Podkategoria: Strony Prywatne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony Prywatne Podkategoria: Strony Prywatne

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Droga do mobilności »

  Strona poświęcona zbiórce funduszy na zakup samochodu i oprzyrządowania dla osoby niepełnosprawnej. Proszę przekaż swój 1% lub darowiznę i pomóż dokończyć moją drogę do mobilności.
  Autorką strony jest młoda osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim, od urodzenia chorująca na rzadką chorobę neurologiczną. Pomimo czterokończynowego niedowładu i wielu problemów technicznych udało jej się odnieść kolejny wielki sukces i zdać egzamin na prawo jazdy. Jednakże był to pierwszy krok do mobilności. Drugim jest zdobycie odpowiednio przystosowanego samochodu. Mobilność to swoboda przemieszczania się. Dla osoby niepełnosprawnej jest receptą na dalszy rozwój, samodzielność, niezależność, na pełną integrację zarówno tą społeczną jak i zawodową.

  Data dodania: 13 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Andrzej Nowojewski »

  Strona domowa Andrzeja Nowojewskiego. Na stronie znajduje się lista publikacji, dane kontaktowe i interesujące odnośniki związane z fizyką, biologią, a także studiami oraz nauką w Polsce i za granicą.

  Data dodania: 25 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dowcipy »

  Twój satyryczny świat z unikatowymi dowcipami. Dowcipy publikowane są według naszych kryteriów co gwarantuje dobrą zabawę. Duża dawka dobrego humoru dla każdego nie zależnie od wieku. Nasze centrum bogatego humoru, do którego wybieramy nadesłane przez użytkowników dowcipy. Wrzuć do naszej bazy swój ulubiony dowcip. Każdy znajdzie dowcipy dla siebie, które go rozbawią.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi, ekstremalne budowle i konstrukcje »

  Interesują cię rzeczy, których na codzień nie możesz zobaczyć? Jesteś ciekaw jak powstają wielkie konstrukcje takie jak obiekty budowlane, mosty, narzędzia, dźwigi, żurawie, maszyny budowlane oraz maszyny do robót na kamieniołomach?

  Jeśli tak, ta strona jest dla Ciebie – odkrywamy zawiłości ekstremalnych pomysłów światowych inżynierów.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Demokratura »

  Gdyby takie same wysiłki władz szły w kierunku wzmocnienia, wsparcia gospodarki, jak idą w kierunku wspierania służb, to bylibyśmy daleko do przodu. I wydaje się, że dzisiaj rzeczywiście warto porozmawiać o takich generalnych pryncypiach, które rządzą porządkiem społecznym i politycznym, bo warto poszukać lepszej polityki, a nie wracać do takich starych schematów, które się jednak i złożyły, i przegrały w tym historycznym kontekście.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Olejów - wieś na Podolu. »

  Opis wsi gminnej i parafii Olejów, parafii Trościaniec Wielki, innych wsi Ziemi Załozieckiej w powiecie Zborów, woj. Tarnopol.nZawiera forum dyskusyjne, galerie foto.
  -
  rodziliśmy się wiele lat po wojnie, na Ziemiach Zachodnich. Ale nasi przodkowie pochodzili z Kresów: z Olejowa, Bzowicy i Trościańca Wielkiego. Ich piękny, wielokulturowy świat, w którym kiedyś żyli wspólnie obok siebie Polacy, Ukraińcy, Żydzi i inne narodowości już nie istnieje, zniszczyła go druga wojna światowa.

  Korzystając z dobrodziejstw internetu, chcemy zgromadzić w jednym miejscu i udostępnić innym potomkom polskich mieszkańców okolic Olejowa i Załoziec, jak najwięcej informacji o ziemi naszych przodków.

  Materiały do tej strony zbieraliśmy przez kilka miesięcy, od lata 2006 roku. Jest ich już trochę, z czego część wciąż czeka na opracowanie i będziemy je stopniowo dodawać. Ale żeby ten projekt rozwijał się nadal, liczymy też na Was, bo sami nie jesteśmy w stanie wszędzie dotrzeć.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osiedle Montwiłła Mireckiego w Łodzi »

  Przedstawiam wspomnienia i opowieści z historii Osiedla Montwiłła Mireckiego z przed pół wieku i więcej. Jako nestor tego Osiedla - mieszkam tu od lipca 1937r./minus okupacja/ - wspierając się pamięcią i możliwościami komputera, a także nielicznymi archiwaliami, pragnę "pospacerować" z Wami zapomnianymi szlakami po Polesiu, bo tak wówczas zwało się Osiedle M.Mireckiego.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tapety na pulpit komputera »

  TAPETY.pc.pl to Twoja baza najlepszych tapet na pulpit komputera. Tylko najlepsze tapety z sieci w jednym miejscu, wiele kategorii oryginalnych tapet. Znajdź najlepsze, darmowe tapety na pulpit Twojego komputera w bazie tysięcy tapety w serwisie znajdziesz tapety na konsole psp i iphone oraz tapety w dużych rozdzielczościach. Codziennie świeża porcja nowych, niesamowitych, najlepszych, jedynych w swoim rodzaju tapet wyszukanych w internecie. Znajdź coś dla Siebie i Swojego komputera lub komórki w serwisie TAPETY.pc.pl i zmień wygląd Swojego pulpitu! Zapraszamy odwiedź nas teraz! Sprawdź nasz serwis, znajdziesz tu wiele ciekawych możliwości!

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Malach Głogów »

  Serwis miasta Głogów o profilu prokatolickim, głogowskie artykuły i informacje dotyczące wiary, nowości kulturalne miasta Głogów. Muzyka ciekawych zespołów, oraz bogata galeria zdjęć głogowskich. Ogłoszenia i informacje parafialne.

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tadeusz Hołyński -hodowla gołębi pocztowych »

  Hodowla gołębi pocztowych. Strona gliwickiego hodowcy gołębi pocztowych, Tadeusza Hołyńskiego. Oferta hodowlana i aktualności. Informacje o wystawach i imprezach branżowych. Gołębie pocztowe z rodowodami -pełna oferta.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rapid8.pl - superszybki katalog stron www »

  Skuteczne pozycjonowanie z katalogiem rapid8.pl zapewni Ci 100% satysfakcji. W niedługim czasie nasz katalog stanie się symbolicznie płatny i z tego powodu już teraz zapraszamy Ciebie do darmowego wpisu. Przyjazne linki wypromują Twoją stronę w wyszukiwarkach internetowych. Katalog jest bardzo szybki, moderowany, zadbany oraz posiada zbiór wartościowych stron internetowych. Katalogowanie stron jest jednym z najpopularniejszych sposobów do pozycjonowania serwisów. Dlatego powstają tak dobre katalogi jak rapid8.pl, żebyś mógł swobodnie podnieść pozycje w wyszukiwarkach!

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gwiazdorski katalog stron »

  Katalog stron Gwiazdorskich Gwiazdor.net przeznaczony jest dla osób, które chcą znaleźć dobre i ciekawe strony internetowe, ale mają dosyć spamu w indeksie wyszukiwania. Stworzyliśmy więc stronę, gdzie znajduje się spis najlepszych witryn (oczywiście za darmo).

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog blogów - blooger.pl »

  Darmowy i bardzo prosty w obsłudze katalog blogów internetowych. Blooger.pl jest moderowany. Posiada wiele kategorii gdzie każdy Bloger znajdzie cos dla siebie. Nasz katalog jest w pełni funkcjonalnym narzędziem pozycjonerskim, które może być używane do promowania blogów i stron internetowych w wyszukiwarkach.

  Data dodania: 28 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medziugorje "Mir" »

  Portal Medziugorje "Mir" Polskiego Centrum Informacyjnego jest poświęcony współczesnym objawieniom Matki Bożej Królowej Pokoju. Powstał on po to, aby czytelnicy mogli uzyskiwać wiarygodne, rzetelne informacje, związane z objawieniami maryjnymi, oraz by posiadali oni stałe źródło wiadomości, pochodzących z parafii w Medziugorju.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Koniecpol »

  Strona miasta Koniecpol. Aktualności z regionu, aktualne oferty pracy, rozkład BUS Koniecpol - Częstochowa, PKP, PKS, atrakcje turystyczne, rzeka PILICA, tabela wyników naszego klubu sportowego Pilica Koniecpol oraz wiele informacji z regionu naszego miasta, jego historii ludziach i miejscach.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogólnopolski ranking fachowców »

  Fachowcy.pl – ogólnopolski ranking fachowców.
  Portal Fachowcy.pl to miejsce gdzie możesz bezpłatnie:
  • Znaleźć rzetelnych fachowców,
  • Polecić sprawdzonych fachowców innym użytkownikom,
  • Przestrzec innych użytkowników przed nierzetelnymi usługodawcami/fachowcami,
  • Wypowiedzieć się na temat danego fachowca lub firmy,
  • Tworzyć rankingi najlepszych fachowców,
  • Korzystać z porad innych użytkowników oraz fachowców,
  • Udzielać porad innym użytkownikom,
  • Zlecać wykonanie określonych usług firmom oraz fachowcom korzystającym z portalu fachowcy.pl.
  Jeżeli posiadasz firmę, prowadzisz działalność gospodarczą lub po prostu jesteś fachowcem na łamach naszego portalu możesz:
  • Bezpłatnie stworzyć wizytówkę Swojej firmy,
  • Dotrzeć do tysięcy klientów korzystających z portalu,
  • Uzyskać darmowy dostęp do zleceń zamieszczanych na portalu,
  • Stworzyć własną stronę firmową na portalu fachowcy.pl

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura tłumaczeń »

  Opisywana strona internetowa to witryna Centrum Tłumaczeń Translator, które oferuje usługi biura tłumaczeń, czyli między innymi tłumaczenie tekstów, głównie za pośrednictwem internetu. Wykorzystując nowoczesne technologie prezentowane biuro tłumaczeń oferuje wysokiej klasy usługi tłumaczenia tekstów. Tłumaczenia oferowane są w praktycznie wszystkich językach świata, a pracownicy biura tłumaczeń są w stanie poradzić sobie nawet z bardzo specjalistycznymi treściami. Grupa pracowników biura tłumaczeń Centrum Tłumaczeń Translator, posiada bogate doświadczenie w swoim zawodzie poparte wysokimi kwalifikacjami, dzięki czemu wszystkie świadczone usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie. Zarówno tłumaczenia przysięgłe jak i zwykłe wykonywane są w bardzo krótkim czasie z zachowaniem wysokiej jakości. Cały proces odbywa się praktycznie bez wychodzenia zleceniodawcy z domu. Nie musi on osobiście odwiedzać biura tłumaczeń. Wystarczy że wejdzie na proponowaną witrynę i tam za pomocą specjalnego formularza dokona zamówienia. W ciągu godziny, otrzyma on od biura tłumaczeń całościową ofertę. W zależności od prośby klienta, gotowe teksty wysyłane są za pomocą poczty internetowej, faksem bądź pocztą kurierską. Zleceniodawca dokonuje płatności dopiero po wykonaniu zlecenia w ciągu siedmiu dni. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzenia internetowego biura tłumaczeń CT Translator, zapoznania się z kompleksową ofertą i skorzystania z proponowanych usług.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomóż Maciusiowi »

  Zbiórka pieniędzy na operację serca Maciusia Barana z Leżajska. Strona poświecona jest niemowlęciu, które pilnie potrzebuje operacji chorego serduszka, aby mógło żyć.W przyszłości t adomena będzie udostepniana chorym dzieciom na które jest prowadzona zbiórka pieniędzy na operację serduszka.
  Na tej stronie będą również informacje na temat chorób serca HLHS i innych...

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik miłośników oliwy z oliwek. »

  Poradnik miłośników oliwy z oliwek. Można się tu dowiedzieć co to jest oliwa z oliwek i czym to się 'pije', jak i gdzie powstaje, jakie są rodzaje oliwy, jaki wpływ ma oliwa z oliwek na nasze zdrowie. I dlaczego nazywana jest płynnym złotem.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rośliny owadożerne »

  Centrum Botaniki Alternatywnej zaprasza! Strona o roślinach owadożernych (mięsożernych) takich jak: rosiczki, muchołówki, dzbaneczniki, kapturnice i inne. Znajdują się tu opisy wybranych gatunków roślin, wskazówki na temat warunków hodowli, a także obszerna galeria zdjęć.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Strony Prywatne

Strony Prywatne - nowa strona:

Adres: