Numizmatyka, monety, katalog monet - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Numizmatyka, monety, katalog monet

Strona dla interesujących się kolekcjonerstwem monet. Katalog monet kolekcjonerskich. Aukcje Allegro. Monety złote, srebrne, 2 zł GN. strona dla Pasjonatów i amatorów kolekcjonerstwaMoneta, monety, monety srebrne, monety złote, 2 zł GN, 2 zł NG, monety kolekcjonerskie, monety okolicznościowe, numizmatyka, numizmaty, monety 1923-1939, portal, sklep numizmatyczny, sklepy numizmatyczne, aukcje, allegro,
katalog, katalog monet,kolekcjoner, monet.

Szczegóły strony www.portalmonety.pl:

Podlinkuj stronę www.portalmonety.pl:

Numizmatyka, monety, katalog monet

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 81 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 14 Odwiedziny googlebot 103

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Modelarstwo »

  Sklep modelarski MODEL-HIT oferuje modele plastikowe do sklejania, modele kartonowe, gotowe modele kolekcjonerskie, farby, chemię i narzędzia modelarskie, kolejki elektryczne.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony lub sklepu stacjonarnego w Oświęcimiu, Rynek Główny 8.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Monety ze Skarbnicy Narodowej »

  Serwis poświęcony monetom pochodzącym z zbiorów Skarbnicy Narodowej. Opisujemy wiele rzadkich monet i kolekcji, w tym repliki znanych monet. Wiele z opisanych egzemplarzy dotyczny ciekawych i bardzo wartościowych z punktu widzenia numizmatyka złotych monet.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolekcje numizmatów Skarbnicy Narodowej »

  Dysponujemy bogatym zbiorem tekstów traktujących o numizmatyce. Na naszym portalu zamieszczamy artykuły z wydarzeń ważnych dla kolekcjonerów monet, jak również opisujemy poszczególne kolekcje monet lub serie monet okolicznościowych. Każda osoba zainteresowana kolekcjonerskim zbieraniem monet może na bieżąco śledzić wydarzenia z branży i uzupełniać swoją wiedzę. Zachęcamy do współpracy użytkowników, którzy posiadają bogatą wiedzę z dziedziny numizmatyki i są gotowi dzielić się nią z innymi.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Militaria, survival, outdoor - sklep online »

  Sklep z demobilem US ARMY, wyposażeniem i umundurowaniem dla rekonstruktorów i fanów militariów, ASG, survivalu. W ofercie także sprzęt i odzież turystyczna, reprodukcje oporządzenia wojskowego z okresu największych konfliktów zbrojnych XX wieku.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płyty winylowe »

  Zapraszamy na stronę dla kolekcjonerów płyt gramofonowych. Na naszej stronie prezentujemy ciekawe informacje na temat winyli, zamieszczamy linki do witryn zajmujących się tematyką płyt gramofonowych oraz polecamy specjalistyczne sklepy internetowe.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Figurki Ćmielów »

  Porcelanowe figurki z Ćmielowa. Ręcznie robione i ręcznie dekorowane. Najbardziej znane projekty figurek powstały w latach 50. i 60. ub. w., nawiązywały do stylistyki Henry'ego Moora i Pabla Picassa, a ich twórcami byli artyści z Instytutu Wzornictwa Przemysłowego: Henryk Jędrasiak, Mieczysław Naruszewicz, Hanna Orthwein i Lubomir Tomaszewski. Figurki ćmielowskie są dumą i chlubą polskiego wzornictwa W kolekcji m.in. figurka Felek Marynarz i Śpiewaczka. Figurki z Ćmielowa błyskawicznie zrobiły międzynarodową karierę, i trafiły do kolekcji najważniejszych muzeów sztuki współczesnej na całym świecie.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak zainwestować pieniądze »

  Informacje o różnych sposobach inwestycji kapitału.
  Skupiam się na inwestycji w numizmatykę: stare banknoty i monety. Informuję na co zwracać uwagę i gdzie szukać przysłowiowych okazji.
  Dodatkowo na stronie poruszam tematykę rynków walutowych Forex.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Polskich Znaczków Pocztowych »

  Katalog Polskich Znaczków Pocztowych - znaczki obiegowe, roczniki, bloki, nowodruki, numeracje, opisy, serie, specyfikacje abonamentowe, Generalne Gubernatorstwo, Wolne Miasto Gdańsk, Litwa Środkowa. Zaczki polskie od 1860 r. do dnia dzisiejszego, pogrupowane rocznikami oraz tematycznie. Zdjęcia i opisy przydatne dla każdego filatelisty.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Amaarte »

  Aktualnie w ofercie prezentujemy abażury oraz lampy stołowe o klasycznym, ponadczasowym charakterze, inspirowane różnymi stylami i trendami. Wzory unikalne, wykonywane jednostkowo lub w niewielkich ilościach. Pozwolą one w każdym wnętrzu stworzyć niepowtarzalny nastrój. W perspektywie także inne przedmioty użytkowe o dekoracyjnym charakterze.

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »