Podkategoria: Ezoteryka - strona 4 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ezoteryka Podkategoria: Ezoteryka

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Wróżka Alicja - Wróżby Tarot Horoskop Online 24h »

  Każdego dnia czyta się przeróżne gazety. Poruszają one bardzo różnorodne tematyki. Jedne dotyczą sportu, inne zajmują się polityką a kolejne sprawami miłosnymi. Jednym z najpopularniejszych tematów w gazetach jest bez wątpienie temat ludzkiego losu. Wiele czasopism bardzo obszernie rozpisuje się na ten temat. Często wiele gazet na łamach swoich stron próbuje przewidzieć przyszłość czytelników. Taka metoda jest jednak mało skuteczna - gazety czynią to tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Dużo lepiej przewidywanie przyszłości wykona dobra wróżka. Jest to najlepszy oraz najszybszy sposób na poznanie tego, co kogoś czeka w jego przyszłości. Wizyta u takiej osoby trwa bowiem bardzo krótko a jej skuteczność jest bardzo duża. Najlepsze wróżki oferują wiele metod wróżenia a także w ramach ich oferty dostępny jest horoskop. Każda osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z usług takiej profesjonalistki będzie mogła poznać swoją najbliższą przyszłość i odpowiednio przygotować się na jej nadejście, które jest przecież nie nieuniknione.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pro Astro - astrologia biznesu i profesjonalny horoskop sukcesu »

  Pro Astro ma na celu przybliżenie zasad współczesnej astrologii, w tym także astropedagogiki i astrologii biznesu.nZnajdziesz tutaj informacje o astrologii profesjonalnej i horoskopach obliczanych na podstawie daty, godziny oraz miejsca urodzenia.nW Czytelni przeczytasz interesujące artykuły na temat horoskopu urodzeniowego, sukcesu, biznesu, astropedagogiki i wielu innych dziedzin astrologii. nMożesz także zamówić profesjonalną interpretację horoskopu dla siebie, swojej rodziny, dziecka, partnera, swojej firmy, zaplanować karierę, wyznaczyć astrologicznie ważne daty w swoim życiu i określić predyspozycje zawodowe.nZapraszamy także do przesłania zdjęć do Bazy Ascendentów, odwiedzania Bloga oraz komentowania serwisu.nMamy nadzieję, że Pro Astro przyczyni się do Twojego osobistego rozwoju i sukcesu oraz, że znajdziesz tu dla siebie inspirujące treści i rozgościsz się tutaj na dobre. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja wróżek - wynajmij wróżkę na imprezę »

  Za naszym pośrednictwem wynajmiesz na swoją imprezę profesjonalne Wróżki z wieloletnim doświadczeniem. Impreza na Halloween czy Andrzejki nie może obyć się bez Wróżki ! Na innych imprezach również będą budziły zainteresowanie uczestników zabawy.Któż nie chciałby dowiedzieć się co go czeka w przyszłości ? Zatrudnij Wróżkę na swoją imprezę, zapewniamy niesamowite wrażenia !

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie wróżby na sms »

  Możesz mieć najlepsze wróżby na sms opracowane na podstawie kart tarota. Dowiedz się jak wielką moc kryją wróżby tarota. Chcesz wiedzieć co cię czeka w pracy albo w szkole? Chcesz wiedzieć czy dostaniesz awans albo zdasz ważny egzamin? A może ciekawi cię czy chłopak, który ci się podoba zaprosi cię wreszcie na randkę? Lub też czy twój wybranek wreszcie ci się oświadczy czy też będzie zwlekał z tym do końca świata? Napisz konkretne pytanie i poproś o odpowiedź wróżby tarota. Odpowiedź otrzymasz przygotowaną przez jedną z najskuteczniejszych wróżek w kraju jako wróżby na sms.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sylwia Jacewicz - Parapsycholog egzorcysta »

  Sylwia Jacewicz - parapsycholog i egzorcysta, oczyszcza osoby opętane duchami i demonami. Pomoże oczyścić domy, nieruchomości ze złych energii oraz bytów. Pomaga zdejmować klątwy oraz złe oko i odzyskać siły witalne i naturalną równowagę.

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Iluzjonista Maciej Kozłowski »

  Najwspanialsze pokazy magii, wyjątkowy kunszt iluzjonistyczny. Świetne uatrakcyjnienie imprez okolicznościowych i wyjazdów integracyjnych. Pozwól przenieść się w niepowtarzalny świat magii i iluzji, tworzący niezapomniany nastrój.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Feng Shui i astrologia chińska Ba Zi »

  Nazywam się Małgorzata Gałkowska-Błądek i jestem Mistrzem Feng Shui. Prowadzę konsultacje i szkolenia Feng Shui oraz astrologii chińskiej Ba Zi. Pomagam rozwiązywać problemy, zaprojektować przyjazne wnętrze czy ogród, podjąć ważne decyzje, opracowuję wskazówki dla logo i strony www.

  Na mojej stronie jest również baza artykułów na temat Feng Shui i innych powiązanych dziedzin; możesz poszerzyć swoją wiedzę o przydatne tematy.

  Poznaj tę wspaniałą wiedzę i spraw aby otoczenie wspierało Cię w Twoich dążeniach, zdrowiu i marzeniach. Ta starożytna wiedza powstała po to, aby nam pomagać żyć pełnią życia.

  Zapraszam serdecznie.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ad Perpetuitatem »

  Piszę o magii liczb, magii zjawisk, magii istot w moim codziennym życiu.
  Otoczona codziennością, przyjmuję ją taką jaka jest.

  Zafascynowana ezoteryką, magią i astrologia. Wiem czego chcę, do celu dochodzę szybkimi krokami.

  Nie znoszę bólu i cierpienia innych. Z życia wybieram to co dobre garściami, a problemy przetaczam przez młynek swych myśli.

  Stawiam wiele kropek i przecinków, nigdy jednak nie kończę zdań pytaniem.

  Z natury delikatna i subtelna stąpam po ziemi stanowczo.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop online »

  Jeżeli jesteś miłośnikiem horoskopów i znaków zodiaku, horoskop.sennik.biz to strona przygotowana z myślą właśnie o Tobie. Z nami poznasz swoją bliższą i dalszą przyszłość, dowiesz się, kiedy podejmować decyzje, jak kierować swoim życiem, aby czuć satysfakcję z każdego kolejnego dnia. Zajrzyj do nas już dzisiaj, a na pewno nie pożałujesz! Zapraszamy!

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adrian Kędzia - obrazy »

  Obrazy i rysunki polskiego artysty oraz tłumaczenia książek Austin Osman Spare.
  Dotarliśmy do jedynego ucznia legendarnego malarza Zdzisława Beksińskiego. Ta historia powinna trafić na ekrany lub na karty książki.

  Choć do Beksińskiego zgłaszało się wielu adeptów malarstwa z prośbą o praktykę, ten zawsze odmawiał. Mając takiego studenta jak Adrian Kędzia, nie potrzebował już innego. Pół wieku różnicy

  Spotkali się przypadkiem na wrocławskim rynku w 1988 r. Adrian miał wtedy sześć lat i postanowił zostać malarzem. – Na rynku siedziało kilku malarzy sprzedających obrazy turystom – wspomina Kędzia. – Podszedłem do jednego z portretami wykonanymi szkolnymi plakatówkami. Spytałem, co muszę zrobić, by malować tak jak on. Tym malarzem nie był Beksiński. Mistrz stał w tłumie gapiów, którzy z zainteresowaniem obserwowali butnego sześciolatka z teczką rysunków.

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Magia »

  Dzięki temu portalowi zawsze będziesz wiedzieć więcej o tym, co związane z tajemnicami świata, magią czy horoskopami. Znajdziesz tutaj sporo ciekawych informacji, które dotykają tych tematów, ale też i wielu innych, na przykład rozwoju duchowego, samouzdrawiania czy też szamanizmu lub Huny. Pisane u nas teksty mogą wciągnąć cię w fascynujący świat! Zapraszamy też do rejestrowania się na naszej stronie, dzięki czemu zyskasz możliwość poznania ciekawych ludzi.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • IMIONA DLA DZIECI - znaczenie imion »

  Baza imiona dla dzieci to wielka księga imion. Znaczenie imion, imieniny, pochodzenie imion - wszystko czego potrzeba żeby wybrać imię dla dziecka. Popularne imiona dla dziewczynek i modne imiona dla chłopców.

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop miesięczny »

  Karty tarot - ostatnimi czasy byłem u znajomych i jedna z osób była na maksa zaawansowana jeżeli chodzi o wróżenie i ezoterykę i zoczyła ze sobą karty tarot. Ongi gdzieś słyszałem o wróżbach z kart, ale zupełnie w to nie wierzyłem jak i również w zasadzie nigdy nie było okazji, żeby przeżyć takową wróżbę na polskiej skórze. Kilka ludzi wróżyło sobie podczas tego spotkania, w końcu jak i również przyszła kolej na mnie. Basia przetasowała karty Tarot, rozkładała je w pewien nie ekskluzywny dla mnie droga, prosiła o wyciągnięcie kilka kart i zadanie zapytania. Proces ten powtarzał się jeszcze kilkakrotnie jak i również ponownie i znów, a moje osłupienie wciąż rosło, że owe karty tarot wiedzą tak ful na temat mojej przeszłości. Po tejże imprezowej wróżbie postanowiłem, że wybiorę się do dotkliwej wróżki i zweryfikuje to co powiedziała mi moja partnerka Basia. Wróżka nieco w przeciwnym wypadku podeszła do sprawy, niewiele inaczej rozkładała karty tarot natomiast to co zaczęła mówić coraz gęściej pokrywało się z tym co słyszałem na uprzednio wspomnianej imprezie. Karty tarot sprokurowały, że nieco w przeciwnym wypadku patrzę na te wszystkie na miarę mi się ongi wydawało „zabobony” i dzisiaj moje podejście do wróżb jak i również ezoteryki zmieniło się jak i również zaczynam się przekonywać oprócz, że karty tarot mają wielką omnipotencję i moc.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy ezoteryczni »

  Masz problem? Szukasz rozwiązania? Skontaktuj się z doradcą ezoterycznym. Rozmowa z wróżką pomoże znaleźć drogę wyjścia z problemów. Miłość, partnerstwo, praca, pieniądze - nasi doradcy służą pomocą przez 24h.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alan Watts »

  Strona internetowa poświęcona twórczości i filozofii Alana Wattsa. Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji na temat publikacji autora, jego biografię oraz interesujące cytaty.
  Alan Watts przez ponad 40 lat swojej pracy zyskał reputację czołowego interpretatora filozofii Wschodu dla zachodnich odbiorców. Napisał ponad 25 książek oraz liczne artykuły dotyczące buddyzmu, tożsamości osobistej, religii i natury rzeczywistości. Nagrał również setki wykładów oraz audycji radiowych i telewizyjnych.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop 2013 »

  Jeśli interesuje cię co mówią gwiazdy na temat twojej najbliższej przyszłości to skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i sprawdź horoskop, który przygotowaliśmy dla ciebie. Dowiesz się wielu interesujących rzeczy na temat zdrowia, uczuć i spraw zawodowych. Otrzymane informacje mogą wpłynąć na całe twoje życie. Być może szczęście czeka tuż za rogiem, trzeba tylko je odnaleźć. Sprawdź horoskop i dopomóż szczęściu!

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka, tarot, karty anielskie, rytuały i zaklęcia »

  Wskazywaniem ludzkiej drogi za pomocą kart tarota i kart anielskich zajmujemy się już od wielu lat. Liczne podróże po świecie, nauczyły nas jak korzystać z wiedzy tajemnej, jak prawidłowo poprowadzić rytuały, aby niosły za sobą jak najwięcej korzyści dla Ciebie oraz Twoich bliskich.Pomagamy z potrzeby serca, a największą nagrodą są dla nas ludzie, których spotykamy przypadkiem po kilku miesiącach i szczerze dziękują za pomoc w przełomowym momencie ich życia.Jeśli i Ty chciałbyś, aby ktoś Ci podpowiedział co Cię czeka w najbliższym czasie, bądź wskazał właściwą drogę, zapewniając jednocześnie pełną dyskrecję i poszanowanie Twoich uczuć, zapraszam do kontaktu z wróżką Carrollą lub wróżbitą Pawłem.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Erozrywka - Mega dawka rozrywki, humoru dla każdego w każdej postaci! »

  Erozrywka.info - serwis gdzie otrzymacie dużą dawkę dowcipu i humoru. Ponadto znajdziecie tu najnowsze kabarety, skecze, gagi znanych polskich artystów sceny rozrywkowej. Każdy internauta ma także możliwość sprawdzenia interpretacji swojego snu oraz gry w najlepsze przeglądarkowe gierki! Z nami na pewno nie będziesz się nudził !

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak zwiekszyc wzrost »

  Strona poświęcona zagadnienu na temat jak zwiększyć wzrost u człowieka w późniejszym czasie niż normalny wzrost w trakcie dojrzewania.Po zapoznaniu się z treścią strony znajdziesz informacje jak urosnąć kilka centymetrów w krótszym lub dłuższym czasie.Wiek niema znaczenia, nie ważne czy masz 15 lat, 25 lat a nawet 40 i więcej! Każdy kto się chcę podjąć walki ze wzrostem może zacząć od tego programu.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka Oleandra - tarocistka, wróżka, doradca duchowy. »

  Wróżbiarstwo to dla mnie pasja, której poświęciłam niemal 40 lat życia.Jestem tarocistką z wieloletnim doświadczeniem, zajmuję się również doradztwem duchowym. Moja oferta uwzględnia odmienne potrzeby każdej osoby, która się do mnie zwraca. Obejmuje ona m.in. opracowywanie kompleksowych wróżb w oparciu o karty Tarota oraz runy,układanie indywidualnych horoskopów, odprawianie rytuałów, w tym miłosnych,oczyszczających i karmicznych oraz wróżenie i analiza osobowości na podstawie zdjęcia. Doradzam i pomagam każdemu, nawet w najtrudniejszych sprawach, gwarantując całkowitą anonimowość. Napisz do mnie, a odpowiem na każde twoje pytanie. Żaden list nie pozostanie bez odpowiedzi. Nie wahaj się. Nie ma takiego problemu, którego nie można rozwiązać, czasami tylko trzeba otworzyć się na pomoc.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ezoteryka

Ezoteryka - nowa strona:

Adres: