Akcje charytatywne i fundacje charytatywne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Akcje charytatywne i fundacje charytatywne

Dobroczynna.pl to największa polska strona o pomocy charytatywnej. Znajdziesz tu informacje na temat najbardziej znanych akcji charytatywnych (np. Pajacyk, Okruszek) i największych fundacji charytatywnych (np. Fundacja TVN Nie jesteś sam, Fundacja Polsat) zarówno w Polsce jak i za granicą.
Na stronie dobroczynna.pl pomoc charytatywna została podzielona na podstawowe formy pomocy. Można do nich zaliczyć między innymi: kliknij w banner, wyślij SMS, zrób przelew na konto, przekaż jeden procent, adopcja na odległość, aukcje charytatywne i inne.
Strona dobroczynna.pl ma pokazać wszystkim, że każdy może pomagać. Nie ważne, czy masz dużo pieniędzy czy nie - wystarczy chcieć. Każdy może udzielać pomocy charytatywnej. Można przecież pomagać nie angażując środków finansowych chociażby codziennie odwiedzając strony takie, jak Pajacyk. Wystarczy wejść na taką stronę i kliknąć w banner, by sponsor przekazał fundacji charytatywnej pieniądze.

Szczegóły strony dobroczynna.pl:

Podlinkuj stronę dobroczynna.pl:

Akcje charytatywne i fundacje charytatywne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Polskie Towarzystwo Weksylologiczne »

  Polskie Towarzystwo Weksylologiczne jest organizacją zajmującą się badaniem historii, znaczenia, kompozycji, zasad tworzenia, symboliki i użycia wszelkiego typu weksyliów (flagi, bandery, proporce, sztandary) i weksyloidów (np. buńczuk).

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chrześcijaństwo Dzisiaj »

  “Chrześcijaństwo Dzisiaj” to serwis poświęcony kondycji chrześcijaństwa, kościoła, współczesnej nauki oraz człowieka w dzisiejszym świecie.

  Analizujemy aktualne problemy społeczne, polityczne i naukowe - nie bojąc się jednocześnie zagadnień trudnych, złożonych czy wymagających specjalistycznej wiedzy z zakresu: filozofii, socjologii, antropologii, psychologii, psychoanalizy, teologii czy nauk przyrodniczych.

  Wychodzimy z założenia, iż dwa fakty nie mogą być z sobą sprzeczne – dlatego też nauka i religia – to wartości wzajemnie komplementarne; rozum i wiara stanowią natomiast, wzajemnie zapośredniczający się fenomen naszego istnienia oraz działania w świecie jako rzeczywistości.

  Witamy serdecznie każdego czytelnika, niezależnie od światopoglądu – bowiem wiedza i mądrość są wartościami samymi w sobie.

  Życzymy miłej i owocnej wędrówki po ścieżkach rozumu i serca.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Apel o pomoc dla Kacperka Flisa – Porażenie splotu barkowego »

  Kacperek urodził się dn.16.08.2009r w szpitalu Klinicznym Nr1 w Lublinie. Ważył 4660g i mierzył 58cm. Poród Kacperka przebiegał 11 godzin. Po 9 godzinach od rozpoczęciu akcji porodowej i sprawdzeniu akcji serca dziecka, lekarz dyżurny zdecydował - "WYPYCHAMY". Zastosowany zabieg spowodował, iż Kacperek urodził się w całkowitej ZAMARTWICY oraz doznał PORAŻENIA SPLOTU BARKOWEGO - prawej rączki. W dn.26.08.2010 Kacperek przeszedł skomplikowaną operację przeszczepu nerwów prawej ręki. Operacja została wykonana w Aachen w Niemczech. Sytuacja, jaka nas spotkała wymaga dużych nakładów finansowych. Dlatego też mamy odwagę, zwrócić się do Państwa z prośbą o pomoc. Przekaż 1% podatku lub zrób wpłatę na rehabilitację Kacperka.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sztandary, haftowanie, łowieckie, strażackie, szkolne »

  Firma SZTANDAR-HAFT wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponuje usługi na wykonanie:
  - sztandarów haftowanych,
  - chorągwi kościelnych,
  - godeł i herbów,
  - proporców,
  - wizerunków postaci,
  - stuł i ornatów.

  Każdy wyrób wykonujemy z projektów opracowanych w naszym studiu projektowym lub z materiałów dostarczonych przez klienta. Projekty tworzymy gratis. Uwzględniane są wszelkie pomysły nabywcy oraz budżet. Do produkcji naszych wyrobów używamy wysokiej jakości tkanin satynowych, plamoodpornych. Do wykończenia sztandarów oraz innych prac wykorzystywane są nici metalizowane. W wielu wyrobach stosujemy metodę haftu wypukłego na przykład dla uwydatnienia liter.

  Oferujemy:
  - sztandary szkolne,
  - sztandary strażackie,
  - sztandary łowieckie,
  - sztandary wojskowe,
  - sztandary związkowe,
  - sztandary policyjne,
  - sztandary patriotyczne,
  - chorągwie kościelne,
  - godła,
  - herby,
  - proporce,
  - obrazy haftowane
  - wizerunki,
  - drzewce z okuciami,
  - szarfy,
  - rękawiczki,
  - inne dodatki – gabloty, pokrowce.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Renata Lichańska-Mleczko malarstwo »

  Oferuję malarstwo artystyczne: na płótnie,płycie,kartonie oraz ścienne.Przyjmę zlecenia na portrety olejne,akrylowe,ołówkowe ze zdjęcia i inne obrazy wybrane mistrzów jak i malarstwo współczesne. Możliwość zamówienia ikony wybranych Świętych lub Aniołów, zarówno pisane tradycyjnie na desce lub malowane na szkle. Gwarancja dobrego wykonania i staranności w utrwaleniu. Wystawy indywidualne i zbiorowe: 1982 - BWA wystawa absolwentów Bielsko-Biała, 2002- udział w wystawie poplenerowej Międzybrodzie, 2002 - ZSPiG indywidualna wystawa w Mesznej, 2003 – Dom Strażaka indywidualna wystawa w Bystrej Krakowskiej, 2003 – MDK indywidualna wystawa w Kętach, 2004 – Dom Włókniarza udział w wystawie zbiorowej w Bielsku, 2005 – Gminna Biblioteka Wilkowice udział w wystawie zbiorowej,2005 – Indywidualna wystawa malarska w GB w Bestwinie, 2005 - GDK w Czańcu wystawa indywidualna, 2006 – Dom Nauczyciela udział w wystawie zbiorowej w Bielsku-Białej, 2006 – Ośrodek Kultury i Sztuki w Strumieniu wystawa zbiorowa,2008 – Książnica Beskidzka Bielsko udział w wystawie zbiorowej, 2008 – Muzeum Żywiec wystawa poplenerowa „ Ondraszka” 2008 – Sadlinki wystawa poplenerowa 2009 – Biuro Pełnomocnika Miasta Bielsko wystawa indywidualna, 2009 – Kwidzyń wystawa poplenerowa, 2009 – Galeria Pasja wystawa indywidualna w Kętach, 2010 i 2011 – Galeria/ Freta/ Warszawa udział w wystawie zbiorowej 2010 – Wystawa zbiorowa Chojnicach, Brusach i Męcikał, 2011 – Tyflo galeria Warszawa wystawa zbiorowa, 2011 – ZPAP Warsz

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Luzino Stowarzyszenie Samorządność »

  Luzino, Pierwszy niezależny portal internetowy w Gminie Luzino,strona Stowarzyszenia Samorządność.Nasze wnioski,pomysły,artykuły Celem Stowarzyszenia Samorządność jest:1. Rozbudzanie szerokiej inicjatywy dla wszechstronnego rozwoju społecznego, gospodarczego i kulturalnego w szczególności w środowisku lokalnym i regionalnym.2. Popularyzowanie wiedzy z dziedziny samorządności wśród społeczeństwa.3. Działanie na rzecz zwiększenia udziału społeczności lokalnej w życiu publicznym.4. Troska o uczciwość w życiu publicznym.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Rakowicz - praktyk rozwoju osobistego »

  Joanna Rakowicz to wieloletni praktyk rozwoju osobistego.Dzięki doświadczeniu potrafi wyciągnąć z marazmu, pobudzić do działania i dać szansę na lepsze jutro.Dodatkowo na stronie prowadzony jest blog.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Koło Łowieckie Gryf w Słupsku. »

  Serwis informacyjny Koła Łowieckiego Gryf w Słupsku. Znajdziemy tu opis aktualności, akty prawne, strukturę i historię naszego Koła. Informację o prowadzonej przez nas gospodarce łowieckiej, opisy tradycji i gwary łowieckiej oraz galerie zdjęć.

  Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Katolicka organizacja pożytku publicznego - fundacjapromien.pl »

  Strona internetowa Fundacji „Promień Bożego Miłosierdzia”. Fundacja wywodzi się ze środowiska katolickiego i prowadzi działalność wydawniczą, wolontariat, wspiera samotne matki, rozwija w ludziach świadomość chrześcijańską. Nasza fundacja rozwiązuje problemy uzależnionej młodzieży oraz osób dorosłych. Osoby pragnące wspierać naszą akcję charytatywną zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • wioskisos.org »

  Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce działa na terenie ponad 130 państw, w tym w Polsce. W naszym kraju posiada cztery ośrodki, w których znajduje się kilkanaście domów. Mieszkają w nich opiekunowie prawni, głównie małżeństwa lub osoby samotne, wraz z podopiecznymi. Jest to z reguły 6 do 8 dzieci, bardzo często rodzeństwa. Wioski Dziecięce kładą nacisk na przygotowanie najmłodszych do dorosłego życia i samodzielności. Współpracują również ze specjalistami takimi, jak psycholog, pedagog czy pracownik socjalny.

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »