WYKRES WIEKÓW - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

WYKRES WIEKÓW

Znaczenie liter na Wykresie, czym jest Wykres Wieków? - odpowiedź, krótkie przedstawienie Boskiego Planu,cytat z książki "Boski Plan Wieków" autorstwa CH.T.Russella:"ZAMKNIJCIE NA CHWILĘ OCZY na nieszczęście i niedolę, degradację i smutek, jakie teraz istnieją z powodu grzechu, i wyobraźcie sobie chwałę doskonałej ziemi. Żadna plama grzechu nie niszczy harmonii i spokoju doskonałego społeczeństwa ani żadna gorzka myśl czy nieżyczliwe spojrzenie lub słowo, lecz miłość tryska z każdego serca i znajduje odzew w każdym sercu. Każdy czyn nosi znamię dobra. Chorób już więcej nie będzie ani bólu, cierpienia czy chylenia się ku upadkowi - nawet obawy przed nimi nie będzie. Wyobrażcie sobie uosobienie względnego zdrowia i piękna ludzkich kształtów i rysów kiedykolwiek widzianych i wiedźcie, że urok doskonałych ludzi przekroczy najśmielsze marzenia. Wewnętrzna i umysłowa czystość oraz moralna doskonałość wycisną piętno chwały na każdej twarzy. Takim będzie społeczeństwo na ziemi. Ustanie płacz, a łzy wszystkich pogrążonych w smutku zostaną otarte, kiedy dzieło zmartwychwstania będzie urzeczywistnione (Obj. 21:4).
Oto perspektywa przemian ludzkiego społeczeństwa. Przypominamy, że ziemia, która była stworzona "na mieszkanie" dla takich istot, będzie dla nich odpowiednim i przyjemnym miejscem zamieszkania, reprezentowanym w rajskim Edenie, w którym przebywał pierwszy przedstawiciel ludzkości. Raj będzie odzyskany."

Szczegóły strony wykreswiekow.com:

Podlinkuj stronę wykreswiekow.com:

WYKRES WIEKÓW

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 54

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Architeon.pl - serwis dla architektów »

  Pierwszy polski serwis społecznościowy adresowany wyłącznie dla osób pracujących w branży architektonicznej. Jest to platforma wymiany doświadczeń, myśli i poglądów dla architektów i specjalistów wielu branż, którzy biorą udział w procesie projektowania architektonicznego. Po zarejestrowaniu użytkownicy mogą stworzyć swój profil, dodać swoją pracownię do katalogu firm projektowych, dodawać projekty, dyskutować na forum, śledzić newsy z branży, informacje o konkursach...

  A przede wszystkim Architeon.pl to miejsce nawiązywania znajomości. Budujących znajomości.

  Data dodania: 19 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tapety na telefon »

  Starannie wyselekcjonowane tapety do Twojego telefonu. Podzielone na kategorię i szczegółowo opisane. Pobieraj tysiące tapet całkowicie za darmo. Codziennie dodajemy kilkadziesiąt nowych. Subskrybuj nas przez czytnik RSS aby być na bieżąco.

  Data dodania: 21 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia potraw i opinie o restauracjach - Papurazzi.pl »

  Kulinarni krytycy nowej generacji. Nie wypisujemy nudnych poematów na temat restauracji tylko umieszczamy zdjęcia potraw, które w nich zjedliśmy. nZobacz jak faktycznie wyglądają potrawy, które będziesz chciał zjeść

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Randki dla trzydziestolatków »

  Portal randkowy przeznaczony dla trzydziestolatków. Łączy społeczność singli po trzydziestce. Rejestracja, wysyłanie wiadomości oraz wszystkie pozostałe funkcjonalności są darmowe. Motto portalu to: życie zaczyna się po trzydziestce. Znajdź randkę na sobotni wieczór, nie bądź obcy daj się poznać. Nie zwlekaj, każda chwila twojego życia jest cenna. Brak uporczywych banerów reklamowych na stronie. Nie wysyłamy reklam, twoje dane osobowe nie są nigdzie przekazywane. Zarejestruj się ktoś już tu może na Ciebie czeka. Pamiętaj 30 -tka to dopiero start.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z zabawkami TUPI »

  Szukasz zabawki dla swojego malucha, idealnego prezentu? Odwiedź naszą stronę! Znajdziesz u nas duży wybór zabawek dla niemowląt, maluchów i nastolatków. Polecamy markowe zabawki Little Tikes, Fisher Price, zabawki edukacyjne, klocki konstrukcyjne i magnetyczne oraz zabawki ogrodowe. Profesjonalna prezentacja produktów i natychmiastowa wysyłka gwarantowana.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum elektronika, elektroniczne - schematy i porady »

  Forum krótkofalarskie powstało w 2008 roku z inicjatywy grupy krótkofalowców. Powstało zarówno jako pomoc dla aktywnych radioamatorów - techników, elektroników jak i dla osób początkujących - szukających odpowiedzi na pytania.

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Białoruski Buddyzm »

  Spakoj.eu/polskiPierwsza Białoruska Buddyjska strona Spakoj.eu Wspólnoty Białoruskich Buddystów "Sangha" (Wspólnoty Białoruskich Uczniów Przebudzonego), świeckich praktykujących. Strona jest dostępna w języku Białoruskim łacinką i cyrylicą. Z myślą o Polskich przyjacielach oraz wdzięcznością została utworzona polskojęzyczna zakładka.Do bezpłatnego pobrania i swobodnego rozpowszechniania na stronie są podstawowe Buddyjskie teksty. Nie są to jednak żadne religijne dogmaty, tylko teksty, które mogą pomóc w odnalezieniu własnej duchowej wiedzy i spokoju. Czyli podstawy nauki "o cierpieniu i końcu cierpienia".

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lourdes Sanktuarium Maryjne »

  Uzdrowienia, które miały miejsce w Lourdes zostały dokładnie opisane w rozmaitych publikacjach. Z 6784 przypadków odzyskania przez chorych zdrowia, 67 oficjalnie zostało uznane jako cud uzdrowienia. Z tego właśnie względu wierni z całego świata przybywają do Lourdes. I choć woda badana była przez różne, niezależne od siebie ośrodki i laboratoria, zaś w jej składzie nie stwierdzono występowania żadnych, specjalnych związków chemicznych, pielgrzymi wierzą, że to właśnie ona ma moc uzdrawiania. Ściśle jest to powiązane z faktem objawień Matki Bożej, które miały miejsce w Lourdes w 1858 roku. Wówczas też osoby, które przybywały na miejsce spotkań wiejskiej dziewczynki o imieniu Bernadette z Niepokalaną, w cudowny sposób pozbywały się ułomności swojego ciała fizycznego przez styczność z wodą. Aktualnie, wszyscy chorzy, którzy przybywają do Lourdes mogą zarówno napić się wody ze źródła, jak i zażyć kąpieli w specjalnie przygotowanych wannach.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • POD DĘBAMI ŁÓDŹ alzheimer ośrodek »

  W 2012 roku powstało w Łodzi wyjątkowe miejsce - Dom Seniora Pod Dębami. Budując swoje doświadczenie o dłufa pracę w analogicznych ośrodkach, wyszliśmy z inicjatywą zbudowania placówki, która będzie nastawiona na opiekę oraz pracę z chorymi cierpiącymi na chorobę Alzheimera oraz innego typu zespoły otępienne. Staraliśmy się zbudować miejsce, gdzie nasi podopieczni otrzymają wykwalifikowaną pomoc medyczną, a przede wszystkim będą czuli się jak w domu w otoczeniu przychylnych osób, jakie tworzą miłą aurę oraz dbają o poszanowanie godności i intymności, często całkowicie zdanych na opiekę innych. Zapewniamy wikt i różnego rodzaju zajęcia ogólnorozwojowe skierowane do osób starszych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Wsparcia Rolnika Polska Ziemia »

  Fundacja Wsparcia Rolnika Polska Ziemia jest to organizacja pozarządowa, która powstała z inicjatywy polskich hodowców zwierząt i ich zwolenników, by jednocząc siły, stać na straży polskiego rolnictwa i dążyć do osiągnięcia wyznaczonych celów. Stajemy w obronie Rolników poszkodowanych przez ruchy pseudo ekologiczne. Reprezentujemy prawa i interesy osób działających w branży rolniczej. Szerzymy idę wspierania zrównoważonego rolnictwa, które przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »