Sławni ludzie na Instagramie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Sławni ludzie na Instagramie

Chcesz wiedzieć co robią twoi idole, sławni ludzie? Dzięki aplikacji Instagram, już teraz masz taką możliwość! Nasz serwis pomoże Ci odnaleźć osoby których szukasz, przekopać się przez tysiące fikcyjnych kont. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację Instagram (Android, iOS) na swoim telefonie lub skorzystasz z wersji przeglądarkowej i wpiszesz znaleziony na naszej stronie @nick swojego idola.

Szczegóły strony pl.famousinsta.com:

Podlinkuj stronę pl.famousinsta.com:

Sławni ludzie na Instagramie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 1233

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bilety. Muzyka, Sport, Scena, Festiwale, Koncerty -Przedsprzeda »

  Działamy w Polsce od marca 2004 roku i zajmujemy się dystrybucją biletów w systemie on-line na imprezy masowe (głównie koncerty muzyczne), odbywające się na terenie Polski, Czech i Węgier.nnSprzedajemy bilety, tak jak inni sprzedawcy. Cała różnica polega na tym, że są one dopiero drukowane w momencie zakupu przez Państwa. Dzięki naszemu systemowi komputerowemu macie Państwo zawsze możliwość wyboru najlepszego z dostępnych jeszcze miejsc, niezależnie od tego w którym z naszym punktów zechcecie go Państwo nabyć.nJeśli jednak nie chcecie Państwo wychodzić z domu, proponujemy zakup biletów na wybrany koncert poprzez sklep internetowy (płatność kartą kredytowa, przesyłka listem poleconym około 3 dni).nnZapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony, dzięki czemu nie przegapicie Państwo występu swojego ulubionego artysty w Polsce lub u naszych sąsiadów.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opinnet.com - Prawdziwa Opinia Publiczna »

  Serwis OpinNet.com jest internetową platformą wymiany opinii. Serwis umożliwia dodawanie produktów i opinii na ich temat, a także generowanie statystyk dotyczących ocen produktów. Kiedy potrzebujesz rady dotyczącej jakiegoś produktu, zwykle polegasz na opiniach osób o podobnych zainteresowaniach i doświadczeniach. Korzystając z serwisu OpinNet możesz w łatwy sposób ocenić, które opinie mają dla ciebie większą wartość i wzbudzają twoje zaufanie.
  Podstawowym celem serwisu OpinNet jest stworzenie szerokiej bazy opinii, która ułatwi konsumentom podejmowanie decyzji zakupowych. Serwis jest ponadto doskonałym narzędziem dla producentów i dostawców usług, którzy wykorzystując opiniotwórczy potencjał użytkowników OpinNet.com mogą za jego pośrednictwem poddać swoje produkty testom konsumenckim.
  Serwis dostępny jest w wersji polskiej i angielskiej.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dukla »

  Portal Gminy Dukla. eDukla.pl to aktualności i wiadomości lokalne, zdjęcia z najciekawszych wydarzeń, filmy, ogłoszenia drobne, informator gminny, katalog firm, katalog, stron. Gmina Dukla z dobrej strony.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o testach IQ »

  Witryna testiq24.pl, przybliża wiadomości o testach psychologicznych. Ponadto, umożliwia poznanie nowinek z obrębu nauki o psychologii. Wykonana została z myślą o wszystkich, którzy interesują się psychologią. Możesz odnaleźć na niej ważne informacje związane z psychiką człowieka, oraz poznać założenia mądrych lekarzy, którzy badali inteligencję. Trzeba wobec tego zaglądnąć na tę stronę ażeby dowiedzieć się czegoś o rodzajach testów inteligencji oraz gruntowniej poznać własną psychikę.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal Konsumencki »

  Informacje, opinie, forum, doświadczenia konsumenckie. To miejsce dla konsumentów świadomych a świadomość konsumencka to wiedza i zaufanie. Porta Konsumencki to miejsce dla wszystkich, którzy chcą rozumieć funkcjonowanie współczesnego rynku. Wymiana doświadczeń jest doskonałym źródłem wiedzy a forum niezastąpionym miejscem spotkań ludzi, którzy myślą podobnie. Zappraszamy!

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Advertio.pl - reklama na fan page »

  Serwis Advertio.pl oferuje możliwość komercyjnego udostępniania treść na stronach typu fanpage. Wszystkie udostępnienia dodawane są w godzinach największej aktywności użytkowników. Posiadamy obszerną bazę stron fanpage, oraz możliwość wyszukiwania po słowach kluczowych. Rozliczane są tylko pełnowartościowe udostępnienia, dzięki temu reklamodawca ma pewność, że wszystkie zainwestowane środki zostały wykorzystane na pełnowartościową reklamę. Właściciele fanpage mają możliwość moderowania każdego wpisu. W dzisiejszych czasach media społecznościowe odgrywają coraz większą rolę. Możliwość dodania swojego wpisu na stronie posiadającej nierzadko kilkusettysięczną widownię to naprawdę potężne narzędzie marketingowe.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • W modlitwie »

  Portal wmodlitwie.pl powstał ku chwale Bożej i pomocy wszystkim katolikom w modlitwie. Znajdziesz tu modlitwy podzielone na tematyczne kategorie oraz wykaz parafii z praktycznymi informacjami. Portal rozwija się, dlatego zaglądaj tu często. Nowe parafie i modlitwy będą regularnie dodawane.

  Użytkownicy portalu wmodlitwie.pl (zarówno kapłani, jak i osoby świeckie) mogą dodawać nowe parafie i modlitwy po zarejestrowaniu się. Korzystanie z portalu wmodlitwie.pl zawsze będzie nieodpłatne.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Notariusz Warszawa Centrum Krzysztof Kruszewski »

  Kancelaria Notarialna - Notariusz Warszawa Centrum Krzysztof Kruszewski mieści się przy ulicy Brackiej 20/17 00-028 w Warszawie.

  Kancelaria Notarialna istnieje na rynku od 1994 roku, w związku z przejściem Sędziego Krzysztofa Kruszewskiego do notariatu.

  Notariusz zaprasza do siedziby kancelarii w celu świadczenia czynności notarialnych.

  Kancelaria świadczy bezpłatną poradę prawną.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Przyjazny Domek dla dzieci z autyzmem w Białymstoku »

  Przedszkole „Przyjazny Domek” zostało stworzone w 2009 roku z myślą o dzieciach ze spektrum autyzmu aby zapewnić im odpowiednią terapię i edukację. Jesteśmy objęci superwizją Analityków Zachowania wpisanych na listę superwizorów Polskiego Stowarzyszenia Terapii Behawioralnej oraz Board Certified Behavior Analyst – BCBA.
  W skład naszego zespołu wchodzą terapeuci posiadający ogólnopolski tytuł terapeuty behawioralnego PLTB.
  Wiodącą metodą terapeutyczną wykorzystywaną w pracy z podopiecznymi przedszkola jest stosowana analiza zachowania (Applied Behavior Analysis - ABA),która wykorzystuje podstawowe metody uczenia. Wybór terapii behawioralnej podyktowany jest potwierdzoną jej skutecznością w wielu badaniach naukowych.
  Cele terapeutyczne są indywidualnie dobierane dla każdego dziecka. Z uwagi na specyfikę zaburzenia i trudności w uczeniu się podopieczni przedszkola mają zapewnioną dużą liczbę zajęć indywidualnych, logopedię, logarytmikę, integrację sensoryczną, zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, trening umiejętności społecznych oraz specjalistyczne zajęcia grupowe.
  Przedszkole jest położone w zacisznej części miasta, obok lasu. Posiada sale do zajęć indywidualnych, sale grupowe, gabinet logopedyczny, salę integracji sensorycznej oraz plac zabaw.
  Wszystkie zajęcia są prowadzone według zasad stosowanej analizy zachowania.

  Data dodania: 06 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Opiniomat.co.pl - opinie, recenzje, porady »

  Opiniomat.co.pl to serwis, w którym znajdziesz opinie, recenzje i porady na temat zakupu produktów, zagadnień i spraw, które z różnych względów mogą cię interesować. Artykuły adresujemy do internautów, którzy chcą świadomie kupować i świadomie dokonywać wyborów. Część poruszanej tematyki dotyczy również sposobów radzenia sobie z najrozmaitszymi problemami, w tym z problemami z zakresu zdrowia i urody. Zachęcamy do dzielenia się własnymi opiniami w komentarzach i na forum, które uruchomiliśmy. Można też przesłać do nas własne artykuły i recenzje, które chętnie opublikujemy podając dane autora np. link do jego serwisu internetowego. Zapraszamy do odwiedzin i ewentualnej współpracy.

  Data dodania: 06 11 2015 · szczegóły wpisu »