Strony związane z hasłem: adwokat rozwód - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'adwokat rozwód':

 • Kancelaria adwokacka Antoszewska »

  Kancelaria oferuje porady prawne, specjalizuje się w takich sprawach jak: rozwody, separacje, alimenty, sprawy karne, gospodarcze, windykacja i inne.

  Kancelaria powstała z myślą o indywidualnym Kliencie jak i przedsiębiorcy chcącym bezpiecznie funkcjonować w obrocie gospodarczym. Tworzy ją młody i ambitny zespół, który angażuje się w powierzone mu sprawy i pomaga rozwiązać każdy problem, z jakim boryka się Klient.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka PRO REO »

  Kancelaria Adwokacka PRO REO w Warszawie adwokata Piotra Staniec zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego, cywilnego, nieruchomości, budowlanego, administracyjnego, rodzinnego oraz karnego. Zakres usług świadczonych przez Kancelarię obejmuje przygotowanie kompleksowych rozwiązań prawnych, jak również pojedynczych opinii prawnych, pism procesowych, a nadto zastępstwo procesowe zarówno przed sądami administracyjnymi oraz powszechnymi, a także przed innymi organami wymiaru sprawiedliwości oraz organami administracji rządowej i samorządowej. Kancelaria oferuje jasne i przejrzyste zasady współpracy z klientami w zakresie rozliczeń za świadczone usługi. W zależności od potrzeb klientów i rodzaju sprawy możliwe jest ustalenie wynagrodzenia w formie ryczałtowej lub według stawki godzinowej. Kancelaria działa na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kancelaria Adwokacka Joanna Łęk »

  Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawnicze dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Oferujemy pomoc prawną w pełnym zakresie usług, w tym: porady prawne ( porady sporządzane na piśmie,prowadzenie na rzecz klienta negocjacji przedsądowych,zastępstwo procesowe i obrona przed sądami wszystkich instancji,zastępstwo procesowe przed organami administracji państwowej i samorządowej,sporządzanie pozwów, apelacji, zażaleń, skarg kasacyjnych, wniosków i innych pism procesowych,doradztwo prawne.Kancelaria świadczy obsługę prawną na zasadzie stałej umowy zlecenia lub w ramach podejmowania i wykonywania na rzecz klienta usługi jednorazowej. Kancelaria przygotowana jest do pełnej obsługi prawnejrozwód, separacjaalimenty, uregulowanie i zmiany kontaktów z dzieckiemwydanie zarządzeń opiekuńczych (np. o wyrażenie zgody na wydanie paszportu dla dziecka, zmiana nazwiska dziecka,zarząd majątkiem dziecka)ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwaunieważnienie małżeństwaprzysposobieniesprawy opiekuńcze (np. rodzina zastępcza, opieka dla małoletniego)sprawy o ubezwłasnowolnienie całkowite lub częściowezniesienie wspólności majątkowej między małżonkamipostępowanie w sprawie nieletnichsprawy o podział majątku wspólnego po ustaniu wspólności majątkowejdział spadkuobrońca w sprawie karnejreprezentowanie podejrzanego w postępowaniu przygotowawczym przed Prokuraturą i Policją, obrona oskarżonego przd Sądem we wszystkich instancjach,

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód wrocław »

  Adwokat Iwo Klisz na stronie rozwod-i-podzial-majatku.pl prowadzi eksperckiego bloga. Wrocławski adwokat za pośrednictwem bloga pomaga klientom oraz użytkownikom w rozszerzeniu posiadanej wiedzy z zakresu rozwodów i podziału majątku. Ze strony dowiedzieć się więc można między innymi o tym, jak wygląda wyrok rozwodowy, w jaki sposób wykazać winę małżonka, czy też w jaki sposób uzyskać alimenty od byłego małżonka.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Haas »

  Adwokat Łukasz Haas świadczy kompleksową pomoc prawną na obszarze centralnej Polski: Łódź, Sieradz, Warszawa. Pomoc obejmuje sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa karnego. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych oraz organizacji pożytku publicznego. Zakres usług obejmuje doradztwo prawne, sporządzanie opinii prawnych i dokumentów, reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej.

  Data dodania: 03 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Jasiński »

  Na stronie Kancelarii Adwokata Radosława Jasińskiego przedstawiono ofertę pomocy prawnej dla firm i osób fizycznych. Kompleksowo opisano usługi prawników, które obejmują m.in.: stałą obsługę prawną, porady prawne, przygotowywanie pism, prowadzenie konkretnej sprawy. Zamieszczono informacje o stale współpracujących z Kancelarią prawnikach – adwokatach i aplikantach adwokackich oraz o dziedzinach prawa, w których się oni specjalizują. Szczegółowo zostały omówione najpopularniejsze problemy prawne, z podziałem na prawo: cywilne, karne, rodzinne, gospodarcze, administracyjne, pracy, osobno dla przedsiębiorców i osobno dla klientów indywidualnych. Opisane są również usługi w zakresie dochodzenia odszkodowań i windykacji należności.Strona Kancelarii zawiera ponadto jasny opis warunków współpracy z Klientami, a także powody dla których danymi sprawami powinien zajmować się adwokat. Zamieszczone zostały także wzory umów, pozwów i wniosków.Zapoznanie się treścią strony pozwoli podjąć rozważną decyzję czy rozwiązywać problemy prawne samemu, czy powierzyć je profesjonaliście.

  Data dodania: 06 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego i adwokata »

  Kancelaria radcy prawnego i adwokata zlokalizowana w Katowicach Piotrowicach oferuje profesjonalne wsparcie dla osób potrzebujących wsparcia prawnego w różnych sytuacjach dotyczących naruszeń z zakresu prawa pracy czy prawa rodzinnego. Adwokat i radca prawny z naszej kancelarii zapewnią profesjonalne wsparcie w sytuacjach rozwodu, w sprawach alimentacyjnych oraz dotyczących przyznawania praw rodzicielskich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »