Strony związane z hasłem: adaptacja - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'adaptacja':

 • Potoccy. Pracownia Projektów. Architekt. »

  Pracownia Projektów Budowlanych Potoccy
  Nasz zespół tworzą architekt i konstruktor z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi projektowe nieprzerwanie od 1985r systematycznie rozwijając naszą działalność. Projektujemy obiekty użyteczności publicznej oraz obiekty mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne. Zajmujemy się również projektowaniem wnętrz, ogrodów, oraz detali architektonicznych. Opracowujemy również świadectwa energetyczne i ekspertyzy techniczne budynków.

  Dlaczego warto nas wybrać?
  -projekty najwyższej jakości dostosowane do Państwa wymagań
  -szybka realizacja projektów i usług
  -fachowe doradztwo architekta i konstruktora

  Przykładowe zrealizowane projekty
  Budynki mieszkalne; wielorodzinne oraz jednorodzinne w zabudowie wolno stojącej, bliźniaczej i szeregowej, salony samochodowe, ASO, stacje paliw, boiska, amfiteatr, stadnina koni, lecznica dla zwierząt, budynki inwentarskie, zakłady przemysłowe, zakłady kosmetyczno-fryzjerskie, gabiety lekarskie, obiekty handlowe, sklepy i wiele innych.

  Zapraszamy

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Projektowa mgr inż. arch. Elżbieta Sudoł-Czubaj, mgr inż. Jan Czubaj »

  Pracownia Projektowa E.J.Czubaj S.C. wykonuje wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze budynków:
  - mieszkalnych (jednorodzinnych i wielorodzinnych),
  - użyteczności publicznej (komercyjnych, biurowych, edukacyjnych, hoteli),
  - produkcyjnych oraz magazynowych (hale produkcyjne, magazyny wielkopowierzchniowe, centra logistyczne, itp.),
  - adaptacje i modernizacje obiektów ochroną konserwatorską,
  - projekty urbanistyczne,
  - ekspertyzy techniczne, opinie i analizy, opracowania geodezyjne.
  Współpracujemy z Klientem na wszystkich etapach tworzenia projektu, począwszy od koncepcji, projektu budowlanego, aż do uzyskania pozwolenia na budowę oraz projektu wykonawczego. Zapewniamy obsługę planowanej inwestycji od strony urzędowo-formalnej. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane obiekty spełniały wymagania Klientów.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sherlockiana - Blog o Sherlocku Holmesie »

  Sherlockiana to blog dla fanów Sherlocka Holmesa i wszystkich jego telewizyjnych i filmowych wcieleń. Można w nim znaleźć informacje na temat detektywa, holmesologiczne teorie, informacje, doniesienia z planów najnowszysch ekranizacji, recenzje filmów, adaptacji, apokryfów i gier, plotki ze świata Holmesowego fandomu i wszystko, co tylko może zainteresować wielbiciela Holmesa, Doyle'a, wiktoriańskiej Anglii i powieści detektywistycznych.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • ARQiteka Biuro Projektowe »

  Indywidualne projekty architektoniczne budowlane i wykonawcze.
  Analizy możliwości realizacji inwestycji.
  Rozbudowy, przebudowy, nadbudowy, inwentaryzacje i termomodernizacje obiektów, zmiany sposobu użytkowania.
  Adaptacje projektów typowych.
  Projekty zagospodarowania terenu.
  Projekty zieleni i małej architektury.
  Aranżacja wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej.

  Kompleksowa obsługa w zakresie uzyskania pozwolenia na budowę.
  Wykonujemy również: specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, certyfikaty energetyczne, przedmiary i kosztorysy

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.intre.com.pl »

  Oferujemy pełne usługi od wstępnej koncepcji do realizacji nieruchomości, prywatnych i komercyjnych. Zajmujemy się projektami z różnych dziedzin m.in. architekturą zewnętrzną i wewnętrzną, wzornictwem oraz grafiką. INTRE jest firmą, która w każdym realizowanym projekcie dąży do osiągnięcia założonego efektu. Z przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z prezentacją wybranych projektów i realizacji na naszej stronie.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • B2 Architekci Biuro Projektowe - Architekt Wrocław »

  B2 Architekci to biuro architektoniczne specjalizujące się w projektach mieszkaniowych oraz użyteczności publicznej, dla którego architektura to pasja.
  B2 Architekci kompleksowo realizuje prace projektowe od studium wykonalności, koncepcji, po pełnobranżowy projekt budowlany i wykonawczy. Projektujemy wnętrza domów, domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne, hale, przedszkola i inne obiekt usługowe. Nasi projektanci zdobywali doświadczenie w renomowanych biurach projektowych opracowując między innymi wielkoskalowe projekty mieszkaniowe, usługowe oraz biurowe. Posiadamy niezbędne uprawnienia zawodowe, współpracujemy z doświadczonymi projektantami branżowymi oraz rzeczoznawcami Sanepid, BHP i P.POŻ.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Projektowe Arrowana »

  Arrowana pracownia architektoniczna, w której każdy projekt jest stworzony w oparciu o indywidualne potrzeby klienta, jest wyjątkowy i jedyny. Razem z projektantami innych branż staramy się stworzyć jak najlepsze dokumentacje, bo wiemy, że kluczem do powstania dobrego obiektu lub wnętrza jest właściwy projekt.
  Indywidualne projekty to najlepsze rozwiązanie dla osób pragnących wyróżnić się z tłumu i ceniących optymalne rozmieszenia funkcjonalne i prawidłowo dobrane materiały i kolory.
  Nasza pasja i serce wkładane w pracę oraz wiedza i doświadczenie przy różnorodnych projektach, nad którymi pracowaliśmy, pomogą sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Interiorstudio.eu - projektowanie wnętrz, architektura »

  Projektujemy wnętrza: salony, łazienki, sypialnie, kuchnie, biura.
  Zajmujemy się również projektowaniem architektonicznym budynków, przygotowaniem projektów przebudowy lub adaptacji już istniejących obiektów.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Res Nova Biuro Projektowe - Twój nowy dom! »

  Res Nova Biuro Projektowe specjalizuje się zarówno w sprzedaży gotowych projektów domów jak ich adaptacji oraz projektowaniu na indywidualne potrzeby. To także ekspert w projektowaniu instalacji i sieci elektrycznych, instalacji i sieci sanitarnych oraz projektów konstrukcyjnych w ramach outsourcingu usług.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remont domu, mieszkania, apartamentu Warszawa »

  Remont domu, mieszkania, apartamentu w Warszawie. Modernizacja i adaptacja wnętrz mieszkalnych lub użytkowych pod klucz z aranżacją Feng Shui. Urządzanie krajobrazu i ogrodu. Kompleksowe usługi remontowe. Współpraca ze specjalistami w zakresie projektowania i urządzania lokalu oraz bezpośredniego nadzoru autorskiego na terenie budowy.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektowe Gdańsk - Projekty budowlane, adaptacje, kontrole stanu technicznego »

  Swoją ofertę kieruję do klientów indywidualnych i firm z Gdańska okolic. Zapraszam wszystkich zainteresowanych budową, rozbudową, przebudową, modernizacją swojego domu, biura, zakładu pracy. Zajmuje się kompleksowych przygotowaniem dokumentacji projektowej wraz z jego złożeniem dla urzędu i uzyskaniem pozwolenia na budowę. Zlecenia realizuję solidnie i za przystępną cenę.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • CON-BUD Pracownia Projektowa - Projekty budynków i konstrukcji budowlanych »

  Strona pracowni projektowej z Poznania oferującej usługi projektowe w zakresie kompleksowego projektowania budynków, jak również opracowywania dokumentacji projektowej konstrukcji budowlanych. Pracownia wykonuje przykładowo nowoczesne projekty domów jednorodzinnych, energooszczędnych, projekty garaży i budynków gospodarczych, projekty budynków mieszkalnych wielorodzinnych, budynków użytkowych, jak usługowo-biurowe, handlowe, hale magazynowe i produkcyjne. Pracownia zapewnia, oprócz wykonania projektu budowlanego, dokumentacji projektowej, również uzyskanie niezbędnych dokumentów włącznie z pozwoleniem na budowę oraz prowadzenie nadzoru budowy.

  Data dodania: 10 05 2016 · szczegóły wpisu »