Podkategoria: Psychologia sportu - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Psychologia sportu Podkategoria: Psychologia sportu

 • Natalia Pukszta - psycholog sportu »

  Psycholog sportu, trener mentalny. Absolwentka psychologii oraz studiów podyplomowych z psychologii sportu. Członek Zespołu ds. Psychologii Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Zajmuję się psychologią sportu, rozwojem osobistym i coachingiem. Z moimi Klientami pracuję m. in. nad umiejętnością radzenia sobie ze stresem, motywacją, programowaniem celów, koncentracją oraz komunikacją. Pokazuję jak korzystać z wizualizacji. Uczę jak wykorzystywać indywidualne zasoby w przygotowaniu do zawodów oraz w życiu codziennym. Interesuje mnie mindfulness i staram się wprowadzać elementy uważności w pracy z Klientem.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • AboutFootball »

  Profesjonalny Blog dla Piłkarzy i Trenerów • Trening piłkarski • Odnowa biologiczna • Mecze • Psychologia Sportu • Szkolenie • Żywienie >> Profesjonalny Blog AboutFootball to serwis internetowy poświęcony wiedzy niezbędnej dla piłkarzy i trenerów piłki nożnej. Tutaj możesz znaleźć bardzo wartościowy content piłkarski.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Poznań - Centrum Relaksu Vasco da Gaia »

  Relaks dla ciała i ducha. Masaże z różnych stron świata, zabiegi z wykorzystaniem sauny ziołowej. Terapia Float R.E.S.T. - relaks w kapsule do floatingu (kapsule odpływowej). Regeneracja potreningowa dla osób aktywnych fizycznie. Naturalne metody łagodzenia bólu i długotrwałej poprawy samopoczucia. Oferta dla kobiet w ciąży. Program odchudzający.

  Data dodania: 04 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Encyklopediasportu.pl »

  Zapraszamy na naszą stronę na której znajdą Państwo ciekawe informacje dotyczące sportowców i dyscyplin sportowych. Wiele ciekawych artykułów i zdjęć takich sportowców jak Michael Jordan, Stephen Curry, Jerzy Gorgoń, Scottie Pippen, Babe Ruth, Ryszard Szurkowski i wielu innych.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • BABABOOK Dziennik Fitness »

  Chcesz świadomie prowadzić aktywny tryb życia? Potrzebujesz wsparcia na co dzień? Dziennik Fitness BabaBook Active to coś dla Ciebie! Dzięki niemu łatwiej osiągniesz wyznaczone cele w zakresie ożywiania i aktywności fizycznej. BabaBook Active to podręczny notes, który zmieni Twoje podejście do diety i treningów oraz stanie się Twoim najwierniejszym towarzyszem.
  Ułatwi Ci planowanie posiłków, treningów, śledzenie postępów oraz będzie motywować w chwilach zwątpienia. Przez 8 tygodni krok po kroku będziesz zbliżać się do wyznaczonego celu, by na końcu stać się lepszą wersją siebie ☺

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Haterunning.pl »

  Blog o bieganiu, prowadzony przez biegacza, który z nieznanych powodów zaczął biegać i biega dalej, mimo że nienawidzi biegać. Strona traktuje o niedogodnościach podczas treningów biegowych w mieście - o walce ze skrzyżowaniami, czerwonymi światłami, ślepymi pieszymi, rozbrykanymi dzieciakami, rowerzystami niedzielnymi, psami i ich właścicielami. O bieganiu w zimnym deszczu, upalnym słońcu, mrozie, skwarze. O bieganiu po kałużach, błocie, krzywych chodnikach gdy plucha i wiatr, albo totalna flauta. O bieganiu ze źle założonymi i obsuwającymi się co chwilę słuchawkami, o wkurzającej muzyce, innym razem o nudnej do bólu ciszy. Jakie jest prawdopodobieństwo, że uda się wyjść i przebiec bez żadnych komplikacji? Małe.

  Blog został założony, żeby dać upust emocjom i podzielić się ze światem tym, z czym zmaga się biegacz, który nie lubi biegać i podczas treningu przyjemność czerpie głównie z dobiegnięcia do domu.

  Data dodania: 14 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychologia sportu

Psychologia sportu - nowa strona:

Adres: