Najnowsze strony w katalogu - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Najnowsze strony w katalogu Top 20 najnowszych stron w katalogu:

 • KamlegIT - firma informatyczna »

  kamlegIT - jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą w branży IT na terenie całej Polski. Nasz oddział główny mieści się w Rzeszowie. Nasze działania opieramy na trzech najważniejszych wartościach: doświadczeniu, innowacyjności, skuteczności. Oferujemy kompleksowe wsparcie oraz rozwiązania informatyczne dla firm z większości sektorów gospodarczych.Nasz oferta zawiera:-outsourcing IT- stała, kompleksowa opieka informatyczna,
  -kompleksowe usługi internetowe, projektowanie stron internetowych, skuteczny e-marketing pozycjonowanie, utrzymanie domen i serwerów,-oprogramowanie wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem- profesjonalne doradztwo sprzedaż, migracja danych, wdrożenia,-skuteczne wsparcie podczas utraty danych, profesjonalne usługi odzyskiwania danych,-serwis komputerowy. W codziennej pracy każdego klienta traktujemy indywidualnie, w sposób szybki i skuteczny reagujemy na potrzeby i oczekiwania klientów. Charakteryzujemy się wysoko wykwalifikowaną kadrą ambitnych pracowników, którzy w sposób profesjonalny potrafią zorganizować obsługę procesów biznesowych. kamlegIT jako innowacyjny partner dostarcza całościowych rozwiązań informatycznych, które ułatwiają codzienną pracę.Misją firmy kamlegIT jest dostarczanie profesjonalnych nowoczesnych rozwiązań i usług informatycznych dla Polskich firm celem zwiększenia wartości ich biznesowych działań oraz dynamicznego rozwoju.Zaufaj profesjonalistom i już dziś skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sygnety męskie Pektorał Grawerowanie herbów Produkcja biżuterii »

  Fabryka biżuterii to specjaliści z branży jubilerskiej.

  Marzysz o wyjątkowym pierścionku zaręczynowym, albo o obrączkach ślubnych, których nie ma nikt inny?

  W tym wyjątkowym sklepie jubilerskim zaprojektujesz i wykonasz: pektorał, sygnet, sygnety męskie, pektorały, obrączki ślubne, złote obrączki oraz : naszyjnik złoty, naszyjniki złote. Z pasją oddajemy się swojej profesji, sprawiamy, że każdy wyprodukowany przez nas wyrób jest unikalny, ocechowany i wyjątkowy. Projektowana przez nas biżuteria jest najwyyższych lotów i niepowtarzalna - wyjątkowa. Wykonywana z najlepszych kruszczów, ze złota, ze srebra. Wykonujemy wyroby ze złota żółtego, z białego złota.. Z brylantami, z diamentami. Różnorodnosć kolorów kamieni szlachetnych takich jak rubin, szmaragd, szafir, topaz, brylant sprawia, ze możemy poszczycić ię wyrobami, które zachwycają najbardziej wysublimowane gusta. Nasze naszyjniki złote wykonywane są przez mistrzów złotnictwa z ponad 30 letnim stażem pracy. Każdy wykonany wyrób przechodzi surowe testy jakości odraz odporności. Biżuteria pozbawiona jest alergenów typu nikiel. Jest w pełni bezpieczna i w pełni szlachetna - z wieczystą gwarancją.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mały Format - pokoje dla dzieci »

  Mały Format jest firmą, która zajmuje się głównie projektowaniem wnętrz dla dzieci. Jej główną koncepcją jest aranżowanie przestrzeni, harmonijnych z resztą mieszkania, tam gdzie dzieciak będzie bezpieczny oraz pozytywnie się rozwijał. Wielki punkt Mały Format kładzie na aranżowaniu pomieszczeń, gdzie odkrywczość dziecięca będzie komplementarnie pobudzana wyjątkowym miejscem z pomysłowym potencjałem. Pokoje dziecięce, są nagminnie zapominane w trakcie większych remontów wnętrz, dlatego Mały Format zabiega o przywrócenie należnego ich obszaru w domowych wnętrzach. Pokoje dla rodzeństwa to główna praca dla twórców Małego Formatu. Aranżowanie wnętrz dla dzieci, jest ścisłe z różnokierunkowo rozumianym wnętrzem, od persony po miejsce domu. Istotny jest mały osobnik, wraz ze całościowymi swoimi potrzebami, które ma w sobie. Dziecięcy świat sprzyja oryginalnym projektom wnętrz dla dzieci, w których pomysłowość może znaleźć swoje rzeczywiste podłoże do kreacji. Mały Format ceni wyzwania, również wychodzące poza szablonowe projektowanie pokoi dla dziewczynki czy tez pokoi dla chłopca. Szuka dużo miejsc inspiracji do aranżowania oraz doskonalenia kreatywnych potencjałów w aranżacji wnętrz dla dzieci.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • HSK Ledy - Oświetlenie led »

  Oświetlenie led małopolskiej firmy HSK Ledy to świetny wzorzec wśród dużej oferty oświetleniowej na dzisiejszym rynku. Producenci led wskazują szerokie możliwości dekoratorskie przy wykorzystaniu listew ledowych, a także oferują żarówki led. Wykorzystane w odpowiedni sposób z odpowiednią ilością lumenów zdołają super zastąpić tradycyjne żarówki. Wiele osób zmienia dziś tradycyjne oświetlenie halogenowe na żarówki ledowe. To doskonały wzorzec oświetlenia energooszczędnego.
  Oświetlenie led świetnie realizuje się nie tylko w domach, ale jako świetna alternatywa dla oświetlenia przemysłowego, biur, hal, czy też oświetlenia ulicznego. Pośród oryginalnych przykładów opraw led wykorzystanych przy oświetleniu biur, stanowisk roboczych, ciągów komunikacyjnych są panele led. Warto bliżej zobaczyć bogatą ofertę HSK Ledy i zastanowić się jakie są lepsze zamienniki, które w dużo dalszej perspektywie odciążą nasz portfel.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Trawa Tomasza - trawa z rolki »

  Krakowska firma Trawa Tomasza trudni się rzetelnie ogrodami na obszarze małopolski i śląska od wielu lat. W głównej mierze zakładaniem i pielęgnacją trawników z rolki. Wymogi każdego gatunku trawnika podczas opieki są porównywalne, ale zdecydowanie nieduży udział trudu będzie przy pielęgnacji trawnika z rolki.
  Podstawowe praktyki, które pozwolą nam długo utrzymać szczególny wygląd trawy to należyte; nawodnienie trawnika, regularne koszenie i nawożenie i odchwaszczanie .
  Nawodnienie trawnika, potrzeba regularnie konfrontować z bieżącymi prognozami pogodowymi. Jego dawki muszą być regulowane prze specjalne systemy nawadniające, które pomagają na dobieranie wody adekwatnie do danej temperatury.
  Regularne koszenie, konieczne jest przynajmniej raz w tygodniu.
  Zaś nawożenie i odchwaszczanie potrzebne jest przy stosowaniu odpowiednich specyfików do nawożenia, a także oprysków grzybobójczych. Potrzeba nie zapominać o grabieniu starych liści, które zalegają trawnik.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Udrażnianie kanalizacji - udrażnianie rur »

  Instalacja kanalizacyjna jak każda instalacja może czasem ulec awarii. Rury wodociągowe pękają, podobnie rzecz się ma z rurami od centralnego ogrzewania. Nic nie jest dane raz na zawsze. Kanalizacja może nie pęknie, ale potrafi się zapchać. Często w takiej sytuacji w sukurs idzie nam "Kret", albo inny środek do udrażniania kanalizacji. Potem różne bywają tego następstwa. Od przepchania rury kanalizacyjne, po całkowite zapchanie, a wręcz pojawieniem się skamieliny "Kreta" w rurze. Dzieje się tak dlatego, że czasem po prostu kamienieje. Zamiast tego wystarczyło kupić zwykłą żmijkę hydrauliczną i za jej pomocą udrożnić rury. Oczywiście jeśli awaria dotknęła toaletę, kręcenie sprężyną w sedesie oznacza jedynie rusy na jego powierzchni. W sytuacji zapchania toalety należy odkręcić śruby mocujące sedes i udrożnić go. Natomiast jeśli chodzi o udrażnianie tak zwanych niskich brodzików, czyli bez możliwości fizycznego dostania się do syfonu brodzika to zaleca się nie stosowanie żadnej chemii, gdyż może ona uszkodzić harmonijkowe połączenie syfony z rurą kanalizacyjną, oczywiście w przypadku gdyby taka została zamontowana w tym miejscu. Dodatkowo jest problem z określeniem, czy właśnie taka harmonijka nie została zainstalowana, bo nie można zajrzeć pod brodzik. Nasza firma posługuje się skuteczną i bezpieczną metodą udrażniania kanalizacji. Działamy w Warszawie i w podwarszawskich miejscowościach. Dzięki naszym usługom będziesz miał problem z głowy.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Laguel.pl - Klinika medycyny estetycznej »

  LA GUEL Clinic & Spa zaprasza wszystkich, którzy chcą poczuć się piękniej. Nasza placówka wyposażona jest w najnowocześniejsze urządzenia medyczne i kosmetyczne. Zatrudniamy profesjonalny, doświadczony personel, a nasza oferta obejmuje przede wszystkim usługi kosmetyczne, bezinwazyjne zabiegi wyszczuplające, jak również i cały szereg zabiegów medycyny estetycznej.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychotesty Kielce »

  Prywatna praktyka psychologiczna z zakresu medycyny pracy oraz psychologii transportu świadczy badania psychologiczne kierowców oraz badania psychotechniczne do pracy w różnych zawodach wymagających szczególnej sprawności. Oferta obejmuje psychotesty kierowców różnych kategorii, kandydatów na kierowców, operatorów maszyn i urządzeń jak wózki widłowe. Badania przeprowadzane są także dla kierowców, którzy utracili prawo jazdy.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Owczarek Niemiecki - Owczarki-niemieckie.com.pl »

  Strona www.owczarki-niemieckie.com.pl to strona dedykowana owczarkom niemieckim oraz owczarkom niemieckim długowłosym. Te psy są bardzo oddane swoim właścicielom, przyjazne, łatwo się je układa oraz tresuje, należy im zapewnić dobre odżywianie oraz profesjonalną tresurę, a przez wiele lat pies będzie prawdziwym przyjacielem. Na stronie internetowej opisane są także inne rasy psów – nowofunlandy, mopsy, dalmatyńczyki, malamuty, chow-chow oraz wiele innych wyjątkowych ras, które zasługują na poznanie. Dzięki stronom takim, jak ta można poznać rasy psów takich, jak owczarki, duże i wyjątkowo silne, piękne i o dobrych charakterach. Rekomendujemy tę stronę internetową jako znakomite źródło informacji o psach z wyjątkowymi cechami charakteru. W tych psach drzemie spory potencjał, który warto poznać w pełni.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa muzyczna imprez i eventów - WM-DJS.pl »

  Na co dzień słuchasz dobrej muzy i w trakcie Twojego wesela też chcesz mieć do czynienia z czymś wyjątkowym? Serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy zgranym duetem, który ma doświadczenie w rozkręcaniu imprez. Gramy nie tylko na weselach i zapewniamy moc atrakcji. Więcej informacji na stronie wm-djs.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Świnoujskie Forum Dyskusyjne 44 Wysp »

  Forum Świnoujście - forum powstało z myślą o naszych mieszkańcach jak również ludzi z miastem związanym.
  Na forum dyskutować można na temat wydarzeń w mieście, ciekawych miejsc i okolic, nowych inwestycji i wieści z budowy, pracodawców, restauracji, barów, klubów, dyskotek, siłowni, lekarzy, sklepów. Dział z bezpłatnymi ogłoszeniami lokalnymi - kupno, sprzedaż zamiana, nieruchomości, usługi, noclegi, wspólne przejazdy. Znajduje się również dział dla turystów - Okiem turystów.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Translator.pl - tłumacz przysięgły Gdańsk »

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą moich usług wykonywania tłumaczeń przysięgłych. Mam wieloletnie doświadczenie i szeroki zakres wiedzy, którą zdobywałam między innymi w Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych. Świadczę usługi dla osób indywidualnych oraz klientów biznesowych, z którymi chętnie nawiązuję stałą współpracę. Moim zleceniodawcom gwarantuję konkurencyjne ceny oraz satysfakcję.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stroje do triathlonu »

  Wybierając się na triathlon, musisz oprócz formy zaopatrzyć się w odpowiedni strój, który zabezpieczy Twoje ciało m.in. przed wychłodzeniem. Sklep triathlonowy Tricentre oferuje rękawiczki neoprenowe, pianki do triathlonu oraz spodenki neoprenowe do pływania. W Tricentre możesz również wypożyczyć sprzęt. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Twojmedyk.pl »

  Chcesz wiedzieć, czy warto jest sprawdzać informacje zdrowotne w sieci? Na pewno najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z takich portali internetowych, które mogą się okazać niesamowicie atrakcyjne, a jednocześnie rzetelne. Na stronie twojmedyk znajdziesz bardzo dobrze posegregowane informacje, które na pewno będą budzić twoje zainteresowanie. Koniecznie wybierz właśnie takie rozwiązania by przekonać się, w jak skuteczny i prosty sposób można poradzić sobie z wyborem sprawdzonych rozwiązań medycznych dla siebie.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe PLUS - tanie biuro rachunkowe katowice »

  Rachunkowe biuro PLUS - rzetelne, a zarazem tanie biuro rachunkowe z siedzibą w Katowicach, dzielnica Zarzecze. Świadczymy usługi firmom z miast takich jak: Katowice, Tychy oraz Mikołów.
  Biuro rachunkowe Zarzecze Zapewnia pełną obsługę księgową podmiotów gospodarczych ze wszystkich branż. Mamy do zaoferowania m.in. prowadzenie ksiąg handlowych, rozliczeń podatkowych oraz kadr i płac.
  Gwarantujemy poufność, najlepsze praktyki księgowe oraz przyjazną atmosferę współpracy i przystępne ceny. Dajemy gwarancję bezpieczeństwa, biorąc ciężar odpowiedzialności za świadczone usługi, ale posiadamy w związku z tym polisę OC z tytułu wykonywanych usług.
  Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z naszą ofertą biura rachunkowego (http://biurorachunkoweplus.katowice.pl).

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Reklama - STUDIOPRINTER »

  Chcesz mieć reklamę swojej firmy? Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy Studio Printer – Producent Reklam na naszej stronie internetowej : http:/studioprinter.pl/ . Siedziba znajduje się pod adresami : ul. M. Reja 92/1c Wrocław, 50-343, ul. Stawowa 18c Wisznia Mała, 55-114 Żmigródek 96 Żmigród, 55-140. Można się z nami skontaktować przez formularz kontaktowy na stronie, email : biuro@studioprinter.pl, studioprinter@onet.pl bądź telefonicznie : 71/ 725 35 77, 606 978 798.
  Zapraszamy Serdecznie !

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lasonfotografia.pl »

  Szukasz fotografa ślubnego? Odwiedź koniecznie Lasonfotografia, pracownię, która jest gwarancją zadowolenia każdego klienta. To zasługa przede wszystkim dużego bagażu doświadczenia, a także nowoczesnych sprzętów opatrzonych marką najlepszych producentów które w ostateczności przekładają się na najwyższą jakość wykonanych fotografii. Ponadto jesteśmy gwarancją kompleksowej obsługi jak i fachowego doradztwa.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie dywanów Zielona góra - www.karcherzielonagora.pl »

  Specjalizujemy się w naszej firmie realizowaniem zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług dotyczących wykonywania między innymi prania dywanów czy wykładzin. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie poszczególnych usług na terenie Zielonej Góry a także w okolicznych miejscowościach, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie poszczególnych usług z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu marki Karcher.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ptaszki dewniane »

  Sklep Dom Sztuki Ludowej Warszawa czyli znakomite rękodzieło w jednym miejscu. U nas znajdziecie wszystko co najlepsze. Polska sztuka ludowa dla każdego. Między innymi rzeźba ludowa, haft ludowy, zabawki ludowe. Znakomicie przygotowane bombki szklane, do tego koronka koniakowska czy też ceramika z Bolesławca. Jeżeli chcecie zatem sięgać po idealne rozwiązania w tym zakresie, szukacie czegoś konkretnego, to polecamy wam nasz Sklep Dom Sztuki Ludowej Warszawa

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Domki na Mazurach nad jeziorem »

  Nasze domki letniskowe na Mazurach są położone w otulinie lasów Puszczy Ramudzkiej, tuż u brzegów Jeziora Plusznego we wsi Pluski. Każdy z domków posiada trzy sypialnie gotowe na nocleg dla 6 osób, przestronny salon z aneksem kuchennym oraz łazienką. W każdym z domków znajduje się balkon z widokiem na jezioro oraz zadaszony taras. Dla naszych gości przygotowaliśmy pomosty nad jeziorem przy którym czekają łódki oraz kajaki. Jezioro Pluszne, to jedno z największych jezior Pojezierza Olsztyńskiego - jego powierzchnia to prawie 1000 hektarów. Jest ono niezwykle malowniczo położone. Jego wody są czyste, a na całym obszarze obowiązuje strefa ciszy. Pluski to mała osada rybacka leżąca na pograniczu Warmii i Mazur. We wsi znajdziecie Państwo ofertę gastronomiczną; są restauracje, bar oraz smażalnia ryb. Znajdują się tutaj również sklepy wielobranżowe z podstawowymi artykułami. Położenie naszych domków stanowi idealną bazę na wypady w najbliższą okolicę Warmii, i dalej - na Mazury. Do stolicy regionu Olsztyna jest zaledwie 25 kilometrów: miasto w okresie wakacyjnym tętni życiem; odbywa się tu szereg wydarzeń artystycznych i kulturalnych. Od niedawna na turystów czeka oddalony o 50 kilometrów od naszego ośrodka wczasowego port lotniczy Olsztyn - Mazury. W razie potrzeby możemy zorganizować transfer. Zapraszamy serdecznie rodziny, grupy przyjaciół, znajomych - tych wszystkich, którzy cenią sobie ciszę i urok natury. Nasze domki nad jeziorem są idealnym miejscem wypoczynku letniego.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »