Klub Wysokich - stowarzyszenie wysokich ludzi - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Klub Wysokich - stowarzyszenie wysokich ludzi

Klub Wysokich to społeczność skupiająca woków portalu i forum dyskusyjnego wybitnie wysokich ludzi z całej polski. Tysiące wysokich osób w naszym serwisie społecznościowym tworzy zgrany klub. Spotykamy się na częstych zjazdach oraz imprezach w całej Polsce. Wiele wysokich kobiet oraz wysokich mężczyzn. Czujesz się wysokim? Dołącz do nas i pozbądź się kompleksów. W całym kraju są tysiące członków naszego klubu, których musisz poznać. Dołącz do nas, forum klubwysokich to jedno z największych miejsc w sieci dla wysokich osób. Wysocy to jest miejsce właśnie dla Was, nie ważne czy jesteś ze śląska, z Krakowa, Wrocławia czy Warszawy - klub wysokich działa na terenie całego kraju.

Szczegóły strony www.klub-wysokich.pl:

Podlinkuj stronę www.klub-wysokich.pl:

Klub Wysokich - stowarzyszenie wysokich ludzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 167 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 32 Odwiedziny googlebot 745

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Płockie Stowarzyszenie Pływackie SWIM Płock »

  Płockie Stowarzyszenie Pływackie „SWIM Płock” jest organizacją, powołaną do wspierania dzieci i młodzieży pływającej w Płocku, finansowaną ze składek rodziców i wsparcia sponsorów. Dzięki Stowarzyszeniu młodzież w sporcie znajduje pasję i efektywnie spędza czas, co pozytywnie wpływa na ich wychowanie, dając im możliwość odczuwania takich emocji jak radość ze zwycięstwa, przyznanie się do porażki, uczy ich także szacunku dla przeciwnika. Te cechy zaprocentują w ich dorosłym życiu.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Virtus in dolore. Męstwo w chorobie »

  Strona poświęcona cierpieniu.Każdemu rodzajowi - cierpieniu psychicznemu i fizycznemu. Utrata bliskiej osoby, praca codzienna, obowiązki, stres, rozstanie, choroba. Smutek tego świata jest potężniejszy niż radość. Pragniemy nauczyć się poznawać cierpienie, rozmawiać o cierpieniu, dzielić się nim, a także umiejętnie korzystać z chwil kiedy go nie ma... są to błogosławione chwile. We wtorek cierpienie, w poniedziałek cierpienie, piątek, sobota, niedziela... jak sobie poradzić? jak wytrzymać? - będziemy szukać odpowiedzi na to pytanie. Czym jest to co odbiera nam szczęście? Gdzie leży prawda? Co jest lepsze samotność czy "bycie razem"? Gdzie leży cel? Skąd się wzięło cierpienie? Gdzie ma swój początek? Kiedy będzie koniec? Kto może nas ukoić w bólu? Jak znieść rozstanie?J ak nauczyć się nie martwić

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • RPG - świat fantasy »

  Pewnego razu w świecie fantasy przecięły się ścieżki pięciu postaci różnych ras i profesji. Od tej chwili życie ich uległo całkowitej zmianie.
  Serwis poświęcony jest grze rpg rozgrywanej w świecie fantasy przez kilka osób. Spotykamy się średnio raz w tygodniu aby móc przenieść się do świata rpg i przeżywać kolejne przygody. Teraz można śledzić on-line przygody jakie przeżywa nasza drużyna. Nasz świat fantasy obfituje w dynamiczną akcję, więc zapraszamy do lektury i życzymy miłych chwil oderwania się od rzeczywistości.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokalna Grupa Rybacka W dolinie Tyśmienicy i Wieprza »

  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka W dolinie Tyśmienicy i Wieprza, Stowarzyszenie realizuje lokalną strategię rozwoju obszaru rybackiego za pośrednictwem swojego Biura oraz organów statutowych. Główne zadanie LGR to przeprowadzić w latach 2011 - 2015 procedurę wyboru projektów i beneficjentów środków unijnych a następnie dokonać ich rozliczenia.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fun fun fuN »

  Grupa Fun fun fun powstała dla wszystkich ludzi lubiących zabawę czyli dla was dla mnie dla waszych znajomych no i może rodziny! Chodzi o zabawę szeroko pojęta bawmy się zabawiajmy i rozśmieszajmy innych informujmy się o zabawie i wszystkim im co z tym związane!! Imprezowicze całego świata łączmy się! Bo wszystko i tak jest for Fun fun fuN.
  I pamiętajcie nasze motto to "Co byśmy nie zrobili i tak jesteśmy zajebiści !!

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Latinproject.pl - imprezy salsowe »

  Latin Project jest krakowską niezależną grupą zajmującą się integracją środowiska skupionego wokół rytmów latynoskich. Prowadzimy kursy tańca, salsy. Organizujemy imprezy salsowe. Dziś Latin LatinProject trafia do rzeszy salseros z całego kraju, a dzięki wypracowanej opini
  nasze imprezy cieszą się największym zainteresowaniem i frekwencją.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna »

  Zrzeszenie Profesjonalnych Fotografów Ślubnych (ZPFS) ma za zadanie promować i integrować środowisko fotografów wykonujących usługi zdjęć i fotoreportaży ślubnych. Każdy fotograf będący członkiem ZPFS posiada wieloletnie doświadczenie w pracy fotografa oraz ma zarejestrowaną działalność gospodarczą. W poczet zrzeszenia są przyjmowani fotografowie, którzy charakteryzują się wysokiej jakości zgromadzonym portfolio ślubnym.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dieta, rady, opieka - Celiakia »

  Ponad 1% ludzi cierpi na chorobę nazywaną celiakia, która polega na nietolerancji organizmu na gluten. Osoby te muszą stosować restykcyjne, nieraz powodujące określone niedobory żywienie bezglutenowe. Dzieci są najliczniejszą grupą dotkniętą tym schorzeniem, ale także ludzie powyżej 50 roku życia, ponieważ zachorować można w każdym wieku. Dzieci bezglutenowe to strona będąca inicjatywą połączenia ludzi, ich wiedzy i doświadczeń w celu umożliwienia im lepszego radzenia sobie z chorobą.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla kierowców »

  Drive-green.eu - szkolenia dla kierowców i pracowników branży TSL. Dostęp do bazy szkoleniowej - eco driving, optymalizacja kosztów transportu. Zobacz jak płacić mniej za paliwo i jak zmniejszyć koszty transportu ładunków.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Psychoterapii Rodzinnej »

  Fundacja Psychoterapii Rodzinnej została powołana by pomagać rodzinom w których są osoby cierpiące na zaburzenia psychiczne. Psycholog fundacji pomaga poprzez psychoterapie zarówno dla całej rodziny jak i poszczególnych członków. Psychoterapia ma wiele odmian, z którymi psycholog zapozna rodzinę i pomoże wspólnie wybrać odpowiednia formę psychoterapii. Wybierać rodzina może taki odmiany psychoterapii jak: psychoterapia rodzinna, psychoterapia indywidualna. Psycholog Z Fundacji psychoterapii Rodzinnej może tez zaproponować formę terapii dla par w połączeniu z psychoterapia indywidualna. Rodzina może tez skorzystać z coachingu i jego odmian. Nasz Psycholog zaprezentuje odpowiednie formy zarówno coachingu jak i psychoterapii.
  Zgłaszając się do fundacji psychoterapii rodzinnej możesz korzystać z dofinansowania do wybranej formy psychoterapii. W uzasadnionych przypadkach można otrzymać bezpłatna pomoc psychologa, psychoterapeuty. Wystarczy złożyć wniosek o dofinansowanie wraz z uzasadnieniem.

  Data dodania: 16 09 2014 · szczegóły wpisu »