Wywóz szamba Pabianice - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Wywóz szamba Pabianice

Strona pabianickiej firmy PTU Szambelan, która oferuje szeroki wachlarz usług asenizacyjnych (wywóz nieczystości płynnych, udrażnianie kanalizacji, przepychanie systemów kanalizacyjnych, a także usługę WUKO). Na stronie można dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych usług oraz zamówić usługę wywiezienia nieczystości płynnych z naszej posesji. Zwłaszcza w okresie zimy, gdy częściej dochodzi do "zatkania" kanalizacji wzywana jest usługa Szambelana, który posiada profesjonalny sprzęt do udrażniania kanalizacji czy szamba.

Szczegóły strony www.ptuszambelan.pl:

Podlinkuj stronę www.ptuszambelan.pl:

Wywóz szamba Pabianice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fotograf Łódź »

  Niebanalna fotografia okolicznościowa i reportażowa. Moje motto: "istnieje tylko jedna jedyna chwila, w której kompozycja i ekspresja kadru są odpowiednie, a fotograf musi potrafić ją uchwycić" (Henri Cartier-Benson). Zapraszam. Arkadiusz Urbanowicz

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny dom opieki »

  Prezentacja nowoczesnej placówki całodobowej opieki dla osób przewlekle chorych, w podeszłym wieku niepełnosprawnych. Oferta dopasowana indywidualnie do potrzeb podopiecznych. Pobyty dzienne, dobowe, weekendowe, miesiączne i na czas nieokreślony. Opieka poszpitalna, rehabilitacja

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • MS Ogrody Łódź »

  Firma świadcząca kompleksowe usługi ogrodnicze na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

  Prace wykonywane są rzetelnie, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami i dostawcami, dzięki czemu każdy klient może mieć pewność, że efekt końcowy będzie w 100% zadowalający.

  *projektowanie ogrodów przydomowych, zieleni przy siedzibach firm i budynkach użyteczności publicznej, zakładanie ogrodów, realizacja projektów, pielęgnacja zieleni - odchwaszczanie, porządkowanie terenu, koszenie trawników, regeneracja trawników, nawożenie, przycinanie roślin, żywopłotów, okrywanie roślin, zakładanie trawników - z rolki oraz siewu,układanie kratki trawnikowej, zakładanie automatycznych systemów nawadniających - jesteśmy wykwalifikowanymi monterami nawadniania TORO - światowego lidera w tej dziedzinie, oczywiście na życzenie klienta możemy zamontować akcesoria innych marek, zakładanie rabat kwiatowych, mieszanych, klombów..., układanie nawierzchni ogrodowych, w tym bruku dębowego, tarasy, patia, oczka wodne, stawy kąpielowe, fontanny, kaskady, elementy dekoracyjne, mała architektura ogrodowa, oświetlenie ogrodu.

  Nasze motto to: Poczuj piękno wokół siebie!
  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZUM pielęgnacja terenów zielonych »

  Zakład Utrzymania Miasta w Skierniewicach to prężnie działająca spółka, która prowadzi działalność na wielu polach, mając na celu rozwój oraz prawidłowe funkcjonowanie miasta oraz okolic. Zapewnia dostęp do profesjonalnych usług w zakresie czyszczenia ulic, placów i parkingów, co jest możliwe dzięki rozporządzaniu dużym parkiem maszynowym. Oferuje też planowanie przestrzeni i projektowanie terenów zielonych, a również ich fachową pielęgnację. Zakład Utrzymania Miasta w Skierniewicach prowadzi również schronisko dla zwierząt, dbając o to, żeby otrzymały one najwyższej jakości opiekę oraz godne warunki życia. Kieruje także dwoma ośrodkami we wsi Budy Grabskie: wypoczynkowo-konferencyjnym i Edukacji Ekologicznej i Wypoczynku, tworząc miejsce świetne do prowadzenia szkoleń bądź wyjazdów edukacyjnych. Szczegóły osiągalne na stronie

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Agata Lipińska »

  Psycholog - gabinet prywatny - diagnoza psychologiczna, poradnictwo i pomoc psychologiczna oraz opieka psychologiczna. Psychoterapia indywidualna.Konsultuję zaburzenia rozwojowe u dzieci, wspieram w rozwiązywaniu problemów wychowawczych rodziców. Kieruję także pomoc do kobiet przeżywających problemy z płodnością, depresją poporodową, okresem menopauzy.

  Data dodania: 25 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cfi24.pl Łódź - biura, magazyny, lokale handlowe do wynajęcia »

  Witryna internetowa należy do firmy Central Fund of Immovables, która specjalizuje się w wynajmowaniu nieruchomości komercyjnych takich jak powierzchnie biurowe, magazyny, lokale produkcyjne i handlowe. Na stronie internetowej można zapoznać się ze szczegółami oferty firmy. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące wszystkich lokali komercyjnych oferowanych do wynajęcia, każda nieruchomość posiada szczegółowy opis lokalu oraz informację o lokalizacji. W celu ułatwienia w znalezieniu poszukiwanego lokalu, na stronie znajduje się wyszukiwarka oraz menu kategoryzujące lokale zgodnie z ich przeznaczeniem, np. sklepy, lokale biurowe, biura klasy A i B oraz lokale usługowe, produkcyjne i magazynowe. Na stronie można również wynająć powierzchnie reklamową na budynkach, które są własnością firmy.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bonprix.pl »

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycjami Bonprix – najsłynniejszej firmy oferującej sprzedaż wysyłkową. Swoje placówki mamy już w wielu państwach Europy. Ponieważ w Polsce firma ta funkcjonuje od 1991 roku, może pochwalić się szeroką wiedzą w zakresie rynku odziezowego i potrzeb klientów. Do Państwa domów docieramy poprzez katalog, który stworzyliśmy tak, że w pełni przekazuje naszą atrakcyjną ofertę.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Łukasz Jaksa - notariusz »

  Notariusz Pabianice, Łukasz Jaksa. Kancelaria Notarialna mieści się w Pabianicach.

  Notariusz Łukasz Jaksa dokonuje wszelkich czynności notarialnych określonych w przepisach ustawy prawo o notariacie.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ulica Piotrkowska w Łodzi »

  Historię Łodzi możemy obejrzeć przez pryzmat jednej ulicy. Od parterowych domów tkaczy, przez fabryki ukryte w labiryntach oficyn, do obszarów przemysłowych powstałych w symetrycznej sieci sąsiednich ulic. Kiedyś nie było dużej przesady w ironicznym stwierdzeniu, że „Łódź leży nad Piotrkowską”.nHistoria numeru ulicy Piotrkowskiej, to nie tylko opowieść o ludziach i wydarzeniach skupionych na wąskiej posesji. To podróż w nieznane. Do ruin, pustych placów i obiektów o zapomnianej historii. To wycieczka do miejsc rozsianych po całej Łodzi, w których jeszcze tak niedawno tętniło życie, regulowane wyciem fabrycznych syren.nUlica Piotrkowska to pomnik łodzian, budowany od pierwszych lat tworzenia włókienniczej potęgi. Ta strona pragnie przypomnieć budowniczych, tych wielkich i małych, fabrykantów, kupców, rzemieślników.nZachęcam wszystkich zainteresowanych do uzupełniania galerii postaci na wirtualnej tablicy pomnika.

  Data dodania: 09 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Piotrków Trybunalski »

  Kancelaria oferuje klientom pełną obsługę w ramach przewidzianych prawem czynności notarialnych: sporządzanie aktów notarialnych, aktów umowy kupna, sprzedaży lub darowizny, tworzenie odpisów, wypisów oraz wyciągów dokumentów, sporządzanie poświadczeń, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, sporządzanie na żądanie stron projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów, sporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów. Kancelaria Notarialna obsługuje miasta: Piotrków trybunalski, Tuszyn, Rzgów, Tomaszów mazowiecki, Bełchatów, Radomsko, Łask, Brzeziny, Opoczno, Koluszki, Zelów, Tuszyn, Sulejów, Przedbórz, Kamieńsk. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość ustalenia dowolnego terminu, także w dni wolne od pracy i w godzinach wieczorowych a także, w uzasadnionych przypadkach, poza Kancelarią Notarialną.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »