Akcje charytatywne i fundacje charytatywne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Akcje charytatywne i fundacje charytatywne

Dobroczynna.pl to największa polska strona o pomocy charytatywnej. Znajdziesz tu informacje na temat najbardziej znanych akcji charytatywnych (np. Pajacyk, Okruszek) i największych fundacji charytatywnych (np. Fundacja TVN Nie jesteś sam, Fundacja Polsat) zarówno w Polsce jak i za granicą.
Na stronie dobroczynna.pl pomoc charytatywna została podzielona na podstawowe formy pomocy. Można do nich zaliczyć między innymi: kliknij w banner, wyślij SMS, zrób przelew na konto, przekaż jeden procent, adopcja na odległość, aukcje charytatywne i inne.
Strona dobroczynna.pl ma pokazać wszystkim, że każdy może pomagać. Nie ważne, czy masz dużo pieniędzy czy nie - wystarczy chcieć. Każdy może udzielać pomocy charytatywnej. Można przecież pomagać nie angażując środków finansowych chociażby codziennie odwiedzając strony takie, jak Pajacyk. Wystarczy wejść na taką stronę i kliknąć w banner, by sponsor przekazał fundacji charytatywnej pieniądze.

Szczegóły strony dobroczynna.pl:

Podlinkuj stronę dobroczynna.pl:

Akcje charytatywne i fundacje charytatywne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Teatr Szwalnia »

  Teatr Szwalnia Łódź ul. Jaracza 40 sprawdź repertuar Energia miejsca – przestrzeń po dawnej szwalni, jest dla nas czymś na kształt osnowy, zachęty, szansy na stworzenie Teatru z sygnaturą duszy. Pracy na rzecz wartości i piękna, gdzie podnosi się każdą ważną nić, dla jej urody i wyjątkowości. Miejsce nieobojętne i zarazem intymne, zbudowane z autorskich, ważnych przedstawień, z oryginalnych niewielkich koncertów, dobrych wystaw i ciekawych filmów. Naznaczone deklaracją bezkompromisowości, nośne, wyraziste, wybrane. Niewystępujące przeciwko nikomu, będące blisko z tymi, którzy cenią kulturę wysoką i niezależną, którzy dostrzegają wartość dyskomfortu pytań, oczekują kameralnej, ekskluzywnej przestrzeni w obcowaniu ze sztuką. Teatr Szwalnia – idąc dalej za tą metaforą – żeby złapać zagubiony wątek … by zobaczyć Łódź jako swoją osobistą przestrzeń, niezwykłą, bogatą, otwartą, która nie pretenduje, ale kulturalnie jest odbiciem swojej historii i wielowątkowości.nBędziemy tworzyć z ekspresji ukierunkowanej na świadomość, a nie jedynie na wydatkowanie energii. Żeby móc obcować z wysoką kulturą na co dzień, blisko, żeby brać do ręki piękną materię i tworzyć na miarę własnych spraw. Tworzyć dla inspiracji. Nie tworzymy z niczego – jesteśmy grupą osób, nasze prace zaistniały w sposób wyraźny. Utkana materia niech ma w sobie przestrzeń na różnorodność, proponujemy wyrazistą osnowę, która nada sznyt całości.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Dialogu »

  Komunikacja społeczna i marketingowa dla przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz instytucji naukowych. CSR. Fundraising. Kampanie społeczne.Audyt komunikacyjny. ATL. BTL. Wszelka działalność pożyteczna, ale nietypowa.

  Data dodania: 11 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program Lojalnościowy Złoty Punkt »

  "Złoty Punkt" to Program Partnerski o zasięgu ogólnopolskim zorganizowany przez Małopolskie Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców w Krakowie.
  W programie uczestniczą sklepy, zakłady usługowe, gastronomiczne i rozrywkowe. Jego ideą jest wzbogacenie oferty towarowej, atrakcyjności świadczonych usług, organizacji różnego rodzaju promocji, sezonowych obniżek, bonifikat.
  Partnerzy Programu "Złoty Punkt" nagradzają swoich Klientów za to, że w ich placówkach robią zakupy lub korzystają z ich usług. Ilość i atrakcyjność nagród w Programie "Złoty Punkt" jest imponująca. Każdy, kto obejrzał Katalog Nagród dostępny w każdej placówce Partnera Programu, mógł się o tym przekonać. Niektóre nagrody Klienci odbierają natychmiast ale większość, decyduje się zbierać punkty, żeby odebrać nagrodę o wyższej wartości.
  Każdy z nas robi zakupy w sklepach spożywczych, odzieżowych, obuwniczych, ze sprzętem elektronicznym i gospodarstwa domowego. Często odwiedzamy księgarnię, sklepy motoryzacyjne, punkty usługowe lub biura turystyczne. Zebranie odpowiedniej ilości punktów w celu odebrania wymarzonej nagrody nie wymaga długiego czasu. W każdej placówce oznaczonej "TU ZDOBĘDZIESZ ZŁOTY PUNKT" żądaj wydania karty "Złoty Punkt" i zacznij zbierać punkty a w krótkim czasie zamienisz je na bardzo atrakcyjne nagrody.

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Miłośników Dawnych Dokumentów „Archivum Patriae” »

  Stowarzyszenie Miłośników Dawnych Dokumentów „Archivum Patriae” zajmuje się popularyzacją wiedzy o archiwach, materiałach archiwalnych, archiwistyce, naukach pomocniczych i posiłkujących historię z zakresu szeroko rozumianej archiwistyki, szerzeniem nowoczesnych metod gromadzenia, porządkowania, prezentacji i przechowywania informacji, jak również podnoszeniem kwalifikacji zawodowych archiwistów. Ponadto wykonujemy kwerendy genealogiczne i tematyczne w zasobie znajdującym się w Archiwum Głównym Akt Dawnych w Warszawie oraz wykonujemy kopie cyfrowe materiałów archiwalnych. Przeprowadzamy również konserwacje archiwaliów oraz wykonujemy badania mikrobiologiczne pomieszczeń, gdzie są przechowywane różnego rodzaje dokumenty, jak i samych dokumentów.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Towarzystwo Kierowców »

  Oficjalna strona Polskiego Towarzystwa Kierowców. PTK jest stowarzyszenie skupiającym kierowców prywatnych i zawodowych. Celem stowarzyszenia jest między innymi szeroko pojęta integracja tego środowiska oraz dbałość o interes polskich kierowców.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna »

  Zrzeszenie Profesjonalnych Fotografów Ślubnych (ZPFS) ma za zadanie promować i integrować środowisko fotografów wykonujących usługi zdjęć i fotoreportaży ślubnych. Każdy fotograf będący członkiem ZPFS posiada wieloletnie doświadczenie w pracy fotografa oraz ma zarejestrowaną działalność gospodarczą. W poczet zrzeszenia są przyjmowani fotografowie, którzy charakteryzują się wysokiej jakości zgromadzonym portfolio ślubnym.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dieta, rady, opieka - Celiakia »

  Ponad 1% ludzi cierpi na chorobę nazywaną celiakia, która polega na nietolerancji organizmu na gluten. Osoby te muszą stosować restykcyjne, nieraz powodujące określone niedobory żywienie bezglutenowe. Dzieci są najliczniejszą grupą dotkniętą tym schorzeniem, ale także ludzie powyżej 50 roku życia, ponieważ zachorować można w każdym wieku. Dzieci bezglutenowe to strona będąca inicjatywą połączenia ludzi, ich wiedzy i doświadczeń w celu umożliwienia im lepszego radzenia sobie z chorobą.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Przyjazna Warszawa »

  Stowarzyszenie Centrum Reprywatyzacji Przyjazna Warszawa to zgromadzenie, które stworzyli mieszkańcy miasta by pomóc sobie i innym pokrzywdzonym przez zarząd stolicy. Na stronie internetowej www.przyjazna-warszawa.pl można szczegółowo zapoznać się z celami statutowymi instytucji. Po pierwsze, jest to walka o odzyskanie praw do własności dla ludzi, którzy w początkach panowania systemu komunistycznego zostali wywłaszczeni z centrum stolicy, by ta mogła się skutecznie rozwijać. Po drugie, jest to dochodzenie odszkodowań w imieniu osób, które zostały pokrzywdzone w taki czy inny sposób przez funkcjonowanie i rozbudowę stołecznych lotnisk.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Projekt ARCHE »

  Nowe spojrzenie na sprawy społeczno-gospodarcze w obszarze Mazur. Ekonomia społeczna na Warmii i Mazurach. Fundacja powstała po to, by podjąć się (na pozór) rzeczy niemożliwych. Organizacja pozarządowa powołana została do realizacji celów statutowych.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Koło Łowieckie Gryf w Słupsku. »

  Serwis informacyjny Koła Łowieckiego Gryf w Słupsku. Znajdziemy tu opis aktualności, akty prawne, strukturę i historię naszego Koła. Informację o prowadzonej przez nas gospodarce łowieckiej, opisy tradycji i gwary łowieckiej oraz galerie zdjęć.

  Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »