Podkategoria: Sporty Powietrzne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Sporty Powietrzne Podkategoria: Sporty Powietrzne

1 · 2 · następna strona »
 • Skoki Spadochronowe »

  Skoki spadochronowe w tandemie najwyżej w województwie dolnośląskim - wysokość 4000m - 25km od centrum Wrocławia. Skoki wykonujemy w sezonie letnim od początku kwietnia do końca października na lotnisku w Mirosławicach. Niezapomniane przeżycie oraz niecodzienny widok na malowniczy krajobraz Dolnego Śląska - Ślęża oraz Jezioro Mietkowskie.

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Lotnicza i zdjęcia z lotu ptaka »

  Aeropix Fotografia lotnicza to wspaniałe fotografie do celów reklamowych. Zdjęcia lotnicze pozwalające na dokumentację wykonanych prac budowlanych. Zdjęcia z powietrza pozwalające na przedstawienie i udokumentowanie prac archeologicznych czy wykopalisk. Fotografia lotnicza działek i terenów przeznaczonych pod zabudowę. Zdjęcia lotnicze przedstawiające tło do wizualizacji architektonicznych. Fotografia lotnicza oraz filmowanie z powietrza pozwala wydobyć wszystkie najlepsze walory fotografowanych lokalizacji. Zdjęcia lotnicze to szczegółowy obraz, bardzo dobra dokumentacja, dowód w sytuacjach spornych, możliwość pozyskania nowych klientów, sposób na budowanie swojej marki. Zdjęcia z lotu ptaka pozwalają przedstawić fotografowany obiekt czy lokalizację z niesamowitej perspektywy lotu ptaka i ukazać odbiorcy cały obraz. Z powietrza widać to czego nie da sie zauważyć z ziemii. Używając sterowca, balonu na hel, moto paralotni lub bezzałogowego helikoptera jesteśmy w stanie sfotografować każdy obiekt czy lokalizację. Fotografia lotnicza to nasza specjalność.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe »

  Skoki spadochronowe w tandemie z wysokości 4000 metrów z instruktorem. Skoki odbywają się w całej Polsce - między innymi w Ostrowie Wielkopolskim, Warszawie, Przasnyszu, Piotrkowie Trybunalskim, Wrocławiu, Nowym Targu i Włocławku. 100% gwarantowanej adrenaliny przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa jakie daje skok z instruktorem. Bez badań i szkoleń dla osób w każdym wieku i każdej kondycji zdrowotnej. Zapisz się na skok spadochronowy już dziś.

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe »

  Szkoła spadochronowa Skydive.pl od 5 lat organizuje skoki spadochronowe. Oferujemy skoki spadochoronowe, skoki tandemowe z instruktorem oraz szkolenia i kursy aff. Główna baza firmy we Włocławku zapewnia dogodny dojazd z całego kraju.

  Skok spadochronowy może być wspaniałym prezentem na każdą okazję. Na stronie skydive.pl można wykupić specjalne zaproszenie na skok spadochronowy z instruktorem tzw. skok tandemowy. Zaproszenie jest ważne przez 12 miesięcy, a obdarowana osoba może je wykorzystać w dowolnie wybranym przez siebie terminie.

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Paralonie, Paralotnia, Szkoła Paralotniowa SkyTreking »

  Paralotnie szkoła latania. Paraloniarstwo - Strona dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z paralotniarstwem.nPragniemy podzielić się z Wami naszą pasją, jaką są loty paralotnią. Oferując szkolenia paralotniowe i loty rekreacyjnie, chcemy pokazać Wam jakim niepowtarzalnym sportem jest paralotniarstwo. Jeżeli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę swobodnie szybując w powietrzu, spędzić ciekawie wolny czas, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Paralotnie »

  Zacznij latać na paralotni z Pat Paragliding. Zapisz się na kurs paralotniarski lub pojedź z nami na wyjazd na paralotnię. Orgnizujemy wyjazdy paralotniarskie do Słowenii, Austrii, Hiszpanii, Maroka i innych. Przyjedź na lot tandemowy do Pat Paragliding i zacznij latać. Sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • SAS - Szkolenia lotniczne, szkolenie pilotów »

  Szkoła Lotnicza Smart Aero Service zlokalizowana jest na malowniczo położonym lotnisku w okolicy Kielc. Powstanie zawdzięcza prawie trzydziestoletniemu doświadczeniu w lotnictwie i kontynuacji rodzinnej tradycji jej założycieli, Andrzeja i Tomasza Malec. Na co dzień wykonują oni zawód Pilota liniowego, a od lat są również czynnymi instruktorami samolotowymi. Teraz połączyli siły, by stworzyć miejsce, w którym podzielą się swą pasją z nowymi adeptami sztuki latania.

  Prowadzimy szkolenia lotnicze:
  - Licencja turystyczna PPL(A)
  - Licencja zawodowa CPL(A)
  - Licencja liniowa ATPL(A)
  - Uprawnienie do lotów według przyrządów IR(A)
  - Przestrzeń kontrolowana VFR
  - Loty nocne
  - Uprawnienie do lotów na samolotach wielosilnikowych MEP(L)

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skoki tandemowe »

  Jesteśmy grupą pasjonatów skoków spadochronowych. Oferujemy Państwu możliwość skorzystania ze skoków tandemowych, które wykonuje się w towarzystwie doświadczonego instruktora spadochronowego. Nie potrzebujesz do tego długich godzin szkolenia ani specjalistycznych badań lekarskich. Zawsze kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo i zadowolenie naszych usług. Zapraszamy każdego, kto pragnie przeżyć niezwykła przygodę z nami!

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skoczek Spadochronowy Służb Ochrony »

  Organizujemy jedyne w Polsce masowe szkolenia spadochronowo – integracyjne o charakterze militarnym, dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych.

  Nasze edycje zdobywania odznaki Skoczka Spadochronowego Służb Ochrony realizujemy 2-3 razy w roku, od dziewięciu lat, adresując je głównie do pracowników służb ochrony, funkcjonariuszy służby więziennej, straży miejskiej, policji, straży granicznej, żołnierzy wojska polskiego, straży ochrony kolei, BOR, straży pożarnej, uczniów szkół o profilu militarnym a także zainteresowanych spoza sektora służb mundurowych.

  Szkolenia są prowadzone przez profesjonalną kadrę instruktorską, wywodzącą się z byłych żołnierzy wojsk powietrzno – desantowych, posiadających olbrzymie doświadczenie w szkoleniu dużych grup skoczków spadochronowych, w oparciu o specjalistyczną bazę szkoleniową WPD. Gwarantuje to zarówno wysoki poziom merytoryczny naszych szkoleń jak i pełne bezpieczeństwo uczestników kursów.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Muzeum Spadochroniarstwa im. ppłk Adolfa Pilcha cichociemnego spadochroniarza AK »

  Otwarte jako Izba Spadochroniarza 15.02.2003 r. w przeddzień 60. rocznicy lądowania w kraju ppor. Adolfa Pilcha i 62. pierwszego zrzutu cichociemnych w Dębowcu. Muzeum prezentuje historię polskiego spadochroniarstwa i działań specjalnych od czasów II RP, poprzez 1 Samodzielną Brygadę Spadochronową, Cichociemnych, Grenadierów, 1 Samodzielną Kompanię Commando, 2 Batalion Komandosów Zmotoryzowanych, 1 Batalion Specjalny (Szturmowy), Batalion PARASOL, 1 Batalion Szturmowy, 6 Pomorską Dywizję Powietrzno Desantową, 48. 56. 62. Kompanie Specjalne LWP, po współczesne polskie jednostki spadochronowe, specjalne i rozpoznawcze. W ekspozycji znajdują się również pamiątki związane z polskim spadochroniarstwem cywilnym i harcerstwem. Są tu odznaki, oznaki rozpoznawcze i pamiątkowe, mundury, wyposażenie, a także walory numizmatyczne i filatelistyczne. Ponadto możemy zobaczyć mundury i insygnia jednostek spadochronowych i specjalnych świata. Jest to aktualnie największa, bo prezentująca ponad 10.000 eksponatów w kraju ogólnodostępna ekspozycja poświęcona tej tematyce. Jej lokalizacja w popularnej miejscowości turystycznej pozwala propagować chlubne tradycje polskiego spadochroniarstwa, nie tylko wśród mieszkańców regionu, ale również licznie przybywających w te strony turystów z kraju i zagranicy. Wśród odwiedzających muzeum były m.in. grupy wycieczkowe z Francji, Niemiec oraz Turcji.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe »

  Zajmujemy się organizowaniem skoków spadochronowych – w tej dziedzinie mamy spore doświadczenie! Jesteśmy grupą pasjonatów, która postanowiła wciągnąć w ten sport także innych. Przygotowujemy między innymi szkolenia spadochronowe, zajmujemy się przygotowywaniem skoków tandemowych, które mogą być również wspaniałym prezentem dla każdego. Organizujemy lotnicze imprezy firmowe. Skakanie z nami to bezpieczeństwo, atrakcyjne ceny i przede wszystkim niezapomniana przygoda.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paranirvana - napędy i akcesoria paralotniowe »

  Proponuję Państw kupno napędów do paralotni Nirvana są to jedne z najbezpieczniejszych oraz najmniej awaryjnych napędów na świecie. Tworzą doskonały zestaw razem ze skrzydłami Dudek. Z takim sprzętem podczas latania nie trzeba martwić się o swoje bezpieczeństwo i jakiekolwiek awarie. Prowadzę również szkolenia na każdy poziom.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mechanika i elektromechanika lotnicza Rotax »

  Firma prowadzi działania z zakres obsługi, napraw i budowy samolotów ultralekkich, produkcji i montażu systemów elektrycznych i elektromechanicznych oraz projektuje i wykonuje instalacje elektryczne i zabudowy silników dedykowanych dla lotnictwa ultralekkiego. Silniki Rotax.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Active8.pl wynajem atrakcji sportowych »

  Zajmujemy się organizacją imprez plenerowych, pikników oraz festynów. Na każdy typ imprezy mamy dla państwa atrakcje. Oferujemy wynajem ścianki wspinaczkowej skały, wykonanej z panelu wspinaczkowego o sztywnej konstrukcji. Ścianka jest mobilna i niezależna od źródeł prądu, rozkładana automatycznie. Proponujemy również pole do minigolfa, estetycznie wykonane, a przede wszystkim ciekawe. Do wynajęcia jest od 6 do 25 dołków. Wynajem pól do minigolfa na imprezę najlepiej połączyć ze ścianą wspinaczkową i jedną z naszych pozostałych atrakcji. W ofercie znajdziecie Państwo klasyczną strzelnicę łuczniczą z łukami sportowymi, historycznymi lub bloczkowymi. Strzelnicę ASG dla miłośników militariów. Strzelnica oferuje atrakcje dla ludzi w każdym wieku i kondycji.Obsługa ubrana w pełne oporządzenie polskich lub amerykańskich sił specjalnych to dodatkowa atrakcja. Nasza firma oferuje również szereg atrakcji dla klientów indywidualnych, takich jak kursy nurkowe realizowane na basenach w Krakowie i Proszowicach a także na Zakrzówku lub w egzotycznych wodach. Polecamy loty w tandemie na paralotni i podziwianie krajobrazów Rabki i okolic. Miłośników konnej jazdy zapraszamy do naszej stadniny w Kobielniku, można tutaj skorzystać z jazdy rekreacyjnej jak i hipoterapii, polecamy także wyprawy konne w Beskid Wyspowy, przejażdżki bryczką i saniami.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Paralotnie w Żorach. Grupa ludzi mających takie samo hobby. »

  Sari Pilots to strona żorskich paralotniarzy. Na stronie można znaleźć relacje z wyjazdów w postaci zdjęć i filmów. Wszystko podzielone według roku w jakim wydarzenia miały miejsce i miejsca, w którym się odbyły. Kilkanaście osób wspólnymi siłami prowadzi tą stronę, ale co najważniejsze razem przeżywają przygody, które tutaj przedstawiają.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Forum Paralotniowe »

  Forum Paralotniowe grupy paralotniarzy. Grupa zajmuje się organizacją wyjazdów paralotniowych, holi paralotniowych, przekłaniem zapasów. Forum służy dzieleniu się doświadczeniami oraz omawianiu wszystkich zagadnień dotyczących paralotniarstwa.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Loty widokowe nad Warszawą - FLYJET »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się organizowaniem lotów widokowych na lotnisku Jastarnia oraz w Warszawie. Loty widokowe realizowane przez naszą firmę to okazja na podziwianie krajobrazu z lotu ptaka oraz niezapomniane wrażenia. Zapewniamy kloty, które pozwalają na podziwianie zakątków Trójmiasta i Półwyspu Helskiego oraz nad Warszawą. Naszym klientom zapewniamy niepowtarzalne wrażenia oraz możliwość ciekawego spędzenia wolnego czasu.

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • TrinityArt.pl - spełnij marzenia o lataniu! »

  Nie masz pomysłu na prezent, a chcesz podarować coś wyjątkowego? Proponujemy Ci zakup vouchera na lot paralotnią. Teraz Ty lub bliska Ci osoba możecie spełnić swoje marzenia o lataniu. Na naszej stronie www.trinityart.pl znajdziecie informacje na temat szczegółów naszej oferty. Posiadamy uprawnienia na loty z pasażerem, także nie musisz martwić się o bezpieczeństwo. Co więcej, cały lot można nagrać kamerą full HD, by potem wracać do tych pięknych chwil i niezapomnianych widoków. Wejdź na naszą stronę, obejrzyj galerię zdjęć z różnych naszych wypraw, zachęcamy także do lektury naszych blogów. Loty paralotnią to doskonała zabawa, skorzystaj jeszcze dziś!

  Data dodania: 27 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • JuveStore.pl | Nordic Walking | Trekking | Outdoor | »

  Sklep internetowy JuveStore.pl zaprasza do zapoznania się z ofertą Sklepu. Znajdziesz u nas sprzęt i akcesoria marki LEKI - światowego lidera w produkcji kijów nordic walking, trekkingowych oraz narciarskich.
  Dostępne są u nas również wysokiej jakości Narty K2 oraz plecaki turystyczne Deuter.
  Ponadto w naszej ofercie dostępne są w naszej ofercie produkty takich marek jak: KV+, Fizan, K2, AKU, SmartWool, Evolution.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nauka latania dronem »

  Warszawskie Centrum Szkolenia Pilotów – Operatorów Dronów zaprasza na profesjonalne kursy pilotowania bezzałogowych statków powietrznych. Przygotowania do egzaminów państwowych poprzez profesjonalne szkolenia teoretyczno-praktyczne prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę.

  Data dodania: 14 10 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sporty Powietrzne

Sporty Powietrzne - nowa strona:

Adres: