Podkategoria: Koncerty - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Koncerty Podkategoria: Koncerty

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Sklep djski - wszystko dla dj-ów »

  Nasza firma 4deejays Group istnieje na Polskim rynku od 1996 roku.Zajmujemy się sprzedażą urządzeń dla Djów, dyskotek, scen, klubów. Oferujemy także oświetlenie teatralne oraz dekoracyjne.W naszej ofercie znajdują się m.in.:• Miksery• Mikrofony• Końcówki mocy• Akcesoria Gramofonowe• Haki• Konsole• Kufry• Lasery• Skrzynie• Systemy i Igły• Żarówki• Gramofony• CD/MP3 odtwarzacze• Kejsy• Zestawy DJ• Efekty Ledowe• Głowice Ruchome• Procesory Dźwięku• Kontrolery Światła i Audion• Skanery Stroboskopy• Słuchawki• Statywy• Wyrzutnie Co2n• Maszyny do dymu i wiele innych. W roku 2000 założyliśmy profesjonalny sklep internetowy www.4deejays.pl - na sklepie znajdziesz naszą pełną gamę produktów z możliwością ich zamówienia Przywiązujemy ogromną wagę do jakości naszych produktów i satysfakcji naszych klientów. Ilość naszych produktów rośnie każdego tygodnia Nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne oferty, profesjonalną obsługę oraz doskonałą prezentację produktów. Wszystkie nasze produkty posiadają dwu letnią gwarancję, nasi technicy służą także pomocą nawet gdy zakończy się gwarancja. W razie pytań dzwoń pod:tel. fax (+48) 91 487 23 53ntel. (+48) 502 183 008nnŻyczymy udanych zakupów!!!Dane firmy:nn4deejays Group Dorota Szuścik ul. Santocka 20/3n71-083 Szczecin Nip PL 8512395968nBPH 14106000760000326001174240nnSiedziba firmy:nn4DEEJAYS GROUP ul. Santocka 20/3n71-083 Szczecin tel: (0048)091-487-2353ntel. 0502183008ntel. 0501705657

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bat-Cave.pl - Serwis Muzyczny - deathrock, batcave, gothic-punk »

  Serwis muzyczny zajmujący się głównie muzyką z kręgu post-punk, batcave, deathrock, coldwave, horror-punk, gothabilly, gothic-rock oraz darkwave, jak i muzyką z pogranicza tych gatunków Znajdziesz tu recenzje, informacje o nowościach płytowych oraz imprezach i koncertach.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • WBW - Wielka Bitwa Warszawska - freestyle & beatbox battle »

  WBW czyli WIELKA BITWA WARSZAWSKA to odbywająca się cyklicznie raz do roku impreza, podczas której wyłaniany jest najlepszy freestyle'owy MC a także najlepszy beatbox'er w kraju.

  W ramach turnieju do pojedynków na słowa oraz dźwięki generowane narządami mowy stają zawodnicy z całej Polski. O wynikach rozgrywanych bitew rozstrzyga jury w skład którego wchodzą autorytety w dziedzinie freestyle'u i beatbox'u. Swoje zdanie poprzez odpowiednio głośny aplauz może wyrazić też publika znajdująca się w klubie, co może odpowiednio umotywować lub zdeprymować pojedynkujących zawodników.

  Freestyle'owe i beatbox'owe bitwy podczas których dwóch zawodników staje naprzeciw siebie na scenie i rywalizuje próbując udowodnić swoją wyższość nad rywalem wywołują prawdziwy entuzjazm wśród publiczności. To nie tylko konfrontacja rymów i beatbox'u ale także oryginalnych i niepowtarzalnych stylów, co skutkuje niesamowicie widowiskowym zderzeniem indywidualności. Od początku istnienia kultury Hip-Hop jej twórcy próbowali wyróżnić się i udowodnić swoją wyższość nad konkurentami. To właśnie formuła battle pozwala im na to od wielu lat dzięki czemu jest najbardziej interesującą i entuzjastycznie przyjmowaną przez publiczność formą artystycznej rywalizacji.

  Od czasu pierwszej freestyle'owej edycji w 2003 roku i beatbox'owej w 2004, WBW urosła do rangi nieoficjalnych mistrzostw Polski we freestyle'u oraz beatbox'ie.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chór Echo Gorczańskie »

  Chór „Echo Gorczańskie” wielokrotnie koncertował we Włoszech, w Austrii, Czechach, Bośni i Hercegowinie, na Słowacji, Węgrzech, Ukrainie oraz w Niemczech.
  W 1995 r. chór „Echo Gorczańskie” nawiązał współpracę z chórem „Wierchy” z Zakopanego oraz chórami rabiańskimi, „Watra” i „Kantylena”, wspólnie występując pod nazwą „Chór Podhalański”. Większość koncertów utworzonego „Chóru Podhalańskiego” była dedykowana Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II.

  Od roku 2004 chór „Echo Gorczańskie” poszerzył swoją działalność o inne formy muzyczne, zakładając „Podhalańskie Stowarzyszenie Muzyczne” Ważne do odnotowania wydarzenia chóru „Echo Gorczańskie” :

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny Wrocław - La Lux »

  LA LUX - Zespół muzyczny z Wrocławia. Sześcioosobowa grupa na wesele, event, studniówkę. Szeroki repertuar utworów popowych, rockowych, jazzowych, R'n'B, angielskojęzyczne przeboje sceny tanecznej lat 70, 80 i 90-tych, gorące rytmy latynoskie, hity rock'n'rollowe oraz duży wybór polskich tytułów od Czerwonych Gitar po współczesne.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dj na wesele Lublin i Warszawa, »

  Dj Atlantick, Dj na wesele z Lublina. Profesjonalna obsługa muzyczna wesel i bankietów. Nagłośnienie, konferansjerka, zabawy, konkursy. Jeśli poszukujecie Państwo dja który poprowadzi wasze wesele i będzie ono niezapomniane pod względem muzycznym i zabawowym, to bardzo dobrze trafiliście. Wesela prowadzę już od 20 lat. Lata doświadczeń i praktyki zaowocowały perfekcyjnym wykonaniem każdej imprezy, bardzo dobrym i indywidualnym doborem repertuaru a co najważniejsze każda impreza jest bardzo udana i obfituje w wiele nowych innowacji a także pomysłów. Posiadam wysokiej jakości nagłośnie i oświetlenie. Jestem mobilny i mogę dotrzeć w każdy zakątek Polski. zapraszam do odwiedzin mojej strony

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • ShareTheMusic.com »

  Globalna, darmowa i legalna internetowa platforma wymiany muzyki.
  Portal jest projektem nowatorskim i unikatowym, gdyż nie dystrybuuje muzyki, a jedynie pośredniczy między użytkownikami pragnącymi wymienić swoją muzykę – poprzez umożliwienie odsłuchania jej innym Internautom.
  ShareTheMusic.com jest darmowy i dostępny dla wszystkich użytkowników Internetu bez względu na ich położenie geograficzne.
  Na stronie www.sharethemusic.com użytkownicy mogą też znaleźć Randomizer – pierwsze na świecie One-2-One Social Radio. Jest to wielokanałowa, wąsko sprofilowana stacja radiowa, w której nadawcami są sami użytkownicy. Randomizer tak jak cały ShareTheMusic działa na zasadzie One-2-One Streaming.
  Obecnie w Randomizerze dostępnych jest kilka kanałów takich jak: Depeche Mode, Madonna, Metallica, U2, The Beatles, 80s Collection, Rock Classics. Liczba dostępnych kanałów będzie zwiększana co kilka dni wg potrzeb i zainteresowań użytkowników.
  Dodatkowo ShareTheMusic.com zawiera rozbudowany dział muzycznej społeczności, w którym użytkownicy mogą tworzyć własne profile, komunikować się ze sobą, wymieniać informacje na temat muzyki i łączyć się w grupy tematyczne.
  Internauci znajdą też na stronie www.sharethemusic.com obszerną bazę koncertów muzycznych z całego świata.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Bydgoszcz-expressduo.pl »

  Zespół muzyczny istnieje od 1991 roku. W połowie lat dziewięćdziesiątych nawiązał współpracę z firmą fonograficzną DBX Records, co zaowocowało wydaniem kaset i płyt z muzyką rozrywkową na rynek polski. Repertuar składający się z przebojów minionych lat oraz najnowszych hitów sprawia, iż zespół sprawdza się na wszelkiego rodzaju imprezach. Profesjonalny sprzęt pozwala na nagłośnienie dowolnej uroczystosci a efekty świetlne zapewniają odpowiedni nastrój.
  www.expressduo.pl

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jazz Faust Cafe »

  W samym centrum Krakowa, znajduje się wyjątkowe miejsce, najbardziej wpisujące się w klimat królewskiego miasta. I jeśli w Krakowie czas płynie inaczej, to też w Jazz Faust przy kawie czas mierzy się inaczej. W doborowym towarzystwie najlepszych muzyków, wśród miłej obsługi w stylizowanym, kameralnym wnętrzu czas i konsumpcja ustępują miejsca kategoriom smaku, stylu czy wygody. Jazz Faust Cafe to equilibrium ducha i ciała, formy i treści, tu nic nie jest na wyrost. Koncerty najlepszych muzyków, wernisaże, wystawy fotografii, mitingi podróżnicze wprowadzają w rzeczywistość nazwaną przez zagranicznych gości Cracow experience. Jedyna w Krakowie klubokawiarnia jazzowa jest doskonałym miejscem na spotkanie z przyjaciółmi, randkę czy imprezę okolicznościową.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na instrumentach muzycznych w Częstochowie »

  Nauka gry na instrumentach muzycznych prowadzona przez Szymona Mrożka na keyboardzie pianinie saksofonie klarnecie flecie prostym połączona jest z teorią muzyki oraz kształceniem słuchu. Dodatkowo prowadzone są zajęcia z emisji głosu, nauki śpiewu oraz komputerowych programów muzycznych.
  Opracowane są przyjazne programy nauczania oparte na wieloletnim doświadczeniu muzyczno - pedagogicznym (Szkoła Muzyczna), które są przeznaczone dla różnych grup wiekowych: dzieci od 6 lat, młodzieży oraz dorosłych. Dobierany jest repertuar indywidualnie pod kątem zainteresowań, predyspozycji i możliwości technicznych ucznia. Kilku uczniów ukończyło studia muzyczne.
  Pod kierunkiem Szymona Mrożka zainteresowania muzyczne rozwijali m.in. lekarze, prawnicy, emeryci, wiek czy zawód nie stanowi żadnej bariery. Takie muzykowanie jest doskonałą formą relaksu czy muzykoterapią a rozwój słuchu jest podstawą szybszego opanowania języków obcych. Systematyczne występy publiczne, ćwiczą opanowanie napięcia ciała i umiejętność redukcji stresu. Zalecane jest rozpoczęcie nauki gry na instrumentach muzycznych: fortepian, pianino, keyboard, syntezator, organy, flet prosty od 6 roku życia natomiast saksofon, klarnet od 9 roku życia.
  Osoba rozpoczynająca naukę powinna mieć dobry słuch muzyczny. Do nauki niezbędny jest instrument oraz nuty polecane przez nauczyciela.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • MATRIX-ZESPÓŁ MUZYCZNY NA WESELE, WESELA, STUDNIÓWKI, DANCINGI, IMPREZY PLENEROWE W CAŁEJ POLSCE »

  MATRIX-PROFESSIONAL MUSIC GROUP-to absolutnie bezkonkurencyjny, świeży, kreujący nową jakość na polskim rynku usług muzycznych zespół \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"cover-bendowy\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" z dodatkiem własnej twórczości muzycznej. Wyjątkowość naszej oferty polega na tym, iż zarówno profesjonalnym organizatorom wydarzeń muzycznych, koncertowych, promocyjnych, branżowo-firmowych czy też plenerowych jak i klientom indywidualnym (uroczystości weselne, studniówki, sylwestry, bankiety, imprezy korporacyjne, dancingi, itp) proponujemy ten sam, najwyższy poziom wykonawczy z dodatkami prawdziwego show i wodzirejstwem na najwyższym poziomie.nTeraz - za naszą sprawą - także indywidualny zleceniodawca, może za niewygórowaną cenę skorzystać z usług muzycznej realizowanej przez trzech profesjonalnych muzyków, grających praktycznie każdy styl muzyczny w niespotykanych wspaniałych aranżacjach z zastosowaniem bezkompromisowo brzmiącego, \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"zawodowego\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" sprzętu największych i najlepszych firm na świecie.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny na wesela Fraglesi-Warszawa, Lublin »

  Zespół muzyczny Fraglesi zajmuje się kompleksową obsługą muzyczną dowolnych realizacji. Naszą domeną jest oprawa muzyczna bankietów, imprez firmowych, okolicznościowych, wesel i koncertów. Nasi klienci to przede wszystkim firmy, instytucje, grupy zorganizowane oraz klienci indywidualni.nnZespół muzyczny Fraglesi składa się z pięciu doświadczonych i wykształconych muzycznie osób, grających ze sobą od wielu lat, potrafiących odnaleźć się w każdej muzycznej sytuacji. Setki czy nawet tysiące wspólnie zagranych imprez pozwoliły na wypracowanie własnego, niepowtarzalnego stylu prowadzenia wspólnej zabawy. Gwarantujemy państwu doskonałą zabawę dzięki niezwykle zróżnicowanemu repertuarowi, który możemy również na państwa prośbę poszerzyć o dowolne przeboje.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Częstochowa DatFilm »

  videofilmowanie, wideofilmowanie częstochowa, ślubów, spoty reklamowe, filmy promocyjne, organizacja imprez firmowych koncertów, częstochowa, videofilmowanie, wideofilmowanie częstochowa, ślubów, spoty reklamowe, filmy promocyjne, organizacja imprez firmowych koncertów, częstochowa

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny »

  Doświadczony muzyczny zaprasza wszystkich Państwa do skorzystania z naszych usług. Nasze koncerty odbywają się w Polsce i zagranicą. Nasze występy są zawsze połączone z tańcem, dzięki czemu gwarantujemy niezapomniane wrażenia. Przekonaj się o wszystkim sam, odwiedzając naszą stronę internetową na której umieściliśmy zdjęcia oraz zapis naszych występów. Sprawdź naszą ofertę już teraz

  Data dodania: 06 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Suwałki Blues Festival »

  Strona poświęcona corocznemu festiwalowi muzyki bluesowej odbywającego się w Suwałkach pod nazwą Suwałki Blues Festival. Zawiera dokumentację fotograficzną wszystkich koncertów jakie odbyły się w ramach dotychczasowych edycji Festiwalu oraz ich recenzje. Część strony poświęcona jest lokalnej scenie bluesowej. Oprócz biografii i dokonań suwalskich zespołów, zawiera fotorelacje z bieżących imprez związanych z bluesem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony wszytskich fanów bluesa oraz osoby preferujące muzykę koncertową.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Muzycznie24.pl – muzyka polska, artyści »

  Muzycznie24.pl - to serwis pełny informacji o muzyce i nie tylko. Dowiesz się o ciekawych nowościach w branży muzycznej, dużo informacji o artystach (nie plotki tylko sprawdzone informacje). Dla każdego melomana i nie tylko będą informacje dotyczące wszystkiego co się dzieje w świecie muzyki. Nie tylko newsy o premierach płytowych i koncertach, ale także dosłownie wszystko co dzieje się na świecie.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grupa PARTNER - nagłośnienie, oświetlenie, eventy, konferencje »

  Grupa PARTNER Biuro Obsługi Imprez to firma zajmująca się organizacją oraz obsługą techniczną wszelkiego rodzaju eventów i wydarzeń artystycznych.

  Realizujemy koncerty, imprezy firmowe, pikniki, bankiety, konferencje, akcje promocyjne, pokazy mody, wesela.
  Posiadamy własne zaplecze techniczne takie jak: nagłośnienie, oświetlenie, scenę, multimedia oraz zapewniamy elementy scenografii.

  Wieloletnie doświadczenie pozwala zrealizować zarówno małe spotkania biznesowe jak i duże imprezy firmowe.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Złote Przeboje »

  ZłotePrzeboje.eu to serwis muzyczny który został stworzony z myślą o tych osobach które nie idą zgodnie z modą i są oddane tylko utworom z lat 70 80 i 90-tych. Na stronie można obejrzeć online teledyski z najpopularniejszych zespołów rockowych i popowych. Dodatkowo w serwisie jest forum dyskusyjne w którym pasjonaci tej muzyki mogą podyskutować na różne tematy (czasem nie związane z złotymi przebojami). Aktualnie prowadzimy nabór na redaktorów, którzy mogli by pisać biografie artystów, ciekawostki ze świata muzyki i inne wartościowe teksty. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w domu na naszej stronie to zapraszamy do rejestracji i późniejszego kontaktu.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespół na wesele REWERS BAND Najlepsza orkiestra weselna w Polsce »

  Rewers Band Professional Music Group to prawdopodobnie najlepszy zespół na wesele w Polsce.
  Odwiedzając naszą stronę przekonacie się Państwo że warto zainwestować w zespół muzyczny który uświetni Państwa przyjęcie weselne.

  Na naszej stronie znajdują się weselne porady ślubne dla Młodej Pary, takie jak wybór pierwszego tańca, oczepiny, wesele na rockowo, a także demo zespołu, filmy z wesel itp.

  Profesjonalni muzycy, świetny wodzirej, doskonali wokaliści to właśnie zespół RewersBand

  Gramy imprezy takie jak wesele, bal, studniówka, event
  Nasz zespół gra w całej Polsce a w szczególności w Warszawie, Lublinie, Siedlcach, Biała Podlaska, Białystok, Łódź, Kraków, Mazowieckie, Lubelskie, Podlaskie

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza muzyka w internecie »

  Promujemy artystów i DJ-ów różnych gatunków muzycznych: muzyka techno, klubowa, dance, elektroniczna, hip hop, disco, rap, jazz, metal, pop, reggae, dub, rock i wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy wszystkich do rejestrowania się, tworzenia playlist, galerii, pisania bloga. Artystów zaś zachęcamy do zakładania profili muzycznych w celu promowania zespołu, czy swojej osoby.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Koncerty

Koncerty - nowa strona:

Adres: