Wywóz szamba Pabianice - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Wywóz szamba Pabianice

Strona pabianickiej firmy PTU Szambelan, która oferuje szeroki wachlarz usług asenizacyjnych (wywóz nieczystości płynnych, udrażnianie kanalizacji, przepychanie systemów kanalizacyjnych, a także usługę WUKO). Na stronie można dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych usług oraz zamówić usługę wywiezienia nieczystości płynnych z naszej posesji. Zwłaszcza w okresie zimy, gdy częściej dochodzi do "zatkania" kanalizacji wzywana jest usługa Szambelana, który posiada profesjonalny sprzęt do udrażniania kanalizacji czy szamba.

Szczegóły strony www.ptuszambelan.pl:

Podlinkuj stronę www.ptuszambelan.pl:

Wywóz szamba Pabianice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Łódź Kancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka, porady prawne »

  Porady prawne i doradztwo. Pomoc i obsługa prawna dla osób fizycznych i firm z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i karnego. Przygotowywanie pism procesowych, formułowanie i opiniowanie umów. Sprawy rozwodowe, pisanie pozwów. Dochodzenie alimentów na dzieci i na rzecz małżonka. Podziały majątków. Rozwody z orzekaniem o winie. Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Wszystkie sprawy prowadzone są przez doświadczonych prawników, z którymi Klient ma bezpośredni kontakt i może uzyskać wszelkie informacje na temat prowadzonej sprawy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań dokładnie analizujemy sprawę. Uległeś wypadkowi i jesteś rozczarowany wysokością odszkodowania? Zgłoszenie szkody i korespondencja z firmą ubezpieczeniową to dla Ciebie udręka? Czujesz się bezsilny wobec uzbrojonego w armię prawników ubezpieczyciela? Od lat skutecznie bronimy interesów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub je zaniżają. Na samym początku informujemy Klienta o jaką kwotę odszkodowania może się ubiegać i jakie ma szanse na wywalczenie tej sumy.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo przemysłowe - Więckowski »

  Nasza firma budowlana istnieje od 1996 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku budowlanym jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt budowlany z zakresu budownictwa przemysłowego, a w szczególności: budowy warsztatów, biurowców oraz hal magazynowych i produkcyjnych.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dom mediowy Mconnection »

  Mconnection to pierwszy łódzki dom mediowy. Nasze usługi to doradztwo i konsulting dla swoich klientów. Dzięki licznym audytom i doświadczeniu jakie zdobyliśmy wiemy jak efektywnie wykorzystać dostępne środki dotarcia do swoich odbiorców. Naszym celem jest prowadzenie działań, które pozwolą zrealizować zakładane plany i założenia.

  Budując relacje z poszczególnymi mediami rozwijamy się i pozwala nam to na uzyskanie bardzo korzystnych ofert finansowych oraz optymalizację ceny do jakości. Dla Klientów negocjujemy warunki zakupu nareszcie bezpośrednio z Łodzi. Świat mediów sprowadzamy do realnych cen.

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Technorama - sklep internetowy, salon, serwis. »

  Specjalizujemy się w handlu hurtowym i detalicznym narzędzi ręcznych, z napędem elektr. i spalinowym. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty uznanych
  światowych marek jak np. BOSCH, MAKITA, METABO, HITACHI, B&D, DeWALT, KÄRCHER, BESTER, Lincoln Electric, STIHL, VIKING, AL-KO, STIGA, BELLE, BETA,
  STANLEY, PROXXON, S&R Power i wiele innych.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nada-Med Poradnia Zdrowia Psychicznego i Poradnia Neurologiczna »

  Poradnia Zdrowia Psychicznego i Poradnia Neurologiczna - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - psychiatra, psycholog i neurolog. Ubezpieczeni pacjenci przyjmowani są bezpłatnie w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Codziennie z wyjątkiem czwartku - 08.00 – 15.35
  czwartek - 08.00 – 18.00
  Wizytę należy uzgodnić telefonicznie lub osobiście w rejestracji Poradni.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finanse dla Firm »

  "Finanse dla Firm" to firma doradcza typu "business to business".

  Naszą misją jest profesjonalne finansowanie rozwoju biznesu. Od 10 lat wspieramy przedsiębiorców w zdobywaniu środków na rozwój firm. Naszymi klientami są firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, a także globalne koncerny.

  Nasze dotychczasowe osiągnięcia to: ponad dwieście projektów doradczych, kilkadziesiąt dotacji w różnych programach z UE, 29 projektów dla inwestorów w specjalnych strefach ekonomicznych, 600 mln zł dotacji i ulg podatkowych.

  W Polsce działa około 2 milionów małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), co stanowi 99,8% ogółu przedsiębiorstw. Są to przedsiębiorstwa, które zatrudniają do 250 osób, wytwarzają 67% produktu krajowego brutto, tworzą 75% ogółu miejsc pracy w gospodarce narodowej.

  "Podstawowymi barierami rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce jest między innymi utrudniony dostęp do źródeł finansowania działalności gospodarczej, brak finansowego wsparcia firm innowacyjnych i wdrażających nowe technologie oraz biurokracja…"

  Zapraszamy do współpracy
  Piotr Witkowski
  Certyfikowany Doradca ds. Zarządzania

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drewno kominkowe łódzkie »

  Jeśli jesteś amatorem paleniska domowego, to z pewnością zaciekawi Cię ten serwis. Strona firmy MODO dostarczającej ogromny wybór drewna kominkowego. W serwisie znajdziecie wiele artykułów poświęconych różnym gatunkom drewna kominkowego, począwszy od brzozy, grabu, dębu, poprzez akację, jesion czy olchę oraz buk. Na stronie można dowiedzieć się także w jakich warunkach należy przechowywać drewno oraz jaka jest jego najbardziej korzystna wilgotność. Poznacie tu gatunki, które palą się długo i dają dużo ciepła.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dzianiny Łódź »

  Producent zajmuje się produkcją dzianiny bawełnianej, przędzy akrylowej oraz wszelakiego wariantu włóknami. Edentex to jedyny w naszej ojczyźnie prężnie rozwijający się producent włókien bawełnianych.

  Oferowane są także dzianiny surowe i bezbarwne. Dzianiny są odporne na najwyższą temperaturę też na działanie czynników takich jak pot i wilgoć są to kolekcje gold i kolekcję brillant.

  Producent posiada włókna barwione takie jak: włókna bielone, włókna niebielone, włókna multikolor i włókna jednokolorowe. W magazynach firmowych hurtownia proponuje wyśmienite przędze bawełniane i sama bawełnę organiczną.

  Hurtownia przy stałej współpracy oferuje rabaty, zarówno przy większych zamówieniach. Dobrze zorientowane geograficznie położenie hurtowni oraz centralne położenie Łodzi powoduje szybkie dostawy dzianiny po całej Polsce. Łódź to doskonały punkt nadający się idealnie jako baza transportowa.

  Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą oferta osiągalną na witrynie internetowej, czy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Informacyjny Regionu Sieradzkiego »

  Serwis informacyjny prezentujący najnowsze wiadomości z terenu regionu sieradzkiego. Gazetaregionu.pl prezentuje informacje na temat wydarzeń, które dotyczą terenu dawnego województwa sieradzkiego, czy obecnej południowo-zachodniej części województwa łódzkiego. Dotyczy to więc przede wszystkim obszaru powiatu sieradzkiego, ale również zduńskowolskiego. Serwis dostarcza więc informacje z terenu gmin: Sieradz miasto, Sieradz gmina, Wróblew, Warta, Złoczew, Błaszki, Burzenin, Goszczanów, Klonowa, Brzeźnio, Brąszewice, Zduńska Wola, Szadek, Uniejów, Widawa

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »