić kolorystykę zębów, i przywraca piękny zdrowy uśmiech, poprawiając samopoczucie pacjenta.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Pstchoterapii INTEGRATIVE Kinga Czarnota »

  Psychoterapia indywidualna, par i małżeństw, pomoc psychologiczna.
  Leczenie zaburzeń lękowych i nerwicowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń odżywiania, problemów osobowościowych, lęk, depresja, nerwica, fobia społeczna, stres, rozwód, kryzysy życiowe. Fachowa i rzetelna pomoc.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Med Med. Poradnia specjalistyczna »

  Prezentujemy Państwu Poradnię Specjalistyczną SNZOZ MED MED. Jesteśmy prywatną placówką świadczącą usługi z obrębu leczenia i diagnostyki chorób układu oddechowego. Funkcjonujemy na rynku od 2000 roku. Nasza Poradnia podjęła kooperację ze wszystkimi oddziałami szpitalnymi o profilu pulmonologicznym i pracowniami diagnostycznymi na obszarze województwa łódzkiego. W dodatku świadczymy darmowe porady w zakresie Narodowego Funduszu Zdrowia. Na wizytę w naszej Placówce mogą się Państwo umówić przy użyciu wiadomości e-mail czy też telefonicznie. Cały obszar realizowanych przez nas usług wraz z danymi kontaktowymi zawierają się na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • GESTALT gabinet psychologiczny »

  Warszawska Pracownia Terapii Gestalt oferuje kompleksową pomoc klientom zmagającym się przeróżnego typu problemami natury emocjonalnej. Pracują w niej psychoterapeuci oraz psycholodzy, jacy korzystają głównie z metod terapii Gestalt. Pomagają przezwyciężać różnego typu lęki, zmagać się z sytuacjami stresowymi, związanymi zarówno z pracą, utratą bliskiej osoby, czy poczuciem niskiej wartości. Pomagają klientom w pokonaniu depresji i nastrojów depresyjnych i chorób psychosomatycznych. Zapewniamy dyskrecję, kameralne warunki oraz miłą atmosferę. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w kontakcie telefonicznym oraz osobistym. Jeżeli chcą Państwo zasięgnąć szczegółowych wiadomości, wówczas zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Grzybica-pochwy.info.pl »

  Według szacunków w ciągu całego swojego życia zachoruje na nią ponad 75% Pań. Z tych co zachorują ponad połowa będzie zmagała się z jej nawrotami. Nie tak bardzo groźna ale wyjątkowo uciążliwa – grzybica pochwy. Spowodowana przede wszystkim zbyt ubogą florą bakteryjną w jelitach – kiedy to środowisko sprzyja powstawaniu grzybów. Chorobą można poznać po charakterystycznych upławach przypominających twarożek. Zapraszamy cię do odwiedzenia naszego serwisu Grzybica-pochwy.info.pl – przeczytasz tutaj pozostałe informacje o tej chorobie – także z innymi objawami i sposobami leczenia.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »