WYKRES WIEKÓW - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

WYKRES WIEKÓW

Znaczenie liter na Wykresie, czym jest Wykres Wieków? - odpowiedź, krótkie przedstawienie Boskiego Planu,cytat z książki "Boski Plan Wieków" autorstwa CH.T.Russella:"ZAMKNIJCIE NA CHWILĘ OCZY na nieszczęście i niedolę, degradację i smutek, jakie teraz istnieją z powodu grzechu, i wyobraźcie sobie chwałę doskonałej ziemi. Żadna plama grzechu nie niszczy harmonii i spokoju doskonałego społeczeństwa ani żadna gorzka myśl czy nieżyczliwe spojrzenie lub słowo, lecz miłość tryska z każdego serca i znajduje odzew w każdym sercu. Każdy czyn nosi znamię dobra. Chorób już więcej nie będzie ani bólu, cierpienia czy chylenia się ku upadkowi - nawet obawy przed nimi nie będzie. Wyobrażcie sobie uosobienie względnego zdrowia i piękna ludzkich kształtów i rysów kiedykolwiek widzianych i wiedźcie, że urok doskonałych ludzi przekroczy najśmielsze marzenia. Wewnętrzna i umysłowa czystość oraz moralna doskonałość wycisną piętno chwały na każdej twarzy. Takim będzie społeczeństwo na ziemi. Ustanie płacz, a łzy wszystkich pogrążonych w smutku zostaną otarte, kiedy dzieło zmartwychwstania będzie urzeczywistnione (Obj. 21:4).
Oto perspektywa przemian ludzkiego społeczeństwa. Przypominamy, że ziemia, która była stworzona "na mieszkanie" dla takich istot, będzie dla nich odpowiednim i przyjemnym miejscem zamieszkania, reprezentowanym w rajskim Edenie, w którym przebywał pierwszy przedstawiciel ludzkości. Raj będzie odzyskany."

Szczegóły strony wykreswiekow.com:

Podlinkuj stronę wykreswiekow.com:

WYKRES WIEKÓW

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny googlebot 57

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Milosne wierszyki »

  Przeogromny zbiór wierszy miłosnych, krótkich wierszyków o miłości, aforyzmów i cytatów, powiedzeń oraz listów poświęconych temu najpiękniejszemu uczuciu na świecie.. Walentynkowa strona dla zakochanych . Wiersze wierszyki na walentynki Wiersze miłosne Miłosne wierszyki, opisy gg, piosenki, smsy, aforyzmy, kartki, walentynki! MIŁOSNY PUNKT WIDZENIA! Wierszyki na różne okazje . Wyznaj miłość z naszą pomocą. Poezja na Walentynki dla zakochanych!

  Data dodania: 18 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Styllowi.pl - Wyraź siebie »

  Styllowi.pl - Zobacz i oceń najbardziej styllowych.

  Wyraź siebie - dodawaj własne fotki, muzykę, Art&Stylle, prowadź własne grupy, wypowiedz się na forum. Oceniaj styl, urodę i profil. Poznaj najbardziej styllowych ludzi.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fiszkoteka »

  Fiszkoteka.pl to serwis w którym znajdziesz duży zbiór materiałów z różnych dziedzin (języki obce, przedmioty szkolne, popularne egzaminy), jak również gdzie będziesz miał możliwość stworzyć własne zestawy fiszek.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca Warszawa »

  Mapka Polski, na której możesz odznaczyć województwo, które Cię interesuje, podręczne rankingi popularnych ofert i ofert losowych, kategorie, w które posegregowane są wszystkie dostępne na stronie oferty pracy, to tylko część z dużej grupy atutów serwisu 3minuty.pl. Szukając interesujących Cię ofert pracy z naszym serwisem, możesz być pewna, że nami zaoszczędzisz czas.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia Lublin, studia w lublinie, uczelnie lublin- studialublin.pl »

  Studia w Lublinie, studia lublin to portal edukacyjny z ofertą studia Lublin i studia w Lublinie. Studialublin.pl to najlepsze kierunki studiów, prestiżowe uczelnie i najlepsi wykładowcy szkół wyższych w Lublinie. Portal maturzystów i studentów pierwszych lat studiów w Lublinie - informacje maturalne, matura, szkoły wyższe w Lublinie, szkoły policealne i językowe.Prezentujemy ofertę edukacyjną uczelni wyższych w Lublinie. Pokazujemy kierunki studiów: artystyczne, techniczne, humanistyczne, ekonomiczne, teologiczne, prawnicze, przyrodnicze oraz najlepsze wydziały szkół wyższych w lublinie. Studialublin.pl to portal z ofertą edukacyjną uczelni publicznych jak również niepublicznych. Znajdziesz tu aktualne informacje odnośnie kierunków studiów na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej, Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, Uniwersytecie Przyrodniczym, Politechnice Lubelskiej, Uniwersytecie Medycznym. Przedstawiamy też ofertę edukacyjną szkół niepublicznych takich jak: Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji, Wyższa Szkoła Społeczno- Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie, Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji, Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Międzyuczelniany Instytut Dziennikarstwa i Nauk Społecznych im. M. Wańkowicza w Lublinie, Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi. Punkt Informacyjno-Rekrutacyjny w Lublinie, Wyższa Szkoła Pedagogiczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie - Wydział Zamiejscowy w Lublinie

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Shisha, fajka wodna - Sklep E-kram »

  E-kram jest dystrybutorem Shisha - king na Polskę, dzięki czemu oferowane ceny są detaliczne lub hurtowe. Dzięki współpracy z producentami i dystrybutorami oferowane są markowe produkty po konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe randki SINGLER.PL »

  Wyłącznie tutaj i tylko teraz każdy może wybierać się na darmowe randki. Serwis singler.pl umożliwia korzystanie z bazy danych zupełnie nieodpłatnie. Wystarczy się zapisać i zalogować, aby być w stanie dodawać swoje ogłoszenia, poszukiwać osób oczekujących na spotkanie w świecie internetowym i rzeczywistym. Singler.pl to nadzieja na to, żeby być długo oraz szczęśliwie z osobą ukochaną u boku!

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cały sport w jednym miejscu, najciekawsze wydarzenia sportowe »

  Wiadomości sportowe z najważniejszych wydarzeń. Najciekawsze informacje w jednym miejscu. Relacje i wyniki meczów na żywo, ciekawe linki oraz najważniejsze informacje sportowe z kraju i ze świata, relacje, komentarze, wywiady, zdjęcia.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zbiór modlitw i forum religijne »

  Modlitwa.info to serwis, którzy zrzesza ludzi którzy interesują się wiara w Boga. Na naszym forum znajdziesz liczne dyskusje na temat moralności. Nasz serwis skupia wyznawców wszystkich religii wywodzących się ze starego testamentu, czyli religie chrześcijańskie (w tym oczywiście Katolicyzm), judaistyczne oraz islam.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój dziecka »

  Bardzo nam miło przywitać wszystkich goszczących na naszej stronce czasdzieci.info.pl. Jak sama nazwa ukazuje, strona ta dotyczy dzieci, a mianowicie ich rozwojowi. W skład naszego informatora wchodzą 4 zasadnicze kategorie: poradnik rodzica, noworodek, przedszkolak oraz małe dziecko. Pierwsza z wyżej ukazanych obejmuje takie tematy jak: podróże z niemowlęciem, jak winien wyglądać idealny pokoik naszej pociechy, czy też organizowanie urodzinowej imprezy malucha. Kolejna kategoria zawiera informacje dotyczące zabawy z niemowlakiem. Następna ukazuje, jakie istnieją niezagrożone sporty dla dzieci w wieku przedszkolnym, zajęcia dodatkowe dla przedszkolaków oraz jakie podejmować kroki, gdy nasze dziecko nie chce chodzić do przedszkola. Kolejnym problemem, na który możemy się natknąć to zwalczanie kilkugodzinnego przesiadywania dziecka przed telewizorem. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą stronką. Zapewne pomoże Wam poradzić sobie z wyżej wymienionymi sytuacjami - polecamy!

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »