Wróżby - Wróżka Elżbieta - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Wróżby - Wróżka Elżbieta

Najlepsza wróżka, to taka która Cię doskonale rozumie a trafność jej interpretacji nie budzi u Ciebie żadnych wątpliwości. Najlepsza wróżka, może się okazać wspaniała w wielu dziedzinach. W sferze uczuć, emocji, finansów i zdrowia. W przypadku prostych ale i też o wiele bardziej złożonych i skomplikowanych spraw. Doświadczenie, praktyka, znajomość życia, to czyni wróżkę dobrą. Wróżka nie powinna jedynie dedukować na podstawie podanych przez Ciebie informacji, choć kontekst sytuacji może przyczynić się do bardziej szczegółowej interpretacji kart. Zazwyczaj karty interpretuje się jednak w kontekście a nie w zupełnym oderwaniu od realiów. Choć czytanie bez posiadania absolutnie żadnych informacji jest możliwe przez wysoce profesjonalną wróżkę, to jest to bardziej praco i czasochłonne. Zatem jeśli dopiero szukasz wróżki, to możesz te wskazówki potraktować jako cenne przy dobrze lub chyba precyzyjniej wyborze swojej najlepszej wróżki.

Szczegóły strony www.tarocistka.pl:

Podlinkuj stronę www.tarocistka.pl:

Wróżby - Wróżka Elżbieta

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 156 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 16 Odwiedziny googlebot 252

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Neuro-Programmer - Regresja Hipnotyczna - Sekret - Półkule Mózgowe »

  W sklepie możesz kupić nagrania mp3 i CD Audio, które ułatwiają szybką naukę, osiąganie odmiennych stanów świadomości, medytacje, afirmacje. Neuro-Programmer, to rewelacyjne narzędzie wspierające rozwój umysłowy i duchowy - z jednej strony szybka nauka, a z drugiej Sekret i regresja hipnotyczna. Czym dla Ciebie jest Sukces? Droga do Satysfakcji, Szczęścia, Spełnienia... czy to Praca, Pieniądze, Sława, piękny, życiowy Partner czy Partnerka... Droga zawsze wygląda podobnie - zaczyna się Tu i Teraz i pełna jest testów, przeszkód i tego wszystkiego, co ma Cię sprawdzić. Jak się czujesz w swoim życiu? Czy sprawia Ci Radość, czy Cię osłabia? Czy żyjesz i pracujesz we właściwym miejscu, dobrym dla Ciebie? Jak czujesz się w miejscu pracy, nauki, tam gdzie mieszkasz? Dobrze? Źle? Jeśli jest coś, co chcesz zmienić, możesz skorzystać np. z „Techniki 7 stopni”, albo „autoRegresji Hipnotycznej” (nagrania Mp3 dostępne w każdej chwili). Pamiętaj, że to Ty kreujesz swoje życie - zacznij robić to Świadomie Teraz.

  Data dodania: 13 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka Laura - wróżenie z kart Tarota »

  Chociaż moją specjalnością są wróżby dotyczące miłości, związków partnerskich można mnie zapytać niemal o każdą dziedzinę życia taką jak np. miłość, praca, przyjaźń, finanse, rodzina, podróże. Proszę jednak unikać pytań dotyczących chorób, śmierci oraz gier losowych, bo nie używam Tarota do tych celów z przyczyn oczywistych.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Znajdziesz tutaj największą bazę interpretacji snów w Internecie pisaną przez najbardziej doświadczone osoby w dziedzinie snów. Jeśli śniła Ci się w nocy coś dziwnego np. ciąża, śmierć lub dzieci w naszym senniku internetowym znajdziesz znaczenie takich snów oraz interpretację pisaną przez doświadczone osoby z dziedziny snów oraz wróżb.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog astrologia horoskop wróżby »

  Blog smaku ezoteryczno-astrologicznym: astrologia, horoskopy, wróżby rozwój duchowy, senniki i Tarot. Niezwykle śliczny wykaz publikacji o tematyce ezoterycznej zaprojektowany w jednej z barw tęczy. U góry po lewej stronie zauważamy wibrującą muszlę, przepięknie wkomponowana stanowi podwalinę nawigacji witryny Astro-ezo Zodiak. Witaj nieznajoma.

  Data dodania: 05 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Znaczenie-Imion.pl: »

  Znaczenie imion - portal metafizyczny.Imię to identyfikator człowiek stąd też znaczenie imion jest tak ważne. Na tej stronie znajdziecie znaczenie imion, Opisy imion polskich Znajdziesz tu odpowiedź na pytanie co oznacza i jakie ma źródła imię.

  Data dodania: 09 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieziemskie - zjawiska paranormalne »

  Zjawiska paranormalne towarzyszą nam od lat. Powstają również nowe zjawiska wszystko to za sprawą rozwoju Internetu. Każdy może napisać o czymś co się wydarzyło u niego w miejscowości, bądź też co przeżył. Ufo wzbudza wiele kontrowersji i od średniowiecza dochodziły pierwsze doniesienia właśnie o ufo. Osoby, które widziały zdjęcia czy też filmy na temat ufo same nie dowierzały, że to może być prawdziwe ufo. We wszechświecie istnieje wiele milionów gwiazd i jeśli tylko na kilku % istniało by życie mielibyśmy ładną kolonię kosmitów. Jak wyglądają kosmici tego nie wiemy. Nie wiemy też czy mają rozwiniętą technologię, jeżeli tak czy odwiedziło by naszą planetę? Nie wiadomo czy miało by w tym jakiś cel, jednak wiele osób twierdzi, że widziało dziwny obiekt na niebie i miało styczność z kosmitami. Innym ciekawym zjawiskiem może być telekineza. Telekineza jest to zdolność przenoszenia przedmiotów za pomocą umysłu. Wyobraź sobie jak zmieniło by się twoje życie, gdybyś to nauczył się tak jak to wyjątkowej umiejętności.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sztuczki magiczne »

  Zbiór sztuczek magicznych zebranych w jednym miejscu.
  Ponad 40 porad w jaki sposób zadziwić publikę i znajomych.
  Na stronie znajdują się sztuczki i triki zarówno dla osób początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych.
  Nowością są porady dotyczące konstruowania własnych rekwizytów potrzebnych przy dużych pokazach.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jogi »

  Prowadzimy zajęcia jogi w Zielonej Górze i Nowej Soli.Serdecznie zapraszamy osoby które chcą się odprężyć, ujędrnić ciało i wzmocnić mięśnie.Zrób coś dla siebie i spędź czas w miłym towarzystwie.noga to system ćwiczeń, który niezwykle skutecznie wpływa na całe ciało. nPoprzez asany rozciągane są mięśnie i ścięgna, co daje elastyczność ciała i kręgosłupa. nUtrzymanie asany powoduje znaczne wzmocnienie mięśni. nTa elastyczność i siła sprawiają że czujemy się lekko ni sprawnie niezależnie od wieku.nJoga daje również spokój wewnętrzny i pomaga cieszyć się życiem w pełni.nAsany – są to pozycje ciała, które utrzymywane przez pewien czas (np. minutę) sprawiają iż wzmacniane i rozciągane są mięśnie, masowane narządy wewnętrzne, reguluje się praca gruczołów wewnętrznych. Wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych powoduje poprawę wyglądu sylwetki, wpływa na zdrowie kręgosłupa. nJako że ciało i umysł wzajemnie wpływają na siebie, poprzez ćwiczenia jogi poprawiamy swoje samopoczucie. Wraz z systematyczną, regularną praktyka pojawi się większy spokój wewnętrzny i radość. nPrawidłowe wykonywanie asan daje poczucie lekkości i rześkości zarówno fizycznej jak i umysłowej oraz poczucie wewnętrznej harmonii. Zwiększa się też pogoda ducha i zadowolenie. Oddech - jest bardzo ważnym elementem jogi. Oddychamy świadomie, co powoduje koncentrację i odświeżenie umysłu. Pełny oddech wpływa na dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja wróżek - wynajmij wróżkę na imprezę »

  Za naszym pośrednictwem wynajmiesz na swoją imprezę profesjonalne Wróżki z wieloletnim doświadczeniem. Impreza na Halloween czy Andrzejki nie może obyć się bez Wróżki ! Na innych imprezach również będą budziły zainteresowanie uczestników zabawy.Któż nie chciałby dowiedzieć się co go czeka w przyszłości ? Zatrudnij Wróżkę na swoją imprezę, zapewniamy niesamowite wrażenia !

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak zwiekszyc wzrost »

  Strona poświęcona zagadnienu na temat jak zwiększyć wzrost u człowieka w późniejszym czasie niż normalny wzrost w trakcie dojrzewania.Po zapoznaniu się z treścią strony znajdziesz informacje jak urosnąć kilka centymetrów w krótszym lub dłuższym czasie.Wiek niema znaczenia, nie ważne czy masz 15 lat, 25 lat a nawet 40 i więcej! Każdy kto się chcę podjąć walki ze wzrostem może zacząć od tego programu.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »