Klub Wysokich - stowarzyszenie wysokich ludzi - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Klub Wysokich - stowarzyszenie wysokich ludzi

Klub Wysokich to społeczność skupiająca woków portalu i forum dyskusyjnego wybitnie wysokich ludzi z całej polski. Tysiące wysokich osób w naszym serwisie społecznościowym tworzy zgrany klub. Spotykamy się na częstych zjazdach oraz imprezach w całej Polsce. Wiele wysokich kobiet oraz wysokich mężczyzn. Czujesz się wysokim? Dołącz do nas i pozbądź się kompleksów. W całym kraju są tysiące członków naszego klubu, których musisz poznać. Dołącz do nas, forum klubwysokich to jedno z największych miejsc w sieci dla wysokich osób. Wysocy to jest miejsce właśnie dla Was, nie ważne czy jesteś ze śląska, z Krakowa, Wrocławia czy Warszawy - klub wysokich działa na terenie całego kraju.

Szczegóły strony www.klub-wysokich.pl:

Podlinkuj stronę www.klub-wysokich.pl:

Klub Wysokich - stowarzyszenie wysokich ludzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 169 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 32 Odwiedziny googlebot 747

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Teatr Szwalnia »

  Teatr Szwalnia Łódź ul. Jaracza 40 sprawdź repertuar Energia miejsca – przestrzeń po dawnej szwalni, jest dla nas czymś na kształt osnowy, zachęty, szansy na stworzenie Teatru z sygnaturą duszy. Pracy na rzecz wartości i piękna, gdzie podnosi się każdą ważną nić, dla jej urody i wyjątkowości. Miejsce nieobojętne i zarazem intymne, zbudowane z autorskich, ważnych przedstawień, z oryginalnych niewielkich koncertów, dobrych wystaw i ciekawych filmów. Naznaczone deklaracją bezkompromisowości, nośne, wyraziste, wybrane. Niewystępujące przeciwko nikomu, będące blisko z tymi, którzy cenią kulturę wysoką i niezależną, którzy dostrzegają wartość dyskomfortu pytań, oczekują kameralnej, ekskluzywnej przestrzeni w obcowaniu ze sztuką. Teatr Szwalnia – idąc dalej za tą metaforą – żeby złapać zagubiony wątek … by zobaczyć Łódź jako swoją osobistą przestrzeń, niezwykłą, bogatą, otwartą, która nie pretenduje, ale kulturalnie jest odbiciem swojej historii i wielowątkowości.nBędziemy tworzyć z ekspresji ukierunkowanej na świadomość, a nie jedynie na wydatkowanie energii. Żeby móc obcować z wysoką kulturą na co dzień, blisko, żeby brać do ręki piękną materię i tworzyć na miarę własnych spraw. Tworzyć dla inspiracji. Nie tworzymy z niczego – jesteśmy grupą osób, nasze prace zaistniały w sposób wyraźny. Utkana materia niech ma w sobie przestrzeń na różnorodność, proponujemy wyrazistą osnowę, która nada sznyt całości.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Olkusz »

  Stowarzyszenie "Miasta Partnerskie" z Olkusza zajmuje się wymianą młodzieży z innymi miastami Europy, propaguje dobre stosunki międzynarodowe na podłożu społecznym, gospodarczym i artystycznym. Na stronie informacje i aktualności z życia mieszkańców Olkusza i okolicy. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony - http://www.miasta-partnerskie.eu.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Testy do Policji - Forum policyjne »

  Na forum policyjnym znajdziesz wiele informacji związanymi z aktualnymi testami do policji. Testy do policji są aktualne na 2010r. Znajdziesz tu cały przebieg rekrutacji do policji, który pomoże Ci przejść cały etap rekrutacji.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • .Wyszukiwarka internetowa serczuje.pl »

  Wyszukiwarka internetowa serczuje.pl to darmowa, nowoczesna wyszukiwarka internetowa.
  Dzięki serczuje.pl będziesz mógł wyszukiwać wśród gąszczu internetowych witryn. Wyszukiwarka prezentuje łącza do stron na podstawie podanego przez użytkownika zapytania a jej nowatorski system indeksowania pozwala na szybkie szukanie, bez wad którymi charakteryzują się zwykłe katalogi.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Miłośników Dawnych Dokumentów „Archivum Patriae” »

  Stowarzyszenie Miłośników Dawnych Dokumentów „Archivum Patriae” zajmuje się popularyzacją wiedzy o archiwach, materiałach archiwalnych, archiwistyce, naukach pomocniczych i posiłkujących historię z zakresu szeroko rozumianej archiwistyki, szerzeniem nowoczesnych metod gromadzenia, porządkowania, prezentacji i przechowywania informacji, jak również podnoszeniem kwalifikacji zawodowych archiwistów. Ponadto wykonujemy kwerendy genealogiczne i tematyczne w zasobie znajdującym się w Archiwum Głównym Akt Dawnych w Warszawie oraz wykonujemy kopie cyfrowe materiałów archiwalnych. Przeprowadzamy również konserwacje archiwaliów oraz wykonujemy badania mikrobiologiczne pomieszczeń, gdzie są przechowywane różnego rodzaje dokumenty, jak i samych dokumentów.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Ddziedzictwa Szkła Krosno »

  Centrum Dziedzictwa Szkła Krosno - Miasto Szkła nowy projekt turystyczny. Legenda "Szklanej rzeki" Piwnice Przedprożne i Mała Architektura Szklana. Przejażdżki kolejką turystyczną. Zapoznaj się z ofertą.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZUM pielęgnacja terenów zielonych »

  Zakład Utrzymania Miasta w Skierniewicach to prężnie działająca spółka, która prowadzi działalność na wielu polach, mając na celu rozwój oraz prawidłowe funkcjonowanie miasta oraz okolic. Zapewnia dostęp do profesjonalnych usług w zakresie czyszczenia ulic, placów i parkingów, co jest możliwe dzięki rozporządzaniu dużym parkiem maszynowym. Oferuje też planowanie przestrzeni i projektowanie terenów zielonych, a również ich fachową pielęgnację. Zakład Utrzymania Miasta w Skierniewicach prowadzi również schronisko dla zwierząt, dbając o to, żeby otrzymały one najwyższej jakości opiekę oraz godne warunki życia. Kieruje także dwoma ośrodkami we wsi Budy Grabskie: wypoczynkowo-konferencyjnym i Edukacji Ekologicznej i Wypoczynku, tworząc miejsce świetne do prowadzenia szkoleń bądź wyjazdów edukacyjnych. Szczegóły osiągalne na stronie

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wspierajmy hospicja »

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwo stronę która ma na celu promowanie wybranych hospicjów. Strona zawiera kompletne informacje na temat hospicjum, dane gdzie można znaleźć najbliższe i wiele innych. Na łamach serwisu zachęcamy do dzielenia się 1% ze swojego podatku,dla dowolnego hospicjum w Polsce. Ponadto ofertę naszą kierujemy do hospicjów, jeśli jesteś zainteresowany współpracą, koniecznie do nas napisz za pomocą formularza kontaktowego. Zapraszamy już teraz.

  Data dodania: 31 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jeżyk24.pl. Przyjaciel wszystkich zwierząt »

  Jeżyk24.pl jest niezależnym projektem, którego celem jest pomoc bezdomnym zwierzętom w odnalezieniu nowych domów.nWitryna Jeżyk24.pl skupia strony tematyczne na portalach społecznościowych (tzw. fanpage), które współpracując z tematycznymi blogami promują produkty sklepów internetowych na zasadzie programu partnerskiego. Pozyskane w ten sposób środki są przekazywane Fundacji "Animus" Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe.nWiele przypadków adopcji zwierząt ze schroniska, mimo chęci i dobrej woli opiekuna, kończy się powrotem psa do schroniska, co jest dramatem dla samego psa, ale i często także dla człowieka, który nie był w stanie sprostać wyzwaniom w nowej sytuacji. Często obserwujemy i słyszymy o przypadkach zaniedbań, braku właściwej opieki, czy w końcu braku kontroli opiekuna nad swoim podopiecznym, dlatego do zadań, która stawia sobie Fundacja należy m.in.:n- udzielanie wsparcia merytorycznego i praktycznej pomocy opiekunom w zakresie: wychowania i szkolenia psa, dzięki czemu, w sytuacji pojawienia się problemowych zachowań, istnieje realna szansa na ograniczenie liczby psów, które z różnych powodów wracają z adopcji do schroniskowego boksu. nFundacja prowadzi także działania edukacyjne dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych w zakresie zasad bezpiecznego kontaktu, umiejętności odczytywania sygnałów wysyłanych przez psy i właściwego reagowania na nie.

  Data dodania: 21 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Ochrony Zwierząt Bezpieczna Przystań »

  Fundacja Ochrony Zwierząt „Bezpieczna Przystań” została założona w Warszawie 09.11.2006 r. „Bezpieczna Przystań” jest placówką charytatywnej opieki nad zwierzętami, prowadzoną zgodnie z Ustawą o Ochronie Zwierząt i Europejską Konwencją Ochrony Zwierząt Domowych. Ludzie Fundacji to ci, którym los porzuconych lub bestialsko wręcz traktowanych zwierząt był na tyle bliski i nieobojętny, iż zdecydowali się poświecić swój czas na pomoc dla naszych „mniejszych braci” – bez pobierania wynagrodzenia. Wynagrodzeniem jest dla nich świadomość, że bezbronny kot czy pies w potrzebie został uratowany.

  Zajmujemy się adopcją kotów i kociąt oraz kastracją bezdomnych, miejskich kotów na terenie Warszawy. Udzielamy porad dot. opieki nad kotami. Prowadzimy wzorcowy Ośrodek Adopcyjny dla bezdomnych kotów. Zapewniamy im optymalne, domowe warunki. Szukamy nowych, odpowiedzialnych opiekunów dla znalezionych kotów. Propagujemy idee adopcji na "odległość"

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »