Podkategoria: Pomorskie - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pomorskie Podkategoria: Pomorskie

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Kartuski.com - katalog »

  Katalog Stron wielotematyczny z działami powiatu kartuskiego. Katalog jest promowany, moderowany. Jeżeli prowadzisz jakąś stronę internetową, bloga lub forum to możesz zasugerować dodanie witryny do naszego katalogu. Zapraszam serdecznie.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Agencja FOTO OKO - fotografia reklamowa »

  Agencja zajmuje się organizacją i produkcją zdjęciową dla firm i osób prywatnych. Oferowane usługi to zdjęcia użytkowe z zakresu:reklamy, mody, reportażu, dokumentacji.
  Foto Oko to autorski projekt Szymona Zduńczyka absolwenta Szkoły Filmowej w Łodzi i Politechniki Gdańskiej rozwijany od 2004 roku.
  Opiera się na jego artystycznym wykształceniu i doświadczeniu zawodowym potwierdzonym przez nagrody i wyróżnienia w konkursach

  fotograficznych.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Navi-tec sp z o.o. »

  Firma Navi-tec to prężnie rozwijająca się firma z branży automatyki. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją urządzeń związanych z automatyką, które można podzielić na 3 kategorie: komunikacja, kontrola, zasilanie. Nasze produkty można obejrzeć i zamówić na stronie naszego sklepu internetowego www.ntcontrol.pl/sklep. Nasza siedziba mieści się w Gdyni.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biznesnafali »

  Dostarczamy ważnych informacji biznesowych o znaczeniu strategicznym. Szanujemy twój czas podając informacje w sposób zwięzły i przejrzysty. Dostarczamy informacji pomocnych w negocjacjach handlowych i biznesowych. Opisujemy różne zjawiska, pomagamy znaleźć pracę, PR nie jest nam obcy.

  Data dodania: 30 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Zielona Myśl »

  Strona gdyńskiego Stowarzyszenia Rozwoju Zawodowego i Osobistego Zielona Myśl zawiera opis stowarzyszenia, statut stowarzyszenia, przykłady działalności jak np. świetlica socjoterapeutyczna, prace plastyczne dzieci oraz dane kontaktowe

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka angielskiego »

  Jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego od 1997 r.
  Wykonuję tłumaczenia pisemne zwykłe i uwierzytelnione (przysięgłe) oraz ustne konsekutywne.
  Tłumaczę dokumenty takie jak np. akt urodzenia i ślubu, świadectwo szkolne i dyplom uczelni, CV, zaświadczenie o niekaralności, umowa o pracę, świadectwo pracy, akt notarialny, umowa handlowa, statut, wypis z KRS, dokumenty samochodowe, teksty z dziedziny zarządzania i zasobów ludzkich, faktury, gwarancje, dokumentacje techniczne i informatyczne.
  Tłumaczenia wykonuję osobiście.
  Moje biuro znajduje się w Gdańsku. Dodatkowo w Bydgoszczy funkcjonuje punkt przyjmowania/wydawania tłumaczeń. Korespondencyjnie i elektronicznie obsługuję zlecenia z całej Polski, a także z Londynu.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Helska mesa - 2 pokoje mieszkanie w centrum Helu »

  Mieszkanie w samym centrum Helu- 2 pokojowe, z każdego pokoju widok na zatokę oraz Hel. Idealny nocleg dla turystów szukających wygody ale i odrobiny spokoju. Mieszkanie znajduje się na najwyższej kondygnacji kamienicy położonej w sąsiedztwie Muzeum Rybołówstwa oraz helskiego ratusza.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Filtry powietrza firmy Ultramare »

  Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą filtrów powietrza do central klimatyzacyjno-wentylacyjnych. Posiadamy własna hale produkcyjną, gdzie wykonujemy standardowe jak i niestandardowe filtry kieszeniowe i kasetowe.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Demokratura »

  Gdyby takie same wysiłki władz szły w kierunku wzmocnienia, wsparcia gospodarki, jak idą w kierunku wspierania służb, to bylibyśmy daleko do przodu. I wydaje się, że dzisiaj rzeczywiście warto porozmawiać o takich generalnych pryncypiach, które rządzą porządkiem społecznym i politycznym, bo warto poszukać lepszej polityki, a nie wracać do takich starych schematów, które się jednak i złożyły, i przegrały w tym historycznym kontekście.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne panoramy 360, Panoramy wnętrz, Zdjęcia panoramiczne, Wirtualny spacer »

  Panoramy 360 stopni - oferujemy wysokiej jakości zdjęcia panoramiczne, zdjęcia nieruchomości, panoramy 360, panoramy wnętrz, wirtualne wycieczki.

  Wirtualne panoramy 360 stopni (sferyczne) pozwalają widzowi na dowolne rozglądanie się we wszystkich kierunkach z możliwością przybliżenia interesujących go fragmentów. Są to cechy różniące panoramę 360 stopni od tradycyjnej fotografii.

  Wirtualny spacer to forma prezentacji składająca się z szeregu panoram 360 stopni połączonych ze sobą w sposób umożliwiający interaktywne przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami, co sprawia wrażenie poruszania się w wirtualnej przestrzeni.

  Zdjęcia panoramiczne są oparte na tradycyjnej fotografii. To statyczne fotografie o bardzo szerokim kącie widzenia, przygotowane do wykorzystania jako płaskie obrazy w druku lub internecie i prezentacjach multimedialnych.

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców " Słupska Wyższa Szkoła Jazdy" »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców"Słupska Wyższa Szkoła Jazdy" organizuje kurs prawa jazdy w zakresie kategorii B prawa jazdy. Szkolimy w małych grupach, szybko i skutecznie. Czas i terminy szkolenia są ściśle dopasowane do czasu wolnego kursanta. Podczas szkolenia staramy się przekazać maksymalną ilość informacji i uwrażliwić przyszłego kierowcę na terminy z zakresu przepisów ruchu drogowego, techniki bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, jak również za cel stawiamy sobie jak najlepsze przygotowanie przyszłego kierowcy do złożenia egzaminu na prawo jazdy i zakończenia go z wynikiem pozytywnym za pierwszym razem. Dodatkowo oferujemy jazdy doszkalające,które pomogą osobom o mniejszych umiejętnościach podnieść ich wyniki. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni.

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Gdynia »

  Pomorska Platforma Nieruchomości (PPN) to największa i ściśle ze sobą współpracująca grupa 15 trójmiejskich biur nieruchomości zatrudniająca blisko 80 specjalistów rynku nieruchomości, z czego blisko 1/3 to licencjonowani pośrednicy. Pomorską Platformę Nieruchomości tworzą w większości biura o długoletnim doświadczeniu, które pochwalić się mogą ogromnym pakietem zrealizowanych transakcji i tysiącem zadowolonych i powracających klientów. Pomorska Platforma Nieruchomości to największa baza aktualnych ofert i klientów poszukujących, a także cały szereg usług specjalistycznych, to największa i dostępna we wszystkich punktach Trójmiasta sieć agencji nieruchomości, gwarantująca najwyższy poziom obsługi klienta a także najszybszy proces kupna, sprzedaży czy wynajmu nieruchomości

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Łeba noclegi »

  Noclegi w Łebie na każdą kieszeń. Tanie kwatery, ekskluzywne hotele, pensjonaty, domy wczasowe, domki letniskowe, kempingi. Łeba to jeden z najpopularniejszych polskich kurortów nad Bałtykiem, słynący z swoich pięknych plaż, wydm ruchomych oraz wspaniałej atmosfery w mieście. Co rok odwiedza go tysiące turystów. Wybierasz się w tym sezonie letnim na wczasy do Łeby? Nie zapomnij zarezerwować noclegu, kwatery czy domku letniskowego w Łebie. Napewno ułatwi ci to nasz serwis. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Art of Translation / Babel »

  Tłumaczenia ustne i pisemne (zwykłe, przysięgłe, specjalistyczne). Weryfikacja tekstów.

  Pomoc osobom prywatnym: tłumaczenia w urzędach, u notariusza, prawnika, świadectw, dokumentów samochodowych.

  Kompleksowa obsługa biznesu.

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Komputerowa OKEJ - Obsługa informatyczna dla firm »

  Firma Opieka Komputerowa OKEJ zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną firm na terenie Trójmiasta i okolic. W naszej ofercie znajduje się między innymi: serwis sprzętu komputerowego, serwis systemów operacyjnych i oprogramowania, tworzenie i modernizacja sieci komputerowych oraz obsługa oprogramowania księgowego.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kajaki »

  Superkajak Sławomir Napiórkowski organizuje spływy kajakowe na rzekach północnej polski. Posiadamy nowoczesne kajaki polietylenowe oraz tradycyjne kajaki z włókna szklanego. Wypożyczając kajaki dostają Państwo wiosła i kamizelki asekuracyjne w komplecie. Nasze kajaki wraz z osprzętem dowozimy do miejsca rozpoczęcia spływu na terenie północnej Polski (min. Brda, Kaszuby). Zachęcam do korzystania z naszej oferty, gwarantujemy świetny sprzęt i wspaniały wypoczynek.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mapa Gdańska, mapa Gdyni, mapa Sopotu. Mapy wszystkich ulic Trójmiasta. »

  Mapa Gdańsk, mapa Gdyni, mapa Sopotu. Zobacz mapy wszystkich ulic Trójmiasta.
  Mapy ulic Gdańska, mapy ulic Sopotu, mapy ulic Gdyni. Możesz wyznaczyć trasę dojazdu do poazczególnych obiektów w Trójmieście.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Koty rasowe »

  Naszą rodzinną pasją są koty, a zatem zdecydowaliśmy się wiosną 2003 roku założyć własną hodowlę kotów ( Hodowla kotów rasowych -Sopocisko*PL ), która obecnie znajduje się na obrzeżach wielkiej trójmiejskiej aglomeracji - w Rotmance. W hodowli koty rasowe trzech popularnych ras, a zatem : koty norweskie leśne, koty perskie oraz koty maine coon. Koteczki mają doskonałe pochodzenie ( w ich rodowodach można nawet znaleźć i Zwycięzców Świata ) oraz własne wystawowe tytuły. Serdecznie zapraszamy na nasze internetowe strony hodowlane.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Hel . Super promocje w Helskiej Villi »

  W tym sezonie Helska Villa wprowadziła bardzo atrakcyjne promocje dla klientów dokonujących wcześniejszej rezerwacji. Apartamenty można wynająć z wysokimi rabatami, więc sprawdź jeszcze dziś jaki rabat otrzymasz. Apartamenty Hel Helska Villa to nowoczesny obiekt w którym możesz liczyć na wysoki komfort i standard dla najbardziej wymagających. Baza noclegowa Helu składa się głównie z prywatnych kwater, więc w Helskiej Villi otrzymasz to czego nie mają inni. Apartamenty są wyposażone w wysokiej jakości kuchnię, łazienkę, salon z aneksem jadalnym, sypialnię z dużym łożem małżeńskim. Kompleks Willa Hel jest położony w centralnej części Helu z bliskim dostępem do morza tuż przy wejściu na ścieżkę 66 prowadzącą do plaży znajdującej się na cyplu. Z drugiej strony mamy blisko do takich ulic jak Leśna, Wiejska, Steyera. Możesz wybrać się na krótki spacer na Helskie Molo. Apartamenty na Helu i piękna pogoda są gwarancją udanych wakacji. W sezonie letnim miasto HEL oferuje liczne rozrywki dla turystów, a spis imprez znajdziesz na naszej stronie. Nie zwlekaj i zrób rezerwacje wybierając dogodny termin pobytu w apartamencie znajdującym się w nowoczesnym obiekcie Helska Willa.

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Baltic Sail Gdańsk »

  Witamy na stronie Sail Gdańsk! Baltic Sail Gdańsk, to barwny żeglarski festiwal w historycznym sercu miasta: regaty, parady, koncerty szantowe, niepowtarzalna okazja do zwiedzania jachtów, kontaktu z żeglarzami, przyjrzenia się z bliska zwyczajom i bogatym tradycjom surowego życia pod żaglami. Pierwszy wielki zlot żaglowców odbył się w Gdańsku w 1997 roku z okazji 1000 - lecia miasta. W tym samym roku doszło do podpisania porozumienia władz nadbałtyckich miast portowych - szwedzkiej Karlskrony, niemieckiego Rostoku, duńskiego Helsingor i Gdańska, w sprawie wspólnego organizowania co roku imprezy żeglarskiej pod nazwą: Baltic Sail. Jachty i żaglowce miały kolejno odwiedzać porty. Dziś impreza przyczynia się w sposób istotny do rozwoju turystyki morskiej w regionie bałtyckim. Baltic Sail Gdańsk 2010 rozpocznie tradycyjnie parad żeglarzy ulicami gdańskiego Głównego Miasta, a zakończy - parada żaglowców na Motławie. Program imprezy obejmuje m. in. festiwal Szanty pod Żurawiem, wyścigi łodzi smoczych na Motławie, piknik żeglarski i nauka żeglowania dla dzieci przy molo w Brzeźnie i Jarmark Morski. Chętni będą mogli odbywać żaglowcami krótkie rejsy na Zatoce Gdańskiej. W tym roku po raz pierwszy rozegrane zostaną na Zatoce Gdańskiej, w ramach zlotu, regaty 100 jachtów o Puchar Baltic Sail.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pomorskie

Pomorskie - nowa strona:

Adres: