Akcje charytatywne i fundacje charytatywne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Akcje charytatywne i fundacje charytatywne

Dobroczynna.pl to największa polska strona o pomocy charytatywnej. Znajdziesz tu informacje na temat najbardziej znanych akcji charytatywnych (np. Pajacyk, Okruszek) i największych fundacji charytatywnych (np. Fundacja TVN Nie jesteś sam, Fundacja Polsat) zarówno w Polsce jak i za granicą.
Na stronie dobroczynna.pl pomoc charytatywna została podzielona na podstawowe formy pomocy. Można do nich zaliczyć między innymi: kliknij w banner, wyślij SMS, zrób przelew na konto, przekaż jeden procent, adopcja na odległość, aukcje charytatywne i inne.
Strona dobroczynna.pl ma pokazać wszystkim, że każdy może pomagać. Nie ważne, czy masz dużo pieniędzy czy nie - wystarczy chcieć. Każdy może udzielać pomocy charytatywnej. Można przecież pomagać nie angażując środków finansowych chociażby codziennie odwiedzając strony takie, jak Pajacyk. Wystarczy wejść na taką stronę i kliknąć w banner, by sponsor przekazał fundacji charytatywnej pieniądze.

Szczegóły strony dobroczynna.pl:

Podlinkuj stronę dobroczynna.pl:

Akcje charytatywne i fundacje charytatywne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stowarzyszenie Antymobbingowe w Krakowie »

  Strona Krajowego Stowarzyszenia Antymobbingowego - oddział w Krakowie. Strona zawiera artykuły oraz porady dotyczące zjawiska mobbingu w pracy. Na stronie dostępny jest również bogaty spis literatury związanej z mobbingiem. Strona zawiera również historie osób dotkniętych mobbingiem. Ponad to dostępne są również informacje kontaktowe dla osób poszukujących dotkniętych zjawiskiem mobbingu. Strona może być przydatna zarówno dla pracowników jak i pracodawców.

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program Lojalnościowy Złoty Punkt »

  "Złoty Punkt" to Program Partnerski o zasięgu ogólnopolskim zorganizowany przez Małopolskie Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców w Krakowie.
  W programie uczestniczą sklepy, zakłady usługowe, gastronomiczne i rozrywkowe. Jego ideą jest wzbogacenie oferty towarowej, atrakcyjności świadczonych usług, organizacji różnego rodzaju promocji, sezonowych obniżek, bonifikat.
  Partnerzy Programu "Złoty Punkt" nagradzają swoich Klientów za to, że w ich placówkach robią zakupy lub korzystają z ich usług. Ilość i atrakcyjność nagród w Programie "Złoty Punkt" jest imponująca. Każdy, kto obejrzał Katalog Nagród dostępny w każdej placówce Partnera Programu, mógł się o tym przekonać. Niektóre nagrody Klienci odbierają natychmiast ale większość, decyduje się zbierać punkty, żeby odebrać nagrodę o wyższej wartości.
  Każdy z nas robi zakupy w sklepach spożywczych, odzieżowych, obuwniczych, ze sprzętem elektronicznym i gospodarstwa domowego. Często odwiedzamy księgarnię, sklepy motoryzacyjne, punkty usługowe lub biura turystyczne. Zebranie odpowiedniej ilości punktów w celu odebrania wymarzonej nagrody nie wymaga długiego czasu. W każdej placówce oznaczonej "TU ZDOBĘDZIESZ ZŁOTY PUNKT" żądaj wydania karty "Złoty Punkt" i zacznij zbierać punkty a w krótkim czasie zamienisz je na bardzo atrakcyjne nagrody.

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klub inwestorów kapitałowych. »

  Klub inwestorów kapitałowych Invest spółka z o.o. łączy historyczne tradycje klubów inwestorów z Europy Zachodniej i USA z możliwościami polskiego prawa gospodarczego.Prowadzi działania edukacyjne i inwestorskie dla swoich członków.

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja pożytku publicznego - 1 procent podatku »

  Stowarzyszenie Na Tak to organizacja pożytku publicznego, mająca swoją siedzibę w Poznaniu. Skupia się ona na pomocy osobom niepełnosprawnych, w szczególności z zespołem Downa. Organizacji bardzo potrzebne są dodatkowe środki pieniężne na zapewnienie właściwej opieki tych chorym dzieciom i dorosłym. Aby wesprzeć organizację możesz przekazać 1 procent podatku.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Amazonki Starogard Gadańska »

  Pomagamy kobietom dotkniętym chorobą nowotworową raka piersi wspierając je emocjonalnie i psychicznie w najtrudniejszym okresie ich życia. Wolontariuszki, swoim własnym przykładam i optymizmem, pomagają kobietom uwierzyć, iż z chorobą można wygrać i wrócić do normalnego, aktywnego życia rodzinnego i społecznego. Staramy się również udzielać pomocy praktycznej. Jesteśmy organizacja pozarządową, niemedyczną. Od listopada 2010 r. posiadamy status organizacji pożytku publicznego. Klub jest członkiem Poznańskiej Federacji Stowarzyszeń Amazonek.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak zwiekszyc wzrost »

  Strona poświęcona zagadnienu na temat jak zwiększyć wzrost u człowieka w późniejszym czasie niż normalny wzrost w trakcie dojrzewania.Po zapoznaniu się z treścią strony znajdziesz informacje jak urosnąć kilka centymetrów w krótszym lub dłuższym czasie.Wiek niema znaczenia, nie ważne czy masz 15 lat, 25 lat a nawet 40 i więcej! Każdy kto się chcę podjąć walki ze wzrostem może zacząć od tego programu.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Przyjazna Warszawa »

  Stowarzyszenie Centrum Reprywatyzacji Przyjazna Warszawa to zgromadzenie, które stworzyli mieszkańcy miasta by pomóc sobie i innym pokrzywdzonym przez zarząd stolicy. Na stronie internetowej www.przyjazna-warszawa.pl można szczegółowo zapoznać się z celami statutowymi instytucji. Po pierwsze, jest to walka o odzyskanie praw do własności dla ludzi, którzy w początkach panowania systemu komunistycznego zostali wywłaszczeni z centrum stolicy, by ta mogła się skutecznie rozwijać. Po drugie, jest to dochodzenie odszkodowań w imieniu osób, które zostały pokrzywdzone w taki czy inny sposób przez funkcjonowanie i rozbudowę stołecznych lotnisk.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dom św. Kaspra w Częstochowie »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego domu położonego w bliskim sąsiedztwie Klasztoru Jasnogórskiego,co stwarza doskonałe warunki do organizacji różnego rodzaju spotkań modlitewnych, naukowych i rekreacyjnych, a także odpoczynkowi po trudach pielgrzymowania na Jasną Górę. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, na którą składają się miejsca noclegowe, smaczne posiłki, odpowiednio wyposażona sala konferencyjna oraz piękna, sprzyjająca modlitwie kaplica.

  Przyjmujemy zarówno grupy zorganizowane, jak i indywidualnych gości.

  Dom jest placówką "non profit"

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polskie marki i polskie firmy »

  Polskie marki i polskie firmy zgrupowane w katalogu zawierającym szczegółowe informacje na temat przynajleżności narodowej danego przedsiębiorstwa i jego akconariatu. Baza pozwala nadokonywanie świadomych decyzji ekonomicznych takich jak wybór produktu czy dostawcy usług. Do tego baza artykułów tematych oraz aplikacja Polskie Marki, która pozwala na szybkie sprawdzenie danych wpisów podczas codziennych zakupów. Wspieram Rozwój to istota patriotyzmu ekonomicznego.

  Data dodania: 25 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Koło Łowieckie Gryf w Słupsku. »

  Serwis informacyjny Koła Łowieckiego Gryf w Słupsku. Znajdziemy tu opis aktualności, akty prawne, strukturę i historię naszego Koła. Informację o prowadzonej przez nas gospodarce łowieckiej, opisy tradycji i gwary łowieckiej oraz galerie zdjęć.

  Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »