WYKRES WIEKÓW - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

WYKRES WIEKÓW

Znaczenie liter na Wykresie, czym jest Wykres Wieków? - odpowiedź, krótkie przedstawienie Boskiego Planu,cytat z książki "Boski Plan Wieków" autorstwa CH.T.Russella:"ZAMKNIJCIE NA CHWILĘ OCZY na nieszczęście i niedolę, degradację i smutek, jakie teraz istnieją z powodu grzechu, i wyobraźcie sobie chwałę doskonałej ziemi. Żadna plama grzechu nie niszczy harmonii i spokoju doskonałego społeczeństwa ani żadna gorzka myśl czy nieżyczliwe spojrzenie lub słowo, lecz miłość tryska z każdego serca i znajduje odzew w każdym sercu. Każdy czyn nosi znamię dobra. Chorób już więcej nie będzie ani bólu, cierpienia czy chylenia się ku upadkowi - nawet obawy przed nimi nie będzie. Wyobrażcie sobie uosobienie względnego zdrowia i piękna ludzkich kształtów i rysów kiedykolwiek widzianych i wiedźcie, że urok doskonałych ludzi przekroczy najśmielsze marzenia. Wewnętrzna i umysłowa czystość oraz moralna doskonałość wycisną piętno chwały na każdej twarzy. Takim będzie społeczeństwo na ziemi. Ustanie płacz, a łzy wszystkich pogrążonych w smutku zostaną otarte, kiedy dzieło zmartwychwstania będzie urzeczywistnione (Obj. 21:4).
Oto perspektywa przemian ludzkiego społeczeństwa. Przypominamy, że ziemia, która była stworzona "na mieszkanie" dla takich istot, będzie dla nich odpowiednim i przyjemnym miejscem zamieszkania, reprezentowanym w rajskim Edenie, w którym przebywał pierwszy przedstawiciel ludzkości. Raj będzie odzyskany."

Szczegóły strony wykreswiekow.com:

Podlinkuj stronę wykreswiekow.com:

WYKRES WIEKÓW

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 56

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dni wolne 2010 i 2011 »

  Dni wolne od pracy. Święta i dni wolne 2010 i 2011 rok. Kalendarz świąt - daty, terminy i dokładne opisy świąt: Wielkanoc 2010, Boże Narodzenie, NMP, święta majowe i inne. Najlepsze dni na urlop i wakacje.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Różanki - piękna wieś k. Gorzowa Wielkopolskiego »

  Różanki- piękna wieś w województwie lubuskim koło Gorzowa Wlkp. Położona niedaleko Puszczy Gorzowskiej graniczy z sołectwem Różanki Szklarnia. Leży na głównej trasie. przez Strzelce Kraj. do Gdańska. Nieopodal znajdują się miejscowości Santoczno, Rybakowo, Różanki Szklarnia, Zdroisko, Janczewo,

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawy dzień »

  Święta, rocznice, ciekawe wydarzenia, dni wolne od pracy. Na naszej stronie znajdziesz opisy najpopularniejszych świąt w roku(kościelne, państwowe), a także informacje o pozostałych dniach, które można obchodzić w sposób szczególny.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla kotów brytyjskich Agilis Cattus*PL »

  Witamy na stronie wrocławskiej hodowli kotów brytyjskich. W naszej hodowli koty żyją na równych prawach z pozostałymi członkami rodziny - z nami śpią, i z nami spędzają każdą chwilę niepoświęconą na jedną z ulubionych kocich czynności, czyli spanie. W serwisie znajdziecie Państwo informacje o rasie, pielęgnacji i żywieniu kotów, ich historii, i sposobach porozumiewania się. Dowiecie się, jak przygotować się na przybycie swojego pupila, a w razie pytań i wątpliwości, skorzystać możecie z bogatego już w doświadczenia licznych użytkowników, kociego forum.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog zawodów »

  Katalog-zawodow.pl to internetowy spis zawodów, który ułatwi ci poszukiwanie zawodów pod kątem wymaganych predyspozycji oraz wykształcenia kierunkowego. Dzięki zobiektywizowaniu danych na temat wykształcenia i zawodów dowiesz się za pomocą prostej wyszukiwarki, jakie zawody będziesz mógł wykonywać po ukończeniu konkretnych studiów bądź kierunkowych szkoleń. Jeśli nie wiesz, jaki zawód będzie twoim zawodem, to koniecznie skorzystaj z funkcjonalności naszego serwisu.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal Konsumencki »

  Informacje, opinie, forum, doświadczenia konsumenckie. To miejsce dla konsumentów świadomych a świadomość konsumencka to wiedza i zaufanie. Porta Konsumencki to miejsce dla wszystkich, którzy chcą rozumieć funkcjonowanie współczesnego rynku. Wymiana doświadczeń jest doskonałym źródłem wiedzy a forum niezastąpionym miejscem spotkań ludzi, którzy myślą podobnie. Zappraszamy!

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podatkowe Akty Prawne - Poznaj Podatki »

  Aktualne i archiwalne teksty ustaw i aktów wykonawczych z zakresu prawa podatkowego. Baza danych adresowych urzędów i izb skarbowych, umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, wskaźniki i stawki. Strona oferuje wybrane akty prawne w ekonomicznej i wygodnej formie PDF do wydrukowania. Wszystkie opublikowane akty dostępne są za darmo. Baza zawiera m.in. ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawę o podatku dochodowym od osób prawnych, Ordynację podatkową, Kodeks karny skarbowy, ustawę o rachunkowości i wiele innych. Poznaj polskie prawo podatkowe. Strona jest jednym z elementów projektu PoznajPodatki.pl

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego »

  Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego kieruje działami administracji rządowej „nauka” i „szkolnictwo wyższe” oraz jest dysponentem budżetu na badania naukowe finansowane przez państwo. Przy ministerstwie działała Rada Nauki, powołana w miejsce zlikwidowanego w 2005 Komitetu Badań Naukowych. Siedziba ministerstwa mieści się w Warszawie, przy ulicy Wspólnej 1/3.

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie i Fotografia ślubna Olsztyn Ostróda Elbląg »

  Oferujemy wyjątkowy reportaż filmowy z Waszego ślubu i wesela w jakości HD oraz oryginalną fotografię plenerową. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje, które zostaną uwzględnione podczas realizacji usługi. Warto zaufać profesjonalistom, którzy Was nie zawiodą. Dzięki temu film i fotografią będą ciszyć wsze oczy i przywoływać piękne wspomnienia, nawet po wielu latach. Zapewniamy doskonałą jakość zapisu i interesujący montaż. Zapraszamy do kontaktu z firmą Alltar Film & Foto tel.517-67-710. Pozdrawiam, Tomasz Zieliński

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kuźnia Angielskich Mówców »

  Blog umożliwia czytelnikom łatwą, przyjemną i skuteczną naukę wymowy w języku angielskim.

  Dowiesz się jak uczyć się słówek. Większa część uczących się uczy się słówek za pomocą listy słówek. Jest to nudne oraz mało efektywna metoda, ponieważ błyskawicznie zapomina się tak płytko nauczone słówka.

  Jednakże za pomocą połączeniu kilku wygodnych strategi, uzyskasz niezwykłe efekty.

  Dzięki czemu zapamiętasz słówka w łatwy i radosny sposób.

  Poznasz także sposoby na pisanie, wymowę, gramatykę i językowe ciekawostki.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »