Podkategoria: Szaradziarstwo - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szaradziarstwo Podkategoria: Szaradziarstwo

 • MKrzyżówki - Multimedialna rozrywka dla szarych komórek »

  Zapraszamy do serwisu z zupełną nowością - krzyżówkami multimedialnymi czyli zawierającymi w podpowiedziach do wyrazów muzykę i filmy. Użytkownicy serwisu mają możliwość tworzenia własnych krzyżówek poprzez wstawianie haseł z multimediami w postaci z plików mp3 i mp4. Utworzoną krzyżówkę mogą również opublikować na swojej stronie internetowej.
  Każda krzyżówka może zostać oceniona i skomentowana. Serwis posiada wiele rankingów dla najlepszych rozwiązujących, twórców oraz najlepszą krzyżówkę.
  Użytkownicy mają również możliwość tworzenia własnych słowników z definicjami multimedialnymi, a także budowania słownika publicznego dostępnego dla wszystkich.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zagadki »

  Kolekcja najlepszych zagadek znalezionych w sieci i nie tylko. Wszystkie zagadki z szczegółowymi rozwiązaniami. Zagadki logiczne, matematyczne, z prawdopodobieństwem, z literatury, studenckie. Strona współtworzona przez internautów – każdy może dodać swoją zagadkę.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konkursy Internetowe »

  Baza aktualnych konkursów internetowych z nagrodami. Nie musisz już przeczesywać Internetu w poszukiwaniu aktualnych konkursów. Na naszym portalu znajdziesz konkursy podzielone wg typów i wg nagród do wygrania. Między innymi konkursy graficzne, fotograficzne, promocyjne, dla dzieci, sms… a także wygraj samochód, laptopa, wycieczkę, książki, DVD itd. Każdy konkurs jest opisany, wyszczególnione są nagrody, czas trwania konkursu oraz bezpośredni link do strony konkursowej. Codziennie znajdujemy dla Was nowe konkursy! Polowanie na nagrody zacznij od naszej strony ;)

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Gry »

  Graj online w najlepsze gry flash. Polski portal internetowy poświęcony wirtualnej rozrywce. Na naszej stronie mozesz zagrać w najlepsze flashowe gry online po polsku.Z najdziesz u nas najlepsze gry z kategorii Multiplayer, Zręcznościowe, Strategiczne, Logiczne,Przygodowe oraz gry Dla Dziewczyn. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • WordList - wyszukiwarka wyrazów oraz anagramów do gier słownych »

  WordList.eu to bardzo obszerna baza słów języka polskiego. Większość wpisów zawiera poprawne odmiany fleksyjne w zależności od przypadków, czasów i funkcji pełnionej w zdaniach. Można znaleźć tutaj między innymi informacje o odmianie rzeczowników pospolitych, ale także przymiotników, czasowników, liczebników, zaimków, nazw geograficznych i imion. Poza tym dostępna jest szczegółowa analiza znaków, palindromy, typograficzny podział na sylaby, punktacja w Scrabble, sumy kontrolne wyrazów, kod w alfabecie Morse'a.
  Zaawansowana wyszukiwarka ułatwia odnalezienie słów spełniających różne kryteria, np. składające się z konkretnych liter, o podanej długości, rozpoczynające się lub kończące na wybraną literę. Dzięki niej poznasz hasła do gier słownych typu literaki, scrabble oraz krzyżówki i szarady.
  Anagramator umożliwia układanie poprawnych wyrazów z dowolnych liter. Wyniki mogą być grupowane po długości słów lub ilości punktów w Scrabble.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szaradziarstwo

Szaradziarstwo - nowa strona:

Adres: