Akcje charytatywne i fundacje charytatywne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Akcje charytatywne i fundacje charytatywne

Dobroczynna.pl to największa polska strona o pomocy charytatywnej. Znajdziesz tu informacje na temat najbardziej znanych akcji charytatywnych (np. Pajacyk, Okruszek) i największych fundacji charytatywnych (np. Fundacja TVN Nie jesteś sam, Fundacja Polsat) zarówno w Polsce jak i za granicą.
Na stronie dobroczynna.pl pomoc charytatywna została podzielona na podstawowe formy pomocy. Można do nich zaliczyć między innymi: kliknij w banner, wyślij SMS, zrób przelew na konto, przekaż jeden procent, adopcja na odległość, aukcje charytatywne i inne.
Strona dobroczynna.pl ma pokazać wszystkim, że każdy może pomagać. Nie ważne, czy masz dużo pieniędzy czy nie - wystarczy chcieć. Każdy może udzielać pomocy charytatywnej. Można przecież pomagać nie angażując środków finansowych chociażby codziennie odwiedzając strony takie, jak Pajacyk. Wystarczy wejść na taką stronę i kliknąć w banner, by sponsor przekazał fundacji charytatywnej pieniądze.

Szczegóły strony dobroczynna.pl:

Podlinkuj stronę dobroczynna.pl:

Akcje charytatywne i fundacje charytatywne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Brwinowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich - Szansa »

  Chcesz pomóc:
  żonie, mężowi, bratu, siostrze, ojcu, matce, przyjacielowi, koledze, znajomemu, sobie?

  Brwinowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich - BSRA Szansa to wsparcie dla osób uzależnionych i ich rodzin.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Antymobbingowe w Krakowie »

  Strona Krajowego Stowarzyszenia Antymobbingowego - oddział w Krakowie. Strona zawiera artykuły oraz porady dotyczące zjawiska mobbingu w pracy. Na stronie dostępny jest również bogaty spis literatury związanej z mobbingiem. Strona zawiera również historie osób dotkniętych mobbingiem. Ponad to dostępne są również informacje kontaktowe dla osób poszukujących dotkniętych zjawiskiem mobbingu. Strona może być przydatna zarówno dla pracowników jak i pracodawców.

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Dialogu »

  Komunikacja społeczna i marketingowa dla przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz instytucji naukowych. CSR. Fundraising. Kampanie społeczne.Audyt komunikacyjny. ATL. BTL. Wszelka działalność pożyteczna, ale nietypowa.

  Data dodania: 11 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • WZZ SIERPIEŃ 80 KWK "POKÓJ" »

  Strona Komisji Zakładowej Wolnego Związku Zawodowego Sierpień 80 KWK "Pokój" w Rudzie Śląskiej. Zawiera informację dotyczące działalności związku oraz bieżące fakty z życia kopalni. Na stronie znajdują się ogłoszenia z bieżącej działalności związkowej oraz galerie zdjęć z różnych imprez związkowych.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • OSP Luchowo »

  Strona jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Luchowie, aktualności, wydarzenia.Strona jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Luchowie, aktualności, wydarzenia.Strona jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Luchowie, aktualności, wydarzenia.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja Konferencji | Wrocław | Warszawa | Poznań | Kraków | »

  Portal organizacja konferencji oraz imprez powstał z inicjatywy poszerzania wiedzy na temat poprawnej oraz profesjonalnie organizacji konferencji.

  Każda konferencja, a zwłaszcza naukowa powinna charakteryzować się pewnymi standardami, które pomagają rozpowszechniać wiedzę oraz stymulują do rozwoju. Chcemy wprowadzać nowe standardy przyjęte obecnie na całym świecie przy organizacji tego typu imprez. Organizacja Konferencji powinna odbywać się według ustalonej etykiety - a przebieg powinien być przerywany w odpowiednim czasie potrzebnym dla odpoczynku słuchaczy. Ważnym elementem każdej konferencji są prace panelowe, w których to specjaliści mogą wymienić swoje zdanie oraz podyskutować w gronie osób zajmujących się tym wydarzeniem.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Amazonki Starogard Gadańska »

  Pomagamy kobietom dotkniętym chorobą nowotworową raka piersi wspierając je emocjonalnie i psychicznie w najtrudniejszym okresie ich życia. Wolontariuszki, swoim własnym przykładam i optymizmem, pomagają kobietom uwierzyć, iż z chorobą można wygrać i wrócić do normalnego, aktywnego życia rodzinnego i społecznego. Staramy się również udzielać pomocy praktycznej. Jesteśmy organizacja pozarządową, niemedyczną. Od listopada 2010 r. posiadamy status organizacji pożytku publicznego. Klub jest członkiem Poznańskiej Federacji Stowarzyszeń Amazonek.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Luzino Stowarzyszenie Samorządność »

  Luzino, Pierwszy niezależny portal internetowy w Gminie Luzino,strona Stowarzyszenia Samorządność.Nasze wnioski,pomysły,artykuły Celem Stowarzyszenia Samorządność jest:1. Rozbudzanie szerokiej inicjatywy dla wszechstronnego rozwoju społecznego, gospodarczego i kulturalnego w szczególności w środowisku lokalnym i regionalnym.2. Popularyzowanie wiedzy z dziedziny samorządności wśród społeczeństwa.3. Działanie na rzecz zwiększenia udziału społeczności lokalnej w życiu publicznym.4. Troska o uczciwość w życiu publicznym.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klub Prenumeratora »

  Oficjalna strona Klubu Prenumeratora top agrar Polska i Tygodnika Poradnika Rolniczego. Pakiet Korzyści dla wszystkich prenumeratorów: w tym rabaty na wszystkie paliwa na stacjach ORLEN oraz bezpłatne porady prawnika.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radna Zawada Małgorzata w trosce o rozwój kultury we Wrocławiu. »

  Chcesz przyczynić się do rozwoju Wrocławia? Marzysz by Twoje miasto stało się jeszcze piękniejsze, zdrowsze, pełne bezkonkurencyjnych na tle regionu i kraju inicjatyw kulturalnych i edukacyjnych? Jeśli tak, to przyjrzyj się programowi i inicjatywom Małgorzaty Zawady z Klubu Rafała Dutkiewicza, która ma odpowiednie kwalifikacje, zapał i ambicję, by wprowadzić w czyn nawet najbardziej niecodzienne pomysły. Już dziś zapoznaj się ze stroną radnej. Jeśli masz jakieś pytania, formularz kontaktowy czeka.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »