Podkategoria: Uczelnie Sportowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Uczelnie Sportowe Podkategoria: Uczelnie Sportowe

 • Statuetki, gdzie poszukiwać ? »

  Firma produkująca akcesoria sportowe powinna również wykonywać napisy i grafiki komputerowe: Grawerton, Grawerowanie frezem, Laser Grawerka. Więc jeśli potrzebujesz trofea na szczególną okazję zastanów się, jaki rodzaj trofea będzie dobrym rozwiązaniem, czy to będą statuetki czy medale na pewno sprawisz radość osobie, która ją otrzyma. Dbając o to, aby zmieniające się potrzeby Klientów zaspakajane były natychmiast, stąd częste zmiany wzornictwa proponowanych towarów i ciągłe rozszerzanie oferty sprzedaży. Dobra firma produkująca akcesoria sportowe powinna mieć w sprzedaży: puchary, statuetki sportowe, medale, podkłady drewniane i certyfikaty okolicznościowe, patery cynowe, wklejki aluminiowe i okolicznościowe, a przede wszystkim statuetki szklane,które cieszą się ogromnym zainteresowaniem w zachodniej Europie, a także są coraz popularniejsze na rynku polskim. Statuetki te doskonale sprawdzają się jako nagrody okolicznościowe czy prezenty firmowe. Statuetki są niepowtarzalne, coraz piękniejsze i lepszej jakości, nadążają za modą i najbardziej wyrafinowanymi gustami Wymagających Klientów.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fregata - Szkoła Pływania Poznań, aqua aerobik aerobik w wodzie aqua aerobics - Agua Aerobik »

  Szkoła Pływania Fregata, która prowadzi na swoim obiekcie w Poznaniu miedzy innymi ; kursy pływania, lekcja pływania, aqua aerobik zajęcia w wodzie dla niemowląt, nauka pływania dla dorosłych, aqua aerobic w wodzie i wiele innych zajęć jest szkołą z doświadczeniem oraz wykwalifikowaną kadrą. Szkoła powstała jako pierwsza w Poznaniu i od tego czasu bardzo szybka się rozwija. Przy szkole również powstało stowarzyszenie fregata Swimming skupiające pasjonatów sportów wodnych. Przy szkole dział prężnie klub pływacki którego uczestnicy maja liczne medale na szczeblu ogólnopolskim. Do klubu może zapisać się każdy, zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Od niedawna można uczęszczać na zajęcia również dzięki kartą multisport. Ruch w obojętnie w jakiej postaci jest zawsze dobry dla zdrowia. Dlatego jeśli chcesz mieć zdrowe ciało i chart duch zainwestuj w karte multisport, karnet, bilet jednorazowy, cykliczne zajęcia na Basenie Szkoły Pływania Fregata WWW.fregata.com.pl. Zajęcia z Adua aerobiku świetnie wpływają na wygląd nie tylko sylwetki ale również cery.
  Aqua aerobics to również doskonal forma dbania o kondycje fizyczną, oraz efektywna forma odchudzania. Aqua aerobiku jest sportem skierowanym przede wszystkim aby schudnąć i spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Nie jest natomiast odpowiedzialny za przyrost mięśni, dlatego warto się zastanowić przede wszystkim nad kwestią ćwiczeń, ich intensywności.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stajnia Ooole »

  ZAJEŻDŻANIE I TRENING KONI METODAMI NATURALNYMINAUKA JAZDY KONNEJ Mam przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych treningiem koni i nauką jazdy konnej do „Stajni Okole” położonej nad jeziorem, w sercu lasu, na urokliwym Pojezierzu Drawskim. Oferuję:● zajeżdżanie młodych koni metodami naturalnymi, które oprócz treningu fizycznego stanowiącego wstęp do dalszego rozwoju konia we wszystkich dyscyplinach jeździeckich, mają na celu polepszenie komunikacji i relacji z koniem, zwiększenie zaufania konia do jeźdźca, wyeliminowanie strachu przed nowymi przedmiotami i sytuacjami;● korygowanie koni trudnych, zmanierowanych,a także doszkalanie koni zajeżdżonych metodami klasycznymi;● naukę jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych, w tym naukę pracy z koniem z ziemi oraz naukę właściwej komunikacji z koniem, zarówno dla osób posiadających własne konie lub planujących zakup konia, jak również dla tych, którzy własnego konia nie posiadają, a pragną nabyć wiedzę nie tylko z zakresu klasycznej jazdy konnej, ale równieżz zakresu kształtowania relacji z koniem, przy okazji spędzając wolny czas na łonie natury, w malowniczej okolicy,w kontakcie z tymi wspaniałymi zwierzętami.Dysponujemy krytą ujeżdżalnią, co pozwala na pracę z końmi o każdej porze roku. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z końmi, w tym w zakresie zajeżdżania młodych koni.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wychowanie Fizyczne - Łódź »

  Wyższa Szkoła Sportowa w Łodzi przyjmuje co roku studentów na kierunek Wychowanie Fizyczne. Studia w formie stacjonarnej oraz niestacjonarnej trwaja 6 semestrów i kończą się egzaminem licencjackim. Dodatkowo uczelnia przeprowadza także kursy na stopnie instruktorskie i trenerskie różnych dyscyplin sportu. WSS i. Kazimierza Górskiego to jedyna taka szkoła w Łodzi.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Natalia Pukszta - psycholog sportu »

  Psycholog sportu, trener mentalny. Absolwentka psychologii oraz studiów podyplomowych z psychologii sportu. Członek Zespołu ds. Psychologii Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Zajmuję się psychologią sportu, rozwojem osobistym i coachingiem. Z moimi Klientami pracuję m. in. nad umiejętnością radzenia sobie ze stresem, motywacją, programowaniem celów, koncentracją oraz komunikacją. Pokazuję jak korzystać z wizualizacji. Uczę jak wykorzystywać indywidualne zasoby w przygotowaniu do zawodów oraz w życiu codziennym. Interesuje mnie mindfulness i staram się wprowadzać elementy uważności w pracy z Klientem.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs trenera personalnego Kraków i Katowice »

  Czy chciałbyś skorzystać z okazji otrzymania słów inspiracji, a być może również cennej porady wykwalifikowanych osób którym udało się odnieść sukcesy jakie już niedługo stanie się Twoim współudziałem.

  Najważniejszą ideą treningu personalnego jest określenie celów i potrzeb każdego trenera. Ćwicząc w naszej akademii nie jesteś konsumentem trenującym według szablonowych planów, stajesz się nierozłączną częścią naszej społeczności, w której każdy ma kontakt z innymi członkami. Nasza akademia to przede wszystkim działanie według najnowyszych trendów oraz procedur treningowych wraz z wykorzystaniem najróżnorodniejszych narzędzi.

  Nasze kursy są realizowane w Katowicach i Krakowie.

  Nasza Akademia BSAcademy.pl to motywacja, aktywność i pożądany WYNIK!

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie Sportowe

Uczelnie Sportowe - nowa strona:

Adres: