WYKRES WIEKÓW - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

WYKRES WIEKÓW

Znaczenie liter na Wykresie, czym jest Wykres Wieków? - odpowiedź, krótkie przedstawienie Boskiego Planu,cytat z książki "Boski Plan Wieków" autorstwa CH.T.Russella:"ZAMKNIJCIE NA CHWILĘ OCZY na nieszczęście i niedolę, degradację i smutek, jakie teraz istnieją z powodu grzechu, i wyobraźcie sobie chwałę doskonałej ziemi. Żadna plama grzechu nie niszczy harmonii i spokoju doskonałego społeczeństwa ani żadna gorzka myśl czy nieżyczliwe spojrzenie lub słowo, lecz miłość tryska z każdego serca i znajduje odzew w każdym sercu. Każdy czyn nosi znamię dobra. Chorób już więcej nie będzie ani bólu, cierpienia czy chylenia się ku upadkowi - nawet obawy przed nimi nie będzie. Wyobrażcie sobie uosobienie względnego zdrowia i piękna ludzkich kształtów i rysów kiedykolwiek widzianych i wiedźcie, że urok doskonałych ludzi przekroczy najśmielsze marzenia. Wewnętrzna i umysłowa czystość oraz moralna doskonałość wycisną piętno chwały na każdej twarzy. Takim będzie społeczeństwo na ziemi. Ustanie płacz, a łzy wszystkich pogrążonych w smutku zostaną otarte, kiedy dzieło zmartwychwstania będzie urzeczywistnione (Obj. 21:4).
Oto perspektywa przemian ludzkiego społeczeństwa. Przypominamy, że ziemia, która była stworzona "na mieszkanie" dla takich istot, będzie dla nich odpowiednim i przyjemnym miejscem zamieszkania, reprezentowanym w rajskim Edenie, w którym przebywał pierwszy przedstawiciel ludzkości. Raj będzie odzyskany."

Szczegóły strony wykreswiekow.com:

Podlinkuj stronę wykreswiekow.com:

WYKRES WIEKÓW

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 50

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawa pacjenta »

  Na stronie informacje dotyczące przepisów prawnych, ustaw, rozporządzeń i dyrektyw związanych z realizacją i przestrzeganiem praw pacjenta w krajach Unii Europejskiej (m.in. Anglia, Belgia, Bułgaria, Dania, Estonia, Finlandia, Grecja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Słowenia, Niemcy, Polska, Portugalia, Szwecja, Węgry, Włochy).
  Każdy użytkownik znajdzie tu rzetelne informacje związane z prawami pacjenta w tych krajach, jak również informacje dotyczące drogi prawnej w przypadku uchybień w przestrzeganiu praw pacjentó na terenie krajów Unii Europejskiej.
  Problematyka przaw pacjentów w krajach UE jest sprawą złożoną i nie ma jednolitego obowiązującego stanu prawnego na terenie całej Unii. Każdy kraj przyjął swoje regulacje w tym zakresie.
  Serwis prawapacjentow.eu zebrał wszystkie informacje na ten temat w jednym miejscu.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum dla ludzi chorych na stwardnienie rozsiane (SM) oraz dla ich rodzin i bliskich. »

  Forum dla ludzi chorych na stwardnienie rozsiane (SM) oraz dla ich rodzin i bliskich. Bo życie jest zbyt piękne, by poddać się bez walki.

  U podłoża stwardnienia rozsianego leży demielinizacja włókien nerwowych w mózgu oraz rdzeniu kręgowym, częstotliwość, z jaką występuje SM to od 30 do 100 zachorowań na 1000 osób.

  W Polsce, co druga dorosła osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim jest chora na stwardnienie rozsiane. Pomimo takich statystyk jesteśmy jednym z nielicznych krajów, które nie tylko nie mają systemowego programu leczenia SM, ale nie stwarzają wszystkim chorym dostępu do leków, które mogą zahamować postęp choroby i opóźnić postępującą niesprawność.

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy »

  Powrót koniunktury na rynki światowe spowodował otworzenie się wielu nowych możliwości pracy. Między innymi wzrastające zapotrzebowanie na imprezy takie jak targi biznesowe przyczyniło się do powstania luki w branży modelek i hostess obsługujących takie spotkania. Nasza witryna ma na celu gromadzenie informacji o modelkach tak, aby mogły one szybko znaleźć zatrudnienie.

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Brakmi.pl »

  Serwis skupiający osoby z podobnymi do siebie brakami. Wyraź czego Ci brak. Skomentuj i oceń czego brak lub czego nie brak innym! Sprawdź kto ma najwięcej a kto najmniej braków. Wszystko czego wam brak znajdziecie na brakmi.pl !!

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o firmie »

  Internetowa księga skarg i zażaleń pozwala użytkownikom internetu na wyrażenie swojej opinii w nieskrępowany sposób. Działamy po to aby prawa konsumentów były przestrzegane - w szczególnie trudnych przypadkach podejmujemy się mediacji w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • 1drugiemu.pl - szybsze rozwiązywanie problemów »

  Portal 1drugiemu.pl to miejsce gdzie w prosty, szybki i skuteczny sposób możesz rozwiązywać wszelakie problemy. Jaka jest metoda działania?

  1. Wprowadzasz opis sprawy jaką chcesz rozwiązać. Dodajesz ewentualnie zdjęcia, skany, rysunki.

  2. Wybierasz z listy kontaktów osoby, które chcesz o tej sprawie powiadomić.

  3. Każda osoba dostaje wiadomość ze swoim indywidualny linkiem do tej sprawy.

  4. Powiadomiona osoba wchodząc na stronę ma możliwość napisania odpowiedzi lub tą samą metodą powiadomienia swoich znajomych o tej sprawie.

  5. Ty w swoim panelu widzisz automatycznie, kto zapoznał się z Twoją sprawą, czy odpowiedział coś lub też czy powiadomił swoich znajomych.

  6. Poza siecią Twoich kontaktów każdy internauta może zrobić to samo czyli albo samodzielnie Ci pomóc lub też poprosić swoich znajomych o pomoc.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomóż spełnić marzenia »

  Dzień dobry, nazywam się Jarek i wraz z rodzeństwem Marzeną i Waldkiem mieszkam w niewielkiej wiosce Somonino. Chorujmy na zanik mięśni który sprawia że nasze mięśnie słabną, od około ósmego roku życia poruszamy się na wózkach inwalidzkich.

  Naszym marzeniem jest mieszkanie w mieście.

  Jeżeli właśnie postanowiłeś złożyć swój pit odwiedź te stronę i pobierz bezpłatny program. Możesz również użyć adresu umożliwiającego przesłać pit bezpośrednio bez instalacji programu.

  Dzięki tym aplikacjom w łatwy i przyjemny sposób rozliczysz swój pit, oraz możesz przekazać jeden procent podatku, wspomagając nas w spełnieniu marzeń.

  Więcej informacji o nas na stronie internetowej www.jarrek.pl

  Pozdrawiam serdecznie:)

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • GdzieObejrze.pl - bezpieczne zakupy »

  W wyniku połączenia dwóch światów - realnego oraz internetowego, powstał serwis internetowy GdzieObejrze.pl. Jego celem jest przekonanie do zakupu niezdecydowanych Klientów. Umożliwia komfortowe, a także szybkie odnajdywanie interesujących nas produktów w celu zobaczenia ich w stacjonarnym sklepie. Dzięki temu można nie tylko zaoszczędzić czas, ale również pieniądze. Dzięki serwisowi kupujący mają możliwość dokonywać świadomych zakupów.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pyrzyce »

  Pyrzyce Informacje Wiadomości. Pyrzyce – miasto powiatowe w województwie zachodniopomorskim, leżące około 45 km na południowy wschód od centrum Szczecina. Siedziba miejsko-wiejskiej gminy Pyrzyce. Nazwa Pyrzyce pochodzi najprawdopodobniej od staropolskiego słowa pyro, oznaczającego pszenicę. Nazwa podkreśla historyczne związki miasta z gospodarką rolną. Po II wojnie światowej przejściowo miasto nosiło nazwę Perzyce. Obecnie obowiązującą nazwę wprowadzono rozporządzeniem ministrów Administracji Publicznej i Ziem Odzyskanych z dnia 7 maja 1946 roku.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczny romans - jak ukryć zdradę »

  Portal bezpieczny romans to strona, na której znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat tego jak bez stresu cieszyć się życiem, bez skazywania się na celibat i monogamię. Prezentujemy wszelkie sposoby na to jak ukryć romans w pracy i w jaki sposób nie dać po sobie poznać, że myślami jesteśmy daleko stąd. Nasze porady to praktyczne wskazówki jak zachowywać się w konkretnych sytuacjach. Dzięki temu będziesz wiedzieć gdzie i dlaczego płacić gotówką, dlaczego warto pozostawiać telefon na widoku podczas brania prysznica i jak nie wzbudzać podejrzeń u żony lub męża.

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »