Podkategoria: Szachy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szachy Podkategoria: Szachy

 • Szachy w Słupsku »

  Słupska Akademia Szachowa, prowadzona jest przez Michała Narkuna - trenera i sędziego szachowego z kilkuletnim doświadczeniem, pedagoga i miłośnika gry w szachy. Zapraszamy do zapoznania się z szachową ofertą szkoleniową skierowaną do dzieci, młodzieży, instytucji kulturalnych oraz oświatowych. Oferujemy usługi z zakresu nauki gry w szachy, organizacji turniejów szachowych, symultan oraz imprez propagandowych. Na zajęciach korzystamy z pomocy najnowszych, profesjonalnych programów grających oraz baz partii. Posiadamy pokaźną bibliotekę szachowej literatury specjalistycznej. Zapewniamy bierki, szachownice oraz zegary.

  Na stronie udostępniamy materiały do samodzielnej nauki gry w szachy, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. Publikujemy kilkadziesiąt zadań tematycznych, zróżnicowanych pod względem tematycznym i dostosowanych do poziomu osób rozwiązujących. Dodatkowo zachęcamy do zadawania pytań na forum szachowym.

  Zapraszamy zainteresowane osoby ze Słupska i okolic. Wszelkie informacje można uzyskać drogą mailową lub telefoniczną. Dane kontaktowe dostępne są na stronie. Informujemy również, że jako firma, za wykonane usługi jesteśmy w stanie wystawić rachunki.

  Do zobaczenia przy szachownicy!

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep szachowy-Arbe_pl »

  Sklep internetowy z szachami drewnianymi sklep-szachy.pl powstał w wyniku dynamicznie rosnącej popularności zakupów dokonywanych przez Internet.
  Doświadczenie jakie zdobyliśmy wieloletnim handlem w tradycyjnych sklepach, rozumiejąc potrzeby współczesnego klienta, postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym którzy cenią sobie wygodę i komfort robienia zakupów przez Internet.
  Nasza oferta w sklepie zawiera wyłącznie szachy wykonane ręcznie przez Polskich producentów, posiadamy w ofercie szachy drewniane tradycyjne tj. Ambasador, Senator, Perełki oraz szachy Turniejowe. Nasza oferta to szachy charakteryzujące się estetyką, wysoką jakością użytych materiałów oraz niesamowitym kunsztem! Pragniemy sprawić, aby rozrywki naszymi szachami przywoływały u osób wspomnienia z dawnych lat oraz gwarantowały znakomita zabawę !

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szachy - blog »

  Kontrgambit.pl to strona szachowa, której celem jest bieżące informowanie o wieściach dochodzących z szachowych aren. W serwisie zamieszczane są również dyskusje i polemiki o stanie szachów, a także materiały dla początkujących i bardziej zaawansowanych szachistów. Do tego również ciekawostki i nowinki ze świata szachowego

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szachy w najlepszym wydaniu - Szachmat »

  Szachmat to portal internetowy skupiony w całości na szachach i mający na celu popularyzację królewskiej gry. Znajdziesz w nim wiele ciekawych kursów i materiałów do nauki szachów, artykułów, filmów i treści, w tym unikalną encyklopedię szachową, relacje z turniejów szachowych w Polsce i na świecie, artykuły dotyczące teorii oraz praktyki szachowej redagowane przez osoby na co dzień zajmujące się szachami.

  Jeśli Cię to ciekawi, odszukasz tu również sylwetki wybitnych szachistów, galerie opublikowanych zdjęć różnych okresów w historii szachów, dzieła należące do kultury i dziedzictwa szachowego na całym świecie. Szachmat.com to skarbnica ciekawostek i informacji z całego świata, którymi pasjonują się miłośnicy królewskiej gry.

  Strona posiada również profesjonalny sklep szachowy z artykułami i akcesoriami przydatnymi dla każdego szachisty. W asortymencie sklepu znajdują się szachy profesjonalne i amatorskie, zegary szachowe, elektroniczne szachownice do wykorzystania na turniejach, publikacje, książki i programy do nauki gry w szachy oraz wiele innych pozycji.

  Szachmat jest miejscem zarówno dla amatora stawiającego pierwsze kroki w objęcia Caissy, jak też zawodowca lu trenera szachowego poszukującego ciekawych smaczków lub materiałów szkoleniowych dla siebie i swoich podopiecznych.

  Data dodania: 30 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zegary szachowe - wszystko dla szachisty »

  Sklep szachowy zegaryszachowe.pl specjalizuje się w sprzedaży zegarów szachowych ale posiadamy szeroką ofertę szachów drewnianych, figur szachowych, szachownic. Proponujemy Państwu również wysokiej jakości szachy ogrodowe, szachy magnetyczne, szachownice drewniane, szachownice tekturowe. Zapraszamy do współpracy kluby szachowe, ośrodki kultury, szkoły i przedszkola. Szachy są sportem bardzo pozytywnie wpływającym na rozwój dzieci, dlatego też zachęcamy rodziców do zapisywania dzieci na zajęcia szachowe. Jeżeli stawiasz swoje pierwsze szachowe kroki, to u nas znajdziesz duży wybór książek szachowych, książek do nauki gry w szachy. Oferujemy akcesoria szachowe dla profesjonalnych szachistów, ale również dla koneserów szachów, na naszej stronie zegaryszachowe.pl znajdziesz unikatowe modele szachów drewnianych, szachów indyjskich. Dodatkowo dla naszych klientów cotygodniowo przygotowujemy bezpłatny przegląd kombinacji szachowych z mijającego tygodnia, a także inne ciekawe materiały dotyczące historii szachów, historii użytkowania zegara szachowego. Nasza strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Naszym celem jest promowanie szachów, jako sportu pozytywnie wpływającego na rozwój dzieci.

  Data dodania: 12 08 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szachy

Szachy - nowa strona:

Adres: