Znamlek.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Znamlek.pl

Chcesz pozyskać wiarygodne informacje na temat konkretnego lekarstwa lub suplementu diety? Zapraszamy na portal znamlek.pl. To miejsce z obszerną bazą informacji na temat lekarstw, kosmetyków i suplementów diety. Każdy produkt posiada szczegółowy opis, sposób działania i dawkowania a także opinie internautów. Dzięki ocenom w szybki sposób można znaleźć dobry specyfik. Nasz portal to niezależnie i rzetelne źródło informacji o lekach.

Szczegóły strony www.znamlek.pl:

Podlinkuj stronę www.znamlek.pl:

Znamlek.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Towarzystwo Chirurgów Polskich Oddział Dolnośląski »

  Witryna oddziału dolnośląskiego TChP. Zamieszczony jest kalendarz posiedzeń wraz z programami posiedzeń i miejscem obrad, lista członków zarządu, aktualności, członkostwo, sekcja młodych chirurgów itp.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia Plastyczna i Estetyczna Dr Joanna Kurmanow »

  Specjalista chirurgii plastycznej prezentuje zabiegi chirurgii plastycznej i estetycznej – m.in.. powiększanie piersi ( protezy silikonowe, imlanty solne ), pomniejszanie piersi, podnoszenie piersi, abdominoplastyka ( wycięcie rozstępów skórnych, operacja obwisłego brzucha), liposukcja ( odsysanie tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała), otoplastyka ( operacja odstających uszu), blefaroplastyka ( operacja powiek górnych i dolnych), face-lifting( operacja odmładzająca twarz), rhinoplastyka ( operacja nosa).

  Data dodania: 21 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Implanty stomatologiczne »

  Oferujemy naszym pacjentom kompleksowe leczenie dzieci i dorosłych w miłej, bezstresowej atmosferze. Nasza praktyka to nie tylko komfortowe, klimatyzowane wnętrza ale również nowocześnie wyposażone gabinety, wykorzystujące najnowsze metody leczenia. Jako pierwsza klinika w Szczecinie zostaliśmy wyposażeni w System Wirtualnego Planowania Leczenia SIMPLANT! Wszystko po to, by sprostać wymaganiom współczesnej stomatologii kosmetycznej, protetyki i implantologii. Nasz gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy system radiowizjografii cyfrowej (RVG). Dzięki niemu lekarz jest w stanie wykonać zdjęcie w ciągu 1 min. i omówić je razem z pacjentem na ekranie monitora. Stosując sprawdzone rozwiązania oraz implanty tylko renomowanych systemów staramy się zapewnić swoim pacjentom najlepszy możliwy poziom leczenia.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żylaki.med.pl - Internetowe kompendium wiedzy o żylakach »

  Wyczerpujące kompendium wiedzy na temat żylaków i innych choroby żył. Serwis zawiera obszerne informacje na temat chorób żył, takich jak żylaki, pajączki, zapalenie żył, zakrzepica, owrzodzenia podudzi, zespół pozakrzepowy, zator płuc. W portalu znajduje się obszerna baza lekarzy specjalistów zajmujących się chorobami żył oraz baza leków na żylaki.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Alicja Świątek-Juncewicz jest doświadczonym psychoterapeutą, który pomoże Tobie w rozwiązaniu problemów. Zapraszam do mojego Gabinetu Psychoterapeutycznego we Wrocławiu osoby, które chciałyby poprawić swoje samopoczucie. Przyjrzymy się Twoim problemów z innej perspektywy, tak abyś poczuła się dobrze sam ze sobą. Swoim pacjentom zapewniam pełną anonimowość. Jestem wyrozumiała, nie oceniam, chcę tylko pomóc. Nie trać czasu i już teraz rozpocznij psychoterapię, która wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie. Pamiętaj zdrowie psychiczne jest równie ważne jak zdrowie fizyczne. Rejestracja pod numerem telefonicznym 663 747 517.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychotechnika Warszawa »

  Gabinet badań psychologicznych i psychotechnicznych Psychotex, prowadzi profesjonalne badania psychotechniczne dla, operatorów wózków widłowych, operatorów maszyn i urządzeń, koparek, suwnic, badania do pracy na wysokości, kierowców zawodowych, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, egzaminatorów i instruktorów prawa jazdy, oraz innych zawodów, dla których wymagane jest legitymowanie się ważnym orzeczeniem psychologicznym o braku przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania konkretnego zawodu. Badanie psychotechniczne najczęściej udaje się przeprowadzić w czasie jednej wizyty i składają się na nie testy:
  1.Test osobowości i temperamentu, który sprawdza predyspozycje temperamentalne i osobowościowe badanego.
  2.Test sprawności umysłowej, sprawdzający umiejętność logicznego myślenia, wnioskowania i przewidywania, a także koncentrację i podzielność uwagi.
  3.Testy aparaturowe na takich przyrządach jak: wirometr, stereometr, miernik czasu reakcji, noktometr,ciemnia kabinowa, badające sprawność psychomotoryczną i funkcjonowanie procesów myślowych, takich jak:
  -koordynację wzrokowo ruchową
  -wrażliwość na olśnienie
  -widzenie w mroku
  -umiejętność oceny odległości, prędkości
  -decyzyjność
  -spostrzegawczość
  Badanie psychotechniczne przeprowadza uprawniony psycholog transportu wpisany na listę psychologów marszałka województwa mazowieckiego.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • In Vitro »

  Sprawdź przygotowany przez nas portal z informacjami na temat sztucznego zapłodnienia In Vitro. Temat ten wzbudza różne emocje u ludzi, ale nie równają się one z emocjami rodziców, starających się o dziecko. Zapraszamy na stronę internetową oinvitro.pl, która w całości poświęcona jest problemie leczenia bezpłodności zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Sprawdź jakie masz szanse na dziecko, dowiedz się wszystkiego na temat skutecznego zapłodnienia pozaustrojowego - in vitro. Liczymy na Wasze komentarze pod artykułami, które stanowić będą również cenne źródło porad i doświadczeń z pierwszej ręki. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żylaki odbytu - informacje o chorobie »

  Hemoroidy to jedna z bardzo popularnych chorób na która według szacunków cierpi nawet połowa Polaków. Jest to bardzo wstydliwa dolegliwośc dlatego wiele osób zwleka z pójściem do lekarza. Hemoroidy same w sobie nie stanowią dużego zagrożenia jednak warto się przebadać ponieważ jeden z ich objawów krwawienie może świadczyć także o raku jelita grubego – a obie choroby nie wykluczają się. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat hemoroidów zapraszamy do odwiedzenia naszej strony – znajdziesz tutaj wszelkie potrzebne informacje.

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zapalenie Mieszków Włosowych Przyczyny Objawy Leczenie »

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zwiększeniem swojej wiedzy na temat zapalenia mieszków włosowych, to zapraszamy do odwiedzenia serwisu internetowego ZapalenieMieszkowWlosowych.pl. Zapalenie mieszków włosowych to częsty efekt depilacji lub golenia skóry, aczkolwiek istnieje szereg przyczyn wywołujących to schorzenie.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »