Akcje charytatywne i fundacje charytatywne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Akcje charytatywne i fundacje charytatywne

Dobroczynna.pl to największa polska strona o pomocy charytatywnej. Znajdziesz tu informacje na temat najbardziej znanych akcji charytatywnych (np. Pajacyk, Okruszek) i największych fundacji charytatywnych (np. Fundacja TVN Nie jesteś sam, Fundacja Polsat) zarówno w Polsce jak i za granicą.
Na stronie dobroczynna.pl pomoc charytatywna została podzielona na podstawowe formy pomocy. Można do nich zaliczyć między innymi: kliknij w banner, wyślij SMS, zrób przelew na konto, przekaż jeden procent, adopcja na odległość, aukcje charytatywne i inne.
Strona dobroczynna.pl ma pokazać wszystkim, że każdy może pomagać. Nie ważne, czy masz dużo pieniędzy czy nie - wystarczy chcieć. Każdy może udzielać pomocy charytatywnej. Można przecież pomagać nie angażując środków finansowych chociażby codziennie odwiedzając strony takie, jak Pajacyk. Wystarczy wejść na taką stronę i kliknąć w banner, by sponsor przekazał fundacji charytatywnej pieniądze.

Szczegóły strony dobroczynna.pl:

Podlinkuj stronę dobroczynna.pl:

Akcje charytatywne i fundacje charytatywne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Capoeira Szczecin »

  Capoeira Szczecin Centrum najstarsza sekcja Capoeira w Szczecinie. Nie ważne czy czujesz się młodo czy staro. Zacząć trenować Capoeira może każdy; czy ma lat 8 czy 80. Chcesz "dać sobie w kość". Zawsze chcialeś uczyć się sztuki walki? Chcesz oderwać dziecko od komputera? Lubisz taniec? A może chcesz nauczyć się grać na instumentach? U nas znajdziesz to wszystko i dużo więcej a co najważniejsze w niepowtarzalnej, przyjaznej atmosferze. Capoeira tak, przemoc nie.Treningi są prowadzone w Szczecińskim Centrum Sportu - obiekcie przystosowany tylko do trenowania sztuk walk. Do naszej dyspozycji są tarcze, "łapy trenera", worki bokserskie, materace oraz sale z lustrami i miękkimi matami.
  Treningi odbywają się w podzielonych ze względu na stopień zaawansowania grupach (także specjalnej grupie dla dzieci w wieku 7-10 lat) więc nie musisz się martwić, że nie dasz sobie rady bądź nie będziesz wiedzieć "o co chodzi" na pierwszym treningu. Regularnie organizujemy także treningi akrobatyki. Wystarczy zabrać ze sobą wygodne ubranie i można dołączyć do nas w dowolnym okresie roku.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Brwinowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich - Szansa »

  Chcesz pomóc:
  żonie, mężowi, bratu, siostrze, ojcu, matce, przyjacielowi, koledze, znajomemu, sobie?

  Brwinowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich - BSRA Szansa to wsparcie dla osób uzależnionych i ich rodzin.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • IFundacja »

  Jesteśmy pasjonatami, którzy postanowili się poświęcić renowacji starych samochodów i zabytków motoryzacji. Jeśli także lubisz lub kochasz tak jak my motoryzację. To wspomóż naszą fundację ofiarując 1 procent swojego podatku.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klub inwestorów kapitałowych. »

  Klub inwestorów kapitałowych Invest spółka z o.o. łączy historyczne tradycje klubów inwestorów z Europy Zachodniej i USA z możliwościami polskiego prawa gospodarczego.Prowadzi działania edukacyjne i inwestorskie dla swoich członków.

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • RPG - świat fantasy »

  Pewnego razu w świecie fantasy przecięły się ścieżki pięciu postaci różnych ras i profesji. Od tej chwili życie ich uległo całkowitej zmianie.
  Serwis poświęcony jest grze rpg rozgrywanej w świecie fantasy przez kilka osób. Spotykamy się średnio raz w tygodniu aby móc przenieść się do świata rpg i przeżywać kolejne przygody. Teraz można śledzić on-line przygody jakie przeżywa nasza drużyna. Nasz świat fantasy obfituje w dynamiczną akcję, więc zapraszamy do lektury i życzymy miłych chwil oderwania się od rzeczywistości.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek w Anglii »

  Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest pomoc osobom, które doświadczyły wypadków za granicą. Zajmujemy się przede wszystkim spawami związanymi z wypadkami przy pracy oraz wypadkami komunikacyjnymi. Jeżeli nie wiesz, czy możesz uzyskać odszkodowanie w anglii, nie masz pojęcia, jak się do tego zabrać, powstrzymuje cię bariera językowa, wtedy nie ma lepszego rozwiązania niż skontaktowanie się z nami. Pracują u nas specjaliści w dziedzinie prawa, także współpracujemy z wieloma angielskimi kancelariami prawnymi, aby zagwarantować naszym klientom pełną obsługę w każdej dziedzinie. Szczegółowo badamy każdy wypadek uk, sprawdzając, jakie są szansę na wygranie danej sprawy. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami, z jakim związane są odszkodowania uk. Nie pobieramy również od naszych klientów żadnych opłat, a przy tym prowadzimy obsługę w pełni w języku polskim. Gdy chcesz dowiedzieć się o nas więcej lub skorzystać z naszych usług, wówczas już teraz zapraszamy cię na naszą stronę internetową!

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochotnicza Straż Pożarna w Widowie »

  Witryna poświęcona Ochotniczej Straży Pożarnej w Widowie. Na stronie można znaleźć najnowsze informacje z życia jednostki. Na bieżąco dodawane są zdjęcia z akcji strażackich, zawodów, ćwiczeń i pokazów. Relacjonujemy również sprawy dotyczące naszego sołectwa.

  Widów położony jest w województwie śląskim, powiat gliwicki, gmina Rudziniec. Na terenie naszej gminy działa w sumie 10 jednostek straży pożarnej: OSP Słupsko, OSP Niewiesze, OSP Chechło, OSP Łany, OSP Bojszów, OSP Bojszów, OSP Bycina, OSP Widów, OSP Pławniowice i OSP Rudziniec. Dwie ostanie należą do KSRG - czyli Krajowego Sytemu Ratowniczo Gaśniczego.

  Nasza jednostka podlega bezpośrednio pod KM PSP Gliwice. Często współpracujemy m.in. z Policją i Pogotowiem Ratunkowy. Wiele razy organizowaliśmy pokaz z okazji dnia dziecka oraz rożnych festynów i pikników. Oprócz typowo strażackich działań jednostka zajmuje się również krzewieniem i promowaniem ruchu strażackiego w swojej okolicy. Organizujemy ćwiczenia i zawody dla dzieci i dorosłych np. w wędkowaniu, rozgrywkach tenisa stołowego, piłce nożnej, halowej piłce nożnej i innych.

  OSP Widów może pochwalić się wieloletnią tradycją, ponieważ jednostka została założona w 1888 roku.

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe Votum S.A.- Marek Packiewicz »

  Pracuję na licencji Votum SA, zajmujemy się pomocą w uzyskiwaniu odszkodowań w różnego rodzaju wypadkach i nieszczęśliwych zdarzeniach losowych.Jesteśmy największą w Europie Środkowo-Wschodniej kancelarią odszkodowawczą. Istotą naszej działalności jest pomoc poszkodowanym w uzyskiwaniu odszkodowań, w szczególności w postępowaniach dotyczących roszczeń za szkody osobowe objęte systemem ubezpieczeń obowiązkowych. Pozostający do dyspozycji klientów doradcy odszkodowawczy zapewniają profesjonalną obsługę zarówno w postępowaniach polubownych, ...jak i na drodze sądowej. Od klientów nie pobieramy opłat wstępnych – nasze wynagrodzenie uzależnione jest od efektów naszych działań.Dziś VOTUM S.A. to spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a efektywność naszych działań potwierdza ponad 100 tysięcy klientów.„Nasz sukces zbudowaliśmy na fundamentach ciężkiej pracy i konsekwencji w działaniach” – Dariusz Czyż, Prezes Zarządu VOTUM S.A.Dziś VOTUM S.A. to spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a efektywność naszych działań potwierdza ponad 100 tysięcy klientów.Zespół VOTUM S.A. stanowi licząca ponad 120 osób grupa absolwentów prawa, administracji, ekonomii, marketingu oraz innych kierunków technicznych i humanistycznych. Osoby te posiadają doświadczenie m.in. w branży odszkodowawczej, ubezpieczeniowej, w służbach finansowych. Wszechstronne kompetencje pracowników zapewniają profesjonalną realizację zadań spółki.

  Data dodania: 13 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radna Zawada Małgorzata w trosce o rozwój kultury we Wrocławiu. »

  Chcesz przyczynić się do rozwoju Wrocławia? Marzysz by Twoje miasto stało się jeszcze piękniejsze, zdrowsze, pełne bezkonkurencyjnych na tle regionu i kraju inicjatyw kulturalnych i edukacyjnych? Jeśli tak, to przyjrzyj się programowi i inicjatywom Małgorzaty Zawady z Klubu Rafała Dutkiewicza, która ma odpowiednie kwalifikacje, zapał i ambicję, by wprowadzić w czyn nawet najbardziej niecodzienne pomysły. Już dziś zapoznaj się ze stroną radnej. Jeśli masz jakieś pytania, formularz kontaktowy czeka.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Artyści wykonawcy »

  Stowarzyszenie zrzesza Artystów: wokalistów i instrumentalistów. Głównym naszym celem jest ochrona praw artystów wykonawców. Zadaniem Stowarzyszenia jako organizacji zajmującej się ochroną praw Wykonawców jest: inkasowanie, podział i wypłacanie należnych wykonawcom wynagrodzeń za korzystanie z efektów ich pracy. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej sawp.pl, serdecznie zapraszamy do odwiedzania!

  Data dodania: 29 03 2016 · szczegóły wpisu »