WYKRES WIEKÓW - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

WYKRES WIEKÓW

Znaczenie liter na Wykresie, czym jest Wykres Wieków? - odpowiedź, krótkie przedstawienie Boskiego Planu,cytat z książki "Boski Plan Wieków" autorstwa CH.T.Russella:"ZAMKNIJCIE NA CHWILĘ OCZY na nieszczęście i niedolę, degradację i smutek, jakie teraz istnieją z powodu grzechu, i wyobraźcie sobie chwałę doskonałej ziemi. Żadna plama grzechu nie niszczy harmonii i spokoju doskonałego społeczeństwa ani żadna gorzka myśl czy nieżyczliwe spojrzenie lub słowo, lecz miłość tryska z każdego serca i znajduje odzew w każdym sercu. Każdy czyn nosi znamię dobra. Chorób już więcej nie będzie ani bólu, cierpienia czy chylenia się ku upadkowi - nawet obawy przed nimi nie będzie. Wyobrażcie sobie uosobienie względnego zdrowia i piękna ludzkich kształtów i rysów kiedykolwiek widzianych i wiedźcie, że urok doskonałych ludzi przekroczy najśmielsze marzenia. Wewnętrzna i umysłowa czystość oraz moralna doskonałość wycisną piętno chwały na każdej twarzy. Takim będzie społeczeństwo na ziemi. Ustanie płacz, a łzy wszystkich pogrążonych w smutku zostaną otarte, kiedy dzieło zmartwychwstania będzie urzeczywistnione (Obj. 21:4).
Oto perspektywa przemian ludzkiego społeczeństwa. Przypominamy, że ziemia, która była stworzona "na mieszkanie" dla takich istot, będzie dla nich odpowiednim i przyjemnym miejscem zamieszkania, reprezentowanym w rajskim Edenie, w którym przebywał pierwszy przedstawiciel ludzkości. Raj będzie odzyskany."

Szczegóły strony wykreswiekow.com:

Podlinkuj stronę wykreswiekow.com:

WYKRES WIEKÓW

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 58

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wizjoner »

  Centrum Wróżb Ezoteryki i Wiedzy Tajemnej
  Chcesz poznać tajemnice skrywane przed tobą dotyczące przyszłości.
  Dowiedzieć się jaki naprawdę jest twój partner,czy jest uczciwy wobec
  ciebie? Może masz podejrzenia że cię zdradza? Sprawdz to zanim
  podejmiesz niewłaściwą decyzję. Analizujemy ludzkie życie i udzielamy
  odpowiedzi w oparciu o małe i wielkie arkana kart Tarota. Pomagamy
  w oczyszczaniu energetycznym osób,pomieszczeń,firm. Uwalniamy
  od złych życzeń,uroków,złych mocy,klątw. Zajmujemy się Białą Magią
  ochronną pomocną w biznesie,uczuciach,pracy. Nasze przepowiednie
  są zawsze bardzo trafne i zaskakują nawet największych sceptyków

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki gotówkowe »

  Pieniądze są w dzisiejszych czasach aż nadto potrzebne na wiele produktów, których reklamy przyciągają społeczeństwo. Nowy telewizor, sprzęt kina domowego - wszystko to nęci i kusi. Jednak nie każdemu wystarcza gotówki na takie zachcianki. Koniecznie są w wielu przypadkach pożyczki. Właśnie o tym temacie traktuje nasz blog finansowy. Zapraszamy do dyskusji i wymiany myśli.

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia potraw i opinie o restauracjach - Papurazzi.pl »

  Kulinarni krytycy nowej generacji. Nie wypisujemy nudnych poematów na temat restauracji tylko umieszczamy zdjęcia potraw, które w nich zjedliśmy. nZobacz jak faktycznie wyglądają potrawy, które będziesz chciał zjeść

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad grobami »

  GrobyBliskich.pl jest to portal poświęcony pamięci o bliskich nam osobach, które odeszły z tego świata. Serwis wspiera opiekę nad grobami naszych bliskich po przez zlecanie prac firmom i osobom świadczących tego typu usługi oraz prezentacje wykonanych prac, kondolencji i nagrobków w wirtualnym cmentarzu.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły erotyczne »

  Artykuły erotyczne najlepszych światowych marek tylko u nas, w naszym internetowym sklepie. Współpracujemy bezpośrednio z producentami najwyższej jakości suplementów diety oraz zabawek erotycznych. Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie sprawdzone produkty z najwyższej półki.Sprzedawane artykuły erotyczne obejmują wibratory, masażery, masturbatory, penisy, vaginy, lalki dmuchane, urządzenia do powiększania penisa, lubrykanty, feromony oraz prezerwatywy.

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenienazyciekalkulator.pl »

  Jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem na życie, to zapewne będziesz chciał znaleźć opcję najkorzystniejszą. Taką mogłaby być z pewnością polisa, której składka zostałaby wyliczona online. Zestawiłbyś sobie wtedy oferty i zdecydował się na tę najkorzystniejszą...
  Niestety musimy Cię rozczarować. To nie do końca tak działa. Ubezpieczenia na życie nie można obliczyć przez internet. Spytasz więc - na to w takim razie potrzebny jest kalkulator ubezpieczenia na życie?
  Ano właśnie po to, aby móc sobie porównać oferty ubezpieczenia. Bo choć nie przedstawimy Ci tabeli wynikowej z gotowymi składkami, to będziemy mogli skontaktować Cię maksymalnie z pięcioma agentami ubezpieczeniowymi, którzy będą w stanie przedstawić Ci najlepszą ofertę.
  Tak więc - skorzystać czym prędzej z naszego rozwiązania.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad grobami, porządkowanie grobów - sprzataniegrobow.waw.pl »

  "Opieka nad grobami" to usługa skupiająca w sobie drobne prace porządkowania co pewien czas celem utrzymania grobu i jego otoczenia w należytym stanie. Działamy na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego już osiem lat. Współpracujemy z osobami prywatnymi jak i instytucjami. Do najczęściej zamawianych usług należą:
  1. Sprzątanie grobu i jego otoczenia
  2. Mycie nagrobka
  3. Pokrywanie wykutych liter farbą
  4. Położenie trawy z rolki
  5. Zapalenie znicza i złożenie kwiatów
  Przy okazji wykonywane są drobne prace jak usuwanie chwastów, sadzenie kwiatów, przycinanie gałązek itp
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Smart City & Smart life »

  Konfrontuj regularnie swoją opinię z tym co mam do powiedzenia będąc maniakiem miejskiego stylu życia i znając kulisy realizacji miejskich inwestycji. Obserwując rzeczywistość poszukuję koncepcji ułatwiających życie w mieście! Mnie również dotykają złe rozwiązania, dlatego czasami napotkasz na moim blogu wpis majacy na celu rozprawić się z tym co utrudnia życie w mieście

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Społeczeństwo i rodzina - MiędzyNami.net »

  Problemy społeczeństwa, związane z życiem społecznym, rodziną czy różnymi dziedzinami prawa oraz medycyny to tematyka niezwykle szeroka. Generalnie jednak sprowadza się to do człowieka i towarzyszących mu na co dzień sytuacji życiowych, problemów i radości. To też jest treścią portalu Między Nami, na którym pojawiają się artykuły poświęcone tej tematyce.
  Między Nami to miejsce, w którym znajdziesz informacje na temat hobby czy zdrowia, ale także praktyczne porady prawne, które z pewnością niejednokrotnie przydadzą się każdemu w ciągu całego życia.

  Data dodania: 07 12 2015 · szczegóły wpisu »