Strony związane z hasłem: aforyzmy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'aforyzmy':

 • Milosne wierszyki »

  Przeogromny zbiór wierszy miłosnych, krótkich wierszyków o miłości, aforyzmów i cytatów, powiedzeń oraz listów poświęconych temu najpiękniejszemu uczuciu na świecie.. Walentynkowa strona dla zakochanych . Wiersze wierszyki na walentynki Wiersze miłosne Miłosne wierszyki, opisy gg, piosenki, smsy, aforyzmy, kartki, walentynki! MIŁOSNY PUNKT WIDZENIA! Wierszyki na różne okazje . Wyznaj miłość z naszą pomocą. Poezja na Walentynki dla zakochanych!

  Data dodania: 18 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia urodzinowe »

  Ogromny zbiór życzeń na każdą okazję. M.in. życzenia urodzinowe, imieninowe czy świąteczne. Wszystko posegregowane w kilkudziesięciu kategoriach. Do tego wiersze znanych poetów. Możesz dodać własne wierszyki i ocenić pracę innych. Znajdziesz również wiele cytatów znanych osób, przysłów, powiedzeń oraz smsów na różne okazje. Skorzystaj z ogromnej bazy naprawdę oryginalnych i ciekawych wpisów. Zaskocz swoich znajomych czy rodzinę niecodziennym wierszem, życzeniem albo po prostu śmiesznym smsem, który znajdziesz w serwisie.

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cytaty, aforyzmy na każdy dzień »

  Codzień nowy wpis z cytatem znanego pisarza, poety, polityka lub filozofa. Złote myśli o miłości, szczęsciu, pieniądzach, wiedzy, rozumie. Strona codziennie aktualizowana. Możliwość subskrypcji przez mail. Ponadto każdy może skomentować dowolny wpis bez logowania.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cytaty, aforyzmy, przysłowia, sentencje... »

  Największy internetowy zbiór obejmujący cytaty, przysłowia, sentencje, aforyzmy złote myśli z całego świata. Wygodny system wyszukiwania, ocenianie sentencji, możliwość przesłania ich przyjaciołom pozwolą miło, przyjemnie, a co najważniejsze z korzyścią spędzić czas.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Myśliciel.pl - Aforyzmy, cytaty, sentencje, złote myśli »

  Myśliciel.pl internetowa baza aforyzmów, sentencji, złotych myśli, cytatów wypowiedzianych przez znane, sławne i mądre osobistości i nie tylko. Dołącz do naszej społeczności i dodawaj swoje cytaty oraz oceniaj inne.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sentencje o życiu | Sentencje | Aforyzmy o życiu | Motta »

  Niniejsza strona z poradami to miejsce, którego celem jest uchwycenie serca i rozumu nie tylko mężczyzny, ale również kobiety. Chcielibyśmy, aby sentencje o życiu i aforyzmy były lekcją dla współczesnego człowieka. Nasze opisy dedykujemy ludziom, którzy nie zapomnieli czym jest przyjaźń, szczerość, szacunek oraz własna godność. Zapraszamy i powodzenia w życiu.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cytaty i sentencje »

  W serwisie znajdują się najpiękniejsze cytaty o życiu, miłości, cierpieniu czy szczęściu. Można tu znaleźć piękne i mądre złote myśli, które każdego dnia pobudzają nas do działania i sprawiają, że świat wydaje się lepszy.

  Data dodania: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Powiedzieli.to »

  Powiedzieli.to to zbiór śmiesznych, absurdalnych, a czasem śmiertelnie poważnych cytatów i wypowiedzi ludzi pełniących funkcje publiczne, artystów, celebrytów lub postaci fikcyjnych. Cytaty z filmów, aforyzmy, wersy piosenek itp.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »