WYKRES WIEKÓW - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

WYKRES WIEKÓW

Znaczenie liter na Wykresie, czym jest Wykres Wieków? - odpowiedź, krótkie przedstawienie Boskiego Planu,cytat z książki "Boski Plan Wieków" autorstwa CH.T.Russella:"ZAMKNIJCIE NA CHWILĘ OCZY na nieszczęście i niedolę, degradację i smutek, jakie teraz istnieją z powodu grzechu, i wyobraźcie sobie chwałę doskonałej ziemi. Żadna plama grzechu nie niszczy harmonii i spokoju doskonałego społeczeństwa ani żadna gorzka myśl czy nieżyczliwe spojrzenie lub słowo, lecz miłość tryska z każdego serca i znajduje odzew w każdym sercu. Każdy czyn nosi znamię dobra. Chorób już więcej nie będzie ani bólu, cierpienia czy chylenia się ku upadkowi - nawet obawy przed nimi nie będzie. Wyobrażcie sobie uosobienie względnego zdrowia i piękna ludzkich kształtów i rysów kiedykolwiek widzianych i wiedźcie, że urok doskonałych ludzi przekroczy najśmielsze marzenia. Wewnętrzna i umysłowa czystość oraz moralna doskonałość wycisną piętno chwały na każdej twarzy. Takim będzie społeczeństwo na ziemi. Ustanie płacz, a łzy wszystkich pogrążonych w smutku zostaną otarte, kiedy dzieło zmartwychwstania będzie urzeczywistnione (Obj. 21:4).
Oto perspektywa przemian ludzkiego społeczeństwa. Przypominamy, że ziemia, która była stworzona "na mieszkanie" dla takich istot, będzie dla nich odpowiednim i przyjemnym miejscem zamieszkania, reprezentowanym w rajskim Edenie, w którym przebywał pierwszy przedstawiciel ludzkości. Raj będzie odzyskany."

Szczegóły strony wykreswiekow.com:

Podlinkuj stronę wykreswiekow.com:

WYKRES WIEKÓW

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny googlebot 58

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MAPERIA - użyteczny lokalizator internetowy »

  maperia.pl - informator dla poszukuących lokalizacji online.

  - wyszukaj ciekawe miejsca
  - poznaj opinie innych
  - zobacz zdjęcia
  - sprawdź jak trafić do celu
  - podziel się z innymi

  maperia.pl - użyteczny lokalizator internetowy

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dziennikarstwo obywatelskie »

  Niejeden absolwent dziennikarstwa chciały od razu trafić do TVN'u czy POLSAT'u. Niestety rzeczywistość nie jest ta kolorowa. Stąd wciąż rosnący popyt na serwisy internetowe, które umożliwiają chętnym dziennikarzom wypromowanie swojej osoby. Dziennikarstwo obywatelskie to możliwość promocji własnego nazwiska i świetny sposób na początek dziennikarskiej kariery.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sunrise System Dzieciom »

  Mając na uwadze ciężką sytuacją wychowanków polskich ośrodków opiekuńczych, firma Sunrise System przygotowała program wsparcia finansowo materialnego – Sunrise Dzieciom. Próbujemy również stworzyć tym młodym ludziom perspektywy rozwoju zawodowego, aby mogli zapracować na swoją lepszą przyszłość. Sunrise System Dzieciom to akcja, która daje nadzieje i wywołuje uśmiech na twarzach. Warto brać z niej przykład.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy na forum młodzieżowe. »

  Zapraszamy wszystkich, którym dokucza nuda na forum młodzieżowe. Na fmlodziezowe.pl spotkają cię super rozmowy oraz świetni forumowicze. Na forum możesz zacząć fajne znajomości, wklejać fajne fotki do galerii i rozmawiać. Na forum dla nastolatków nie ma tematów tabu. Uczestnicy forum dadzą odpowiedź na różne twoje pytania i pomogą rozwiać problemy. Na fmlodziezowe.pl panuje fajna atmosfera. Forum młodzieżowe to forum dla każdego. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Pogrzebowy MEMORIAL Usługi pogrzebowe Lublin »

  Jesteśmy po to aby pomóc państwu w trudnych chwilach. Firma pogrzebowa MEMORIAL jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem. Założycielami jej są osoby związane z branżą pogrzebową od 1996 roku. Naszym obowiązkiem i głównym celem jest pełnienie najwyższej jakości usług pogrzebowych. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wychodzimy naprzeciw życzeniom i zróżnicowanym potrzebom naszych klientów. Filar naszej firmy stanowią pracownicy charakteryzujący się wysoką kulturą osobistą, która gwarantuje rzetelne i poważne podejście do wykonywanej pracy. Gwarantujemy godną i rzetelną obsługę i konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing marketing »

  Panoramaoutsourcingu została zbudowana przez spółkę Panorama Outsourcingu Sp. z o.o. przy wykorzystaniu pieniędzy unijnych przyznanych w ramach działania 8.1.

  Serwis zawiera zbiór modułów które umożliwiają skuteczne korzystanie z mechanizmów outsourcingu. Platforma outsourcingu jest narzędziem umożliwiającym: zidentyfikować istotę outsourcingu w biznesie, dającym możliwość przeprowadzenie przetargu wirtualnie wybierającego dostawców usług outsourcingu wg ściśle określonych parametrów, pomagającym proces wdrożenia outsourcingu.

  Pierwszym zamysłem zrealizowania platformy jest zapewnienie firmom polskim wdrożenia usług outsourcingu, które charakteryzowałby się wysokim poziomem efektywności finansowej oferowanych świadczeń.

  Oferujemy:outsourcing hr
  outsourcing kadr i płac
  outsourcing usług prawniczych
  outsourcing obsługi prawnej
  outsourcing marketing
  outsourcing ochrony
  outsourcing szkoleniowy
  outsourcing usług księgowych
  outsourcing marketingowy
  outsourcing szkoleniowy
  outsourcing usług księgowych
  outsourcing marketingowy

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Demotywatory »

  Odchamsie.com.pl to witryna kolekcjonująca interesujące filmy, oraz grafiki. Goście witrynę mogą obejrzeć tysiące filmów i grafik wyselekcjonowanych przez administratorów witryny. Użytkownicy serwisu mogą sugerować nowe filmy i grafiki, które po sprawdzeniu mogą zostać umieszczone na witrynie odchamsie.com.pl. Ponadto istnieje możliwość oceniania umieszczone obrazki i filmy, a najlepiej oceniane zdjęcia i filmiki awansują do specjalnej listy.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe randki SINGLER.PL »

  Wyłącznie tutaj i tylko teraz każdy może wybierać się na darmowe randki. Serwis singler.pl umożliwia korzystanie z bazy danych zupełnie nieodpłatnie. Wystarczy się zapisać i zalogować, aby być w stanie dodawać swoje ogłoszenia, poszukiwać osób oczekujących na spotkanie w świecie internetowym i rzeczywistym. Singler.pl to nadzieja na to, żeby być długo oraz szczęśliwie z osobą ukochaną u boku!

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prezydent Rybnika »

  Na stronie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o wyborach samorządowych w Rybniku. Wszystkich zainteresowanych wyborami serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej już dziś.

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adopcja kotów i psów - GreyPet »

  GreyPet to internetowy portal adopcyjny zwierząt promujący ideę adopcji zwierząt, a nie ich kupowania u hodowców. Na stronie można znaleźć spis centrów adopcyjnych na obszarze całego kraju, które umożliwiają adopcję psa, adopcję kota czy innych zwierząt. GreyPet prowadzi również projekt wspierający finansowo centra adopcyjne poprzez sprzedaż różnego rodzaju gadżetów.

  Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »