Zioła na odchudzanie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Zioła na odchudzanie

Na tej stronie znajduję się ponad 300 domowych sposobów na wszelkie dolegliwości, które trapią nas wszystkich. W szczególności poświęcamy na jej łamach dużo miejsca na zioła wspomagające odchudzanie oraz wypadaniem włosów. Każdy z nas zna doskonale moc ziół. Przecież wszyscy pijemy miętę podczas problemów np z żołądkiem. Dlaczego więc nie poszerzyć swojej wiedzy na temat dobroczynnych właściwości wszystkich ziół? Zioła są doskonałe na problemy skórne lub problem z wypadaniem włosów. Również dla osób cierpiących, na bezsenność lub nadciśnienie zioła, to doskonały naturalny lek.

Szczegóły strony www.ziola-na-zdrowie.pl:

Podlinkuj stronę www.ziola-na-zdrowie.pl:

Zioła na odchudzanie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Reflux »

  Praktyczne informacje na temat choroby refluksowej przełyku. Dowiedz się więcej o tej dolegliwości, na która co roku zapada coraz więcej klientów. Praktyczne porady i artykuły dla osób, które chorują na refluks. Zobacz jakie sposoby leczenia powinieneś stosować. Przeczytaj i dowiedz się więcej na temat tworzenia odpowiedniego jadłospisu w chorobie refluksowej. Dieta w chorobie refluksowej to jedna z najważniejszych rzeczy, o których powinieś pamiętać. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Better - Ośrodek leczenia uzależnień - Wrocław »

  Ośrodek psychoterapii i leczenia uzależnień Wrocław. Stawiamy diagnozę, wyznaczamy cele i wspólnie z Tobą walczymy z chorobą. Tu otrzymasz pomoc od naszych specjalistów: psycholog, terapeuta, psychoterapia grupowa i indywidualna w zakresie - leczenia uzależnień alkoholowych, narkotykowych, depresja, bezsenność, odtrucie organizmu (detoksykacja ambulatoryjna).

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Portal Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Horyzonty, która znajduje się w Krakowie. Oferta firmy zawiera pomoc psychologiczną, diagnozę po przeprowadzeniu wywiadu oraz testów psychologicznych, jak też organizuje psychoterapie oraz warsztaty rozwoju osobistego. Cennik psychoterapii zmienia się w zależności od ilości spotkań. Na serwisie znajdują się informacje na temat pracy psychologa oraz czytelnia z interesującymi artykułami.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia lekarska Zięba »

  Przychodnia lekarska ZIĘBA jest nowo otwartą placówką medyczną. Obecnie gabinety mieszczą się w nowoczesnych i funkcjonalnych pomieszczeniach wyposażonych w specjalistyczną aparaturę. Wychodząc naprzeciw pacjentom, wprowadzono rejestrację telefoniczną oraz internetową. Godziny przyjęć mogą być indywidualnie dopasowane dla pacjentów. Gabinety przystosowane są dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wrastające paznokcie: leczenie metodą Arkady »

  Problemem zdrowotnym występującym w społeczeństwie coraz liczniej są wrastające paznokcie, schorzenie to dotyka ludzi w każdym wieku.

  Z rozerwaniem ciągłości skóry wokół paznokcia, wiąże się stan zapalny, uczucie bólu, co przekłada się na problemy z poruszaniem się i negatywnie wpływa na normalne funkcjonowanie.

  Jedną ze współczesnych metod leczenia wrastających paznokci jest Metoda Arkady wykorzystująca urządzenie medyczne - Kostkę Arkady, które nadaje nowy kierunek wzrostu nadbudowanemu akrylem paznokciowi.

  Ten sposób leczenia daje duże szanse całkowitego wyleczenia problemu już przy pierwszej wizycie w gabinecie, cechuje go dodatkowo bezbolesność oraz szybka poprawa stanu zdrowia chorego i jego natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

  Firma Libramax jest dystrybutorem Kostki Arkady w Polsce i we Włoszech, kieruje swoją ofertę do lekarzy podologów, szpitali i klinik medycyny estetycznej, dodatkowo przeprowadza konsultacje medyczne i zabiegi dla pacjentów z problemami paznokci.

  Data dodania: 03 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Choroby-weneryczne.org »

  Choroby Weneryczne to choroby przenoszone drogą płciową. Z ang. sexually transmitted diseases, (STD) lub sexually transmitted infections (STI). Jest to grupa chorób zakaźnych, oraz pasożytniczych, którymi można się zarazić wyłącznie podczas stosunku seksualnego zarówno bez zabezpieczenia, jak i w prezerwatywie (antykoncepcja mechaniczna w postaci prezerwatywy, nie chroni przed większością infekcji wenerycznych).

  Przez kilka ostatnich lat choroby weneryczne zaczęły występować w Europie znacznie częściej aniżeli miało to miejsce wcześniej. Każdego roku u średnio 17 milionów mieszkańców zachodniej Europy zostaje po raz pierwszy wykryta choroba weneryczna. Każde współżycie seksualne, nawet w zabezpieczeniu, wiąże się z ryzykiem zakażenia infekcjami przenoszonymi drogą płciową.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Anna Rekel - psycholog, psychoterapeuta z wykształcenia i powołania, świadczy usługi psychologiczne, w zakresie psychoterapii oraz coachingu kariery i osobistego w Krakowie i okolicach. Gabinet psychologiczny Anny Rekel znajduje się w centrum Krakowa w zabytkowym Browar Lubicz.
  Psycholog Anna Rekel współpracuję z Fundacją Psychoterapii Rodzinnej w Krakowie gdzie pomoga dzieciom i ch rodzinom powrócić do zdrowia psychicznego. Zakres opieki obejmuję psychoterapię indywidulną jak również grupowe formy pomocy psycholigcznej takie jak psychoterapia rodzinna oraz psychoterapia małżeńska i par. Każdy z tych form psychoterapii czy coachingu będzie dopasowana do potrzeb klienta.
  Do par małżeńskich jest skierowana psychoterapia małżeńska, charakterystyczną cechą tego typu sesji psychologicznej jest to, że na w spotkaniu nie biorą udziału dzieci i pozostali członkowie rodzinny, np. dziadzkowie. Dla osób indywidualnych wykorzystuje się coaching kariery jak i psychoterapia indywidulana. Warto dodać, że spotkania mogą odbywać w gabinecie psychologicznym lub na terenie miasta Kraków i okolic. Wizyty domową cieszą się dobrą opinią wśród dzieci.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Białystok - Psychiatra lekarz medycyny Emilia Raczkowska »

  Pomoc w zakresie następujących problemów:
  - zaburzenia nastroju, depresja
  - zaburzenia afektywne dwubiegunowe,
  - schizofrenia,
  - zaburzenia schizoafektywne,
  - zaburzenia lękowe w zespole natręctw (OCD),
  - zaburzenia snu,
  - zaburzenia psychiczne wieku podeszłego,
  - w reakcjach kryzysowych.
  - leczenie chorób z pogranicza psychiatrii i innych specjalności.

  Formy pomocy to:
  - kompleksowa diagnoza problemu,
  - leczenie farmakologiczne.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Belvedere - flebologia i medycyna estetyczna, żylaki »

  Jeste smy profesjonalną kliniką zajmującą się leczeniem żylaków, poszerzonych żył siatkowatych oraz pajączków oraz profesjonalną kliniką medycyny estetycznej.

  - Pełna diagnostyka oraz kompleksowe leczenie chorób żył, żylaków,
  - profesjonalny gabinet medycyny estetycznej,
  - USG color doppler,
  - metody nieoperacyjne leczenia żylaków: echoskleroterapia kompresyjna, mikroskleroterapia, nowoczesny laser wewnątrznaczyniowy 1470nm, klej wewnątrznaczyniowy, laserowe usuwanie żylaków
  - dobór wyrobów uciskowych,
  - operacje żylaków,
  - chirurg naczyniowy.

  Ponadto jako nowoczesna klinika oferujemy całą gamę zabiegów medycyny estetycznej:
  - botox,
  - wypełniacze,
  - powiększanie ust,
  - mezoterapia mikroigłowa,
  - mezoterapia osoczem bogatopłytkowym,
  - mezoterapia skóry owłosionej głowy,
  - rewitalizacja skóry,
  - peelingi chemiczne.

  Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są przez certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej.

  Data dodania: 04 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pamiętniki borderlajna »

  Blog zawiera wspomnienia, wzloty i upadki osoby borykającej się z diagnozą borderline (osobowość z pogranicza). Może zainteresować zarówno chorych jak i ich bliskich i rodzinę. Na początku nasycony refleksją nad samą istotą wspomnień osoby z borderline, doświadczającej głębokiej derealizacji i depersonalizacji. wiedzie przez opisy najgorszych faz jak i niosących krótką ulgę remisji. Próba terapii przez pisanie.

  Data dodania: 28 11 2016 · szczegóły wpisu »