Podkategoria: Opolskie - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Opolskie Podkategoria: Opolskie

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Opolski informator »

  Opolski katalog firm to kompletne źródło informacji o przedsiębiorstwach i instytucjach z Opola, Nysy, Kluczborka czy innej miejscowości z województwa opolskiego. Portal łączy ze sobą użytkowników poszukujących informacji, z firmami promującymi się w regionalnym katalogu firm. Korzystanie z zawartości katalogu jak i dodanie do zasobów nowych firm jest darmowe.

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Głuchołazy »

  Serwis informacyjny Miasta Głuchołazy - życie kulturalne imprezy, czas wolny, turystyka, rekreacja, wszystko co chcesz wiedzieć o naszym mieście czyli Głuchołazach. Znajdziesz tu opisy tras rowerowych i szlaków turystycznych w rejonie Gór Opawskich. Opis Parku Krajobrazowego Góry Opawskie - jego faunę i florę. Informacje o aptekach, szpitalach, szkołach, urzędach, nieruchomościach i przetargach. Najświeższe informacje z Głuchołaz i najbliższej okolicy.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Głuchołazy Twoja Brama w Góry Opawskie »

  Serwis informacyjny Miasta Głuchołazy - życie kulturalne imprezy, czas wolny, turystyka, rekreacja, wszystko co chcesz wiedzieć o naszym mieście czyli Głuchołazach. Znajdziesz tu opisy tras rowerowych i szlaków turystycznych w rejonie Gór Opawskich. Opis Parku Krajobrazowego Góry Opawskie - jego faunę i florę. Informacje o aptekach, szpitalach, szkołach, urzędach, nieruchomościach i przetargach. Najświeższe informacje z Głuchołaz i najbliższej okolicy.nGóry Opawskie położone są w południowo - zachodniej części województwa opolskiego, tuż przy granicy z Republiką Czeską. W celu ochrony tej najbardziej na wschód wysuniętej części Sudetów 1988 roku Utworzono Park Krajobrazowy Góry Opawskie. Zajmuje on powierzchnię 4903 ha, zaś jego otulina 5033 ha. Park wraz z otuliną położony jest na terenie gmin: Głuchołazy, Prudnik i Lubrza, obejmując północne stoki i przedgórze Gór Opawskich. Niepowtarzalne krajobrazy tworzą tu trzy izolowane masywy górskie. W okolicy Głuchołaz zlokalizowany jest masyw Góry Parkowej, posiadający trzy kulminacje: Przednią (495 m n.p.m.) Średnią (543 m n.p.m.)i tylną Kopę (535 m n.p.m.).nMiasto Głuchołazy zostało założone na początku XIII wieku, kiedy to wrocławski biskup Wawrzyniec za zgodą księcia Henryka Brodatego zlecił organizacje osadnictwa na tych terenach wójtowi Witigo. Bezpośrednią zaś przyczyną wzniesienia warowni zwanej Kozią Szyją (Ziegenhals) był zatarg pomiędzy biskupem, a margrabią Moraw Władysławem Henrykiem

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Angielski Francuski »

  Biuro Easy Language Center, specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych tłumaczeń z języka angielskiego i francuskiego. Nasza działalność skierowana jest do osób prywatnych, firm, instytucji i organizacji. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą ELC i konsultacji dotyczącej zlecenia. Można również wysłać do nas wiadomość e-mail w celu uzyskania bezpłatnej wyceny. Każdy projekt realizowany jest z maksymalną starannością.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złotnikach »

  Złotniki to wieś w województwie opolskim w gminie Prószków. Nasza szkoła zapewnia naukę około 100 uczniom ze Złotnik i kilku pobliskich wsi. Klasy są małe, a dzieci - znające się "od zawsze" - uczą nauczyciele mieszkający w naszym regionie. To sprawia, że nasza szkoła ma niepowtarzalną atmosferę, a lata w niej spędzone pozostawiają wspomnienia na całe życie.

  Nasza szkoła dysponuje bardzo dobrą bazą lokalową, w skład której wchodzą:
  - 7 sal lekcyjnych,
  - pracownia komputerowa,
  - biblioteka,
  - sala gimnastyczna,
  - salka do gimnastyki korekcyjnej.

  Dbamy o stały rozwój i podnoszenie jakości naszej działalności. Szkoła uczestniczy w licznych projektach mających na celu poszerzenie oferty edukacyjnej, w tym w projektach finansowanych przez Unię Europejską.

  W szkole działa samorząd uczniowski, koło PCK, zespół wokalno-teatralno-taneczny "Kukułki". Uczniowie redagują szkolą gazetkę "Kleks". Oprócz lekcji szkoła ma bogatą ofertę zajęć w kołach zainteresowań.

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy opole »

  Od 10 lat nasi Instruktorzy skutecznie przygotowywują do egzaminu i samodzielnej jazdy. Szkolimy na nowych samochodach (Reanault Clio oraz Ford Fiesta )profesjonalnie przystosowanych do nauki jazdy, takich samych jak na egzaminach w opolskim WORD. Zajęcia praktyczne odbywają się przede wszystkim na trasach egzaminacyjnych. Posiadamy własny oświetlony plac manewrowy.
  Mając spore doświadczenie, znając dobrze zasady egzaminowania, oraz wymagania jakie powinien spełniać kandydat na kierowcę, jesteśmy w stanie nie tylko przygotować do egzaminu każdą osobę, ale i nauczyć samodzielnej, bezpiecznej jazdy po naszych drogach.
  Nasza oferta skierowana jest również do osób z poza Opola, zapraszamy na jazdy dodatkowe i zapoznanie się z trasami oraz pojazdami obowiązującymi aktualnie na egzaminie.

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Winiarnia C\\\'est la vie Nysa »

  Strona internetowa winiarni C\\\'est la vie w Nysie. SERDECZNIE ZAPRASZMY! Zapraszamy do Nysy ulica Bielawska 5A. Oferujemy szeroki wybór win z całego świata. Telefon kontaktowy 774352111. Niezapomniane chwile w winiarni przy dobrej muzyce.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona wsi Brzezinki »

  brzezinki.xcl.pl - strona internetowa wsi Brzezinki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej wsi, wirtualnie i w rzeczywistości. Na stronie wiele ciekawostek z historii wsi, galeria, księga gości. Kościół Narodzenia NMP. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Handlowo Usługowe Okna A-D-P »

  Firma z branży budowlanej działająca od 1992 roku. W ofercie szeroka oferta stolarki okiennej i drzwiowej wraz z produktami i usługami uzupełniającymi.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą niezwykle atrakcyjną ofertą stolarki okiennej i drzwiowej oraz innych wybranych przez nas produktów i usług. Na naszej stronie macie Państwo możliwość zapoznania się z najwyższej jakości wyrobami znanych i renomowanych producentów z branży budowlanej.  Począwszy od pojawienia się na rynku w 1992 roku, trwałym i nieodłącznym elementem naszej działalności jest poszukiwanie nowatorskich i bezpiecznych rozwiązań, gwarantujących najwyższą funkcjonalność i satysfakcję ich użytkownikom. Ponieważ zaufały nam już tysiące ludzi i firm w Polsce i zagranicą wierzymy, że również Państwo po przedstawieniu im naszej propozycji, dołączą do grona naszych zadowolonych klientów.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szop studio »

  Fotografia portretowa, ślubna i studyjna.
  Obsługa imprez : pierwsza komunia .
  O studio

  Szop studio jest przedsięwzięciem zrodzonym bardziej z umiłowania i fascynacji fotografią niż czysto komercyjnym biznesem,
  jednocześnie zachowującym profesjonalizm . W ten oto sposób udaję się rozwinąć skrzydła, zachować naturalność, daleko od sztuczności i patetyzmu, które zawsze szkodzą fotografii.

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą!

  Czesław Matys .
  fotograf

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Innowacyjne Opolskie »

  Znajdziesz tu informacje dotyczące innowacyjnych rozwiązań, które realizowane są w województwie Opolskim. Sam projekt skierowany jest w szczególności do niedużych firm, czyli tam gdzie skala wprowadzonych rozwiązań jest zdecydowanie niewielka. Proponujemy na bliską współpracę nauki z sektorem biznesowym. Dzięki stronie www.innowacyjneopolskie.pl firmy i pracownicy naukowi nawiązują współpracę i mogą podjąć skuteczne działania. W serwisie znajdziesz inforamcje o aktualnych dotacjach, ogłoszenia, forum i wiele więcej!

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Opole »

  Na stronach naszego serwisu nieruchomości znajdziesz miliony propozycji sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości z Opola – niech Cię jednak nie przeraża taka ich ilość! Odnalezienie najlepszej nieruchomości będzie ułatwione, dzięki zaawansowanym narzędziom pomocniczym. Tylko z nami, szybko znajdziesz, to, czego szukasz!

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Festivalpark »

  Festivalpark - luksusowe apartamenty oraz mieszkania w Opolu.Mieszkania do wynajęcia.Osiedle położone jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji u zbiegu ulic Wrocławskiej i Partyzanckiej w otoczeniu niskiej zabudowy domków jednorodzinnych z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej (odległość od centrum miasta 5 min.)

  Data dodania: 10 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hirudoterapia »

  Nasza firma prowadzi kursy leczenia pijawkami (hirudoterapia). Hirudoterapia jest to technika wykorzystania leczniczych pijawek. Warto wiedzieć, że metoda ta przeżywa obecnie swój wielki powrót, a sporo krajów na świecie refunduje leczenie taką metodą. Pijawki sprawdzają się w leczeniu wielu chorób, np. chorób serca, chorób wątroby, chorób żołądka, niedociśnienia, niektórych nowotworów i wiele innych.

  Głównym składnikiem aktywnym jest hirudyna, która jest w ślinie pijawki. Jest to najlepszy ze znanych leków przeciwzakrzepowych. Do tej pory zostało wyodrębnionych wiele substancji leczniczych produkowanych prez pijawki. Wszystkie one wspólnie powodują że pijawki są tak cenione w środowisku lekarzy. W Polsce hiruydoterapia uznawana jest nadal za medycynę niekonwencjonalną, natomiast w krajach zachodnich jest to już pełnoprawna gałęź medycyny.

  Data dodania: 08 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna - kreatywnie i profesjonalnie. Opolszczyzna »

  Proponujemy utrwalenie Waszych najpiękniejszych chwil począwszy od przygotowań w domu panny młodej, poprzez ceremonię w kościele lub urzędzie, sesje plenerową, reportaż z sali weselnej aż po poprawiny drugiego dnia.
  Zachęcamy także do udziału w sesji narzeczeńskiej lub sesji plenerowej w dowolnym, wybranym przez Was terminie.


  Owocem naszej pracy będzie kilkaset lub nawet kilka tysięcy zdjęć. Z nich wybierzemy kilkadziesiąt najlepszych i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami poddamy je obróbce cyfrowej. Wybrane przez Was foty po dodatkowym retuszu skomponujemy następnie w piękny i unikatowy album który otrzymacie wraz z płytą zawierającą wszystkie zdjęcia.

  Na Wasze życzenie możemy poddać zdjęcia zaawansowanemu retuszowi na przykład wygładzając zmarszczki dziadkowi lub usuwając wujka z drugiego planu romantycznej sceny. Możemy zaprojektować dodatkowe albumy, poza głównym będącym w pakiecie, zawierające grzeczne zdjęcia dla rodziny lub te bardziej ostre dla siebie lub znajomych.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego »

  Tłumacze przysięgli języka niemieckiego w Opolu - mgr Jolanta i Sergiusz Kiełtyka. Od 1989 roku wykonujemy dla Państwa tłumaczenia ustne i pisemne, obejmujące wiele różnych dziedzin, takich jak ekonomia, biznes, prawo, administracja, medycyna, technika, motoryzacja i inne. Od początku istnienia naszego biura zaufało nam mnóstwo osób prywatnych, firm oraz instytucji działających w kraju i za granicą. Wszystkie tłumaczenia wykonujemy dla Państwa osobiście (bez pośredników), dzięki czemu możemy utrzymywać zawsze atrakcyjne ceny. Dla stałych Klientów proponujemy indywidualne stawki. Na piewszym miejscu stawiamy profesjonalizm, poufność oraz najwyższą jakość naszych usług. W celu zapoznania się z pełną ofertą oraz cennikiem, zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej lub naszego biura tłumaczeń mieszczącego się w Opolu przy ulicy Skrajnej 7. Na życzenie klienta dokonujemy bezpłatnej wyceny kosztu tłumaczenia. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • MDFILM. Produkcja filmów i nagrań wideo. »

  MDFILM jest wyspecjalizowaną firmą zajmującą się produkcją filmów z wszelkiego rodzaju wydarzeń, uroczystości, które wymagają wysokiej jakości realizacji ze względu na swoją wyjątkową wagę i niepowtarzalność.
  MDFILM dysponuje nowoczesnymi kamerami rejestrującymi obraz w standardzie HD, oraz oprogramowaniem niezbędnym w realizacji projektów, które jakością wykonania są w stanie sprostać bardzo wysokim wymaganiom klientów.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Naturalnekopyta.pl - werkowanie naturalne oraz kucie kopyt »

  Oferowane usługi obejmują leczenie i korekcję wypaczeń kopyt, naturalne werkowanie i podkuwanie oraz układanie koni metodą naturalną. Przywracanie kopyt zdeformowanych po przeróżnych stanach chorobowych do stanu zdrowego. Pozbawione przemocy ułożenie i przygotowanie konia do pracy z człowiekiem zarówno z ziemi jak i na grzbiecie.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • K2 chłodnia składowa »

  Nasz firma K2 posiada miejsca z systemem wysokiego składowania. Oferujemy chłodzenie, mrożenie (zamrażanie) pakowanie przepakowywanie, etykietowanie aż po załadunek ręczny i mechaniczny. na powierzchni 900m2 posiadamy 1200 miejsc paletowych i zapewniamy przechowywanie w temp. -23 st C.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny ZOOM - przybliżamy muzykę »

  ZOOM to młoda grupa muzyczna, na rynku funkcjonuje od 2008 roku - jednak artyści ją tworzący nie są nowicjuszami na scenie. To cenieni muzycy sesyjni, których muzyka oscyluje wokół szeroko pojętego pop-rocka z wpływami jazzu czy funky. "Piękno i siła muzyki tkwi w jej różnorodności" - oto motto zespołu, który w swej twórczości połączył różne gusta i doświadczenia, tworząc spójną, stylową jakość. Pierwsza płyta zespołu pt. "Kontakt" to doskonały materiał na potencjalne przeboje m.in. Proszę zostań czy Bezdomni.

  Na początku roku 2011 na rynku ukaże się album „Full Kontakt”, będący rozszerzoną wersją płyty „Kontakt”. Znajdzie się tam między innymi pełna wersja ballady „Mój obecny świat” oraz kilka nowych nagrań.

  Więcej informacji o zespole i muzykach go tworzących znajdą Państwo na stronie www.zoommusic.pl oraz stronie wydawcy płyty Press&Media www.pressmedia.pl

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Opolskie

Opolskie - nowa strona:

Adres: