WYKRES WIEKÓW - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

WYKRES WIEKÓW

Znaczenie liter na Wykresie, czym jest Wykres Wieków? - odpowiedź, krótkie przedstawienie Boskiego Planu,cytat z książki "Boski Plan Wieków" autorstwa CH.T.Russella:"ZAMKNIJCIE NA CHWILĘ OCZY na nieszczęście i niedolę, degradację i smutek, jakie teraz istnieją z powodu grzechu, i wyobraźcie sobie chwałę doskonałej ziemi. Żadna plama grzechu nie niszczy harmonii i spokoju doskonałego społeczeństwa ani żadna gorzka myśl czy nieżyczliwe spojrzenie lub słowo, lecz miłość tryska z każdego serca i znajduje odzew w każdym sercu. Każdy czyn nosi znamię dobra. Chorób już więcej nie będzie ani bólu, cierpienia czy chylenia się ku upadkowi - nawet obawy przed nimi nie będzie. Wyobrażcie sobie uosobienie względnego zdrowia i piękna ludzkich kształtów i rysów kiedykolwiek widzianych i wiedźcie, że urok doskonałych ludzi przekroczy najśmielsze marzenia. Wewnętrzna i umysłowa czystość oraz moralna doskonałość wycisną piętno chwały na każdej twarzy. Takim będzie społeczeństwo na ziemi. Ustanie płacz, a łzy wszystkich pogrążonych w smutku zostaną otarte, kiedy dzieło zmartwychwstania będzie urzeczywistnione (Obj. 21:4).
Oto perspektywa przemian ludzkiego społeczeństwa. Przypominamy, że ziemia, która była stworzona "na mieszkanie" dla takich istot, będzie dla nich odpowiednim i przyjemnym miejscem zamieszkania, reprezentowanym w rajskim Edenie, w którym przebywał pierwszy przedstawiciel ludzkości. Raj będzie odzyskany."

Szczegóły strony wykreswiekow.com:

Podlinkuj stronę wykreswiekow.com:

WYKRES WIEKÓW

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 54

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Duchy »

  Profesjonalny serwis na temat duchów. Sprawdź czym są duchy i podyskutuj na forum. Obejrzyj zdjęcia i filmy duchów. Duchy - teorie naukowe, fakty, mity.
  W mózgu przebiega niezliczona ilość reakcji chemicznych. Ich efektem są między innymi odczuwanie zadowolenia, stresu, lęku. Za odczucia odpowiedzialne są tak zwane neuroreceptory.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Anegdoty z życia wzięte, krótkie historyjki - DoLuftu.pl »

  DoLuftu.pl proponuje niecodzienne i nieraz bardzo śmieszne i zaskakujące, krótkie historyjki, anegdoty z życia wzięte, publikowane bezpośrednio przez czytelników w takich kategoriach jak historyjki o miłości, krótkie teksty o pieniądzach lub seksie, anegdoty prosto z pracy, rodziny lub szkoły. Wszyscy odwiedzający, bez obowiązkowego logowania mają możliwość oceniania każdej anegdoty, proponowania własnych historii i komentowania opublikowanych tekstów. Codziennie kanał RSS z najnowszymi historyjkami i anegdotami.
  Podzielcie się waszymi niecodziennymi wydarzeniami i zobaczcie co inni o nich sądzą głosując na wasze historyjki.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podróżujący Samotnie »

  Wyszukiwarka osób podróżujących samotnie. Znajdź partnera do podróżowania. Nie płać więcej dopłaty do pokoju jednoosobowego. Wystarczy zarejestrować się w serwisie i opublikować swoje ogłoszenie.nRejestracja i korzystanie z serwisu są zupełnie darmowe.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe tapety na pulpit »

  Na naszej stronie znajdziesz ogromną ilość bardzo ciekawych, darmowych tapet na pulpit Twojego komputera. Tematyka tapet jest bardzo rozległa, od obrazków z abstrakcjami, przez zwierzęta po samochody i krajobrazy. Bardzo dużo wysokiej rozdzielczości darmowych zdjęć które po ściągnięciu możesz natychmiast umieścić na swoim ekranie. Tapety posegregowaliśmy w odpowiednie kategorie tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ilość zgromadzonych zdjęć i obrazków z każdym dniem wzrasta, odmień swój komputer, koniec z nudnymi standardowymi tapetami! Ściąganie tapet jest całkowicie darmowe. Zapraszamy na stronę :)

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opinnet.com - Prawdziwa Opinia Publiczna »

  Serwis OpinNet.com jest internetową platformą wymiany opinii. Serwis umożliwia dodawanie produktów i opinii na ich temat, a także generowanie statystyk dotyczących ocen produktów. Kiedy potrzebujesz rady dotyczącej jakiegoś produktu, zwykle polegasz na opiniach osób o podobnych zainteresowaniach i doświadczeniach. Korzystając z serwisu OpinNet możesz w łatwy sposób ocenić, które opinie mają dla ciebie większą wartość i wzbudzają twoje zaufanie.
  Podstawowym celem serwisu OpinNet jest stworzenie szerokiej bazy opinii, która ułatwi konsumentom podejmowanie decyzji zakupowych. Serwis jest ponadto doskonałym narzędziem dla producentów i dostawców usług, którzy wykorzystując opiniotwórczy potencjał użytkowników OpinNet.com mogą za jego pośrednictwem poddać swoje produkty testom konsumenckim.
  Serwis dostępny jest w wersji polskiej i angielskiej.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal randkowy dla miasta Kraków »

  Lokalny serwis randkowy dla mieszkańców Krakowa i szeroko pojętych okolic. Portal daje szansę na znalezienie miłości życia. Tego typu serwisy są coraz bardziej popularne. U nas wszyscy użytkownicy mieszkają blisko siebie dzięki czemu na randkę nie trzeba jechać na drugi koniec Polski. Znajdź miłość w swoim mieście.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angolia.co.uk ogólnotematyczny serwis ogłoszeniowy kierowany do Polonii w UK »

  Strona poświęcona Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii. W serwisie Angolia znajdziesz aktualne oferty pracy, usługi oferowane przez Polskie firmy, oferty mieszkaniowe, randki, oraz ogłoszenia kupie-sprzedam. Znajdziesz również informacje o nadchodzących wydarzeniach.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zbiór modlitw i forum religijne »

  Modlitwa.info to serwis, którzy zrzesza ludzi którzy interesują się wiara w Boga. Na naszym forum znajdziesz liczne dyskusje na temat moralności. Nasz serwis skupia wyznawców wszystkich religii wywodzących się ze starego testamentu, czyli religie chrześcijańskie (w tym oczywiście Katolicyzm), judaistyczne oraz islam.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o wierze i kościele katolickim »

  Na stronie jest dużo treści o tradycji katolickiej. Jest przebieg mszy trydenckiej oraz katechizm tradycyjny. Pośród kazań znajdziesz te na temat 10 przykazań Bożych oraz z zakresu apologetyki. Zapoznaj się z apologetyką katolicką i dowiedz się czy człowiek ma duszę, na czym polega sakrament przebaczenia oraz jak należy się dobrze wyspowiadać. Wierząc w Boga, możesz u schyłku swego czasu umrzeć szczęśliwie. Chcesz wiedzieć więcej o Kościele Katolickim? Chcesz wiedzieć jak odmawiać różaniec lub poznać piękne modlitwy katolickie? Żaden problem. Na chwalmy Boga jest wszystko co katolik wiedzieć powinien.

  Data dodania: 21 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Notariusz Warszawa Centrum Krzysztof Kruszewski »

  Kancelaria Notarialna - Notariusz Warszawa Centrum Krzysztof Kruszewski mieści się przy ulicy Brackiej 20/17 00-028 w Warszawie.

  Kancelaria Notarialna istnieje na rynku od 1994 roku, w związku z przejściem Sędziego Krzysztofa Kruszewskiego do notariatu.

  Notariusz zaprasza do siedziby kancelarii w celu świadczenia czynności notarialnych.

  Kancelaria świadczy bezpłatną poradę prawną.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »