Podkategoria: Stacja Kontroli Pojazdów - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Stacja Kontroli Pojazdów Podkategoria: Stacja Kontroli Pojazdów

 • Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa »

  Jesteśmy jedną z najbardziej prężnie działających firm w zakresie wykonywania badań technicznych. Na rynku Warszawskim istniejemy od 2005 roku co sprawia, że kilkuletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Zatrudniając rzetelnych i wiarygodnych specjalistów o wysokich kwalifikacjach zawsze zachowujemy najwyższe standardy obsługi. Motoryzacja to ich pasja, dzięki czemu stale poszerzają swoją wiedzę w zakresie wykonywania badań technicznych jak i służą doradztwem w interpretacji prawa w niniejszej dziedzinie. Poszczególne czynności jakie wykonują diagności w trakcie badania technicznego zgodne są Dz.U. nr 0 poz. 996 z dn. 07.09.2012 obowiązującym od dn. 08.10.2012r. a wykonywane badania techniczne rejestrowane są w systemie elektronicznym.
  Satysfakcja klientów to absolutny priorytet naszej firmy. Dbamy o indywidualne podejście zapewniając jednocześnie fachowe usługi. Serdecznie zapraszamy do naszej stacji kontroli pojazdów położonej na warszawskim Mokotowie; jednocześnie dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie i sympatię, które nas zobowiązuje. Wierzymy w dalszą współpracę z Państwem.

  Data dodania: 03 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa Ursynów »

  Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa Ursynów to jedna z placówek prężnie działającej firmy przeprowadzającej przeglądy techniczne pojazdów na warszawskim rynku.

  Pragnąc spełnić oczekiwania mieszkańcom i kierowców samochodów, postanowiliśmy otworzyć nową stację na warszawskim Ursynowi przy ulicy Puławskiej 427.

  Stacja diagnostyczna posiada sprzęt diagnostyczny najwyższej jakości . Dodatkowo wszystkie badania wykonywane są przez wyszkolony personel.

  Zachęcamy do korzystania z naszych usług w naszej nowej siedziby. Równocześnie dziękujemy za zaufanie i sympatię wszystkim naszym Klientom.

  Data dodania: 03 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pompy wspomagania »

  Firma Tomag z Dąbrowy Górniczej oferuje m.in. pompy wspomagania układu kierowniczego do aut osobowych i dostawczych. Poza tym przedsiębiorstwo świadczy usługi serwisowe, w tym regeneracje przekładni kierowniczych. Zamówiony towar jest dostarczany na terenie Polski w ciągu doby. Sprzedawane produkty są objęte roczną gwarancją.

  Data dodania: 13 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stacja Kontroli Pojazdów Łódź »

  Stacja kontroli pojazdów Łódź to podstawowa stacja diagnostyczna pojazdów. Od pierwszych dni działalności stawiamy na rozwój, w efekcie czego efektywność firmy sukcesywnie się powiększa. Najważniejszym zadaniem SKP Łódź jest przeprowadzenaie badań technicznych pojazdów, jak również nauczanie kierowców w zakresie przewożenia rzeczy i transportu towarów szkodliwych (ADR).
  Do kompetencji stacji kontroli pojazdów należy opieka nad stanem techniczny pojazdów poruszających się po ulicach, zgodnie z Dz.U. 2012 poz 996 Rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 26 czerwca 2012 w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych pojazdów oraz wzorów dokumentów stosowanych przy tych badaniach.
  Serdecznie zapraszamy i równocześnie dziękujemy naszym klientom za zaufanie i sympatię. Wierzymy w dalszą współpracę z Państwem, stale doskonalimy się i szkolimy, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie.

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Warsztat samochodowy TransGum w Krakowie »

  Warsztat samochodowy TransGum zaprasza wszystkich kierowców z woj. Małopolskiego do skorzystania z profesjonalnego serwisu samochodowego w Krakowie. Nowoczesny warsztat samochodowy z wykształconym personelem i doświadczonymi mechanikami wielokrotnie naprawiał usterki, przy których konkurencja rozkładała ręce. Jeżeli chcą Państwo mieć pewność dobrze wykonanej usługi, zapraszamy do warsztatu samochodowego TransGum. W krakowiskim warsztacie samochodowym oferujemy usługi: wulkanizacja, sprzedaż opon samochodowych i motocyklowych, prostowanie felg, wymiana opon, doważanie kół samochodowych, wulkanizacja taśm transporterowych. Zaufaj profesjonalnemu warsztatowi samochodowemu w Krakowie.

  Data dodania: 13 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa Ursus, Piastów, Pruszków »

  Stacja kontroli Ursus zaprasza na kompleksowe badania diagnostyczne i profesjonalne przeglądy rejestracyjne właścicieli pojazdów: motocykli, samochodów osobowych i ciężarowych, pojazdów zabytkowych, autobusów, ciągników a także przyczep. Stacja dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym a doświadczeni pracownicy gwarantują kompetentne i profesjonalne badania pojazdów.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa Wola »

  Stacja kontroli Wola oferuje szeroki zakres usług m.in. badań technicznych pojazdów w tym badania diagnostyczne, badania pojazdów z utraconym dowodem rejestracyjnym, badania pojazdów uprzywilejowanych, „L” oraz taxi, nabijanie numerów VIN, kontrola pojazdów przystosowanych do ciągnięcia przyczep i wiele innych.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa Śródmieście »

  Usytuowana w centrum Warszawy Stacja kontroli Śródmieście prowadzi przeglądy rejestracyjne, techniczne oraz badania diagnostyczne pojazdów. Serwis zaprasza właścicieli aut, samochodów zabytkowych i uprzywilejowanych, ciągników oraz autobusów i ciężarówek do skorzystania z kompleksowych usług.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa Włochy »

  Stacja kontroli Włochy oferuje szeroki wachlarz usług diagnostycznych, w tym przeglądy rejestracyjne, przeglądy aut sprowadzanych z zagranicy, diagnostyka aut powypadkowych. Stacja wykonuje przeglądy samochodów osobowych i ciężarowych, uprzywilejowanych i zabytkowych, ciągników, przyczep, autobusów i motocykli.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa Mokotów »

  Zapraszamy właścicieli samochodów, aut uprzywilejowanych i zabytkowych, ciężarowych, ciągników, motorów i przyczep do Stacji kontroli Mokotów. Wykwalifikowany personel przy użyciu nowoczesnych sprzętów wykona przegląd rejestracyjny, diagnostykę aut powypadkowych i sprowadzonych z zagranicy a także wiele innych usług.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stacja Kontroli Pojazdów Ochota »

  Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa Ochota to część prężnie rozwijającej się firmy wykonującej badania techniczne na warszawskim rynku.

  Wychodząc naprzeciw mieszkańcom i użytkownikom pojazdów otworzyliśmy nową siedzibę na warszawskiej Ochocie przy ulicy Białobrzeskiej 8/10.

  Stacja diagnostyczna wyposażona jest w doskonałe urządzenia kontrolne a wszelkie usługi przeprowadzane są przez wyszkolony personel.

  Cenimy czas naszych Klientów

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej siedziby. Jednocześnie dziękujemy za zaufanie i sympatię wszystkim naszym Klientom.

  Data dodania: 02 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • ISUZU – najlepsze samochody dostawcze i ciężarowe »

  Autoryzowany dealer ISUZU specjalizujący się w sprzedaży i serwisie samochodów dostawczych i ciężarowych. Wyróżnia się stylem, jakością oferowanych usług, dbałością o klienta oraz troską o najdrobniejsze detale zarówno na poziomie salonu, jak i serwisu. Samochody dostawcze i ciężarowe marki ISUZU są najlepiej sprzedawanymi autami w swojej klasie na ponad 25 rynkach, zaczynając od Japonii przez USA aż do Australii. Samochody ciężarowe i dostawcze gamy N i F oferowane są na ponad 164 rynkach. ISUZU jest światowym liderem w produkcji silników wysokoprężnych, w które wyposaża swoje samochody dostawcze i ciężarowe. Misją firmy jest projektowanie ekonomicznych i wydajnych jednostek napędowych. Przez dekady silniki Isuzu były używane na całym świecie do różnych zastosowań: od samochodów osobowych do ciężarówek, od maszyn budowlanych do statków i od dźwigów do agregatów prądotwórczych. Firma ISUZU swoje samochody dostawcze i ciężarowe wyposaża w projektowane i produkowane przez siebie silniki wysokoprężne. Pracują one również w samochodach osobowych i ciężarowych, autobusach, maszynach budowlanych i w wielu innych urządzeniach. O wysokim zaawansowaniu technicznym i jakości silników wysokoprężnych ISUZU świadczy fakt, że marka ISUZU jest obecnie największym na świecie producentem tych silników z roczną produkcją przekraczającą 878 tysięcy sztuk. ISUZU dostarcza swoje silniki Diesla również do wielu innych europejskich, amerykańskich i japońskich producentów.

  Data dodania: 04 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa Grochów »

  Nasza firma jako pierwsza w warszawie dysponuje najnowszym urządzenie pracującym w systemie 3D do pomiaru geometrio kół firmy BEISSBARTH. Urządzenie to daje możliwość bardzo dokładnego pomiaru zawieszenia pojazdu. Przed przystąpienie do pomiaru geometrii kół, każdy pojazd podawany jest kontroli zawieszania w celu wyeliminowania luzów w pojeździe na urządzeniu diagnostycznym firmy MAHA.

  Data dodania: 04 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stacja Kontroli Pojazdów paMOTex Pabianice »

  Nasza Stacja jest nowo powstałym obiektem wyposażonym w najnowszą linię diagnostyczną. Przeprowadzamy badania techniczne pojazdów, w tym okresowe obowiązkowe przeglądy techniczne samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t oraz ciągników rolniczych do 3,5 t, motorowerów i motocykli; pojazdów zasilanych gazem oraz pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak i TAXI i pojazdów do nauki jazdy.

  Data dodania: 12 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Autostrada A4 - Jan Góra Bochnia »

  Pomoc drogowa "ASSISTANCE" z Bochni świadczy kompleksowe usługi, w różnych przypadkach losowych na drodze. Firmanzapewnia pomocą drogową na odcinku Autostrady A4 pomiędzy Bochnią i Brzeskiem. Nasza firma posiada specjalistyczny sprzęt do wyciągania pojazdów z rowównniezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Pomoc drogowa to z pewnością holowanie pojazdów ale i także pomoc w sytuacjach nawaryjnych jak brak paliwa, drobne usterki które mogą przydarzyć się każdemu kierowcy. Zapewniamy również holowanie maszyn, sprzętu budowlanego i wózków widłowych.nProwadzimy współpracę z mechanikami samochodowymi, lakiernikami z Bochni. W przypadku usterki pojazdu na wskutek kolizji możemy zająć się także naprawą nśrodka transportu. Nasza firma poza główną działalnością jaką jest pomoc drogowa, holowanie mamy w swoim wyposażeniu serwis samochodowy.nW naszym punkcie znajduję się nowoczesny sprzęt służący do diagnozowania problemów mechanicznych. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi nna terenie naszego kraju oraz zagranicy.

  Data dodania: 05 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Niezależny serwis samochodów osobowych i dostawczych w Ursusie »

  Szukasz zaufanego serwisu pogwarancyjnego dla Twojego auta?
  Miałeś wypadek i chcesz przywrócić swój samochód do stanu oryginalnego?
  Potrzebujesz auta zastępczego na czas naprawy? Nie masz jak dostarczyć do nas swojego samochodu?
  Odwiedź już dziś naszą stronę i umów się na naprawę. Do większości napraw auto zastępcze dostaniesz gratis, a jak będziesz mieć ochotę, to odbierzemy Twoje auto ze wskazanej lokalizacji.

  W naszej ofercie:
  - przeglądy okresowe
  - naprawy układu hamulcowego
  - naprawy układu kierowniczego
  - zawieszenia
  - naprawy silnika i skrzyni biegów
  - alternatory, rozruszniki, elektryka
  - diagnostyka komputerowa
  - serwis blacharko-lakierniczy
  - serwis klimatyzacji
  - wymiana opon.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mctu.pl - terapia uzależnień »

  Grono naszych specjalistów nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, aby rzetelnie i profesjonalnie stanąć na straży Twojego zdrowia psychicznego. Zaufaj nam i daj sobie pomóc. W końcu to do Ciebie należy ten pierwszy, najważniejszy krok. Zgłoś się do nas już dziś i daj odpocząć swoim nerwom.

  Data dodania: 11 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przegląd Samochodów Warszawa »

  Auto Blak mieści się w Warszawie. Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów VW Skoda Seat oraz innych marek. Zapraszamy do powierzenia nam swojego samochodu, oferujemy auta zastępcze, ubezpieczenia, obsługa flot samochodowych. Autoryzowane serwisy ASO Auto Blak znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzanie pojazdu - mobilekspert.pl »

  Mobilekspert to ogólnopolska sieć ekspertów motoryzacyjnych, którzy są w stanie skontrolować, sprawdzić i ocenić stan faktyczny pojazdu. W naszej ofercie znajduje się ocena karoserii, kompletnej dokumentacji, komory silnika, wnętrza pojazdu i całej reszty.

  Data dodania: 31 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Http://skp.pl/ »

  Zachęcamy do wejścia na serwis SKP.PL - wysokiej klasy internetowe zestawienie najlepszej jakości stacji kontroli pojazdów. Wszelkie ujmowane w naszym rankingu punkty usługowe odznaczają się solidnością działania, co poświadczone zostało przeprowadzoną przez nas szczegółową weryfikacją. Na bieżąco monitorujemy, co nowego pojawia się w branży motoryzacyjnej i w konsekwencji tego systematycznie rozwijamy zakres świadczonych usług, rozbudowując system o kolejne warte rekomendacji placówki.

  Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stacja Kontroli Pojazdów

Stacja Kontroli Pojazdów - nowa strona:

Adres: