Podkategoria: Nauka jazdy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nauka jazdy Podkategoria: Nauka jazdy

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Prawo jazdy Warszawa »

  Auto szkoła JAR w mieście stołecznym Warszawa to doskonałe miejsce na przygodę, jaką jest nauka jazdy. Oferujemy bardzo przyjazną atmosferę i nowe samochody. Egzamin na prawo jazdy wcale nie musi kojarzyć się kłopotami i stresem, musisz być po prostu do niego dobrze przygotowany, a nauka jazdy w naszej auto szkole z pewnością umożliwi Ci zdanie państwowego egzaminu na prawko za pierwszym razem. Prowadzimy zajęcia na prawo jazdy kategorii A oraz B, a także skuter oraz samochody z automatyczną skrzynią biegów.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy »

  Zamieszkując takie miasta jak Warszawa lub Łódź wygodnie jest przemieszczać się samochodem. W stolicy Polski czyli Warszawie metro umożliwia przemieszczenie się na drugi koniec miasta w krótkim czasie, jednak Łódź pod tym względem to istna tragedia, zwłaszcza w ciągu dni pracujących. Przed kupnem samochodu pomyśl jednak o kursie prawa jazdy. Wiele jest auto szkół w takich miastach jak Łódź czy Warszawa, jednak mało która szkoła nauki jazdy gwarantuje szkolenia wysokiej klasy. Porządny kurs jazdy w Warszawie gwarantuje auto szkoła Jar, zaś prawo jazdy w Łodzi warto robić w ośrodku szkolenia kierowców Delta.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Chełm »

  Nauka jazdy w Chełmie. Auto szkoła prowadzona przez doświadczonego instruktora Tomasza Skibę solidnie przygotuje Cię do egzaminu na prawo jazdy.

  Zapewniamy wybór auta na którym będziecie Państwo uczyć się jeździć - Toyota Yaris 5-cio oraz 6-cio biegowa. Niskie ceny i miła oraz fachowa obsługa.

  Data dodania: 02 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w UK »

  Emano oferuje przetłumaczone odpowiedzi i pytania testowe angielskiego egzaminu na prawo jazdy na samochód osobowy, ciężarowy oraz motocykl. Materiały szkoleniowe dostarczane przez Emano są aktualne i zgodne z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego w Zjednoczonym Królestwie.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy olsztyn, prawo jazdy olsztyn »

  Szkoła Nauki Jazdy Moto- Express - Prawo jazdy w Olsztynie. Ośrodek szkolenia kandydatów na kierowców. Prowadzimy kursy na prawo jazdy kategorii A, A1, B, szkolenia dodatkowe i uzupełniające. Stawiamy sobie za cel jak najlepsze wyszkolenie przyszłych kierowców. Wszystkim naszym kursantom zapewniamy komfortowe i bezstresowe warunki nauki jazdy.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Auto szkoła IZCAR »

  Firmowa strona szkoły nauki jazdy IZCAR w Olsztynie. Zawiera ona krótkie informacje o szkole i oferowanych kursach, jak również cennik i dane kontaktowe z mapką dojazdową.

  Ponadto galeria zdjęć pozwoli na zapoznanie się z autami, na których odbywają się jazdy (klimatyzowane samochody Fiat Grande Punto). Oprócz przygotowania do egzaminu IZCAR oferuje także pomoc przy składaniu dokumentów na egzamin.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy AutoFinał z Koniecpola »

  AutoFinał szkoła jazdy z Koniecpola. Zapraszamy zainteresowane nauką jazdy samochodem osoby oraz tych, którzy chcą doszkolić swoje umiejętności prowadzenia auta do odwiedzenia naszej strony. Jeździć uczymy na samochodach Nissan Micra.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kurs jazdy Kraków »

  Solidne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kat. B. Zapisz się na kurs nauki jazdy w Krakowie lub wykup dodatkowe godziny doszkalające. Sprawdź promocje. Teraz dostaniesz 2 godziny za darmo, jeśli zapiszesz się przez internet. Zapraszamy do nas i życzymy szerokiej drogi.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Lublin »

  Nowoczesny i otwarty na kursantów Ośrodek Szkolenia kierowców Ewan zaprasza na kurs prawo jazdy Lublin. Doświadczeni instruktorzy zapewnią wysoki poziom szkolenia naszych kursantów. Nowoczesne metody nauki jazdy w naszym ośrodku to już standard. Do dyspozycji naszych kursantów oddajemy jedyny w Lublinie symulator nauki jazdy, na którym nauczysz się podstawowych nawyków dobrego kierowcy. Po kilku godzinach w symulatorze bez problemu będziesz umieć ruszać autem i zmieniać biegi bez spoglądania na drążek skrzyni. Jak już opanujesz te elementy kolejnym pomocnym rozwiązaniem oferowanym przez nas jest wideorejestracja jazdy. Kamera znajdująca się pod lusterkiem wstecznym nagrywa obraz zarówno z przed samochodu jak i wnętrza kabiny. Daje to kolosalne możliwości analizy zachowania kursanta w czasie prowadzenia pojazdu. Wszystko po to abyś bez problemu zdał egzamin na prawo jazdy. Nie wahaj się zbyt długo i już dziś zapisz się on-line do naszego Ośrodka. Nauka jazdy jeszcze niegdy nie była taka przyjemna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 30 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy - Tarnowskie Góry »

  Szkoła Nauki Jazdy Eldrive mieści się w centrum Tarnowskich Gór. Oferujemy profesjonalne kursy kategorii B, dzięki którym będziesz wzorowo przygotowany do roli kierowcy. Ponad to w naszej ofercie jazdy dokształcające dla osób chcących poprawić swoje umiejętności kierowania pojazdem, oraz jazdy przedegzaminacyjne, dzięki którym przygotujesz się do egzaminu państwowego. Nauka Jazdy w Szkole Nauki Jazdy Eldrive Tarnowskie Góry prowadzona jest w sposób fachowy i przyjazny dla kursantów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów nauki jazdy.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Wrocław »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców ROLKA we Wrocławiu to solidne przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne do egzaminów na prawo jazdy kategorii B. Bardzo dobrze przygotowana kadra szkoleniowa pod względem psychologicznym, bezstresowe szkolenie i zawsze uśmiechnięci instruktorzy to nasza recepta na wysoką zdawalność. Zapraszamy do serwisu ROLKA.wroclaw.pl

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psycholgiczna PSYCHE Bielsko - Biała »

  Pracowania Badań Psychologicznych Oferujemy psychologiczne badania różnych grup zawodowych popularnie określane jako psychotesty czy badania psychotechniczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracowni - naszymi Klientami są kierowcy pojazdów samochodowych, operatorzy maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców i innych urządzeń. Szczegółowy wykaz znajduje się w zakładce zakres usług. Pracownia znajduje się w Bielsku-Białej, przy ul. Filomatów 10 (obok firmy BIELKON, przecznica ul. Karpackiej). W zależności od potrzeb proponujemy wykonanie psychotestów w godzinach porannych, południowych lub popołudniowych.nZapraszamy na rzetelne i bezstresowe PSYCHOTESTY!nnBadania psychologiczne wykonywane przez Pracownię PSYCHE skierowane są do:n * kierowców - amatorów i zawodowców: o badania podstawowe - dla kandydatów na kierowców; o badania okresowe - dla zatrudnionych na stanowisku kierowcy; o badania kontrolne - po przekroczeniu punktów, po alkoholu i po spowodowaniu wypadku;n * kierowców pojazdów uprzywilejowanychnych * instruktorów nauki jazdy * egzaminatorów * operatorów sprzętu (wózków jezdniowych, podnośników, suwnic, spycharek, koparek, ładowarek, walców i innych maszyn)n * pracujących na wysokościoh * innych grup zawodowych Ponadto w zakres naszych usług wchodzą:n * diagnostyka i poradnictwo psychologiczne * pomoc psychologicznann
  Tel. 608315680

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Opole »

  Internetowy serwis dla przygotowujących się do egzaminu na prawo jazdy.

  Serwis ZdaszTo.pl to nowość na rynku szkół nauki jazdy. Portal ma na celu przybliżenie wszystkim zaintersowanym niezbędnych szczegółów z zakresu przygotowania do egzaminu na prawo jazdy.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków - OSK Sigma »

  Nauka jazdy w Krakowie w najlepszym wydaniu! Dzięki nam nie tylko zdasz prawo jazdy, ale będziesz dobrym kierowcą. Szkoła jazdy, która zrobi z Ciebie kierowcę! Tanio. Ośrodek Szkolenia Kierowców SIGMA to miejsce, gdzie nauka jazdy jest przyjemnością.

  Tutaj czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra, a nauczanie odbywa się w milej i przyjemnej atmosferze. Jazdy kursowe odbywają się wyłącznie na samochodach Toyota YARIS, które są obecnie wymagane na egzaminie w województwie Małopolskim. Tutaj nasi kursanci uzyskają umiejętności niezbędne do bezpiecznego zachowania się za kierownicą, a później jako przyszli kierowcy będą mogli bezproblemowo poruszać się po polskich drogach.

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • AutoVIP Nauka Jazdy Prawo Jazdy Szkoła Jazdy Wrocław »

  Rzecz nie w tym, aby robić jak najwięcej, tylko by zadbać o jakość.
  Witamy w Szkole Nauki Jazdy
  Zapraszamy wszystkich na profesjonalne kursy prawa jazdy kategorii "A1, A, B".
  W dzisiejszych czasach prawo jazdy we Wrocławiu to nie tylko zdany egzamin, ale również umiejętność bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Dlatego celem naszego szkolenia jest przygotowanie naszych kursantów do kierowania pojazdami w sposób niezagrażający bezpieczeństwu. Cierpliwie wpajamy przyszłym kierowcom właściwą postawę wobec innych użytkowników dróg, oraz poszanowanie obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców " Słupska Wyższa Szkoła Jazdy" »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców"Słupska Wyższa Szkoła Jazdy" organizuje kurs prawa jazdy w zakresie kategorii B prawa jazdy. Szkolimy w małych grupach, szybko i skutecznie. Czas i terminy szkolenia są ściśle dopasowane do czasu wolnego kursanta. Podczas szkolenia staramy się przekazać maksymalną ilość informacji i uwrażliwić przyszłego kierowcę na terminy z zakresu przepisów ruchu drogowego, techniki bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, jak również za cel stawiamy sobie jak najlepsze przygotowanie przyszłego kierowcy do złożenia egzaminu na prawo jazdy i zakończenia go z wynikiem pozytywnym za pierwszym razem. Dodatkowo oferujemy jazdy doszkalające,które pomogą osobom o mniejszych umiejętnościach podnieść ich wyniki. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni.

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Mistrzowie Kierownicy, Bydgoszcz »

  Zapraszamy na stronę szkoły jazdy Mistrzowie Kierownicy, nowego ośrodka szkoleniowego w samym centrum Bydgoszczy.
  Zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się, dlaczego warto zapisać się na kurs prawa jazdy u Mistrzów. Mistrzów Kierownicy.

  Szkoła Jazdy "Mistrzowie Kierownicy"
  Bydgoszcz, ul. Gdańska 10
  tel. (52) 345-78-63
  www.MistrzowieKierownicy.pl
  info@mistrzowiekierownicy.pl

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy w Krakowie - Szkoła Jazdy RACING »

  Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniego Ośrodka Szkolenia Kierowców jest nie lada wyzwaniem, dlatego będzie nam bardzo miło, jeżeli przy tym wyborze uwzględnicie Państwo naszą ofertę.
  Szkoła Jazdy RACING działa w mieście Kraków i oferuje intensywne kursy prawa jazdy kategorii B w standardowej cenie, dzięki którym, na kursie nauki jazdy, bardziej efektywnie przyswoisz wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznego i sprawnego poruszania się samochodem po drogach!
  Nasze atuty:
  - sala wykładowa blisko centrum,
  - zajęcia praktyczne tylko na nowych Toyotach Yaris,
  - dogodne miejsce rozpoczynania zajęć praktycznych bez dodatkowych opłat,
  - miła, bezstresowa atmosfera,
  - dopasujemy się do Twoich oczekiwań!

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Mikołów, Tychy. Nauka jazdy | lekcjejazdy.pl »

  Ośrodek szkolenia kierowców "Lider" działa na terenie miasta Mikołów oraz Tychy. Cechuje nas wysoka kursanta, który otrzymuje kompleksowe przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne. Atrakcyjna oferta cenowa oraz korzystne promocje. Nasz ośrodek zaprasza na terenie miasta Mikołów oraz Tychy. Zapisz się już dziś i zdaj egzamin za pierwszym razem.

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne szkolenia kierowców »

  Organizacja bezpłatnych szkoleń dla chętnych zostać zawodowymi kierowcami. Szkolenia mają na celu zdobycie kat. C lub C+E. Kursy są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Organizatorem bezpłatnych kursów jest Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych w Gdyni. W ramach kursów prowadzone są zajęcia nauki języków obcych, dzięki którym możliwe jest porozumiewanie się na terenie Unii Europejskiej.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauka jazdy

Nauka jazdy - nowa strona:

Adres: