Auto zastępcze dla nauki jazdy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Auto zastępcze dla nauki jazdy

Auto zastępcze dla nauki jazdy to część oferty naszej firmy. Firma zapewnia auto zastępcze do nauki jazdy obsługując wszystkie Ośrodki Szkolenia Kierowców w Polsce. Elka auto zastępcze to specjalna oferta w ramach, której auta zastępcze do nauki jazdy są dostępne dla OSK w całej Polsce. U nas zastępcza eLka z OC dostępna jest od ręki. Działając w temacie takim jak nauka jazdy auto zastępcze jest niezwykle potrzebne. Rozwiązaniem jest zastępcza eLka. Często jest tak, że awaria chociaż jednej eLki wpływa na prace całego ośrodka szkoleniowego. Dlatego właśnie na terenie całego kraju eLka z OC sprawcy oferuje pojazdy zastępcze przystosowane do nauki jazdy a nie tylko zwykłe auto zastępcze jak to często bywa w wielu przypadkach. Auto zastępcze dla nauki jazdy oferuje w takich miastach jak Szczecin, Gorzów Wlkp, Ostrołęka, Dąbrowa Górnicza, Koszalin, Konin, Lublin, Piotrków Trybunalski, Słupsk, Kalisz, Gdynia, Elbląg, Suwałki, Białystok, Grudziądz, Gdańsk, Zielona Góra, Warszawa, Biała Podlaska, Legnica, Olsztyn, Piła, Leszno, Toruń, Płock, Siedlce, Chełm, Łomża, Bydgoszcz, Ciechanów, Zamość, Wrocław, Poznań, Radom, Opole, Sieradz, Kielce, Gliwice, Włocławek, Wałbrzych Kłodzko, Jelenia Góra, Skierniewice, Łódź, Rybnik, Częstochowa, Jastrzębie Zdrój, Tarnów, Rzeszów, Katowice, Bielsko-Biała, Nowy Sącz, Krosno, Tychy, Kraków, Tarnobrzeg oraz Przemyśl. Zgłoś się do nas z każdego miejsca w Polsce jeśli potrzebujesz zastępczego samochodu do nauki jazdy, które zastąpi uszkodzoną eLkę.

Szczegóły strony www.elkazocsprawcy.pl:

Podlinkuj stronę www.elkazocsprawcy.pl:

Auto zastępcze dla nauki jazdy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawo jazdy Lublin »

  Nowoczesny i otwarty na kursantów Ośrodek Szkolenia kierowców Ewan zaprasza na kurs prawo jazdy Lublin. Doświadczeni instruktorzy zapewnią wysoki poziom szkolenia naszych kursantów. Nowoczesne metody nauki jazdy w naszym ośrodku to już standard. Do dyspozycji naszych kursantów oddajemy jedyny w Lublinie symulator nauki jazdy, na którym nauczysz się podstawowych nawyków dobrego kierowcy. Po kilku godzinach w symulatorze bez problemu będziesz umieć ruszać autem i zmieniać biegi bez spoglądania na drążek skrzyni. Jak już opanujesz te elementy kolejnym pomocnym rozwiązaniem oferowanym przez nas jest wideorejestracja jazdy. Kamera znajdująca się pod lusterkiem wstecznym nagrywa obraz zarówno z przed samochodu jak i wnętrza kabiny. Daje to kolosalne możliwości analizy zachowania kursanta w czasie prowadzenia pojazdu. Wszystko po to abyś bez problemu zdał egzamin na prawo jazdy. Nie wahaj się zbyt długo i już dziś zapisz się on-line do naszego Ośrodka. Nauka jazdy jeszcze niegdy nie była taka przyjemna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 30 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • AutoVIP Nauka Jazdy Prawo Jazdy Szkoła Jazdy Wrocław »

  Rzecz nie w tym, aby robić jak najwięcej, tylko by zadbać o jakość.
  Witamy w Szkole Nauki Jazdy
  Zapraszamy wszystkich na profesjonalne kursy prawa jazdy kategorii "A1, A, B".
  W dzisiejszych czasach prawo jazdy we Wrocławiu to nie tylko zdany egzamin, ale również umiejętność bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Dlatego celem naszego szkolenia jest przygotowanie naszych kursantów do kierowania pojazdami w sposób niezagrażający bezpieczeństwu. Cierpliwie wpajamy przyszłym kierowcom właściwą postawę wobec innych użytkowników dróg, oraz poszanowanie obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • PERFECT - Nauka jazdy Oława, Prawo jazdy Oława, kategoria B »

  Jesteśmy nowoczesną szkołą nauki jazdy prowadzącą kursy na kategorię B, która wychodzi na przeciw wszelkim oczekiwaniom kursantów. Celem działalności naszej firmy jest tworzenie najlepszych warunków szkoleniowych oraz kształcenie u przyszłych kierowców postawy bezpiecznej jazdy.

  Gwarantujemy bezstresowe warunki szkoleniowe, przyjemną atmosferę nauki oraz co najważniejsze - profesjonalne przygotowanie do egzaminu pod okiem doskonałego intruktora z wieloletnim doświadczeniem.

  OSK Prfect jest nowoczesną szkołą nauki jazdy w Oławie, Dlaczego?
  - Sala wykładowa wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny
  - Oszczędziszsz czas dzięki zapisom ON-LINE (przez stronę internetową)
  - Dostosujemy się do Twojego czasu
  - Liczne promocje i rabaty
  - Konkurencyjne ceny nawet w stosunku do niektórych wrocławskich szkół jazdy!

  Sprawimy, że jazda samochodem stanie się dla Ciebie przyjemnością!

  Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.perfect.olawa.pl


  ---
  Leszek Niepsujewicz
  OSK Perfect
  +48 511 600 606


  ul. Bolesława Chrobrego 23a
  55-200 Oława, (KWADRACIAK 1. piętro)

  perfect.olawa@wp.pl
  www.perfect.olawa.pl

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Warszawa »

  Nauka jazdy w Warszawie Ośrodek Szkolenia Q-Mobil. To jakość z najwyższej półki. Prowadzimy kursy na prawo jazdy i doszkalanie w Warszawie, ofertę swą kierujemy nie tylko do tych, którzy posiadają umiejętności manualne pozwalające na szybkie opanowanie techniki kierowania samochodem, ale też do tych, którym wydaj się, że nigdy się tego nie nauczą, że przerasta to ich możliwości. Z doświadczeń naszej Szkoły Jazdy Warszawa, wynika, iż naprawdę tylko nieliczna grupa ludzi, można wręcz policzyć na palcach, ma brak predyspozycji do kierowania pojazdem. W większości jest to tylko potrzeba wyjeżdżenia odpowiedniej liczby godzin zajęć praktycznych. Zatrudniani przez naszą autoszkołę instruktorzy nauki jazdy, w sposób spokojny i bezstresowy wprowadzą każdego uczestnika kursu, w świat motoryzacji. Jazdy prowadzimy na samochodach, na których obecnie odbywają się egzaminy na prawo jazdy w Warszawie na ul. Radarowa, Odlewnicza, cz ul. Powstańców Śląskich. Najlepsza Nauka jazdy Warszawa.

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • KARO nauka jazdy Skawina, kursy prawa jazdy »

  Nauka jazdy „KARO” Skawina
  ul Sikorskiego 3
  tel.509-807-850, 608-420-753
  e-mail: poczta@osk-karo.pl
  Ośrodek szkolenia kierowców KARO zaprasza na kursy prawa jazdy kat.B. Zajęcia prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze przez młodą, wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Naszym głównym celem jest nie tylko przygotowanie Państwa do egzaminu na prawo jazdy ale nauczenie bezpiecznej i energicznej jazdy. Nasza szkoła oferuje Państwu nowoczesną salę wykładową, samochód Toyotę Yaris oraz pełnowymiarowy plac manewrowy.

  Data dodania: 25 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy, doszkalanie - instruktor Kielce »

  Masz kłopoty z zaliczeniem w Kielcach egzaminu na prawo jazdy? Nie możesz opuścić placu? A może klęska przychodzi w ruchu miejskim? A może jednak po prostu masz niewłaściwego instruktora..?

  Jeżeli Twój instruktor prawa jazdy przysypia na jazdach, bądź jest zajęty rozwiązywaniem krzyżówki, a jedyny środek dydaktyczny to wydzieranie się na Ciebie.. zastanów się nad zmianami.

  Ja nie krzyczę. Nie gryzę. Nie stresuję. Nie wywieram negatywnej presji. Naucz się jeździć poprawnie i bezpiecznie w przyjaznej atmosferze. Takiego kursu potrzebowałaś od początku. Trzeba było tak zrobić bo wykonuję też pełne kursy na prawo jazdy (30 godzin teorii i 30 godzin praktyki). Nauczysz się jazdy pasie ruchu (po łuku), obsługi pojazdu (światła, płyny pod maską) i tras egzaminacyjnych. A wszystko to w Nissanie Micra z klimatyzacją - takim jak na egzaminie.

  Współpracuję z dużą i jedną z najlepszych w Kielcach - Szkołą jazdy Centrum66, która zaoferuje Ci doskonałe zaplecze do nauki teorii i zaoferuje stawkę 33zł za godzinę jazdy ze mną!

  Zapraszam serdecznie na
  - jazdy dodatkowe (doszkalające)
  - kurs doszkalający - 5 godzin po co trzecim niezdanym egzaminie (ze mną już następnego nie będziesz potrzebował/a)
  - kurs na prawo jazdy kategorii B

  Przyjdź, pokaż egzaminatorom w WORD Kielce, że zasługujesz na prawo jazdy!

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Auto-Gran Nauka Jazdy, Prawo Jazdy Radom - Szkoła nauki jazdy Radom »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Gran Radom - Organizuje kursy nauki jazdy na kategorie A, A1, B. Auto-gran posiada profesjonalny plac manewrowy identyczny z tym podczas egzaminu na prawo jazdy. Doświadczenie i profesjonalizm w nauce na prawo jazdy tylko w ośrodku szkolenia kierowców Auto-Gran Radom. Tylko w Auto-Gran zrobisz swoje prawo jazdy bez stresu, szybko tanio i solidnie. Nasi instruktorzy nauki jazdy zawsze służą pomocą zarówno podczas kursu teoretycznego jak i praktycznego. 15 lat obecności na rynku zobowiązuje - sprawdź sam. Podczas kursu na prawo jazdy w Radom szczegulną uwagę zwracamy na naukę jazdy w warunkach zbliżonych do tych które panują podczas egzaminu państwowego na prawo jazdy.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • OES Kraków - Ośrodek badań kierowców w Krakowie »

  Testy przeprowadzane w Naszej pracowni:
  Badania kandydatów na kierowców;
  Badania przyszłych instruktorów nauki jazdy;
  Badania kandydatów na egzaminatorów nauki jazdy;
  Badania instruktorów nauki jazdy;
  Badania egzaminatorów nauki jazdy;
  Badania kierowców zawodowych, wykonujących transport drogowy;
  Badania osób skierowanych przez policję;
  Badania kierowców jakichkolwiek kategorii.

  Osoba zgłaszająca się do badania powinna posiadać ze sobą:
  dowód osobisty;
  prawo jazdy;
  okulary (jeżeli ma wadę wzroku i używa okularów do chodzenia lub czytania);
  skierowanie na badania (jeżeli takowe otrzymała).
  Winna być zdrowa, wypoczęta i trzeźwa!!!

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauki jazdy Fahrt - Warszawa »

  W ofercie szkoły nauki jazdy Fahrt znajdą Państwo kursy prawa jazdy kategorii "B", a także kursy doszkalające i jazdy dodatkowe. Wykłady w naszym ośrodku szkolenia kierowców prowadzą wykwalifikowani wykładowcy z wieloletnim stażem - dzięki nim bez problemu pojmą Państwo zawiłe kwestie przepisów ruchu drogowego. Posiadamy własny plac manewrowy, a nasza sala wykładowa jest w pełni przystosowana do przekazywania wiedzy.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »