Strony związane z hasłem: agencja artystyczna - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'agencja artystyczna':

 • Saksofonista + DJ + wokalistka (opcjonalnie) »


  Agencja Artystyczno - Muzyczna THONSONmusic

  Prezentujemy Innowacyjne prowadzenie wesel. bankietów, konferencji,
  wszelkich eventów. Repertuar muzyczny dopasujemy do gustów i upodobań
  Zleceniodawcy. !!Zabawy prowadzimy w nowym stylu!! Jeszcze wolne terminy.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ellyah Music Productions - agencja artystyczna »

  Usługi i produkty oferowane przez agencję artystycznę Ellyah Music Productions - utwory i piosenki na płytach CD oraz MP3, koncerty jazzowe na żywo, tworzenie kompozycji muzycznych do filmów, telewizji, reklam. Oprawa muzyczna imprel. Lekcje gry na fortepianie, szkolenie słuchu, emisja głosu, zajęcia instrumentalne. Wydarzenia z życia artystycznego Kasi Rokickiej i Rafała Rokickiego. Terminarz koncertów, informacje prasowe, zdjęcia i relacje z ich przebiegu. Wskazanie miejsc, gdzie można posłuchać i zakupić piosenki napisane i śpiewane przez Kasię Rokicką oraz utwory kompozycji Rafała Rokickiego.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • KryoArt »

  Agencja Artystyczna organizująca imprezy plenerowe, festyny, przyjęcia, koncerty i inne. Oferuje nowatorskie rozwiązania dla weselnych muzyków i zespołów muzycznych. Świadczy usługi w zakresie reżyserii dźwięku, nagłaśniania imprez w tym plenerów oraz nagrywania piosenek, spotów reklamowych i inne. Oferuje również usługi reklamowe.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • agencjainfernal.pl »

  Agencja Artystyczna INFERNAL to agencja statystów, hostess, modelek, fotomodelek, promocji, publiczności i aktorska, posiadająca bank twarzy osób w różnym wieku i dlatego nazywa się agencją artystyczną. Bardzo lubimy swoją pracę to, czym się za jmujemy każdego dnia a jest to między innymi obsadzanie statystów, epizodystów oraz aktorów na różne plany telewizyjne, filmowe, serialowe lub reklamowe. Możemy zagwarantować większą ilość osób na programy rozrywkowe, dysponujemy dużą ilością młodzieży lubiącej rozrywkę i zabawę, która to może być jako publiczność. Na pewno można skorzystać z naszych usług poprzez wynajęcie od nas hostessy, hostów, modelki i modela bo również jesteśmy zainteresowani współpracą z firmami organizującymi imprezy okolicznościowe, akcje promocyjne, bankiety, gale, targi, premiery filmowe, konferencje, pikniki, zamknięte imprezy firmowe, pokazy mody, sesje zdjęciowe. Nasza agencja ponadto zajmuje się organizowaniem tancerzy i artystów scenicznych na różnego rodzaju e-venty.

  Data dodania: 07 10 2015 · szczegóły wpisu »