Podkategoria: Myślistwo - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Myślistwo Podkategoria: Myślistwo

 • Militarny.pl »

  Sklep Militarny.pl zaprasza do odwiedzin. Oferujemy szeroki asortyment sprzętu militarnego, myśliwskiego, ekwipunek turystyczny, lornetki oraz odzież specjalistyczną. Jesteśmy świeżym sklepem, który oferuje najlepsze produkty na rynku w przystępnych cenach. Oferujemy szeroki asortyment różnego sprzętu, akcesoriów oraz elementów wyposażenia każdego turysty, człowieka gór, wędkarza czy osoby lubiącej obcowanie z naturą. Produkty renomowanych marek, które są sprawdzone, a w niektórych sytuacjach wręcz niezbędne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Myśliwski »

  Zapraszam do sklepu na zakupy
  Elektroniczna obroża dla psów myśliwskich oraz odtwarzacze cyfrowe z głosami ptaków i zwierząt.

  Obroża Beeper Uberto 2000
  Oryginalna i unikalna obroża akustyczna Beeper UBERTO 2000 powróciła. Obroża ta jest elektronicznym lokalizatorem dźwiękowym dla psów zaprojektowanym na potrzeby myślistwa. Pozwala na śledzenie zachowania się psa i podążanie za nim. Doskonale sprawdza się na polowaniu dzięki niej wiesz czy twój pies biegnie czy stoi w miejscu wystawiając ci zwierzynę. Wspaniale sprawdza się przy polowaniu na słonki. Obroża Beeper 2000 posiada jako jedyna na rynku niskie dźwięki słyszalne do 500m. Obroża sprzedawana w poręcznej walizce. Cztery rodzaje sygnału dźwiękowego pozwalają zlokalizować psa w ruchu i w wystawianiu.

  Polecamy również Garmin Alpha 100 z obrożą Garmin TT 15 (śledzenie + sygnalizacja świetlna za pomocą diody + kontrola: wibracja, dźwięk, stymulacja)

  Alpha 100 jest niezawodnym narzędziem, które pozwala najlepiej wykorzystać psy myśliwskie. Zwiększa możliwości systemów śledzenia firmy Garmin dodając funkcje zapewniające większą kontrolę nad psem. Urządzenie Alpha jest łatwe w obsłudze i umożliwia śledzenie psów w terenie, w promieniu do 14,5 km, dostarczając dane o ich dokładnej pozycji co 2,5 sekundy.

  Data dodania: 10 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Koło Łowieckie Gryf w Słupsku. »

  Serwis informacyjny Koła Łowieckiego Gryf w Słupsku. Znajdziemy tu opis aktualności, akty prawne, strukturę i historię naszego Koła. Informację o prowadzonej przez nas gospodarce łowieckiej, opisy tradycji i gwary łowieckiej oraz galerie zdjęć.

  Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • ProTechGuns - Gas do ASG »

  Preparaty ProTechGuns to gwarancja najwyższej jakości i znakomitych właściwości. Dzięki swoim własnościom broń zachowuje długą żywotność oraz znakomity stan techniczny. Nasze preparaty przeznaczone są zarówno do czyszczenia, jak i smarowania broni palnej, ASG oraz replik. To wysoko wyspecjalizowane środki, które kontrolujemy od etapu produkcji. Tym samym mamy pewność, iż w Państwa ręce trafią znakomite środki antykorozyjne, idealnie zabezpieczające broń przed rdzą, czy innymi czynnikami. Każdy preparat naszej marki to gwarancja najwyższej jakości oraz skuteczności.

  Data dodania: 29 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia ręcznej rzeźby w drewnie Władysław i Adam Gębiak »

  Pracownia ręcznej rzeźby w drewnie Władysława i Adama Gębiaków z Wapna wykonuje ręcznie rzeźbione meble myśliwskie, gdańskie, kuchenne o różnej tematyce zdobień dostosowane do upodobań oraz wymagań klientów. Pracownia nie wykonuje mebli nierzeźbionych. W ofercie również fotele, krzesła myśliwskie oraz gdańskie, figury, książki rzeźbione, zegary. Wykonujemy też nrzeźbione kolby do broni, ciesielstwo artystyczne oraz schody. Rozwiązujemy i realizujemy projekty trudne lub na pierwszy rzut okna niemożliwe do zrealizowania. Zapraszamy!

  Data dodania: 30 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla Briard & Bearded Collie BUHLBINO (fci) »

  Hodowla Psów Rasowych Briard & Bearded Collie BUHLBINO (fci) jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce Oddział Koszalin. Prowadzimy nasza hodowlę z pasją i miłością do psów. Nasze Championki wielokrotnie zdobywały trofea na wystawach krajowych i międzynarodowych, a ich doskonałe potomstwo mieszka w Polsce, Niemczech, Rosji, Szwecji, Finlandii i Izraelu. Zdobytym doświadczeniem dzielimy się z nabywcami naszych szczeniąt, zapewniając im wsparcie na całe życie maluszka.

  Data dodania: 07 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sklep dla aktywnych »

  Sprzęt sportowy i turystyczny. Oferujemy produkty włoskiej firmy Marsupio posiadającej 40-letnie doświadczenie w produkcji plecaków, toreb, saszetek. Firma ma również swoją kolekcję Nature by Marsupio dedykowaną dla myśliwych, leśniczych, grzybiarzy, miłośników obserwowania przyrody. Ponadto w dziale sportowym oferujemy oryginalną odzież treningową Lornah Sports.

  Data dodania: 26 12 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Myślistwo

Myślistwo - nowa strona:

Adres: