Wywóz szamba Pabianice - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Wywóz szamba Pabianice

Strona pabianickiej firmy PTU Szambelan, która oferuje szeroki wachlarz usług asenizacyjnych (wywóz nieczystości płynnych, udrażnianie kanalizacji, przepychanie systemów kanalizacyjnych, a także usługę WUKO). Na stronie można dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych usług oraz zamówić usługę wywiezienia nieczystości płynnych z naszej posesji. Zwłaszcza w okresie zimy, gdy częściej dochodzi do "zatkania" kanalizacji wzywana jest usługa Szambelana, który posiada profesjonalny sprzęt do udrażniania kanalizacji czy szamba.

Szczegóły strony www.ptuszambelan.pl:

Podlinkuj stronę www.ptuszambelan.pl:

Wywóz szamba Pabianice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Skamex - dystrybutor sprzętu medycznego »

  Firama Skamex jest jednym z największych dystyrbutorów wysokiej jakości sprzętu medycznego, materiałów stomatologicznych oraz rękawic chirurgicznych i zabiegowych. Reprezentujemy na terenie Polski m.in. takie firmy jak: Aircraft Medical, Becton Dickinson, BSN, Cardinal Health, Carestream Health, Codan, Coloplast, Porges, Hudson RCI, LMA, Lohmann & Raucher, Montavit, PSP Dental, Ruesch, Sempermed, Unomedical. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów medycznych, rtg oraz materiałów stomatologicznych. Firma otrzymała wiele nagród i wyróznien m.in. tytuł \"Najlepszej firmy stomatologicznej roku 2009\".

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo mieszkaniowe Łódź - Więckowski »

  Firma Dariusza Więckowskiego specjalizuje się w budownictwie wielorodzinnym i mieszkaniowym. Firma buduje bloki, budynki wielorodzinne, segmenty wielorodzinne oraz bliźniaki. Firma istnieje od 1996 roku.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odrdzewiacz »

  Nasza firma istnieje na rynku polskim od 1997 roku. Zajmujemy się kompleksową dostawą antykorozyjnych materiałów opakowaniowych z lotnymi inhibitorami korozji w postaci folii i papierów VCI.
  Jesteśmy wyłącznym partnerem joint-venture firmy Northern Technologies International Corporation (NTIC) w Polsce. NTIC jest federacją spółek w ponad 49 krajach świata zajmujących się rozwiązaniami VCI ZERUST®/EXCOR®/ GARDAC® w zakresie ochrony antykorozyjnej metali. Polecamy nasz odrdzewiacz Axxaclean. W przeciwieństwie do innych odrdzewiaczy, Axxaclean 2048 jest bezpieczny i łatwy w użyciu. Dzięki zastosowaniu słabych kwasów organicznych Axxaclean jest 100% biodegradowalny i nie toksyczny.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • R-Bud Szymon Ruciński »

  Nasza firma zajmuje się wynajmem koparki kołowej Liebherr A900B o masie 17ton oraz koparko ładowarek 2szt. firmy Caterpillar. Wykonujmy:

  * wykopy pod fundamenty,
  * wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne,
  * wykopy pod szamba, oczyszczalnie biologiczne,
  * zdejmowanie warstwy humusowej,
  * korytowanie dróg,
  * zasypki ław fundamentowych,
  * rozładunek i przewóz materiałów na europaletach,
  * rozbiórki i wyburzenia.

  Wszystko solidnie, rzetelnie i zawsze w terminie.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wychowanie Fizyczne - Łódź »

  Wyższa Szkoła Sportowa w Łodzi przyjmuje co roku studentów na kierunek Wychowanie Fizyczne. Studia w formie stacjonarnej oraz niestacjonarnej trwaja 6 semestrów i kończą się egzaminem licencjackim. Dodatkowo uczelnia przeprowadza także kursy na stopnie instruktorskie i trenerskie różnych dyscyplin sportu. WSS i. Kazimierza Górskiego to jedyna taka szkoła w Łodzi.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kamieniarstwo łódź »

  Nagrobki najwyższej jakości prosto z Łodzi. Szeroka oferta – duży wybór kolorów oraz wzorów. Sposobów na wyrażenie uczuć do zmarłej osoby jest wiele – kwiaty, znicze, modlitwa. Można też zafundować jej ekskluzywne miejsce spoczynku. Firma Polkam dysponuje nowoczesnym sprzętem i przy użyciu najnowszych technologii obróbki tworzy zapadające w pamięć nagrobki i grobowce. Wieloletnie doświadczenie i nieustające obecność na rynku gwarantuje otrzymanie doskonałego, trwałego produktu po atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Łódź »

  Co słyszałeś lub słyszałaś o Łodzi? Czy to było coś dobrego? Wielu ludzi, jak myśli o miastach w Polsce, które warto byłoby odwiedzić niezbyt chętnie bierze pod uwagę jedno z największych polskich miasta, a mianowicie Łódź. Łódź, mimo swojej powszechnej, niezbyt chwalebnej opinii - to miasto naprawdę ładne. Specjalnie dla takich niedowiarków, stworzyliśmy stronę internetową turystykawlodzi.pl, gdzie pokazujemy wszelkie atrakcje turystyczne i zabytki w Łodzi. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny »

  Serwis prezentuje artykuły z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego. Strona jest wizytówką radcy prawnego z Łodzi. Na stronie możemy dowiedzieć się praktycznych porad związanych ze sprawami rozwodowymi, spadkowymi oraz sprawami komorniczymi. Radca prawny udziela porad w nie tylko dotyczących alimentów czy rozwodu ale również porad związanych z prawem pracy czy błędami lekarskimi. Serwis podzielony jest na kilka działów, które zawierają informacje na temat usług prawnych kancelarii. Oprócz porad radcy prawnego możemy dowiedzieć się na czym polega praca adwokata i jakie są różnice w zakresie ich obowiązków.

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MHotel w Łodzi, konferencje, wesela, spa i imprezy firmowe »

  mHotel w Łodzi, nowoczesny hotel konferencyjno – szkoleniowy, oferuje pokoje i noclegi w klimatycznych wnętrzach. Doskonałe miejsce do organizacji imprez integracyjnych, spotkań, bankietów, konferencji, szkoleń i wesel. Oferujemy 5 sal konferencyjnych i Spa.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »