Podkategoria: Stowarzyszenia - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Stowarzyszenia Podkategoria: Stowarzyszenia

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Stowarzyszenie Obrona Zwierząt »

  Strona obrazuje pracę naszego Stowarzyszenia, ratującego potrzebujące, maltretowane lub bezdomne zwierzęta. Na stronie można znaleźć wiele ciekawych treści oscylujących wokół problematyki praw zwierząt w Polsce, a ponadto: prezentację naszych aktualnych podopiecznych, szukających domu, katalog zwierząt już przez nas uratowanych i wyadoptowanych oraz opisy niektórych wykonanych przez nas interwencji, dotyczących niehumanitarnego traktowania zwierząt.
  Stowarzyszenie Obrona Zwierząt posiada status organizacji pożytku publicznego i ma prawo do otrzymywania 1% podatku.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Klub Wysokich - stowarzyszenie wysokich ludzi »

  Klub Wysokich to społeczność skupiająca woków portalu i forum dyskusyjnego wybitnie wysokich ludzi z całej polski. Tysiące wysokich osób w naszym serwisie społecznościowym tworzy zgrany klub. Spotykamy się na częstych zjazdach oraz imprezach w całej Polsce. Wiele wysokich kobiet oraz wysokich mężczyzn. Czujesz się wysokim? Dołącz do nas i pozbądź się kompleksów. W całym kraju są tysiące członków naszego klubu, których musisz poznać. Dołącz do nas, forum klubwysokich to jedno z największych miejsc w sieci dla wysokich osób. Wysocy to jest miejsce właśnie dla Was, nie ważne czy jesteś ze śląska, z Krakowa, Wrocławia czy Warszawy - klub wysokich działa na terenie całego kraju.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Pomocy Dzieciom "Gaja" »

  Fundacja Gaja jest instytucją humanitarno-charytatywną, której ideą nadrzędną działalności jest pomoc dzieciom i młodzieży oraz osobom niepełnosprawnym w nauce i rozwoju.

  Gaja - Matka Ziemia, powstała w lipcu 2001 roku.

  Cele działalności Fundacji:

  -Działalność charytatywna i humanitarna na rzecz dzieci i młodzieży oraz osób -niepełnosprawnych,
  -Wszechstronna pomoc w rozwoju osobowościowym, fizycznym i społecznym,
  -Pomoc w edukacji,
  -Ochrona zdrowia, rehabilitacja dzieci i osób niepełnosprawnych,
  -Ochrona dóbr kultury,
  -Ochrona środowiska.

  Nasz dorobek i doświadczenia w pracy charytatywnej, utwierdziły nas w przekonaniu, iż można realizować przedsięwzięcia na pozór bardzo trudne, stanowiące wyzwanie a jednocześnie służące innym.

  Nie jesteśmy związani z żadną firmą komercyjną. Pragniemy realizować nasze zadania w miarę możliwości niezależnie.

  Nie jesteśmy związani z żadną partią polityczną.

  Szacunek dla drugiego człowieka, natury i respektowanie podstawowych, ludzkich wartości są fundamentem naszej działalności.

  Kierujemy się zasadą, iż część społeczeństwa, słabsza intelektualnie i finansowo, powinna być wspomagana przez jego silniejszą, lepiej prosperującą grupę, nie tylko z pobudek humanitarnych, ale w swoim dobrze pojętym interesie osobistym i społecznym.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Teatr Szwalnia »

  Teatr Szwalnia Łódź ul. Jaracza 40 sprawdź repertuar Energia miejsca – przestrzeń po dawnej szwalni, jest dla nas czymś na kształt osnowy, zachęty, szansy na stworzenie Teatru z sygnaturą duszy. Pracy na rzecz wartości i piękna, gdzie podnosi się każdą ważną nić, dla jej urody i wyjątkowości. Miejsce nieobojętne i zarazem intymne, zbudowane z autorskich, ważnych przedstawień, z oryginalnych niewielkich koncertów, dobrych wystaw i ciekawych filmów. Naznaczone deklaracją bezkompromisowości, nośne, wyraziste, wybrane. Niewystępujące przeciwko nikomu, będące blisko z tymi, którzy cenią kulturę wysoką i niezależną, którzy dostrzegają wartość dyskomfortu pytań, oczekują kameralnej, ekskluzywnej przestrzeni w obcowaniu ze sztuką. Teatr Szwalnia – idąc dalej za tą metaforą – żeby złapać zagubiony wątek … by zobaczyć Łódź jako swoją osobistą przestrzeń, niezwykłą, bogatą, otwartą, która nie pretenduje, ale kulturalnie jest odbiciem swojej historii i wielowątkowości.nBędziemy tworzyć z ekspresji ukierunkowanej na świadomość, a nie jedynie na wydatkowanie energii. Żeby móc obcować z wysoką kulturą na co dzień, blisko, żeby brać do ręki piękną materię i tworzyć na miarę własnych spraw. Tworzyć dla inspiracji. Nie tworzymy z niczego – jesteśmy grupą osób, nasze prace zaistniały w sposób wyraźny. Utkana materia niech ma w sobie przestrzeń na różnorodność, proponujemy wyrazistą osnowę, która nada sznyt całości.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Olkusz »

  Stowarzyszenie "Miasta Partnerskie" z Olkusza zajmuje się wymianą młodzieży z innymi miastami Europy, propaguje dobre stosunki międzynarodowe na podłożu społecznym, gospodarczym i artystycznym. Na stronie informacje i aktualności z życia mieszkańców Olkusza i okolicy. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony - http://www.miasta-partnerskie.eu.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Testy do Policji - Forum policyjne »

  Na forum policyjnym znajdziesz wiele informacji związanymi z aktualnymi testami do policji. Testy do policji są aktualne na 2010r. Znajdziesz tu cały przebieg rekrutacji do policji, który pomoże Ci przejść cały etap rekrutacji.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Testy do Policji - Rekrutacja do Policji »

  Aktualne testy do Policji z odpowiedziami - rekrutacja oraz egzaminy do Policji odbywa się cyklicznie co kilka miesięcy. Test do Policji składa się z określonej liczby pytań. Zobacz również jak wygląda cały przebieg rekrutacji.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Audyt środowiskowy »

  Audyt środowiskowy to usługa umożliwiająca na zbadanie efektów wpływu człowieka na dany system i ocenę jak bardzo dana inwestycja wpłynie na środowisko. Wprowadzając nowe produkty na rynek warto skorzystać z tego typu usług, aby otrzymać wszystkie zezwolenia

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą w Lublinie »

  Strona Koła Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą w Lublinie. Na stronie znajdują się informacje o stowarzyszeniu, cukrzycy, pompach insulinowych, nowościach w leczeniu, turnusach rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży z cukrzycą.

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kraków 2020 - Olimpiada »

  Oficjalny serwis ogólnopolskiej kampanii społecznej na rzecz organizacji 32. Letnich Igrzysk Olimpijskich w Krakowie. Prowadzi wielką akcję zbierania podpisów pod inicjatywą, publikuje opis i prezentację akcji oraz najświeższe informacje o rozwoju akcji, osiągniętych sukcesach i powstałych przeszkodach do pokonania. Swoje poparcie zadeklarowało już wielu znanych polskich sportowców, polityków, dziennikarzy, artystów oraz zwykłych obywateli. Nadrzędnym adresatem listy podpisów jest Polski Komitet Olimpijski.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Capoeira Szczecin »

  Capoeira Szczecin Centrum najstarsza sekcja Capoeira w Szczecinie. Nie ważne czy czujesz się młodo czy staro. Zacząć trenować Capoeira może każdy; czy ma lat 8 czy 80. Chcesz "dać sobie w kość". Zawsze chcialeś uczyć się sztuki walki? Chcesz oderwać dziecko od komputera? Lubisz taniec? A może chcesz nauczyć się grać na instumentach? U nas znajdziesz to wszystko i dużo więcej a co najważniejsze w niepowtarzalnej, przyjaznej atmosferze. Capoeira tak, przemoc nie.Treningi są prowadzone w Szczecińskim Centrum Sportu - obiekcie przystosowany tylko do trenowania sztuk walk. Do naszej dyspozycji są tarcze, "łapy trenera", worki bokserskie, materace oraz sale z lustrami i miękkimi matami.
  Treningi odbywają się w podzielonych ze względu na stopień zaawansowania grupach (także specjalnej grupie dla dzieci w wieku 7-10 lat) więc nie musisz się martwić, że nie dasz sobie rady bądź nie będziesz wiedzieć "o co chodzi" na pierwszym treningu. Regularnie organizujemy także treningi akrobatyki. Wystarczy zabrać ze sobą wygodne ubranie i można dołączyć do nas w dowolnym okresie roku.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chór Echo Gorczańskie »

  Chór „Echo Gorczańskie” wielokrotnie koncertował we Włoszech, w Austrii, Czechach, Bośni i Hercegowinie, na Słowacji, Węgrzech, Ukrainie oraz w Niemczech.
  W 1995 r. chór „Echo Gorczańskie” nawiązał współpracę z chórem „Wierchy” z Zakopanego oraz chórami rabiańskimi, „Watra” i „Kantylena”, wspólnie występując pod nazwą „Chór Podhalański”. Większość koncertów utworzonego „Chóru Podhalańskiego” była dedykowana Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II.

  Od roku 2004 chór „Echo Gorczańskie” poszerzył swoją działalność o inne formy muzyczne, zakładając „Podhalańskie Stowarzyszenie Muzyczne” Ważne do odnotowania wydarzenia chóru „Echo Gorczańskie” :

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nasza Biedronka - niezależne forum dla pracowników i klientów »

  Nasza Biedronka - portal i forum społecznościowe dla pracowników oraz klientów firmy Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. Biedronka. Informacje o tajemniczych klientach, bonach, produktach oraz warunkach pracy. Dołącz do nas!

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • EKOSTRAŻ »

  Strona internetowa Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ we Wrocławiu. Naszym statutowym celem działania jest ochrona zwierząt. Interweniujemy w przypadkach znęcania się nad zwierzętami oraz konieczności ratowania zwierząt dzikich.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Brwinowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich - Szansa »

  Chcesz pomóc:
  żonie, mężowi, bratu, siostrze, ojcu, matce, przyjacielowi, koledze, znajomemu, sobie?

  Brwinowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich - BSRA Szansa to wsparcie dla osób uzależnionych i ich rodzin.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Płockie Stowarzyszenie Pływackie SWIM Płock »

  Płockie Stowarzyszenie Pływackie „SWIM Płock” jest organizacją, powołaną do wspierania dzieci i młodzieży pływającej w Płocku, finansowaną ze składek rodziców i wsparcia sponsorów. Dzięki Stowarzyszeniu młodzież w sporcie znajduje pasję i efektywnie spędza czas, co pozytywnie wpływa na ich wychowanie, dając im możliwość odczuwania takich emocji jak radość ze zwycięstwa, przyznanie się do porażki, uczy ich także szacunku dla przeciwnika. Te cechy zaprocentują w ich dorosłym życiu.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Sianowskiej »

  Strona internetowa Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Sianowskiej. Zapraszamy na forum dyskusyjne gdzie poruszamy ważne tematy dotyczące naszej gminy oraz jej mieszkańców, pod adresem http://www.forum.sianowtowarzystwo.pl

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • IFundacja »

  Jesteśmy pasjonatami, którzy postanowili się poświęcić renowacji starych samochodów i zabytków motoryzacji. Jeśli także lubisz lub kochasz tak jak my motoryzację. To wspomóż naszą fundację ofiarując 1 procent swojego podatku.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Towarzystwo Weksylologiczne »

  Polskie Towarzystwo Weksylologiczne jest organizacją zajmującą się badaniem historii, znaczenia, kompozycji, zasad tworzenia, symboliki i użycia wszelkiego typu weksyliów (flagi, bandery, proporce, sztandary) i weksyloidów (np. buńczuk).

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Antymobbingowe w Krakowie »

  Strona Krajowego Stowarzyszenia Antymobbingowego - oddział w Krakowie. Strona zawiera artykuły oraz porady dotyczące zjawiska mobbingu w pracy. Na stronie dostępny jest również bogaty spis literatury związanej z mobbingiem. Strona zawiera również historie osób dotkniętych mobbingiem. Ponad to dostępne są również informacje kontaktowe dla osób poszukujących dotkniętych zjawiskiem mobbingu. Strona może być przydatna zarówno dla pracowników jak i pracodawców.

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stowarzyszenia

Stowarzyszenia - nowa strona:

Adres: