WYKRES WIEKÓW - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

WYKRES WIEKÓW

Znaczenie liter na Wykresie, czym jest Wykres Wieków? - odpowiedź, krótkie przedstawienie Boskiego Planu,cytat z książki "Boski Plan Wieków" autorstwa CH.T.Russella:"ZAMKNIJCIE NA CHWILĘ OCZY na nieszczęście i niedolę, degradację i smutek, jakie teraz istnieją z powodu grzechu, i wyobraźcie sobie chwałę doskonałej ziemi. Żadna plama grzechu nie niszczy harmonii i spokoju doskonałego społeczeństwa ani żadna gorzka myśl czy nieżyczliwe spojrzenie lub słowo, lecz miłość tryska z każdego serca i znajduje odzew w każdym sercu. Każdy czyn nosi znamię dobra. Chorób już więcej nie będzie ani bólu, cierpienia czy chylenia się ku upadkowi - nawet obawy przed nimi nie będzie. Wyobrażcie sobie uosobienie względnego zdrowia i piękna ludzkich kształtów i rysów kiedykolwiek widzianych i wiedźcie, że urok doskonałych ludzi przekroczy najśmielsze marzenia. Wewnętrzna i umysłowa czystość oraz moralna doskonałość wycisną piętno chwały na każdej twarzy. Takim będzie społeczeństwo na ziemi. Ustanie płacz, a łzy wszystkich pogrążonych w smutku zostaną otarte, kiedy dzieło zmartwychwstania będzie urzeczywistnione (Obj. 21:4).
Oto perspektywa przemian ludzkiego społeczeństwa. Przypominamy, że ziemia, która była stworzona "na mieszkanie" dla takich istot, będzie dla nich odpowiednim i przyjemnym miejscem zamieszkania, reprezentowanym w rajskim Edenie, w którym przebywał pierwszy przedstawiciel ludzkości. Raj będzie odzyskany."

Szczegóły strony wykreswiekow.com:

Podlinkuj stronę wykreswiekow.com:

WYKRES WIEKÓW

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 54

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Strona dedykowana Jego Świątobliwości XIV Dalajlamie Tybetu »

  Strona poświęcona Jego Świątobliwości XIV Dalajlamie Tybetu: biografia, aktualności, przemówienia, orędzia, artykuły, wywiady, wizyty w Polsce, linki. Strona ma przede wszystkim stanowić archiwum wypowiedzi Jego Świątobliwości i informacji na Jego temat.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najdziwniejsze i Najgłupsze zdjęcia Polaków na Świecie »

  W serwisie znajdziesz najróżniejsze - najdziwniejsze i najgłupsze zdjęcia Polaków: z Naszej-Klasy i innych portali społecznościowych, zdjęcia z imprez i po imprezach, erotyczne zdjęcia Polaków i wiele intrygujących fotek. Oceniaj i komentuj!

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe Ogłoszenia o Pomoc »

  Portal z darmowymi ogłoszeniami o pomoc i z pomocą. Znajdują się tu dwie kategorie ogłoszeń: \"szukam pomocy\" i \"chętnie pomogę\". Można umieszczać ogłoszenia w sprawach ważnych jak zdrowie, nagłe wypadki, problemy rodzinne, ale też lżejszych jak marzenia o nowej gitarze, wycieczce. Znajduje się tu również forum oraz społeczność, dzięki której można nawiązywać kontakty z innymi użytkownikami. Można również wypowiedzieć swoje opinie w dziale \"Gorące tematy\".Pomagajmy sobie

  Data dodania: 08 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hydromasaż »

  Przedstawiamy Państwu rewelacyjne urządzenie Ozonomatic, które dzięki wykorzystaniu prozdrowotnych właściwości ozonu jest bardzo skuteczne na wiele dolegliwości w tym profilaktyka i leczenie żylaków, poprawa ukrwienia skóry i wiele innych. Ozonomatic jest produkowane we Włoszech przy zastosowaniu bardzo restrykcyjnych wymogów jakości Unii Europejskiej i Polski. To sprawia, że nasze urządzenie będzie charakteryzowało się najwyższą jakością co przełoży się na bezawaryjne i długoletnie sprawne działanie.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezrobotny.cba.pl »

  Szare życie człowieka w dobie kryzysu kapitalistycznego ustroju. Słowami opisane spojrzenie na Polską rzeczywistość w nowoczesnym świecie. rosnące bezrobosie, brak perspektyw. Życie młodego człowieka w dzisiejszych czasach do łatwych nie należy. sytuacja innych Europejskich państw również nie napawa optymizmem, a przecież nie to obiecywali nam politycy startujący w wyborach. Powiem jedno - kryzys ponad wszystko.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Swapit.pl - Portal dla ludzi z pasją »

  Potrafisz grać na instrumentach? Programować? Interesujesz się fotografią? Portal daje możliwość znalezienia osób, które pomogą nam rozwinąć się w wielu dziedzinach oraz stwarza niepowtarzalną okazję również dla tych użytkowników, którzy chcą pobierać opłatę za oferowane lekcje i szkolenia. Zarejestrowanie w portalu umożliwi Wam dołączenie do ogólnopolskiej bazy profesjonalistów, z której bedą mogli korzystać wszyscy użytkownicy portalu. Oprócz zdobywania nowych umiejętności, daje również możliwość umawiania się na wspólne zajęcia.– Lubisz biegać, ale wśród Twoich znajomych nie ma osoby, która chciałaby Ci towarzyszyć? Planujesz wypad w góry, ale nikt z Twoich znajomych nie ma ochoty na piesze wędrówki i zdobywanie szczytów? Chciałbyś wyruszyć w podróż autostopem, ale nie potrafisz znaleźć nikogo, kto miałby na to ochotę? Załóż profil i znajdź osoby, które mają podobne zainteresowania

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • LGBT + Plus - seks czyli płeć »

  Prezentujemy nowe globalne lobby - LGBT + Plus - nie mylić z Europa Plus ale sporo elementów je łączy np.: ateizm czyli fundamentalna, fanatyczna religia oparta na wierze, że nie ma Boga (ateizm to wyjątkowo krwawa odmiana Satanizmu, która jak wiemy w XX wieku pod postacią faszyzmu i komunizmu – dzisiaj inaczej to się oczywiście nazywa - pochłonęła miliony ofiar).
  LGBT + Plus gdzie plus to PNZ
  P – pedofile
  N – nekrofile
  Z – zoofile
  w przygotowaniu (przez UE i USA) „florofile” – np.: seks z drzewem, dziuplę można wykorzystać jako waginę a korzeń, konar albo dla wymagających pień drzewa jako członek w stanie wzwodu - i wiele innych...
  Czyli na dzień dzisiejszy mamy dwie płcie stworzone przez Boga i 7 płci zrobionych przez Lucyfera
  LGBT + PNZ czyli - lesbijki, geje, biseksualiści, transwestyci, pedofile, nekrofile i zoofile...

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Znaczenie imion »

  Na stronie znajdziesz znaczenie i charakterystykę poszczególnych imion, a także dowiesz się jaka jest ich historia i skąd się wzięły. Jeśli szukasz imienia dla swojego maluszka, tutaj dowiesz się jakie cechy osobowości przypisane są konkretnym imionom, co ułatwi ci podjęcie decyzji.

  Data dodania: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kuźnia Angielskich Mówców »

  Blog umożliwia czytelnikom łatwą, przyjemną i skuteczną naukę wymowy w języku angielskim.

  Dowiesz się jak uczyć się słówek. Większa część uczących się uczy się słówek za pomocą listy słówek. Jest to nudne oraz mało efektywna metoda, ponieważ błyskawicznie zapomina się tak płytko nauczone słówka.

  Jednakże za pomocą połączeniu kilku wygodnych strategi, uzyskasz niezwykłe efekty.

  Dzięki czemu zapamiętasz słówka w łatwy i radosny sposób.

  Poznasz także sposoby na pisanie, wymowę, gramatykę i językowe ciekawostki.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bank spermy »

  Internetowy bank spermy eDawcy.pl to miejsce które łączy osoby poszukujące nasienia z potencjalnymi dawcami - bez pośrednictwa tradycyjnych placówek.Ostateczne przekazanie materiału genetycznego odbywa się w placówce medycznej.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »