WYKRES WIEKÓW - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

WYKRES WIEKÓW

Znaczenie liter na Wykresie, czym jest Wykres Wieków? - odpowiedź, krótkie przedstawienie Boskiego Planu,cytat z książki "Boski Plan Wieków" autorstwa CH.T.Russella:"ZAMKNIJCIE NA CHWILĘ OCZY na nieszczęście i niedolę, degradację i smutek, jakie teraz istnieją z powodu grzechu, i wyobraźcie sobie chwałę doskonałej ziemi. Żadna plama grzechu nie niszczy harmonii i spokoju doskonałego społeczeństwa ani żadna gorzka myśl czy nieżyczliwe spojrzenie lub słowo, lecz miłość tryska z każdego serca i znajduje odzew w każdym sercu. Każdy czyn nosi znamię dobra. Chorób już więcej nie będzie ani bólu, cierpienia czy chylenia się ku upadkowi - nawet obawy przed nimi nie będzie. Wyobrażcie sobie uosobienie względnego zdrowia i piękna ludzkich kształtów i rysów kiedykolwiek widzianych i wiedźcie, że urok doskonałych ludzi przekroczy najśmielsze marzenia. Wewnętrzna i umysłowa czystość oraz moralna doskonałość wycisną piętno chwały na każdej twarzy. Takim będzie społeczeństwo na ziemi. Ustanie płacz, a łzy wszystkich pogrążonych w smutku zostaną otarte, kiedy dzieło zmartwychwstania będzie urzeczywistnione (Obj. 21:4).
Oto perspektywa przemian ludzkiego społeczeństwa. Przypominamy, że ziemia, która była stworzona "na mieszkanie" dla takich istot, będzie dla nich odpowiednim i przyjemnym miejscem zamieszkania, reprezentowanym w rajskim Edenie, w którym przebywał pierwszy przedstawiciel ludzkości. Raj będzie odzyskany."

Szczegóły strony wykreswiekow.com:

Podlinkuj stronę wykreswiekow.com:

WYKRES WIEKÓW

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 39 Odwiedziny googlebot 58

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Super-polska, nowy portal społecznościowy »

  Ideą tego portalu jest to aby użytkownicy mogli tworzyć dowolne grupy zainteresowań, nie tylko według wymienionych kategorii zainteresowań, ale też jednocześnie według miejsca zamieszkania, ograniczającego się do województwa i powiatu lub miasta.

  Data dodania: 21 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bartłomiej Pobłocki - Oficjalna strona kanydyta do Sejmiku Województwa Pomorskiego »

  Strona kandydata do pomorskiego sejmiku wojewódzkiego. Bartłomiej Pobłocki zaufany i skuteczny kandydat - Gdynia, Sopot, Wejherowo, Rumia, Reda, Puck. Powiat Wejherowski i Pucki. Bartłomiej Pobłocki Twoim kandydatem do pomorskiego sejmiku wojewódzkiego.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • ITC Grupa - Agencja Pracy Tymczasowej »

  ITC Polska świadczy usługi w zakresie rekrutacji i leasingu pracowniczego na terenie Polski. Obecnie posiadamy oddziały w największych polskich miastach: Kraków, Warszawa Katowice, Gdańsk, Łódź, Lublin i Legnica.
  Specjalizacja – praca tymczasowa i szybkie rekrutacje na stanowiska niższego szczebla.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • VipAct - publicystyka reklamowa »

  Z roku na rok wzrasta w sieci znaczenie stron publicystycznych. Dzięki dużej wartości informacyjnej jaką ze sobą niosą, zyskują one nie tylko coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukujących informacji branżowych, technicznych, lub reklamowych, ale również stają się sporym narzędziem reklamowym dla firm pragnących zaprezentować się w Internecie. Nasz informator branżowy VipAct powstał dla potrzeb prezentacji takich właśnie wiadomości tematycznych, z wielu dziedzin społecznych. Staramy się prezentować w nim ciekawe informacje, publikacje i artykuły. Liczymy na to że w znacznym stopniu okażą się one pomocne dla osób nas odwiedzających, i korzystających z Naszej strony i bazy informacyjnej. Publicystyczna specyfika tej strony zapewnia różnorodność tematyczną, w przedziałach branży ślubnej, motoryzacji, informatyki i biznesu. Zawarte na stronie informacje mają docelowo pomóc Państwu w uzyskaniu poszukiwanych wiadomości z konkretnej branży. Staramy się stopniowo rozbudowywać stronę o nowo powstające działy i kategorie tematyczne, dając możliwość powiększania grona jej użytkowników tak, aby ilość i jakość informacji zamieszczanych na niej stale zwiększała swoją wartość merytoryczną i informacyjną. Mamy nadzieje że publikowane za jej pośrednictwem materiały okażą się pomocne dla Państwa, jak również umożliwią zaprezentowanie własnych opinii i porad.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fun fun fuN »

  Grupa Fun fun fun powstała dla wszystkich ludzi lubiących zabawę czyli dla was dla mnie dla waszych znajomych no i może rodziny! Chodzi o zabawę szeroko pojęta bawmy się zabawiajmy i rozśmieszajmy innych informujmy się o zabawie i wszystkim im co z tym związane!! Imprezowicze całego świata łączmy się! Bo wszystko i tak jest for Fun fun fuN.
  I pamiętajcie nasze motto to "Co byśmy nie zrobili i tak jesteśmy zajebiści !!

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podatkowe Akty Prawne - Poznaj Podatki »

  Aktualne i archiwalne teksty ustaw i aktów wykonawczych z zakresu prawa podatkowego. Baza danych adresowych urzędów i izb skarbowych, umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, wskaźniki i stawki. Strona oferuje wybrane akty prawne w ekonomicznej i wygodnej formie PDF do wydrukowania. Wszystkie opublikowane akty dostępne są za darmo. Baza zawiera m.in. ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawę o podatku dochodowym od osób prawnych, Ordynację podatkową, Kodeks karny skarbowy, ustawę o rachunkowości i wiele innych. Poznaj polskie prawo podatkowe. Strona jest jednym z elementów projektu PoznajPodatki.pl

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw specjalista do spraw bezpieczeństwa biznesu – Opole, Wrocław »

  Dolnośląskie Centrum Detektywistyczne to firma, której możesz zaufać i powierzyć swoją trudną sprawę. Nasi pracownicy będą do Twojej dyspozycji przez całą dobę podczas trwania zlecenia, a wszystkie dane zgromadzone w Twojej sprawie zostaną zniszczone po rozwiązaniu umowy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji jako świadkowie w sądzie, wykonanymi przez nas zdjęciami, raportami, materiałami audio i video możesz posłużyć się jako dowodami. Spróbuj, pierwsze spotkanie z detektywem jest bezpłatne. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rodzicielstwo »

  Witamy wszystkich przebywających na stronie dzieciak.info. U nas możecie Państwo odszukać wszelkie wiadomości przydatne przy wychowywaniu Waszych milusińskich. Nasz informator zawiera trzy główne kategorie, a mianowicie: rozwój dziecka, zabawki dla dziecka oraz dla rodziców. Aby ułatwić poruszanie się po naszej stronce pogrupowaliśmy zabawki dla dziecka na określone grupy wiekowe: od samych narodzin do wieku przedszkolnego. Rodzicielstwo jest niezwykle ciężkim i odpowiedzialnym zadaniem, dlatego też sądzimy, iż stworzenie strony dzieciak.info jest nadzwyczaj ważne. Zabawa to nieodłączny element życia każdego dziecka. Ukazuje się ona już w początkowych fazach naszego życia. To właśnie za pomocą zabawy najbliżsi w łatwy sposób rozwijają zdolności emocjonalne, umysłowe, estetyczne oraz ruchowe swojej pociechy. Zabawy z dzieckiem wyrabiają usposobienie oraz stosunek do otaczającego go świata. Zabawa winna być twórcza, by umacniać dziecko na poszczególnych etapach jego rozwoju. Jesteśmy w pełni przekonani, że stonka ta będzie bardzo pomocna już od początku wychowywania Waszego maleństwa. Zapraszamy!

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • StrefaZwierzat.pl - Ogłoszenia zwierząt, zwierzęta domowe »

  Portal StrefaZwierzat.pl jest portalem ogłoszeniowo-informacyjnym o tematyce związanej ze zwierzętami i wszystkim co ich dotyczy. Dzięki portalowi można dodawać ogłoszenia, reklamować się, zdobywać nowych klientów, zwiększyć swoją sprzedaż, oddać za darmo zwierzęta i akcesoria z nimi związane oraz znaleźć wymarzonego pupila. Zapraszamy do korzystania z portalu wszystkie osoby, firmy, organizacje, stowarzyszenia, fundacje, hodowców, lekarzy weterynarii, usługodawców, którzy zajmują się branżą zwierząt oraz tych, którzy potrzebują skorzystać z usług i ofert związanych ze zwierzętami.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portfel bitcoim »

  Kryptowaluty z każdym tygodniem zyskują w naszym kraju na popularności. Dzięki naszej stronie dowiesz się, czym jest bitcoin (btc), jak go wydobywać, przechowywać i przeprowadzać za jego pomocą transakcje. Pokażemy ci też, co jest temacie kryptowalut najważniejsze, czyli jak pozyskiwać darmowe bitcoiny.

  Data dodania: 16 08 2015 · szczegóły wpisu »