WYKRES WIEKÓW - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

WYKRES WIEKÓW

Znaczenie liter na Wykresie, czym jest Wykres Wieków? - odpowiedź, krótkie przedstawienie Boskiego Planu,cytat z książki "Boski Plan Wieków" autorstwa CH.T.Russella:"ZAMKNIJCIE NA CHWILĘ OCZY na nieszczęście i niedolę, degradację i smutek, jakie teraz istnieją z powodu grzechu, i wyobraźcie sobie chwałę doskonałej ziemi. Żadna plama grzechu nie niszczy harmonii i spokoju doskonałego społeczeństwa ani żadna gorzka myśl czy nieżyczliwe spojrzenie lub słowo, lecz miłość tryska z każdego serca i znajduje odzew w każdym sercu. Każdy czyn nosi znamię dobra. Chorób już więcej nie będzie ani bólu, cierpienia czy chylenia się ku upadkowi - nawet obawy przed nimi nie będzie. Wyobrażcie sobie uosobienie względnego zdrowia i piękna ludzkich kształtów i rysów kiedykolwiek widzianych i wiedźcie, że urok doskonałych ludzi przekroczy najśmielsze marzenia. Wewnętrzna i umysłowa czystość oraz moralna doskonałość wycisną piętno chwały na każdej twarzy. Takim będzie społeczeństwo na ziemi. Ustanie płacz, a łzy wszystkich pogrążonych w smutku zostaną otarte, kiedy dzieło zmartwychwstania będzie urzeczywistnione (Obj. 21:4).
Oto perspektywa przemian ludzkiego społeczeństwa. Przypominamy, że ziemia, która była stworzona "na mieszkanie" dla takich istot, będzie dla nich odpowiednim i przyjemnym miejscem zamieszkania, reprezentowanym w rajskim Edenie, w którym przebywał pierwszy przedstawiciel ludzkości. Raj będzie odzyskany."

Szczegóły strony wykreswiekow.com:

Podlinkuj stronę wykreswiekow.com:

WYKRES WIEKÓW

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 57

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Architeon.pl - serwis dla architektów »

  Pierwszy polski serwis społecznościowy adresowany wyłącznie dla osób pracujących w branży architektonicznej. Jest to platforma wymiany doświadczeń, myśli i poglądów dla architektów i specjalistów wielu branż, którzy biorą udział w procesie projektowania architektonicznego. Po zarejestrowaniu użytkownicy mogą stworzyć swój profil, dodać swoją pracownię do katalogu firm projektowych, dodawać projekty, dyskutować na forum, śledzić newsy z branży, informacje o konkursach...

  A przede wszystkim Architeon.pl to miejsce nawiązywania znajomości. Budujących znajomości.

  Data dodania: 19 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Testy do Policji - Jak zostać policjantem »

  Test do Policji odbywa się co parę miesięcy. Testy do Policji są niezbędne aby dostać się do Policji. Dzięki nim egzaminy do Policji 2010 przejdziesz pozytywnie. Na stronie opisany jest cały przebieg rekrutacji do Policji.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stoiska Targowe - Nimlok »

  Projektujemy i realizujemy stoiska targowe. Zadzwoń i się przekonaj. Nowoczesne projekty stoisk targowych. Zobacz naszą galerię. Wszystkie niezbędne informacje dla każdego marketingowca. Szukasz nowoczesnych rozwiązań? Stoiska targowe z Mado-Media to najlepszy wybór. Od 18 lat projektujemy i budujemy stoiska targowe i wystawiennicze, przygotowujemy oprawę i zabudowę eventów, konferencji i szkoleń. W ofercie przenośne systemy wystawiennicze i mobilne stoiska do których projektujemy i drukujemy grafikę.

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skracacz linków Ma.ly »

  Skracacz linków o rozbudowanych możliwościach i wbudowanych statystykach. Skracanie linków z własnym hasłem i blokowanie adresów wygasającą datą. Linki są monitorowane i usuwamy spam. Możliwość bezpośredniego dodwania linków na Facebook i Twitter.

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe tapety na pulpit »

  Na naszej stronie znajdziesz ogromną ilość bardzo ciekawych, darmowych tapet na pulpit Twojego komputera. Tematyka tapet jest bardzo rozległa, od obrazków z abstrakcjami, przez zwierzęta po samochody i krajobrazy. Bardzo dużo wysokiej rozdzielczości darmowych zdjęć które po ściągnięciu możesz natychmiast umieścić na swoim ekranie. Tapety posegregowaliśmy w odpowiednie kategorie tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ilość zgromadzonych zdjęć i obrazków z każdym dniem wzrasta, odmień swój komputer, koniec z nudnymi standardowymi tapetami! Ściąganie tapet jest całkowicie darmowe. Zapraszamy na stronę :)

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Staszów »

  Mieszkasz w Staszowie i chcesz wiedzieć, co się dzieje w Twoim mieście? Dobrze trafiłeś, bo tej serwis internetowy to najlepszy internetowy informator tego miasta. Znajdziecie tutaj wszystkie nowości związane z miastem, ale także możecie wypowiedzieć się na forum, znaleźć rozkłady jazdy, przejrzeć oferty pracy, dowiedzieć się o noclegach oraz gdzie dobrze możesz zjeść. W serwisie znajdują się również mapy, zdjęcia oraz przede wszystkim, możesz założyć tutaj również swojego maila.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dukla »

  Portal Gminy Dukla. eDukla.pl to aktualności i wiadomości lokalne, zdjęcia z najciekawszych wydarzeń, filmy, ogłoszenia drobne, informator gminny, katalog firm, katalog, stron. Gmina Dukla z dobrej strony.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Talfit.pl - system wspomagania HR »

  Zdarzyło Ci się, że osoba, którą zatrudniłeś miała interesujące CV i bogate doświadczenie, ale zupełnie nie potrafiła odnaleźć się we współpracy z innymi, więc musiałeś ją zwolnić? Aby nie tracić czasu na nietrafione rekrutacje, wspomóż się programem Talfit.pl. Ten system to gwarancja zatrudnienia właściwego człowieka na właściwym miejscu, ponieważ sprawdza to, czego nie wyczytamy w CV ani nawet w liście motywacyjnym, czyli cechy charakteru oraz istotne wartości. Badanie polega na wypełnieniu ankiety online – najpierw bierze w nim udział przełożony kandydata oraz kilku pracowników, co pozwala na sprecyzowanie oczekiwań wobec kandydata, następnie kwestionariusz wypełniają wszyscy ubiegający się, którzy palikowali na dane stanowisko. Raport z przeprowadzonych badań można obejrzeć w każdej chwili za pośrednictwem internetu.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Place zabaw - Bartez - Zabawki ogrodowe »

  Bartez jest producentem najwyższej jakości placów zabaw z drewna. Wszystkie elementy zabawowe Bartez posiadają potrzebne certyfikaty, jak również atesty, w związku z czym umożliwiają naszym dzieciom nie tylko doskonałą zabawę, lecz także bezpieczeństwo. Propozycja naszego przedsiębiorstwa zawiera zarówno kompletne zespoły zabawowe w różnorakich rozmiarach małym, średnim, a także dużym, jak też pojedyncze elementy placów (wśród nich m.in. linaria, sprężynowce, karuzele, piaskownice i naturalnie huśtawki). Polecamy także elementy architektury i nawierzchni takie jak np. altany, ławki, ławostoły, kosze na śmieci, płyty SBR lub EPDM, lub drewniane domki do przechowywania zabawek). Prócz tego propozycja przedsiębiorstwa uwzględnia też cieszącą się dużą popularnością siłownię zewnętrzną dla dorosłych. Oprócz oferty gotowych produktów, nasze przedsiębiorstwo proponuje też przeróżne usługi w obszarze projektowania i montażu placów zabaw, a także podejmuje się niewielkich usług budowlanych, serwisu placów, renowacji zieleni oraz innych. Jako doświadczone przedsiębiorstwo, Bartez oferuje usługi doskonałej jakości oraz sprzedaje produkty objęte aż 2-letnim okresem gwarancyjnym w korzystnych dla Klientów cenach. Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z całą, a jednocześnie wyjątkowo szeroką propozycją firmy zamieszczoną na stronie internetowej Bartez.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Foto na Obcasach! »

  FotoNaObcasach.pl to portal zawierający najnowsze informacje o plotkach i celebrytach.Dowiecie się tutaj kto z kim i dlaczego!Donosy, aktualności, ciekawostki i codzienne zdarzenia z życia polskich i zagranicznych gwiazd.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »