Mojetakietam.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Mojetakietam.pl

"Moje takie tam", którymi chcę się z Wami dzielić :)
Blog o podróżach, wycieczkach, życiu, ludziach, wydarzeniach…
O MNIE

Jestem zwykłą dziewczyną, która uwielbia podróżować, poznawać nowych ludzi, nowe miejsca, zbierać różne doświadczenia. Wszystko oczywiście w ramach posiadanego budżetu i posiadanego czasu ( a nie jest tego dużo ;))
Tym wszystkich chciałabym się z Wami podzielić - może dla niektórych będzie to inspirujące !

Szczegóły strony mojetakietam.pl:

Podlinkuj stronę mojetakietam.pl:

Mojetakietam.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zabawydzieci.pl - blog o najlepszych stronach dla dzieci »

  Na tej stronie znajdziesz informacje o wartościowych stronach dla dzieci. Umieszczamy tu recenzje stron oferujących gry online dla dzieci. Informujemy o ciekawych książkach dla dzieci i umieszczamy teksty wierszy i piosenek dla dzieci. Znajdziesz tu też porady, jakie zabawki warto kupić dzieciom oraz nasze rekomendacje sklepów oferujących zabawki dla dzieci.

  Data dodania: 26 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bycsoba.pl portal dla gejów i ich przyjaciół »

  Portal dla mniejszości seksualnych. Jego ideą jest stworzenie interaktywnej platformy społecznościowej, gdzie każdy jej użytkownik może czuć się jak u siebie. W ramach portalu działa platforma do poznawania nowych osób, komunikator, blogger, horoskopy, grafiki do pobrania. Dodatkowo celem portalu jest także współtworzenie go przez samych internautów, którzy mogą nadsyłać swoje prace i artykuły do redakcji portalu. Cały zespół tworzący być sobą przykłada szczególną uwagę do dobrej komunikacji między jego redakcją a użytkownikami portalu.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron w Szczecinie »

  Czy chcemy, czy nie chcemy internet staje się najważniejszym środkiem przekazu na świecie. Dzisiaj biznes bez własnej witryny internetowej nie ma szans na powodzenie. Dlatego chcemy zaproponować Państwu swoje usługi w zakresie projektowania i tworzenia serwisów internetowych.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sport pl »

  Blog sportowy BSU.pl to serwis prowadzony z pasją. Zawiera wybrane, najciekawsze informacje ze świata sportu. Blog prowadzony jest przez kibica sportowego i zawiera jego spostrzeżenia na aktualne wydarzenia tematyczne. Każdego dnia na arenach sportowych wiele się dzieje, bądź z BSU.pl każdego dnia!

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Magazyny »

  Serwis "Magazyny-do wynajęcia" dedykowany jest opisywaniu najbardziej istotnych problemów związanych z branżą wynajmu magazynów. Na stronach naszego blogu przedstawiamy relacje pomiędzy powierzchnią, rodzajem i znaczeniem magazynu w dystrybucji czy handlu. Analizujemy również sytuację na naszym i europejskim rynku powierzchni magazynowych, podglądamy nowoczesne kierunki, publikujemy informacje o nowych koncepcjach magazynów do wynajęcia, podpisanych umowach czy istotnych budowach logistycznych.

  W czasach wciąż rosnącego zapotrzebowania na nowoczesne magazyny wiadomości publikowane na blogu są wyjątkowo użyteczne.

  By zapoznać się z najważniejszymi komentarzami o polskim rynku logistycznym z przyjemnością zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoce w pracach domowych »

  Jak naprawić cieknący kran czy zepsutą pralkę? Jeśli mieliście podobne problemy, zapewne wzywaliście mechanika. Nie dziś!
  Od teraz - dzięki tej stronie - będziecie mieli dosyć informacji, by wszelkimi drobnymi naprawami zająć się samodzielnie.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie czasem »

  Na stronie znajdziesz artykuły poświęcone tematyce zarządzanie czasem i szeroko pojętej efektywności osobistej, obejmujące takie zagadnienia jak motywacja czy radzenie sobie ze stresem.
  Na prowadzonej przez Mirosława Brejwo stronie można też znaleźć aktualnie proponowane przez niego szkolenia z zarządzania czasem między innymi dla pracowników administracyjno-biurowych.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog matematyczny Minor »

  Ciekawe zadania matematyczne z pełnymi rozwiązaniami, w tym zadania maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Matematyka jest skarbcem bankiera i jest ciekawa bo wszystko można opisać matematycznie. Blog matematyczny ukazujący matematyczny świat wokół nas oraz nietypowe zadania z jakimi nie spotykamy się na co dzień w szkole.

  Data dodania: 08 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze lodówki, czyli jak wybrać najlepszą lodówkę »

  Zastanawiasz się nad wyborem najlepszej lodówki ? Dowiedz się na co zwracać uwagę przy zakupie, jakie marki lodówek są najlepsze i za które funkcje lodówek warto zapłacić. Jeżeli chcesz długo cieszyć się kupioną lodówką wejdź na www.najlepszelodowki.com.pl i sprawdź czego nie mówią w reklamach.

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Żółwie - www.zolw-stepowy.pl »

  Żółw to gad dla amatorów, piękne, wyjątkowe, kryjące wrażliwe ciało w skorupie. Strona internetowa pt. zolw-stepowy.pl poświęcona jest żółwiom, ich hodowli oraz nawykom. Żółwie stepowe, zawiasowe, żabuti, greckie, czerwonolice, słoniowe, żółtolice, lądowe oraz lądowo-wodne są bohaterami tej strony internetowej. Można być wolnym jak człowiek, można być wolnym jak żółw – takie jest motto tej strony internetowej. Ma ono głęboki sens. Te niezwykłe zwierzęta kryją w sobie wiele tajemnic, a ich uroda sprawia, że mają wielu stałych i wytrwałych miłośników. Portal internetowy z opisami tych zwierząt oraz wszelkimi poradami zasługuje na poznanie. Lektura strony to czas dobrze wykorzystany. Dzięki stronie można uzyskać także informacje, gdzie kupić piękne żółwie. Strona internetowa zawiera porady dla początkujących oraz zaawansowanych.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »