Podkategoria: Dolnośląskie - strona 6 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Dolnośląskie Podkategoria: Dolnośląskie

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Badania marketingowe Wrocław »

  Cebris sp. z o.o. czyli wrocławskie Centrum Badań Rynkowych i Społecznych zaprasza na swoją internetową witrynę w celu zapoznania się z bogatą ofertą na badania marketingowe. Nasza specjalistyczna firma trudni się w przeprowadzaniu badań marketingowych, organizacyjnych i społecznych. Nasz zespół tworzą fachowcy z wielu dziedzin m.in. psychologii, marketingu oraz IT. Dysponujemy doskonałym zapleczem naukowym oraz badawczym. W naszych badaniach marketingowych stosujemy najnowocześniejsze metody badawcze. Naszym kontrahentom (klientom biznesowym jak i indywidualnym) oferujemy atrakcyjne ceny. Pełną naszą ofertę na badania marketingowe znajdą Państwo na naszej firmowej witrynie Cebris.pl. Głównie działamy na obszarze Wrocławia, Poznania, Krakowa oraz Katowic. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Catering Wrocław »

  Firma Quantum Catering świadczy profesjonalne usługi z dziedziny cateringu biznesowego. Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną grup do 5000 osób. Obsługujemy plany filmowe i budowy.
  Organizujemy również pikniki firmowe i familydays. Przyjęcia w siedziebie firmy oraz bankiety.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Wrocław »

  Portal internetowy z bezpłatnymi ogłoszeniami z województwa dolnośląskiego. W naszym portalu internetowym znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji oraz rzeczy które oferują inni użytkownicy internetu. Ponieważ wszystko odbywa się szybo i co najważniejsze bezpłatnie z naszego serwisu korzysta duża liczba osób przez to codziennie dostarczana jest nowa partia cennych i świeżych informacji. Można też skorzystać szybko i bezproblemowo z zamieszczonych metod reklamy przez łatwe w obsłudze widgety wykupisz za pośrednictwem naszego portalu reklamę baner-ową lub tekstową zapraszamy serdecznie

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • ANIMATT Hurtownia materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Biuroserwis Wrocław »

  Hurtownia materiałów eksploatacyjnych do drukarek, tusze, tonery, bębny, taśmy oryginalne oraz zamienne, akcesoria komputerowe, materiały biurowe.
  Zaopatrzenie biur we Wrocławiu- transport GRATIS!

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • SAAMART - Fotograf ślubny »

  Opowiadamy prawdziwą historię tego dnia. Jesteśmy z Wrocławia ale pracujemy na terenie całej Polski. Najczęściej pracujemy razem co daje nam dwa zupełnie różne spojrzenia i punkty widzenia. W naszej pracy jesteśmy obserwatorami, patrzymy obiektywnie, nie ustawiamy, nie kreujemy, nie ingerujemy. Chcemy pokazać ten dzień takim jakim był naprawdę.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieoficjalna strona URBANCARD Wrocławska Karta Miejska »

  Wszystko poświęcone tematyce Wrocławskiej URBANcard, Karta Miejska Wrocław Urban Card, informacje o biletach okresowych, biletach czasowych, biletach semestralnych, bilety miesięczne MPK, rozkład jazdy komunikacji zbiorowej, biletach na okaziciela, kartach, sieciówkach, znaczkach, biletach jednorazowych Wrocławia. Jak oraz gdzie wyrobić, korzystać, kodować, sprawdzić ważność doładowania Wrocławskiej Karty Miejskiej

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Reprotechnika24 - drukarnia internetowa, drukowanie online »

  Drukarnia internetowa - gotowe projekty wizytówek, ulotek itp. Korzystaj z naszego darmowego programu do projektowania. Mały i wielki format.Szablony wizytówek, papierów firmowych, zaproszeń.
  DRUK WIELKOFORMATOWY: druk pigmentowy, druk lateksowy; plakaty offsetowe B1; plakaty offsetowe B2; plakaty offsetowe B3; wydruki na płótnie; rollupy, standy; plansze prezentacyjne.
  FOLDERY I ULOTKI; ulotki cyfrowe - mono; ulotki kolorowe A6p; ulotki kolorowe A5; ulotki kolorowe A4; foldery 2A4 składane; foldery 3A4 składane; foldery 4A4 składane.
  IDENTYFIKACJA FIRMY: wizytówki; karty biznesowe; papiery firmowe; bloczki firmowe A4; bloczki firmowe A5; koperty z nadrukiem.
  MAŁA POLIGRAFIA: dyplomy, certyfikaty; dyplomy szkolne; zaproszenia 10x15; karty MENU; kartki pocztowe; kartki świąteczne.
  NADRUKI NA PŁYTACH; nadruki na CD; nadruki na DVD.
  GADŻETY I PAMIĄTKI: zegary reklamowe; kubki reklamowe; zapalniczki; zegary ścienne; zegary biurkowe.
  KSIĄŻKI I BROSZURY:
  broszury mono A4; książki mono A4.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace wykończeniowe w Kotlinie Kłodzkiej »

  Firma UNIPOLBUD Stanisław Ziemczonek istnieje od 1983 roku.

  Aktualny profil działalności to:

  - roboty wykończeniowe na wysoki standard (w szczególności - na materiałach firmy Oikos)
  - roboty budowlane stanu surowego (kompleksowe)
  - remonty i renowacje
  - roboty ciesielskie - także wykonywane w tradycyjny sposób (np. odtwarzanie elementów więźby, tarasów i innych konstrukcji drewnianych)
  - roboty dekarskie
  - renowacje tarasów, balkonów
  - termorenowacje i termomodernizacje budynków

  Firma zatrudnia kilkunastu wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz współpracuje z wieloma firmami budowlanymi, instalacyjnymi i elektrycznymi dla zapewnienia całościowego wykonawstwa obiektów budowlanych.

  Posiadane środki transportu oraz wyposażenie umożliwia wykonywanie prac na obszarze całej Kotliny Kłodzkiej.

  Właściciel firmy - mgr inż. Stanisław Ziemczonek - posiada wyższe wykształcenie budowlane oraz uprawnienia budowalne do kierowania prowadzonymi robotami.

  Gwarantujemy profesjonalne podejście na każdym etapie inwestycji.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Wrocław - Kwietne Nastroje »

  Firma Kwietne nastroje zajmuje się całościowym procesem tworzenia ogrodów. Naszym celem jest zapewnienie klientom profesjonalnego wsparcia na każdym etapie powstawania ogrodu: od projektu i wstępnych konsultacji poprzez realizację po późniejszą pielęgnację zieleni. Nasz zespół to architekci krajobrazu. Posiadamy bogatą wiedzę na temat pielęgnacji roślin. Zajmujemy się zakładaniem i regeneracją trawników, projektowaniem i wykonawstwem ogrodów prywatnych, jaki i zieleni publicznej. Naszą domeną jest również zwalczanie szkodników i chorób roślin. Nasza firma podejmuje się także rewaloryzacji założeń pałacowo-parkowych, inwentaryzacji dendrologicznej. Działamy nie tylko w obrębie Wrocławia i okolic! Chętnie podejmujemy się zleceń na terenie całego województwa dolnośląskiego.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firmy Świdnica »

  Zapraszamy wszystkich użytkowników do nowopowstałego portalu o mieście Świdnica na Dolnym Śląsku. W naszym portalu znajdziecie m.in. bogatą bazę firm z pełnymi danymi teleadresowymi i biznesowymi, opis ofert biznesowych, lokalizator na mapie i inne informacje, a także tablicę ogłoszeń lokalnych, aktualności i stron internetowych związanych ze Świdnicą. Serdecznie zapraszamy wszystkich Internautów związanych z miastem. U nas macie możliwość bezpłatnego zamieszczenia wszelkich informacji o prowadzonych przez Was biznesie - dodanie firmy, ogłoszenia czy promocję strony internetowej.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca Wrocław »

  Czy wiesz, że poszukiwanie pracy najlepiej zacząć od Internetu? Usiądź sobie wygodnie w krześle i w przeglądarce internetowej wprowadź adres www.pracawroclaw.pl. Jest to jeden z największych regionalnych serwisów z ofertami pracy z Wrocławia oraz bliskich miejscowości. Na PracaWroclaw.pl wszystkie ogłoszenia podzielone są na tematyczne kategorie, które przyśpieszają wyszukanie interesującej oferty. Bazę wrocławskich ofert pracy można przeszukiwać przy pomocy pana szukacza, czyli specjalnie zaprojektowanej wyszukiwarki pracy. Pewnie zastanawiacie się ile to wszystko kosztuje... Prawda jest jednak taka, że PracaWroclaw.pl nie pobiera żadnych złotówek zarówno od pracodawców jak i osób poszukujących pracy. Jeśli tylko chcesz znaleźć pracownika to koniecznie skorzystaj z naszego darmowego serwisu PracaWroclaw.pl. Docieramy do ludzi poszukujących pracy we Wrocławiu.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław - kancelaria notarialna Małgorzata Szyszko we Wrocławiu »

  Kancelaria Notarialna Małgorzata Szyszko we Wrocławiu świadczy następujące usługi wchodzące w zakres czynności notarialnych:
  - sporządza akty notarialne,
  - sporządza poświadczenia,
  - doręcza oświadczenia,
  - spisuje protokoły,
  - sporządza protesty weksli i czeków,
  - przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  - sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  - sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  - sporządza protokóły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia
  - sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Biuro notarialne znajduje się w centrum Wrocławia.
  Adres kancelarii:
  ul. Bałuckiego 4/2,
  50-034 Wrocław

  Kancelaria czynna jest w dni robocze w godzinach 9 - 16.

  Kontakt:
  tel. 071 7967955, 071 7967956
  fax: 071 7967956 wew. 24

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • ZPG "STRZEGOM" | kamien murowy, opornik, kostka granitowa, formak »

  Zakład Produkcyjny Granitu "STRZEGOM" zajmuje się produkcją i sprzedażą różnego rodzaju wyrobów z granitu.nasz asortyment obejmuje kamień murowy, opornik granitowy, kostke granitowa, formak i odpad.wykonujemy rowniez elementy na indywidualne zamowienie klienta

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Apartament Agat w Górzyńcu zaprasza w Karkonosze »

  Wypoczynek w Karkonoszach !!!
  Zapraszamy na niezapomniane wakacje do urokliwego Górzyńca. Doskonała baza wypadowa na wycieczki w Góry Izerskie i Karkonosze. Idealne miejsce na wypoczynek rodzinny - każde pokolenie znajdzie coś dla siebie.

  Górzyniec (dzielnica Piechowic - do centrum miasta 1 km, do centrum Szklarskiej Poręby 6 km, do centrum Jeleniej Góry - 10km.) położony na wysokości 400-475m n.p.m, jest to niewielka osada, bezpośrednio przylegająca do lasu, przez którą przepływa strumień rzeki Małej Kamiennej.

  Jest to doskonałe miejsce zarówno na wypoczynek rodzinny, jak i dla amatorów turystyki narciarskiej pieszej i rowerowej.

  Atutem Górzyńca jest atrakcyjne położenie - bliskość atrakcji turystycznych regionu, liczne szlaki turystyczne i rowerowe, cisza i piękne widoki.

  Apartament Agat mieści się w nowym drewnianym domu. Oferuje komfortowy pobyt w Karkonoszach dla 4 - 8 osób. Do dyspozycji gości jest piętro z niezależnym wejściem - dwie sypialnie, salon, wyposażony aneks kuchenny z jadalnią, łazienka, dwa balkony.
  Na terenie możliwość zaparkowania samochodów, miejsce na grilla.
  Z okien piękny widok na Karkonosze i Góry Izerskie.

  Data dodania: 12 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zepar - producent narzędzi malarskich »

  ZEPAR S.C. to czołowy polski producent w branży malarskiej. Najwyższa jakość produkowanych przez nas narzędzi malarskich zapewnia powodzenie ich sprzedaży zarówno w Polsce jak i zagranicą.Innowacyjny technologicznie park maszynowy i kilkuletnie doświadczenie przy produkcji wyrobów dla firm oferujących akcesoria malarskie powoduje, że jesteśmy w stanie wytworzyć produkty na specjalne życzenie odbiorcy. Nasze wałki i pędzle malarskie produkowane są z najwyższą dokładnością, z najlepszych elementów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty sprostały rosnącym wymaganiom rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Interaktywne wycieczki po Karpaczu »

  Zdjęcia panoramiczne 360 stopni z Karpacza. Panoramy atrakcji, noclegów, rozrywki i usług. Wirtualny spacer po ulicach miasta pozwalający na zwiedzanie na wnętrz atrakcji, zabytków, lokali gastronomicznych oraz obiektów noclegowych.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szklarska Poręba - interaktywne wycieczki 360 »

  Prezentacja atrakcji, zabytków, obiektów noclegowych, pensjonatów, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, apartamentów oraz usług, które możemy zobaczyć w Szklarskiej Porębie na zajęciach panoramicznych 360 stopni.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świeradów Zdrój - interaktywne wycieczki po Świeradowie Zdroju »

  Prezentacja atrakcji, zabytków, obiektów noclegowych, pensjonatów, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, apartamentów oraz usług, które możemy zobaczyć w Świeradowie Zdroju na zajęciach panoramicznych 360 stopni.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karkonosze - interaktywne wycieczki po Karkonoszach »

  Prezentacja atrakcji, zabytków, obiektów noclegowych, pensjonatów, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, apartamentów oraz usług, które możemy zobaczyć w Karkonoszach na zajęciach panoramicznych 360 stopni.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia MB - bransoletki, biżuteria artystyczna »

  Galeria autorskiej biżuterii artystycznej wykonanej z materiałów szlachetnych i półszlachetnych. Wykonaną biżuterię wyróżnia wyjątkowa estetyka wykonania. Bardzo czeste aktualizacje galerii. Darmowy transport bizuterii na terenie Polski. Wszystkie przedstawione towary na stanie magazynu.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dolnośląskie

Dolnośląskie - nowa strona:

Adres: