Prawo jazdy Gdynia - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo jazdy Gdynia

Zapraszamy na strony internetowe gdyńskiej szkoły nauki jazdy OSK Jędrek w Gdyni. Położenie Ośrodka Szkolenia kierowców OSK Jędrek obiektywnie intensyfikuje perspektywę na uzyskanie prawa jazdy, bo posiadamy kompetentną załogę szkoleniowców która poprowadzi Was krótką drogą po prawo jazdy. Już pierwsze jazdy kursu praktycznego zaczynają się na infrastrukturze drogowej, gdzie następnie mają miejsce egzaminy państwowe a fakt bezpośredniego i częstego uczestnictwa w ruchu drogowym z autami egzaminacyjnymi podnoszą pewność siebie kursantów. W naszej szkole jest do wyboru instruktor, pojazd także godziny jazdy. Klienci naszej szkoły jazdy sami decydują, z kim chcą brać lekcje, jakim samochodem i o jakiej porze. W naszej szkole korzystamy z aut Fiat Grande Punto.

Szczegóły strony www.jedrekosk.pl:

Podlinkuj stronę www.jedrekosk.pl:

Prawo jazdy Gdynia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 62 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 147

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła Jazdy Mistrzowie Kierownicy, Bydgoszcz »

  Zapraszamy na stronę szkoły jazdy Mistrzowie Kierownicy, nowego ośrodka szkoleniowego w samym centrum Bydgoszczy.
  Zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się, dlaczego warto zapisać się na kurs prawa jazdy u Mistrzów. Mistrzów Kierownicy.

  Szkoła Jazdy "Mistrzowie Kierownicy"
  Bydgoszcz, ul. Gdańska 10
  tel. (52) 345-78-63
  www.MistrzowieKierownicy.pl
  info@mistrzowiekierownicy.pl

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Warszawa »

  Nauka jazdy w Warszawie Ośrodek Szkolenia Q-Mobil. To jakość z najwyższej półki. Prowadzimy kursy na prawo jazdy i doszkalanie w Warszawie, ofertę swą kierujemy nie tylko do tych, którzy posiadają umiejętności manualne pozwalające na szybkie opanowanie techniki kierowania samochodem, ale też do tych, którym wydaj się, że nigdy się tego nie nauczą, że przerasta to ich możliwości. Z doświadczeń naszej Szkoły Jazdy Warszawa, wynika, iż naprawdę tylko nieliczna grupa ludzi, można wręcz policzyć na palcach, ma brak predyspozycji do kierowania pojazdem. W większości jest to tylko potrzeba wyjeżdżenia odpowiedniej liczby godzin zajęć praktycznych. Zatrudniani przez naszą autoszkołę instruktorzy nauki jazdy, w sposób spokojny i bezstresowy wprowadzą każdego uczestnika kursu, w świat motoryzacji. Jazdy prowadzimy na samochodach, na których obecnie odbywają się egzaminy na prawo jazdy w Warszawie na ul. Radarowa, Odlewnicza, cz ul. Powstańców Śląskich. Najlepsza Nauka jazdy Warszawa.

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Auto Szkoła Łódź »

  Serwis AutoSzkola to zbiór informacji i materiałów do nauki dla przyszłych oraz aktualnych kierowców. Dzięki nam zapoznasz się z kodeksem drogowym, zrozumiałym opisem znaków i sygnałów drogowych, poznasz informacje związane z egzaminami teoretycznymi oraz praktycznymi na prawo jazdy, warunkami ich zaliczenia oraz czynności jakie należy wykonać podczas egzaminu praktycznego. Ponadto na stronie znajduje się baza auto szkół, dzięki czemu w zaledwie kilka minut możesz porównać aktualne oferty wszystkich ośrodków szkolenia kierowców w Łodzi.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Szczecin »

  Witamy w serwisie poświęconym przyszłym kierowcom. W naszym serwisie znajdą Państwo niezbędne informacje teleadresowe odnośnie szkół nauki jazdy oraz informacji o firmach motoryzacyjnych ze Szczecina oraz województwa zachodniopomorskiego.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobraelka.pl - serwis o szkołach nauki jazdy »

  Serwis dobraelka.pl to miejsce gdzie znajdziesz opinie na temat interesujących Cię szkół nauki jazdy. Poznasz zdanie innych kursantów oraz tych którzy są już szczęśliwymi posiadaczami prawa jazdy. Oprócz opinii oddajemy w Twoje ręce świeże informacje na temat aktualnych wydarzeń z tematyki nauki jazdy oraz prawa jazdy.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Młodzi kierowcy - jungersi.pl »

  Jungersi.pl to serwis dedykowany tym osobom, które:

  1. Już od dłuższego czasu noszą się z zamiarem zapisania na kurs prawa jazdy.

  2. Chcą dowiedzieć się jak wyglądają zasady i procedury egzaminacyjne w wojewódzkich ośrodkach ruchu drogowego (WORD).

  3. Poszukują testów na prawo jazdy i innych materiałów do nauki.

  4. Właśnie zdały egzamin na prawo jazdy i zastanawiają się co dalej: gdzie warto kupić dobry i tani samochód np. do 5-10 tys. zł, czym się sugerować przy wyborze auta.

  5. Rozważają przejście na ekonomiczny jazdę samochodu i chcą wiedzieć czy warto.

  6. Pragną kupić tanie OC dla swojego pojazdu (co dla młodych bez wypracowanych zniżek może być trudne, ale nie niemożliwe).

  Jeżeli któraś z powyższych możliwości wzbudziła Twoje zainteresowanie, odwiedź serwis jungersi.pl. Chcesz być na bieżąco? Czytaj aktualności a nie będziesz zaskoczony i bez problemu rozpoczniesz swoją przygodę z motoryzacją.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • PZMot - SKP i OSK z AKREDYTACJĄ I CERTYFIKATEM ISO »

  Polski Związek Motorowy OZDG sp. z o.o. we Wrocławiu działa już ponad pół wieku .Nasza kompleksowa oferta przeznaczona jest dla szerokiego grona zmotoryzowanych klientów i sympatyków motoryzacji na obszarze województwa dolnośląskiego i lubuskiego.Stacje Kontroli Pojazdów prowadzimy w miejscowościach: Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Lubin, Wrocław i Zielona Góra.Ośrodki Szkolenia Kierowców prowadzimy w miejscowościach: Kłodzko, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Wrocław i Zielona Góra.Dodatkowo prowadzimy sprzedaż winiet, ubezpieczeń oraz sprzedaż kantorową na przejściach granicznych w Jakuszyce, Kudowa Słone, Olszyna i Zawidów.Wszystkie nasze OSK i SKP są akredytowane przez Kuratora Oświaty i posiadają Certyfikat ISO świadczący o wysokim poziomie świadczonych usług.PZMOT prowadzi szkolenia na prawo jazdy kat A, B, C, C +E, D, T oraz szkolenia ADR.Nasze OSK posiadają odpowiednie warunki lokalowe, nowocześnie wyposażone sale wykładowe z zapleczem dydaktycznym.Szkolenia prowadzi doświadczona kadra wykładowców i instruktorów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.Nauka jazdy odbywa się na pojazdach identycznych na jakich odbywają się egzaminy państwowe w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego.Szkolenia dla kierowców zawodowych takie jak :- szkolenia okresowe- kwalifikacja wstępna, wstępna przyśpieszona, wstępna uzupełniającaprowadzimy nowoczesną techniką nauczania zwaną „ e-learningiem”, komputerowo przez Internet.

  Data dodania: 25 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawa jazdy warszawa - cena »

  Nasza szkoła jazdy świadczy usługi szkoleniowe w zakresie kursów na prawo jazdy kat. B w Warszawie. Oferowane szkolenia sązawsze w niskiej cenie, co nie oznacza, że samo szkolenie prowadzone jest w sposób nierzetelny. By uzyskać tani kurs na prawo jazdy, biuro naszego osk, czynne jest raz w tygodniu, a wszelkie sprawy związane ze szkoleniem kursanci mogą załatwiać mailowo, lub telefonicznie z pracownikiem biurowym naszego ośrodka szkolenia kierowców. Część teroetyczna szkolenia najczęściej organizowana jest w systemie weekendowym, co spotka sięz aprobatą naszych kursantów z uwagi na potrzebę mniejszej liczby wizyt na zajęciach, za to jednak w większej ilości godzin jednorazowo. Zajęcia z praktycznej nauki jazdy prowadzą instruktorzy posiadający odpowiedni uprawnienia do wykonywania tego zawodu, samochodami szkoleniowymi przystosowanymi do prowadzenia nauki jazdy. Wśród naszych instruktorów, mamy instruktora posiadającego ukończony kurs na egzaminatorów państwowych prawa jazdy.
  Jazdy praktyczne staramy sięumawiać w taki spsoób, by większość czasu spędzona na jazdach odbywała się w rejonach warszawskich word-ów na Odlewniczej, Radarowej, czy Powstańców, tam gdzie nasz kursant będzie zamierzał zdawać egzamin państwowy praktyczny.

  Data dodania: 03 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badania psychotechniczne, psychotechnika Warszawa »

  Nasza pracownia test oferuje dla Państwa pełen zakres badań i szkoleń z zakresu psychotechniki w tym badania psychotechniczne, kurs taxi, szkolenia okresowe dla kierowców, certyfikat kompetencji kierowców, kwalifikację wstępną, oraz przyspieszoną. Wszystkie kursy i szkolenia odbywają się w Warszawie. Gwarantujemy pełny zakres szkoleń i materiałów potrzebnych, aby zdać egzaminy, oraz odnowić uprawnienia. Serdecznie zapraszamy wszystkich kierowców, również z całej polski i województwa mazowieckiego. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny szkoleń i kursów, oraz bardzo dużą ilość terminów szkoleń.Posiadamy wieloletnie doświadczenie, oraz tysiące zadowolonych kursantów.Oferujemy kompleksowe usługi – możesz odbyć u nas szkolenie, wykonać na miejscu niezbędne badania, a my dodatkowo w twoim imieniu zajmiemy się niezbędną dokumentacją.Oferujemy takie usługi jak: kurs taxi, psychotechnika, badania kierowców, badania psychotechniczne, czy szkolenie okresowe kierowców. Działamy w mieście Warszawa oraz w Toruniu, Płocku i Białymstoku.Podchodzimy elastycznie do potrzeb naszych klientów – terminy kursów, miejsce wykonywania, ceny – możemy o tym rozmawiać.Jesteśmy profesjonalni – chcemy żeby nasi klienci szybko, skutecznie i w przyjaznych warunkach zdobywali u nas nowe kwalifikacje zawodowe oraz wykonywali badania. Widniejemy w rejestrze instytucji szkoleniowych prowadzonym przez WUP w Warszawie.Serdecznie zapraszamy na badania psychotechniczne w Warszawie.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.oskaurinko.pl - prawo jazdy Warszawa »

  Słyszysz od znajomych, że podchodzili do egzaminu na prawo jazdy Warszawa kilka, jeśli nie kilkanaście razy? Sam wobec tego obawiasz się długiej przeprawy z koniecznością zdobycia tego uprawnienia. Boisz się wydania dużej sumy pieniędzy na opłatę za kolejną możliwość zdawania. A wystarczy wybrać rzetelną szkołę jazy, która przygotuje cię w sposób kompleksowy. Nauka jazdy Warszawa to cała masa różnych szkół, ale nie warto wybierać pierwszej lepszej. Istotne znaczenie mają opinie dotychczasowych kursantów. Stamtąd dowiesz się w jaki sposób odbywają się kursy, czy godziny poświęcone na praktyczną naukę jazdy są warte swojej ceny. Nie musisz się obawiać, że są to informacje reklamowe, bo opinie uczniów danej szkoły są rzetelne i niezależne.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »