Akcje charytatywne i fundacje charytatywne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Akcje charytatywne i fundacje charytatywne

Dobroczynna.pl to największa polska strona o pomocy charytatywnej. Znajdziesz tu informacje na temat najbardziej znanych akcji charytatywnych (np. Pajacyk, Okruszek) i największych fundacji charytatywnych (np. Fundacja TVN Nie jesteś sam, Fundacja Polsat) zarówno w Polsce jak i za granicą.
Na stronie dobroczynna.pl pomoc charytatywna została podzielona na podstawowe formy pomocy. Można do nich zaliczyć między innymi: kliknij w banner, wyślij SMS, zrób przelew na konto, przekaż jeden procent, adopcja na odległość, aukcje charytatywne i inne.
Strona dobroczynna.pl ma pokazać wszystkim, że każdy może pomagać. Nie ważne, czy masz dużo pieniędzy czy nie - wystarczy chcieć. Każdy może udzielać pomocy charytatywnej. Można przecież pomagać nie angażując środków finansowych chociażby codziennie odwiedzając strony takie, jak Pajacyk. Wystarczy wejść na taką stronę i kliknąć w banner, by sponsor przekazał fundacji charytatywnej pieniądze.

Szczegóły strony dobroczynna.pl:

Podlinkuj stronę dobroczynna.pl:

Akcje charytatywne i fundacje charytatywne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stowarzyszenie Obrona Zwierząt »

  Strona obrazuje pracę naszego Stowarzyszenia, ratującego potrzebujące, maltretowane lub bezdomne zwierzęta. Na stronie można znaleźć wiele ciekawych treści oscylujących wokół problematyki praw zwierząt w Polsce, a ponadto: prezentację naszych aktualnych podopiecznych, szukających domu, katalog zwierząt już przez nas uratowanych i wyadoptowanych oraz opisy niektórych wykonanych przez nas interwencji, dotyczących niehumanitarnego traktowania zwierząt.
  Stowarzyszenie Obrona Zwierząt posiada status organizacji pożytku publicznego i ma prawo do otrzymywania 1% podatku.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Capoeira Szczecin »

  Capoeira Szczecin Centrum najstarsza sekcja Capoeira w Szczecinie. Nie ważne czy czujesz się młodo czy staro. Zacząć trenować Capoeira może każdy; czy ma lat 8 czy 80. Chcesz "dać sobie w kość". Zawsze chcialeś uczyć się sztuki walki? Chcesz oderwać dziecko od komputera? Lubisz taniec? A może chcesz nauczyć się grać na instumentach? U nas znajdziesz to wszystko i dużo więcej a co najważniejsze w niepowtarzalnej, przyjaznej atmosferze. Capoeira tak, przemoc nie.Treningi są prowadzone w Szczecińskim Centrum Sportu - obiekcie przystosowany tylko do trenowania sztuk walk. Do naszej dyspozycji są tarcze, "łapy trenera", worki bokserskie, materace oraz sale z lustrami i miękkimi matami.
  Treningi odbywają się w podzielonych ze względu na stopień zaawansowania grupach (także specjalnej grupie dla dzieci w wieku 7-10 lat) więc nie musisz się martwić, że nie dasz sobie rady bądź nie będziesz wiedzieć "o co chodzi" na pierwszym treningu. Regularnie organizujemy także treningi akrobatyki. Wystarczy zabrać ze sobą wygodne ubranie i można dołączyć do nas w dowolnym okresie roku.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • WZZ SIERPIEŃ 80 KWK "POKÓJ" »

  Strona Komisji Zakładowej Wolnego Związku Zawodowego Sierpień 80 KWK "Pokój" w Rudzie Śląskiej. Zawiera informację dotyczące działalności związku oraz bieżące fakty z życia kopalni. Na stronie znajdują się ogłoszenia z bieżącej działalności związkowej oraz galerie zdjęć z różnych imprez związkowych.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Ddziedzictwa Szkła Krosno »

  Centrum Dziedzictwa Szkła Krosno - Miasto Szkła nowy projekt turystyczny. Legenda "Szklanej rzeki" Piwnice Przedprożne i Mała Architektura Szklana. Przejażdżki kolejką turystyczną. Zapoznaj się z ofertą.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Latinproject.pl - imprezy salsowe »

  Latin Project jest krakowską niezależną grupą zajmującą się integracją środowiska skupionego wokół rytmów latynoskich. Prowadzimy kursy tańca, salsy. Organizujemy imprezy salsowe. Dziś Latin LatinProject trafia do rzeszy salseros z całego kraju, a dzięki wypracowanej opini
  nasze imprezy cieszą się największym zainteresowaniem i frekwencją.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja Konferencji | Wrocław | Warszawa | Poznań | Kraków | »

  Portal organizacja konferencji oraz imprez powstał z inicjatywy poszerzania wiedzy na temat poprawnej oraz profesjonalnie organizacji konferencji.

  Każda konferencja, a zwłaszcza naukowa powinna charakteryzować się pewnymi standardami, które pomagają rozpowszechniać wiedzę oraz stymulują do rozwoju. Chcemy wprowadzać nowe standardy przyjęte obecnie na całym świecie przy organizacji tego typu imprez. Organizacja Konferencji powinna odbywać się według ustalonej etykiety - a przebieg powinien być przerywany w odpowiednim czasie potrzebnym dla odpoczynku słuchaczy. Ważnym elementem każdej konferencji są prace panelowe, w których to specjaliści mogą wymienić swoje zdanie oraz podyskutować w gronie osób zajmujących się tym wydarzeniem.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja dla dzieci »

  Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia istnieje od 1988 roku.Od roku 2004 jesteśmy organizacją pożytku publicznego.Jesteśmy pomocni przede wszystkim dla osób niepełnosprawnych,po wypadkach - rehabilitacja.Zajmujemy się promocją ochrony zdrowia na Dolnym Śląsku.Korzystamy z pomocy tzw.1% podatku,więc dzięki Państwa pomocy możemy istnieć i działać.Zapraszamy na naszą stronę- tam jest więcej o nas i naszej działalności.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klub Prenumeratora »

  Oficjalna strona Klubu Prenumeratora top agrar Polska i Tygodnika Poradnika Rolniczego. Pakiet Korzyści dla wszystkich prenumeratorów: w tym rabaty na wszystkie paliwa na stacjach ORLEN oraz bezpłatne porady prawnika.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Latarnik na Wsi »

  relacje z działań Latarnika z certyfikatem PCRS na obszarze gminy wiejskiej Niedrzwica Duża w celuwprowadzania osób z Pokolenia 50+ w bogactwo świata internetu i nowych technologii oraz przeciwdziałaniu ich wykluczeniu cyfrowemu.

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Karpacki Uniwersytet Partycypacji »

  Strona projektu "Karpacki Uniwersytet Partycypacji" skierowanego do społeczności lokalnych Karpat.

  Karpaty, dzięki dziedzictwu kulturowemu i przyrodniczemu, są obszarem unikatowym na skalę Polski i Europy. Jednak ukształtowanie terenu i klimat powodują specyficzne problemy gospodarcze i społeczne.

  Celem projektu jest zaangażowanie mieszkańców Karpat w wypracowanie kierunków rozwoju lokalnego, w oparciu o Ramową Konwencję o Ochronie i Zrównoważonym Rozwoju Karpat. W ramach projektu ukonstytuuje się 6 Rad Konsultacyjnych, złożonych z przedstawicieli poszczególnych grup interesariuszy: samorząd lokalny, młodzież, nauczyciele, seniorzy, NGO, sołtysi, przedsiębiorcy itp. Rady zostaną objęte wsparciem szkoleniowym i doradczym w celu zwiększenia kompetencji w zakresie partycypacji.

  Projekt jest wdrażany w partnerstwie z Porozumieniem Karpackim i “Information centre Green Dossier". Tymczasowy Sekretariat Konwencji Karpackiej objął nad nim patronat. Dzięki temu uwzględnione zostaną dobre przykłady z innych krajów, a efekty projektu będą promowane we wszystkich krajach Konwencji Karpackiej.

  Projekt jest realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z funduszy EOG.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »