Podkategoria: Blogi - strona 9 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Blogi Podkategoria: Blogi

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Subiektywny przegląd rosyjskiego Internetu »

  Artykuły prasowe i publikacje rosyjskojęzyczne przetłumaczone na polski przez autorkę bloga zainteresowaną historią, kulturą, sztuką i życiem codziennym w Rosji. Wiele artykułów opisujących Rosję poprzez samych Rosjan. Galerie zdjęć i filmów z Rosji.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • FabrykaPrzepisów »

  Strona jest zbiorem przepisów kulinarnych. Jest to przekrój przepisów od dań wytrawnych, na kolacje, przyjęcia czy zwykły codzienny dzień do pysznych deserów, tortów urodzinowych, ciast i ciasteczek. Przepisy są proste, opisane w taki sposób aby każdy mógł je przyrządzić. Każda potrawa czy deser jest pokazana na zdjęciu. Zapraszam na www.fabrykaprzepisow.pl.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Łukasz Wójcik »

  Strona domowa pasjonata internetu i front-end developera. Garść informacji o sobie i działalności w internecie, portfolio, blog, oferta dla zleceniodawców - cięcie HTML/CSS, wdrożenia WordPress, inne pokrewne.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • O nazwach firm i produktów »

  Blog, którego celem jest wymiana informacji na temat nazw handlowych i firmowych (czyli, fachowo mówiąc, chrematonimów). Teksty dotyczą pochodzenia nazw, zasad ich tworzenia i użycia, np. wymowy, pisowni, odmiany.
  W blogach zostały opisane nazwy niefortunne, np. Osram, DUPA, Fart. Nazwy powszechnie znane, które sprawiają problemy językowe, np. Royal Canin. Nazwy, których pochodzenie jest interesujące, np. Marlboro, Persil, Omega. Nazwy problematyczne, np. Idea Bank.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby Tarota »

  Ezoteryczny blog poświęcony rozwojowi duchowemu, kartom Tarota, numerologii i białej magii. Strona zawiera historię, szczegółowe opracowania kart i rozkładów Tarota (Wielkie i Małe Arkany),opisy rytuałów, znaczenia numerologiczne potrzebne do interpretacji kart, oraz aktualności dotyczące ezoteryki. Atrakcyjnym dodatkiem strony jest darmowa wróżba przez e-mail.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o środkach czystości, papierach toaletowych, chemii. »

  Blog takczysto.pl został stworzony po to aby pomagać użytkownikom w doborze środków czystości i chemii gospodarczej. Opisujemy produkty, doradzamy, tworzymy poradniki o różnych preparatach chemicznych dostępnych na rynku.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog o psychologii »

  Psychologia i socjologia okiem zwykłego śmiertelnika. Ciekawostki, przemyślenia i skróty książek z dziedziny psychologii i pokrewnych dziedzin.Subiektywna ocena osoby nie będącej w żadnym razie psychologiem. Po prostu blog o psychologii i socjologii

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Miasto i ptaki »

  Autorski blog poświęcony parkowi Skaryszewskiemu w Warszawie. Fotografie i opisy poszczególnych gatunków obserwowanych ptaków, ssaków i innych zwierząt parkowych, rzeźb i krajobrazu, roślinności, drzew i krzewów, ciekawostki przyrodnicze, obserwacje ornitologiczne, porady na temat karmienia ptaków, artykuły na temat dawnej i współczesnej historii parku Skaryszewskiego, zawiadomienia o imprezach, fotorelacje z aktualnych wydarzeń w Skaryszaku.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ocean opowiesci - Sewis o ksiazkach dla dzieci - oceanopowiesci.pl »

  Zapraszam do wspólnej lektury wszystkie dzieci, które szukają wspaniałej przygody z książką oraz dorosłych mających odwagę znów spojrzeć na świat oczami dziecka…
  Czytaj książki, poznasz lepiej język polski, rozwiniesz wyobraźnię, przećwiczysz umysł, nauczysz się wyrażać swoje myśli, zdobędziesz nowe wiadomości. Dzięki temu łatwiej będzie Ci szła nauka, dostaniesz się na dobre studia, szybciej przyswoisz niezbędną wiedzę. Dostaniesz dobrą pracę, za którą będą Ci płacić duże pieniądze. Będziesz mógł/mogła się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenia, jeździć po świecie, kupować wszystko, czego zapragniesz, realizować marzenia, poznawać ludzi...

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez BIK »

  Biuro Informacji Kredytowej stanowi w wielu przypadkach podstawowy problem w uzyskaniu kredytu bankowego. Na szczęście obecnie pieniądze można pożyczać nie tylko w bankach. Każdy, kto potrzebuje kredyt bez sprawdzania w bik znajdzie go dzięki naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Rojek - strona prywatna - Wrocław/Miękinia »

  Strona prywatna Pawła Rojka - programisty, informatyka, projektanta i webmastera z okolic Wrocławia i Miękini.
  Na stronie znajdziemy podstawowe informacje o absolwencie Politechniki Wrocławskiej, jego blog oraz duży dział projektów z kategorii: IT, bezpieczeństwo sieci, gry video, gry komputerowe, systemy komputerowe, teleinformatyka, robotyka, grafika, fotografia, marketing, a także dziennikarstwo muzyczne i muzyka.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rolnik24 - blog dla rolników, maszyny rolnicze, targi rolne »

  Blog o nowoczesnym rolnictwie. Na rolnik24 wszystko co dotyczy zagadnień: relacje z targów rolnych i eventy rolnicze,maszyny rolnicze, traktory, kombajny. Informacje dotyczące nowości w sprzęcie, innowacji w uprawie i hodowli.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Poznań »

  Piotr Iwański jest poznańskim fotografem specjalizującym się w sesjach ślubnych. W swojej ofercie posiada również inne typy sesji,w których jest prawdziwym profesjonalistą. Sesje oferowane i dedykowane to między innymi sesje zdjęciowe dzieci czy ciążowe. Zapraszamy na stronę fotografa gdzie można znaleźć wiele przykładów jego prac.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autogafa.pl - czyli zmory każdego kierowcy »

  Autogafa to serwis, który powstał po to, aby prezentować błędy, niedociągnięcia oraz typowe wpadki czyhające codziennie na drogach, które podnoszą ciśnienie nie jednemu kierowcy. Chcemy pokazywać lekkomyślność i ostrzegać przed jej skutkami. Jednocześnie patrząc z ironią na te fakty, mamy nadzieję dostarczyć dużą dawkę humoru :)

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Marketing, książki i życie »

  Wszystko o marketingu - recenzje książek i szkoleń marketingowych, trendy w komunikacji marketingowej oraz refleksje na temat branży komunikacyjnej (PR, social media, reklama, komunikacja wewnętrzna, inbound marketing)

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • FotografiaBezTajemnic.pl-blog o fotografii »

  Blog o fotografii z praktycznymi wskazówkami: edycja zdjęć, kompozycja, mistrzowie fotografii, porady fotograficzne, video tutoriale, video poradniki, photoshop elements tutorial, gimp tutoriale i wiele innych...

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sport pl »

  Blog sportowy BSU.pl to serwis prowadzony z pasją. Zawiera wybrane, najciekawsze informacje ze świata sportu. Blog prowadzony jest przez kibica sportowego i zawiera jego spostrzeżenia na aktualne wydarzenia tematyczne. Każdego dnia na arenach sportowych wiele się dzieje, bądź z BSU.pl każdego dnia!

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jaworzyna Śląska - Portal poświęcony gminie »

  Portal poświęcony Gminie Jaworzyna Śląska. Na stronie znajdą Państwo darmowy serwis ogłoszeń oraz najnowsze informacje o wydarzeniach w Gminie Jaworzyna Śląska, galerie zdjęć oraz filmy poświęcone bieżącym wydarzeniom.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pockett Think Tank - copywriter, copywriting, blog o reklamie »

  Skuteczna oraz wysmakowana – o reklamie, która nie psuje gustów, nie poddaje się demagogii, a jednak wciąż służy klientowi. Copywriter Paweł Bartnik prezentuje najlepsze kąski z rynku reklamy. Analiza kreacji, badanie kontekstów w jakich dana kampania funkcjonuje pod kątem jej grup docelowych. Ponadto oferta copywriterska oraz obszerne case studies. Oferta stworzenia teamu kreatywnego sprofilowanego pod konkretne zadanie z najlepszych na rynku freelancerów.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal Społecznościowy mieszkańców Kołobrzegu »

  Nowoczesny portal społecznościowy mieszkańców Kołobrzegu i okolic www.twojkolobrzeg.pl. Rejestracja użytkowników, Video chat, blog, wydarzenia kulturalne, grupy tematyczne, informacje lokalne, foto i video. To wszystko znajdziesz w naszym portalu.Portal całkowicie bezpłatny!Zapraszamy do rejestracji.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Blogi

Blogi - nowa strona:

Adres: