Akcje charytatywne i fundacje charytatywne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Akcje charytatywne i fundacje charytatywne

Dobroczynna.pl to największa polska strona o pomocy charytatywnej. Znajdziesz tu informacje na temat najbardziej znanych akcji charytatywnych (np. Pajacyk, Okruszek) i największych fundacji charytatywnych (np. Fundacja TVN Nie jesteś sam, Fundacja Polsat) zarówno w Polsce jak i za granicą.
Na stronie dobroczynna.pl pomoc charytatywna została podzielona na podstawowe formy pomocy. Można do nich zaliczyć między innymi: kliknij w banner, wyślij SMS, zrób przelew na konto, przekaż jeden procent, adopcja na odległość, aukcje charytatywne i inne.
Strona dobroczynna.pl ma pokazać wszystkim, że każdy może pomagać. Nie ważne, czy masz dużo pieniędzy czy nie - wystarczy chcieć. Każdy może udzielać pomocy charytatywnej. Można przecież pomagać nie angażując środków finansowych chociażby codziennie odwiedzając strony takie, jak Pajacyk. Wystarczy wejść na taką stronę i kliknąć w banner, by sponsor przekazał fundacji charytatywnej pieniądze.

Szczegóły strony dobroczynna.pl:

Podlinkuj stronę dobroczynna.pl:

Akcje charytatywne i fundacje charytatywne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Płockie Stowarzyszenie Pływackie SWIM Płock »

  Płockie Stowarzyszenie Pływackie „SWIM Płock” jest organizacją, powołaną do wspierania dzieci i młodzieży pływającej w Płocku, finansowaną ze składek rodziców i wsparcia sponsorów. Dzięki Stowarzyszeniu młodzież w sporcie znajduje pasję i efektywnie spędza czas, co pozytywnie wpływa na ich wychowanie, dając im możliwość odczuwania takich emocji jak radość ze zwycięstwa, przyznanie się do porażki, uczy ich także szacunku dla przeciwnika. Te cechy zaprocentują w ich dorosłym życiu.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przyjaciele Bukwałdu »

  Strona Stowarzyszenia Przyjaciół Wsi Bukwałd. Opis działalności i projektów Stowarzyszenia oraz malowniczej warmińskiej wsi Bukwałd. Na stronie są zawarte opisy ostatnich imprez i wydarzeń, a także zapowiedzi nadchodzących. Przedstawione są dokumenty dotyczące Stowarzyszenia. Strona posiada własną galerię zdjęć oraz Księgę Gości. Strona obsługuje RSS. Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Bukwałd będzie zamieszczać także propozycje przedsięwzięć i strona stanie się platformą do wymiany poglądów o rozwoju Bukwałdu. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • SPG »

  Pierwsze myśli czy plany dotyczące powstania w Grabowie Stowarzyszenia przyjaciół wsi, powstały na początku 2008 roku. Pomysł tej organizacji podrzucił radny gminy Stargard Edward Lutyński, na spotkaniu u Państwa Janochów. Podchwyciły go Aneta Janoch i Marta Winnicka, które tworzyły właśnie planu organizacji zajęć na wakacje dla dzieci ze wsi. Zaangażowały w proces jego powstania Huberta Lisa i Pawła Janocha. Po kilku tygodniach prac (Opracowywanie statutu, zapoznawanie się z przepisami dotyczącymi stowarzyszeń) postanowiono zwołać Założycielskie Walne Zebranie Stowarzyszenia Przyjaciół Grabowa

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokalna Grupa Rybacka W dolinie Tyśmienicy i Wieprza »

  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka W dolinie Tyśmienicy i Wieprza, Stowarzyszenie realizuje lokalną strategię rozwoju obszaru rybackiego za pośrednictwem swojego Biura oraz organów statutowych. Główne zadanie LGR to przeprowadzić w latach 2011 - 2015 procedurę wyboru projektów i beneficjentów środków unijnych a następnie dokonać ich rozliczenia.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Św. Kazimierza Królewicza »

  Fundację imienia Świętego Kazimierza Królewicza założono w 2006r. Od początku Fundację tworzyły osoby, które swoją pracą pragnęły służyć Polsce i Bogu.

  Dokładnie pięć lat po założeniu Fundacji zmienił się jej zarząd. Nowe władze ze zdwojonym zapałem kontynuowały dzieło swoich poprzedników organizując liczne imprezy i podejmując kolejne wyzwania.

  Fundacja Św. Kazimierza Królewicza upowszechnia kulturę wywodzącą się z tradycji oraz rozwija działania charytatywne, które kierowane są do młodzieży potrzebującej pomocy. Przede wszystkim kładzie się tu nacisk na rozwijanie inicjatyw patriotyczno-religijnych jak i edukacyjnych. Fundacja im. Św. Kazimierza Królewicza stawia sobie za cel nie tylko wspieranie katolickich misji na Kresach, ale także wspieranie prześladowanych chrześcijan na świecie.

  Fundacja Św. Kazimierza ma szczególną misję. Misją tą jest tworzenie połączeń pomiędzy Polakami zamieszkującymi obecny obszar Rzeczy Pospolitej Polskiej a tymi, którzy nadal przebywają na dawnych Kresach Rzeczypospolitej. Fundacja ułatwia Polakom, mającym szczęście żyć na obecnym terytorium Polski, poznanie dawnych ziem polskich, ich historii i dzisiejsze bolączki zamieszkujących tam rodaków. W miarę możliwości Fundacja wspiea rozwój edukacyjny i ekonomiczny Polaków ze wschodu.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom kultury w Ksawerowie »

  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony Gminnego Domu Kultury z Biblioteką w Ksawerowie. Zapoznajcie się z bogatą ofertą zajęć dla dzieci jak i dla dorosłych. Dom Kultury w Ksawerowie to miejsce, które łączy pokolenia, uczy, rozwija ale przede wszystkich zbliża mieszkańców do siebie jak i do kultury.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochotnicza Straż Pożarna w Nurzynie, OSP Nurzyna »

  Oficjalna strona OSP w Nurzynie, Ochotnicza Straż Pożarna w Nurzynie, Witaj na naszej stronie. Cieszymy się, że interesują Cię sprawy OSP Nurzyna i naszej miejscowości. Serwis poświęcony jest Ochotniczej Straży Pożarnej w Nurzynie. Znajdziecie tutaj wszystkie niezbędne informacje o jednostce z Nurzyny i jej ochotnikach. Ochotnicza Straż Pożarna w Nurzynie to jednostka z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami. W czerwcu 2012 obchodziliśmy 85-lecie istnienia jednostki. Jeżeli chcesz obejrzeć zdjęcia z tej i wielu innych uroczystości zapraszamy na naszą stronę osp-nurzyna.za.pl

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dieta, rady, opieka - Celiakia »

  Ponad 1% ludzi cierpi na chorobę nazywaną celiakia, która polega na nietolerancji organizmu na gluten. Osoby te muszą stosować restykcyjne, nieraz powodujące określone niedobory żywienie bezglutenowe. Dzieci są najliczniejszą grupą dotkniętą tym schorzeniem, ale także ludzie powyżej 50 roku życia, ponieważ zachorować można w każdym wieku. Dzieci bezglutenowe to strona będąca inicjatywą połączenia ludzi, ich wiedzy i doświadczeń w celu umożliwienia im lepszego radzenia sobie z chorobą.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aral-Progress »

  Oficjalna strona Fundacji Aral-Progress.
  Głównym celem naszej Fundacji jest przywrócenie Morza Aralskiego do linii brzegowej z 1953 r. Jednocześnie pragniemy przeciwdziałać negatywnym skutkom zaniku Morza Aralskiego oraz degradacji obszarów bezodpływowych byłego Bloku Wschodniego. Nasze działania przyczyniają się do propagowania idei zrównoważonego rozwoju oraz społecznej i ekonomicznej aktywizacji ludności zamieszkującej obszar działań Fundacji.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »