Punkt Socialny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Punkt Socialny

Punkt Socialny to miejsce w całości poświęcone mediom społecznościowym. Social media są doskonałym narzędziem wspomagającym tworzenie pozytywnego wizerunku firmy, osoby bądź usługi, jednak nieumiejętne ich użycie może przynieść odwrotne skutki. Ważne jest śledzenie trendów, zasad i struktur rządzących tego typu marketingiem. Social Media Blog służy temu, by stale być na bieżąco, a zarazem poznać trwałe zasady i skuteczne case study działające rynkiem tych usług. Marketing internetowy, ePR, czy strategie Sm przedstawione na Punkcie Socialnym pozwolą Ci zdobyć wiedzę, umiejętności oraz utrwalić zagadnienia, które pomogą Ci w nowoczesnym promowaniu firmy w Internecie. Dowiesz się również w jaki sposób ułatwić sobie niektóre działania ePRowe na social mediach i zaoszczędzić przy tym czas. Punkt Socialny to również miejsce dla osób zagłębionych w temacie, znajdą tu oni tłumaczenia najważniejszych raportów na temat SM jakie pojawiły się w ostatnim czasie.

Szczegóły strony PunktSocialny.pl:

Podlinkuj stronę PunktSocialny.pl:

Punkt Socialny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 159 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 18 Odwiedziny googlebot 225

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BIURA PRASOWE - Public Relations - Blogi Firmowe »

  Wizytówki Firmowe, Oferty, Prezentacje i Portfolio. Przedstawiciele Firm i Instytucji, Osoby Prywatne, Artyści, Specjaliści, Biznesmeni, Profesjonaliści, Fachowcy, Pasjonaci, Projektanci, Styliści, Dyrektorzy, Fotograficy, Graficy, Modelki, Hostessy, Redaktorzy, Dziennikarze

  Data dodania: 21 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autogafa.pl - czyli zmory każdego kierowcy »

  Autogafa to serwis, który powstał po to, aby prezentować błędy, niedociągnięcia oraz typowe wpadki czyhające codziennie na drogach, które podnoszą ciśnienie nie jednemu kierowcy. Chcemy pokazywać lekkomyślność i ostrzegać przed jej skutkami. Jednocześnie patrząc z ironią na te fakty, mamy nadzieję dostarczyć dużą dawkę humoru :)

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Informacje o Szczecinie »

  Serdecznie zapraszam na moją stronę w całości poświęconej Szczecinowi.
  Znajdziecie tutaj najnowsze informacje dotyczące polityki, rozrywki, ostatnich wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz ciekawostki dotyczące regionu.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psy »

  Dogopedia.pl jest skarbnicą wiedzy poświęconą psom. Znajdziesz tutaj najnowsze wiadomości z psiego świata, artykuły, opisy ras psów i inne. Rasy psów zostały dokładnie wyselekcjonowane i opisane. Każdą rasę opisuje zestaw cech w skali od 1-5. Od teraz każdy przyszły właściciel czworonoga będzie mógł dopasować rasę do typu swojego charakteru, sposobu życia, ilości czasu wolnego i wielu innych cech. Na stronie znajdziesz również codzienne świeże newsy z psiego świata. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników psów!

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • CSR City »

  Corporate Social Responsibility (społeczna odpowiedzialność bizensu) w City of London (mój autorski blog, którego tematem jest tylko społeczna odpowiedzialność biznesu w bardzo dużym biznesie). Teraz, I w zasadzie zawsze na moim blogu, będzie w gruncie rzeczy o zmianach - zmianach w Instytucjach działających na rynkach finansowych. Tyle że przede wszystkim o zmianach robionych z głową - tzn. z szerokim spojrzeniem na ważne sprawy. Sam jak coś robię, to robię to zawsze z glowa. Cenię więc sobie to, jak dążenie do zaplanowanego przez kogoś celu odbywa się z uwzględnieniem większej ilości zmiennych, niż standardowe włażenie z butami czy walenie głową w mur…

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady dla kobiet »

  Zapraszamy na stronę, która w całości poświęcona jest sprawom kobiecym. Płeć piękna to teraz nasza domena. Zajmujemy się problemami, poradami, a ponadto modnymi trendami. Staramy się sprawić, aby każda kobieta, która znajdzie się na mojej stronie zainteresowała się artykułami i została z nami na dłużej. Posiadamy rzeszę fanek, które codziennie odwiedzają nasz portal. To świadczy o tym, że potrafimy przyciągać uwagę, a dodatkowo wiemy, jakie dylematy borykają kobiety. Dajemy gotowe rozwiązania, a dodatkowo staramy się pomóc. To portal tworzony przez kobiety dla kobiet. żadna osoba nie gorzej nie zrozumie kobiety, niż inna kobieta.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dwie Twarze Matki: blog o plusach i minusach macierzyństwa »

  Blog: Macierzyństwo to dwie strony: ta jasna, dobra, łagodna oraz ta mroczna, ciemna, nieprzewidywalna. Macierzyństwo to nie tylko bajka, to nie tylko lukier spływający po torcie, to również łzy, pot i zmęczenie, które zazwyczaj widzą tylko najbliżsi.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obywatel D.C. »

  Blog wolnościowca. Traktuje o polityce, gospodarce. Zawiera teksty, memy polityczne, infografiki.
  Na moim portalu w sekcji BLOG można odnaleźć komentarze do bieżącej polityki.
  W sekcji Infografika prezentuję grafiki odnoszące się do danych o gospodarce bądź opisujące mechanizmy działania systemu.
  W memach można odnaleźć zabawne komentarze obrazkowe, głównie polityczne.
  Zapraszam!

  Data dodania: 24 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Antyhaczyk - opinie o bankach i produktach bankowych »

  Prześwietlamy produkty bankowe i piszemy obiektywne opinie na ich temat. Eksponujemy zawiłości i haczyki oraz zabiegi marketingowe i manipulacyjne stosowane przez banki i inne instytucje finansowe.

  Antyhaczyk to blog o tematyce finansowej. W serwisie można znaleźć między innymi liczne opisy produktów bankowych razem z opiniami i analizami tabel opłat i prowizji pobieranych przez banki. Informacje na temat ofert kont bankowych, lokat terminowych, kredytów bankowych i pożyczek pozabankowych, ofert firm leasingowych, jak również złożonych produktów finansowych powiązanych z inwestycjami na giełdzie i ubezpieczeniami.

  Na łamach bloga można również przeczytać opinie o bankach, których lista stale się powiększa, poznać podstawy inwestowania na giełdzie papierów wartościowych oraz tajniki dotyczące rynków finansowych. Nie zabraknie także informacji na temat innych metod inwestowania, lokowania kapitału i oszczędzania.

  Udostępniamy również liczne narzędzia i kalkulatory pozwalające oszacować efektywność wybranych produktów finansowych, porównać oferty różnych instytucji finansowych i wybrać najkorzystniejszą opcję.

  Publikujemy rankingi i zestawienia popularnych produktów finansowych takich jak kredyty, ubezpieczenia, czy lokaty bankowe.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Białe Karty Nocy Czarnej »

  Autorska skarbnica twórczości literackiej, w której zdeponowano skarby cenniejsze od złota i platyny - opisy snów, wiersze i prozę. Znajdziesz tu chwilę ukojenia, która wybawi cię od codzienności. Wejdź i czytaj do woli!

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »