Wyniki wyszukiwania dla hasła: serwis zebra - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Wyniki wyszukiwania dla hasła 'serwis zebra':

 • Profesjonalny serwis drukarek Zebra »

  Ogólnopolski serwis drukarek Zebra. Działamy na terenie całego kraju. Przeprowadzamy naprawy pogwarancyjne, konserwacje - modernizujemy i rozbudowujemy drukarki zgodnie z życzeniami i potrzebami klientów. Dostarczamy materiały eksploatacyjne do drukarek do kodów kreskowych. Zapewniamy pomoc w doborze etykiet i folii termotransferowych, tak aby Państwa wydruki spełniały stawiane im wymagania przy zachowaniu minimalnych kosztów.
  Sprawdź jak niskie mogą być ceny serwisu!

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terminale bezprzewodowe, drukarki etykie Zebra, serwis »

  Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie rozwiązań informatycznych i systemów automatycznej identyfikacji.nn Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemów automatycznej identyfikacji opartych o kody kreskowe. nn Firma oferuje pełną gamę produktów i rozwiązań związanych z techniką kodów kreskowych: drukarki etykiet, czytniki i terminale, materiały eksploatacyjne, oprogramowanie. Bazujemy na sprawdzonych i niezawodnych urządzeniach światowych producentów takich jak Motorola, Zebra, Datalogic, Akerstroms.nn Oferuje również usługi w zakresie instalowania sieci Wi-Fi oraz dbania o bezpieczeństwo sieci komputerowych i baz danych. Priorytetem w działaniu firmy jest świadczenie kompleksowych usług serwisowych. Szeroka gama zróżnicowanych pod względem możliwości i ceny produktów zapewnia kompleksowe zaspokojenie potrzeb każdej firmy.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zebra Serwis - Nie wyrzucaj, naprawiaj! »


  Nie wyrzucaj, naprawiaj!

  Przyłącz się do rewolucji naprawy i pomóż naszej planecie być bardziej zieloną.
  Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia, oszczędzaj czas i chroń nasze środowisko.

  Wykorzystaj nasz sprawdzony, ogólnopolski serwis mobilny i jeszcze wydajniej używaj drukarek i terminali Zebra Technologies. Realizując naprawy, przeglądy techniczne i szkolenia.

  Pamiętaj, masz prawo do naprawy wszystkiego!

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »