Numer Kierunkowy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Numer Kierunkowy

Codziennie użytkownicy poszukują w sieci informacji, my staramy się te informacje państwu dostarczać. Jako że numery kierunkowe od paru lat nie są już na stałe przypisane do numeru abonenta, a numer można przenieść z jednego województwa do innego. To w 100% nie można określić czy wciąż np.numer kierunkowy 44 jest przypisany do numeru abonenta. Numery kierunkowe w Polsce były kiedyś wykorzystywane do połączeń między miastowych w centralach telefonicznych do łączenia rozmówców. W dzisiejszych czasach numery kierunkowe są wykorzystywane jedynie do połączeń Międzynarodowych. Dodatkowo wraz z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 28 lutego 2008 r. w sprawie planu numeracji krajowej dla publicznych sieci telefonicznych, zaczynając od dnia 30 września 2009 roku nie musimy wybierać „0” przed 9-cyfrowym numerem abonenta.

Szczegóły strony www.numerkierunkowy.com:

Podlinkuj stronę www.numerkierunkowy.com:

Numer Kierunkowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 78

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Osiedle Derby »

  Osiedle Derby Prawdziwy kawałek miasta. Nowoczesna strona mieszkańców Osiedla Derby. Serwis zawiera katalog wizytówek, które zamieszczane są przez przedsiębiorców oraz osoby fizyczne. W ten sposób powstaje bogata oferta usług skierowanych do wszystkich mieszkańców Osiedla Derby oraz osób mieszkających na Białołęce. Ponadto, strona www.osiedlederby.pl zawieta katalog ogłoszeń o różnej tematyce, forum - integrujące społeczność Osiedla.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Warszawskie Forum Ślubne »

  Od ponad 10 lat działamy w szeroko pojętej branży ślubnej. Na podstawie zdobytych doświadczeń pragniemy stworzyć regionalne forum ślubne, będące rzetelnym źródłem wiedzy dla przyszłych nowożeńców. Zdecydowaliśmy się zawęzić działalność forum do Warszawy i okolic. Naszym zdaniem dzięki temu wszyscy będziemy się poruszać na dobrze nam znanym gruncie. Wszystkie nasze opinie będą wiarygodne, będą bowiem z pierwszej ręki a nie ze słyszenia. Dzięki temu będziemy się opierać na faktach a nie przypuszczeniach.
  Postaramy się nawiązać współracę z wiodącymi dostawcami usług ślubnych. Umożliwi to Wam bezpośredni kontakt z grupą profesjonalistów ślubnych, którzy udzielą kompetentnych rad.
  Oczywiście to Wy jesteście najważniejszym ogniwem tego forum. To Wasze doświadczenia i opinie będą stanowiły podstawę i sens jego funkcjonowania. Dlatego mamy nadzieję iż będzie Was coraz więcej i w przyszłości uda się nam zrealizować cykl wspólnych spotkani forumowiczów.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • OSK bartek - Prawo jazdy Praga, Prawo jazdy Bródno »

  Z reguły tuż po przekroczeniu magicznego wieku jakim są osiemnaste urodziny młody człowiek już planuje przystąpienie do egzaminu na na prawo jazdy . Za sprawą tej jakże dojrzałej decyzji młoda osoba przyczynia się do poprawy swojego życia. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że za sprawą możliwości zgodnego z prawem kierowania samochodem podnosimy komfort swojego życia, ale też sprzyjamy losowi, bo mając w zanadrzu prawo jazdy otwiera się przed nami perspektywa dobrze rokującej pracy zarobkowej. Młody człowiek, który może już bez obaw prowadzić samochód całkiem sporo zyskuje też w oczach dziewcząt, co jest naprawdę ważne dla młodzieńców. Jakby tego było mało to za sprawą ukończenia pomyślnie kursu na prawo jazdy młodzieniec uzyskuje znacznie większą niż dotąd potrzebę wolności. Tego rodzaju nagromadzenie argumentów przemawiających za możliwością starania się o prawo jazdy sprawia, że wszystkie ośrodki kształcenia kierowców nieustannie przeżywają oblężenie. Warto pamiętać, aby nie udawać się do pierwszego lepszego ośrodka, lecz uprzednio dokładnie zaznajomić się z sytuacją na rynku, skonsultować to kierowcami cieszącymi się od niedawna tym dokumentem i dopiero wtedy wybrać najlepszy dla siebie ośrodek.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dom Seniora Willa »

  Nasz dom opieki nad osobami w starszym wieku to komfortowa i bezpieczna placówka zlokalizowana w pobliżu trasy E7 na pograniczu województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Spełniamy wszystkie wymogi dotyczące instytucji zapeniającej całodobową pieczę nad osobami w podeszłym wieku, ponadto oferujemy o wiele więcej.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jahlove.pl »

  Studio dziar Jahlove organizują najlepsi zawodowcy w Warszawie. Dbają o porządek i jakość realizowanego zabiegu. W ofercie posiadają komponowanie pięknych dziar jak również kolczykowanie. Resztę informacji odnajdziesz na ich stronie na której znajduje się też obszerna galeria ich dzieł. Masz okazję przynieść swój pomysł lub skorzystać z okazałej kolekcji sugerowanych kanonów, niewątpliwie odnajdziesz coś interesującego.

  Data dodania: 04 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dwujęzyczny Punkt Przedszkolny Jagoda »

  Zajęcia w języku polskim i angielskim! Dzieci w Dwujęzycznym Punkcie Przedszkolnym mają codziennie minimum czterogodzinny kontakt z językiem angielskim dzięki towarzystwu lektora w trakcie zabawy i nauki. Domowa atmosfera i własny plac zabaw.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Galeria Malarstwa www.Obrazy-Olejne24.pl Malarstwo współczesne Obrazy olejne Akwarele »

  www.Obrazy-Olejne24.pl to Galeria Malarstwa Współczesnego oferująca nowoczesne obrazy ręcznie malowane na płótnie, a w szczególności: obrazy olejne, obrazy akrylowe, akwarele. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią, aukcje internetowe, sklep internetowy. W naszej ofercie znajduje się malarstwo współczesne, abstrakcje, pop art, obraz do salonu, olej, akryl. Swoboda tworzenia naszych artystów i kunszt malarski pozwala naszej Galerii Malarstwa zaoferować niepowtarzalne, nowoczesne dzieła sztuki, które wprowadzą powiew świeżości, oryginalność i odmianę we wnętrzach każdego domu lub firmy. Nasza kolekcja malarstwa nowoczesnego jest starannie wyselekcjonowana pod kątem najnowszych trendów wystroju wnętrz jak również wnętrz klasycznych którym dodadzą nowoczesnych akcentów.Najwyższa jakość naszych obrazów olejnych i akrylowych, ekspresja, głębia, wspaniała paleta barw, niezwykłe faktury dodające efektu przestrzenności to cechy oferowanych przez nas obrazów obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Nasze obrazy pasują do stylowych wnętrz do biura, do sypialni, do salonu, do wnętrz hoteli i do restauracji. Zapraszamy do naszego sklepu: www.Obrazy-Olejne24.pl e-Galeria

  Data dodania: 01 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci i niemowląt pruszków »

  Rehabilitacja dzieci i niemowląt w domu pacjenta w Pruszkowie i okolicach, magister fizjoterapii Katarzyna Marszałek. Terapeuta NDT-Bobath, Integracji Sensorycznej, Funkcjonalnej Indywidualnej Terapi Skolioz, PNF, Terapi Czaszkowo-Krzyżowej, Tarapeuta Syndromu KISS. Pracuję z dziećmi z następującymi dysfunkcjami:asymetria ułożeniowa i zaburzenia napięcia mięśni, problemy rozwojowe wcześniaków, problemy z karmieniem i ulewaniem (otwarta buzia, wypychanie języka), deformacje ortopedyczne (deformacje i wady stóp, dysplazja stawów biodrowych, wady klatki piersiowej), porażenie splotu barkowego, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, kręcz szyi, mózgowe porażenie dziecięce, dzieci z zespołem Downa, autyzm, nadpobudliwość psychoruchowa i zaburzenia koncentracji uwagi, wady postawy(skolioza, plecy płaskie, koślawe kolana i stopy), instruktaż pielęgnacji i nadzór prawidłowego rozwoju niemowląt

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe Warszawa »

  Zajmujemy się sprzedażą znanych i cenionych przez inwestorów i dekarzy pokryć dachowych takich jak: blachodachówka ruukki, budmat, dachówka ceramiczna creaton, braas, dachówka betonowa braas, rynny plastikowe galeco, kanion, bryza, rynny stalowe galeco, niagara. W swojej ofercie posiadamy również szeroką game akcesoriów dachowych takich jak: okna i wyłazy dachowe fakro czy velux, taśmy kalenicowe, taśmy dekarskie, czy kominowe,kosze dachowe, membrany dachowe, wkręty farmery i wiele wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 12 07 2015 · szczegóły wpisu »