Fiksat.pl - Śmieszne fotki i filmiki - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Fiksat.pl - Śmieszne fotki i filmiki

Strona dla bardzo znudzonych lub szukających szybkiego rozluźnienia.Na Fiksat.pl znajdziesz najpopularniejsze śmieszne filmiki z sieci, oraz zdjęcia ludzi, którzy z pewnością powinni zatrudnić dobrego stylistę.

Szczegóły strony www.fiksat.pl:

Podlinkuj stronę www.fiksat.pl:

Fiksat.pl - Śmieszne fotki i filmiki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 37 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 137

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wystawy fotograficzne »

  Informator fotograficzny - nowinki ze świata foto, aktualności, wystawy foto, konkursy i warsztaty fotograficzne. Olbrzymia baza linków o fotografii, internetowa giełda fotograficzna, historia fotografii oraz biogramy fotografików polskich. Porady zakupowe. Przegląd fotografii w Polsce na świecie. Aktualna baza firm foto w Polsce. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wasze Wspomnienia - fotografia ślubna, okolicznościowa i na zlecenie »

  Wasze Wspomnienia - fotografia ślubna, okolicznościowa i na zlecenie. Fotograf: Grzegorz Ł. Jurczyk. Fo­to­gra­fią ślub­ną zaj­mu­ję się od 2008 roku. Dzia­łam na te­re­nie Wroc­ła­wia oraz w jego naj­bliż­szej oko­li­cy. W razie po­trze­by istnieje także moż­li­wość do­jaz­du w bar­dziej odle­głe miej­sca - nie tylko na Dolnym Śląsku. Ofer­ta obej­mu­je kla­sycz­ny re­por­taż ślub­ny, skła­da­ją­cy się m.in. z przy­go­to­wań, bło­go­sła­wień­stwa, uro­czys­toś­ci za­ślu­bin (w koś­cie­le lub USC), przy­ję­cia we­sel­ne­go oraz ple­ne­ru. Młoda Para sama de­cy­du­je, które z tych ele­men­tów chce wybrać. Przy­kła­do­wo: bło­go­sła­wień­stwo oraz uro­czys­tość za­ślu­bin. Po usta­le­niu szcze­gó­łów zle­ce­nia spo­rzą­dza­na jest umowa o dzieło, która do­kład­nie opi­suje współ­pra­cę Młodej Pary z fo­to­gra­fem. Przykładowe elementy oferty: * Przygotowania i błogosławieństwo (ok. 2-3 godziny). * Błogosławieństwo (bez przygotowań). * Uroczystość zaślubin (kościół lub USC). * Przyjęcie weselne (do północy - do oczepin). * Plener (ok. 2-3 godziny - może być innego dnia niż ślub). Dodatkowo: * Tradycyjny album w twardej oprawie (format zbliżony do A4) z ręcznie wklejanymi zdjęciami. Nie mniej niż 40 stronami ze zdjęciami w różnych formatach (nie mniejszym niż 10x15). * Fotoksiążka na fotopapierze w twardej oprawie (format zbliżony do A4) z nie mniej niż 40 stronami ze zdjęciami w różnych formatach. Płyta CD/DVD z wszystkimi zdjęciami poddanymi wstępnej obróbce graficznej - gratis

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Kraków »

  Ślub jest wyjątkową chwilą w naszym życiu, dlatego warto, aby wszystko zapięte było na ostatni guzik. Niezwykle ważną funkcję podczas tej uroczystości pełni fotograf ślubny Kraków, dzięki któremu owe wydarzenie zostanie upamiętnione. Nasza firma fotograficzna zapewnia wykonanie niesamowitych oraz doskonałych pod każdym względem zdjęć, które na pewno będą stanowić świetną pamiątkę, nawet po wielu latach ślubu. Naszym klientom oferujemy zdjęcia ślubne, które wykonane są w sposób profesjonalny, co możliwe jest nie tylko dzięki doświadczeniu, jakie posiadają nasi fotografowie, ale także dzięki ich pasji tworzenia.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Marcin Kaciuba - fotografia portretowa i reportażowa »

  Wielu ludzi chciało by robić to co kocha. Ja jestem jednym z tych szczęśliwców, którzy mogą spełniać się zawodowo we swojej pasji. Fotografia to coś bez czego nie mógłbym żyć, jest ona mi potrzebna jak tlen. Dlatego myślę, że jako fotograf mam czym się pochwalić. Zdjęcia tworzę z dbałością o szczegółu. Staram się żeby każdy był zadowolony. Fotografie wykonuje na terenie Myślenic i okolic. Tworzę reportaże z wydarzeń sportowych i kulturalnych, które później zamieszczam na blog. Jeśli są państwo zainteresowani ciekawymi fotografiami to zapraszam do obejrzenia mojej strony.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sigma DP1x »

  Czy nietypowa matryca i dość niepozorny aparat o klasycznych kształtach mogą robić równie dobre zdjęcia jak najnowocześniejsze aparaty cyfrowe, ścigające się na megapiksele i różne wodotryski technologiczne? Zajrzyj i sprawdź, jak idzie oswajanie cyfrowego dinozaura :-)

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studio fotograficzne »

  Not Studio to studio fotograficzne mieszczące się pod Warszawą w miejscowości Milanówek. Zapraszamy na sesje fotograficzne, sesje tematyczne. Wyjeżdżamy również w plener. Świadczymy usługi dla firm. Specjalizujemy się w fotografii produktowej Packshot, fotografii katalogowej. Zajmujemy się fotografią okolicznościową, ślubną. Zapraszamy serdecznie do współpracy osoby prywatne, firmy.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotoksiążka »

  Każda fotoksiążka jest wydrukowana cyfrowo na papierze satynowym (gramatura 140 g) na najnowszej maszynie poligraficznej Xerox DCP700. Taka fotoksiążka może mieć do 100 stron. Może posiadać do 400 zdjęć. Przy projektowaniu fotoksiążki niezastąpionym narzędziem jest fotoksiążka program - dla Państwa oddajemy do dyspozycji aż 3 różne, niesamowite, intuicyjne programy graficzne do projektowania fotoalbumów, fotoksiążek oraz fotoupominków. Każdy program jest o różnym stopniu trudności: Dg Xpress dla fotografa amatora, Dg Krafter oraz Event Maker dla profesjonalnych fotografów. Fotoksiążka zostanie w ciągu 2-3 dni roboczych profesjonalnie wydrukowana, oprawiona i wysłana pod adres podany w zamówieniu po niskiej i zachęcającej cenie. Jeżeli chciałbyś mieć wspaniałą pamiątkę ze ślubu idealna będzie fotoksiążka ślubna. Fotoksiążka ślubna oprawiona jest w twardą okładkę z papieru fotograficznego według własnego projektu lub z materiału introligatorskiego (eko-skóra, vinyl) w różnym kolorze. Fotoksiążka to nowatorski, tani i użytkowy upominek dla każdego na każdą okazję

  Data dodania: 18 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • FOTOBUDKA POLSKA Eventy – Wesela – Studniówki – Imprezy Firmowe »

  Fotobudka to doskonała atrakcja na Eventy – Wesela – Studniówki – Imprezy Firmowe – Urodziny. Jest urządzeniem dzięki któremu każda z imprez zostanie w pamięci na lata. Firma FOTOBUDKA POLSKA zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz wynajmem tych urządzenie nie tylko na rynku krajowym ale również europejskim.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Element Design - Web & Graphic Design. »

  Projektowanie stron www, sklepy internetowe, systemy blogowe, cms, pozycjonowanie stron www,optymalizcja stron www, facebook marketing SEO, grafika na potrzeby www, fotografia, fotografia ślubna, grafika, fotomanipulacje.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »