WYKRES WIEKÓW - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

WYKRES WIEKÓW

Znaczenie liter na Wykresie, czym jest Wykres Wieków? - odpowiedź, krótkie przedstawienie Boskiego Planu,cytat z książki "Boski Plan Wieków" autorstwa CH.T.Russella:"ZAMKNIJCIE NA CHWILĘ OCZY na nieszczęście i niedolę, degradację i smutek, jakie teraz istnieją z powodu grzechu, i wyobraźcie sobie chwałę doskonałej ziemi. Żadna plama grzechu nie niszczy harmonii i spokoju doskonałego społeczeństwa ani żadna gorzka myśl czy nieżyczliwe spojrzenie lub słowo, lecz miłość tryska z każdego serca i znajduje odzew w każdym sercu. Każdy czyn nosi znamię dobra. Chorób już więcej nie będzie ani bólu, cierpienia czy chylenia się ku upadkowi - nawet obawy przed nimi nie będzie. Wyobrażcie sobie uosobienie względnego zdrowia i piękna ludzkich kształtów i rysów kiedykolwiek widzianych i wiedźcie, że urok doskonałych ludzi przekroczy najśmielsze marzenia. Wewnętrzna i umysłowa czystość oraz moralna doskonałość wycisną piętno chwały na każdej twarzy. Takim będzie społeczeństwo na ziemi. Ustanie płacz, a łzy wszystkich pogrążonych w smutku zostaną otarte, kiedy dzieło zmartwychwstania będzie urzeczywistnione (Obj. 21:4).
Oto perspektywa przemian ludzkiego społeczeństwa. Przypominamy, że ziemia, która była stworzona "na mieszkanie" dla takich istot, będzie dla nich odpowiednim i przyjemnym miejscem zamieszkania, reprezentowanym w rajskim Edenie, w którym przebywał pierwszy przedstawiciel ludzkości. Raj będzie odzyskany."

Szczegóły strony wykreswiekow.com:

Podlinkuj stronę wykreswiekow.com:

WYKRES WIEKÓW

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 50

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dziennikarstwo obywatelskie »

  Niejeden absolwent dziennikarstwa chciały od razu trafić do TVN'u czy POLSAT'u. Niestety rzeczywistość nie jest ta kolorowa. Stąd wciąż rosnący popyt na serwisy internetowe, które umożliwiają chętnym dziennikarzom wypromowanie swojej osoby. Dziennikarstwo obywatelskie to możliwość promocji własnego nazwiska i świetny sposób na początek dziennikarskiej kariery.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Brakmi.pl »

  Serwis skupiający osoby z podobnymi do siebie brakami. Wyraź czego Ci brak. Skomentuj i oceń czego brak lub czego nie brak innym! Sprawdź kto ma najwięcej a kto najmniej braków. Wszystko czego wam brak znajdziecie na brakmi.pl !!

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rafał Karaś - Gmina Ełk »

  Oficjalna strona internetowa Rafała Karaś. Strona przedstawia moją działalność w Gminie Ełk. Witam serdecznie na mojej stronie internetowej. Chciałbym utrzymywać stałą więź z mieszkańcami gminy. Dlatego proszę przez moją stronę o kontakt ze mną i wskazywanie na doraźne problemy w naszej gminie.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • YORKI, YORKSHIRE TERRIERY - hodowla Bukolika »


  Hodowla istnieje od 1994r., hodujemy psy rasy Yorkshire terrier. Strona zawiera bogatą galerię zdjęć prezentującą suki w hodowli i ich szczenięta. Yorki Bukolika są troskliwie odchowywane od narodzin, w ich rodowodach znajdują się czołowe linie europejskie.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny żłobek, klub malucha-Wrocław, Kozanów »

  Prywatny żłobek Pluszowy Miś to nowa placówka na Kozanowie. Jest to żłobek, w którym panuje miła, przyjazna atmosfera.W Pluszowym Misiu oferujemy ciekawe zajęcia edukacyjne i artystyczne, wspierając przez to rozwój Waszego dziecka.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lanturn FCI - Hodowla - Cocker Spaniel Angielski »

  Hodowla Lanturn FCI Cocker Spaniel Angielski - W naszym domu cocker spaniele są od kilku lat, kochamy tę rasę. Cocker Spaniel Angielski to wspaniały przyjaciel rodziny, jeśli poświęcisz mu odpowiednią ilość czasu odwdzięczy Ci się niezmierzoną miłością. Więc jeśli zakochałeś się w Rasie Cocker Spaniel Angielski - Serdecznie Zapraszamy!!!

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Urodziny dla dzieci »

  Oferujemy Państwu najlepsze wśród konkurencji usługi w organizacji imprezy dla dzieci. Jedną z usług są także urodziny dla dzieci. Klaun Apsik, lub animatorzy naszej firmy dojadą do Państwa pod wskazany adres i zorganizują najlepsze urodziny pod słońcem.

  W ofercie posiadamy wynajem dmuchanych zamków i zjeżdżalni, trampolinę, oraz organizację konkursów i zabaw. Jest także pokaz baniek mydlanych XXL, malowanie twarzy, oraz skręcanie balonowych figurek.

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja matrymonialna Warszawa »

  Jeżeli szukają Państwo partnera lub partnerki to możemy pomóc. Każda zawierana przez nas a klienta umowa definiowana jest indywidualnie. Nasze biuro matrymonialne znajduje się w Warszawie przy ulicy Żelaznej 67. Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez specjalny formularz na naszej stronie. Zapewniamy stały kontakt z naszymi konsultantami. Serdecznie zapraszamy wszystkie potencjalnie zainteresowane osoby do głębszego zapoznania się z naszą propozycją poprzez wejście na naszą stronę internetową www.bicieserca.pl.

  Data dodania: 28 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • chcemybycrodzicami.pl »

  Nasza strona powstała z myślą o wszystkich osobach,które chcą zostać rodzicami jednak mają z tym jakiekolwiek problemy. U nas mają Państwo przede wszystkim dostęp do darmowych porad, które zostały napisane przez ekspertów. Ponadto na naszej stronie znajdą Państwo również artykuły o kosmetykach, porady psychologów oraz prawników. Do odwiedzania naszej strony zachęcamy również osoby, które chcą obliczyć swój poziom tkanki tłuszczowej. Dla tych osób, przygotowaliśmy specjalny kalkulator, z którego można korzystać bezpłatnie.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Advertio.pl - reklama na fan page »

  Serwis Advertio.pl oferuje możliwość komercyjnego udostępniania treść na stronach typu fanpage. Wszystkie udostępnienia dodawane są w godzinach największej aktywności użytkowników. Posiadamy obszerną bazę stron fanpage, oraz możliwość wyszukiwania po słowach kluczowych. Rozliczane są tylko pełnowartościowe udostępnienia, dzięki temu reklamodawca ma pewność, że wszystkie zainwestowane środki zostały wykorzystane na pełnowartościową reklamę. Właściciele fanpage mają możliwość moderowania każdego wpisu. W dzisiejszych czasach media społecznościowe odgrywają coraz większą rolę. Możliwość dodania swojego wpisu na stronie posiadającej nierzadko kilkusettysięczną widownię to naprawdę potężne narzędzie marketingowe.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »