Strony związane z hasłem: 8 - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem '8':

 • Ale numerologia »

  Za ojca numerologii uważa się Pitagorasa, który ponad dwa i pół tysiąca lat temu stworzył system obowiązujący do dzisiaj. Ten starożytny matematyk przez całe życie badał wpływ liczb na człowieka. Badacze wykazują jednak, że numerologia narodziła się znacznie wcześniej. Jej ślady odnajdują miedzy innymi w Biblii oraz hinduskich Wedach. Strona \\\"Ale Numerologia\\\" podpowiada jak obliczyć poszczególne liczby w tym liczbę urodzenia, liczbę imienia, liczbę przyszłości, która zwana jest także jako liczba przeznaczenia lub losu. Na stronach tych znajduje się również odniesienie do możliwości biznesowych każdego człowieka, którego liczba w numerologii wibruje od 1 do 9 oraz 11 i 22. Co prawda są ludzie, którzy uważają, że ten sposób poznawania charakteru lub przyszłości jest ewidentną bzdurą. Podnoszą swoje argumenty. Między innymi udowadniają, że na przykład imiona w różnych językach są zapisywane odmiennie. Mimo to faktycznie oznaczają to samo - Margaret, to zawsze Małgorzata, a Mark zawsze będzie Markiem. Jednak numerologia traktuje te imiona zupełnie inaczej, gdyż po przeliczaniu wibrują odmiennymi liczbami. Tymczasem zafascynowani numerologią są przekonani, że życie to numerologiczny zapis zdarzeń i nic nie dzieje się przypadkowo, a to co się dzieje zapisane jest w liczbach. Na przykład data urodzenia ma determinować ludzki los.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie Projektów UE »

  Rozliczanie i księgowość projektów dofinansowanych z Unii Europejskiej. Przedsiębiorcom planującym oraz już prowadzącym działania współfinansowane ze środków unijnych oferujemy prowadzenie administracji, sporządzanie umów, oraz pełen zakres usług związanych z kontaktami z instytucją rozliczającą projekt.

  Składamy wnioski o płatność oraz prowadzimy księgowość umożliwiającą rozliczenie projektu przed Unią.

  Dzięki naszym usługom przedsiębiorca, który dostał dofinansowanie może w pełni zająć się pracą nad projektem a prace związane z Unia Europejską oraz administracją wykonamy my.

  Nasze doświadczenia pochodzą głównie z projektów dofinansowanych w ramach programu Innowacyjna Gospodarka, działań 8.1, 8.2, 8.3 i 8,4.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »