WYKRES WIEKÓW - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

WYKRES WIEKÓW

Znaczenie liter na Wykresie, czym jest Wykres Wieków? - odpowiedź, krótkie przedstawienie Boskiego Planu,cytat z książki "Boski Plan Wieków" autorstwa CH.T.Russella:"ZAMKNIJCIE NA CHWILĘ OCZY na nieszczęście i niedolę, degradację i smutek, jakie teraz istnieją z powodu grzechu, i wyobraźcie sobie chwałę doskonałej ziemi. Żadna plama grzechu nie niszczy harmonii i spokoju doskonałego społeczeństwa ani żadna gorzka myśl czy nieżyczliwe spojrzenie lub słowo, lecz miłość tryska z każdego serca i znajduje odzew w każdym sercu. Każdy czyn nosi znamię dobra. Chorób już więcej nie będzie ani bólu, cierpienia czy chylenia się ku upadkowi - nawet obawy przed nimi nie będzie. Wyobrażcie sobie uosobienie względnego zdrowia i piękna ludzkich kształtów i rysów kiedykolwiek widzianych i wiedźcie, że urok doskonałych ludzi przekroczy najśmielsze marzenia. Wewnętrzna i umysłowa czystość oraz moralna doskonałość wycisną piętno chwały na każdej twarzy. Takim będzie społeczeństwo na ziemi. Ustanie płacz, a łzy wszystkich pogrążonych w smutku zostaną otarte, kiedy dzieło zmartwychwstania będzie urzeczywistnione (Obj. 21:4).
Oto perspektywa przemian ludzkiego społeczeństwa. Przypominamy, że ziemia, która była stworzona "na mieszkanie" dla takich istot, będzie dla nich odpowiednim i przyjemnym miejscem zamieszkania, reprezentowanym w rajskim Edenie, w którym przebywał pierwszy przedstawiciel ludzkości. Raj będzie odzyskany."

Szczegóły strony wykreswiekow.com:

Podlinkuj stronę wykreswiekow.com:

WYKRES WIEKÓW

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 57

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Popularne seriale i filmy kinowe »

  W naszym serwisie znaleźć mozna popularne seriale telewizyjne i filmy kinowe. Najlepsze produkcje wskazywane są przez samych miłośników kina. Podajemy informacje o najpopularniejszych tytułach, zamieszczamy zwiastuny i opisy oraz recenzje kinomaniaków. Wyszukiwarka naszego serwisu pozwoli Ci na szybkie odnalezienie informacji o serialach takich jak Lost czy Dr House, ale też na znalezienie innych serii - podobnych do tych, które już znasz i lubisz. Szukaj wiadomości, przeglądaj zdjęcia i zwiastuny, dyskutuj na forum i wymieniaj opinie z innymi Polcaczami z serwisu Polec.to. Zapraszamy. Najpopularniejsze filmy i seriale znajdziesz właśnie u nas.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron - Ogarnij »

  Prosty, zadbany katalog wyłącznie wartościowych stron www. Skrupulatna moderacja i brak darmowych wpisów to przepis na sukces, który wkrótce osiągnie katalog stron Ogarnij.
  Nie czekaj, ogarnij się i dodaj swoją stronę. Zrób to przed konkurencją!

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Valder - Publikacje Społecznościowe »

  W ostatnich latach w Internecie zaobserwowano gwałtowny rozwój serwisów publicystycznych, oraz blogów tematycznych pełniących funkcje branżowe. Strony o takim przeznaczeniu zyskały szybko duże zainteresowanie społeczności internetowej i dały możliwość pozyskiwania informacji bardziej szczegółowej i ukierunkowanej tematycznie.
  Właśnie dla takich potrzeb uruchomiliśmy stronę Valder.pl, jest to strona poświęcona publicystyce społecznościowej, oraz artykułom i felietonom zamieszczanym w sieci. Naszym celem jest publikowanie i prezentacja wartościowych informacji, zamieszczanie publikacji o ciekawym przekazie, odpowiedniej stylistyce i merytorycznej treści.
  Dzięki skrupulatnej selekcji wpisów, oraz rygorystycznym warunkom stawianym przed autorami, gwarantujemy wysoki poziom stylistyczny oraz informacyjny Naszych publikacji.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • SprawdzOpinie.pl »

  Sprawdź Opinie to nowoczesny serwis internetowy pozwalający bez trudu na zapoznanie się z opiniami innych internautów na temat produktów i usług, z których korzystali. Dodatkowo istnieje możliwość dodania własnej opinii.

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • GdzieObejrze.pl - bezpieczne zakupy »

  W wyniku połączenia dwóch światów - realnego oraz internetowego, powstał serwis internetowy GdzieObejrze.pl. Jego celem jest przekonanie do zakupu niezdecydowanych Klientów. Umożliwia komfortowe, a także szybkie odnajdywanie interesujących nas produktów w celu zobaczenia ich w stacjonarnym sklepie. Dzięki temu można nie tylko zaoszczędzić czas, ale również pieniądze. Dzięki serwisowi kupujący mają możliwość dokonywać świadomych zakupów.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe zdjęcia i filmiki - Sharespot »

  Sharespot to serwis internetowy, który pozwala na przeglądanie najnowszych filmów, ciekawych zdjęć oraz aktualnych wydarzeń. Każdy zarejestrowany użytkownik Sharespot może publikować treści, które wydają mu się interesujące. Ciekawa i nowoczesna forma sprawia, że strona jest niezwykle użyteczna i bardzo przyjazna dla użytkowników.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenienazyciekalkulator.pl »

  Jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem na życie, to zapewne będziesz chciał znaleźć opcję najkorzystniejszą. Taką mogłaby być z pewnością polisa, której składka zostałaby wyliczona online. Zestawiłbyś sobie wtedy oferty i zdecydował się na tę najkorzystniejszą...
  Niestety musimy Cię rozczarować. To nie do końca tak działa. Ubezpieczenia na życie nie można obliczyć przez internet. Spytasz więc - na to w takim razie potrzebny jest kalkulator ubezpieczenia na życie?
  Ano właśnie po to, aby móc sobie porównać oferty ubezpieczenia. Bo choć nie przedstawimy Ci tabeli wynikowej z gotowymi składkami, to będziemy mogli skontaktować Cię maksymalnie z pięcioma agentami ubezpieczeniowymi, którzy będą w stanie przedstawić Ci najlepszą ofertę.
  Tak więc - skorzystać czym prędzej z naszego rozwiązania.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hartuj mi się ! »

  Jeżeli są Państwo rodzicami, to doskonałe zdrowie pociechy jest dla Państwa priorytetową sprawą – zapraszamy do odwiedzenia serwisu hartujmisie.pl. To najlepszy portal dla wszystkich rodziców, którzy mają zamiar wychowywać zdrowe i szczęśliwe dziecko. Swoim doświadczeniem posiłkują nas profesjonaliści – dzięki nim treści w naszym serwisie są niezwykle wartościowe. Na hartujmisie.pl znajdą Państwo dużą liczbę informacji dotyczących wychowania, ale też wiele pomysłów na wspólną zabawę. Zrobiliśmy doskonałą bazę informacji, do korzystania bez przerwy. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych Warszawa »

  Kancelaria radców prawnych Bąk i Dębiak specjalizuje się przede wszystkim w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym także obsłudze prawnej projektów, które są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Dodatkowo prawnicy będący częścią zespołu kancelarii zajmują się prawem nowych technologii, prawem umów, a także prawem rodzinnym i spadkowym.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Białe Karty Nocy Czarnej »

  Autorska skarbnica twórczości literackiej, w której zdeponowano skarby cenniejsze od złota i platyny - opisy snów, wiersze i prozę. Znajdziesz tu chwilę ukojenia, która wybawi cię od codzienności. Wejdź i czytaj do woli!

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »